@wiesiu2: na linkedin, lepiej wziac sobie jeden wiekszy projekt za sensowne pieniadze rozliczany godzinowo niz robic kilka malych projektow jendoczesnie rozliczanych per projekt
wpisy
Najlepsze
Archiwum
#anonimowemirkowyznania
Chcę nauczyć się programować, zalety tego zawodu znam - wszędzie nimi "szczują", przed każdym kursem opowiadają tylko same superlatywy, jaka to jest zarąbista profesja.
Chciałbym, żebyście całkowicie bez ściemy napisali jakie są Waszym zdaniem MINUSY pracy w tym zawodzie? Co was wkurza? Z czym musicie się mierzyć, jakie problemy macie w tej pracy? Ból pleców od siedzenia? Głowy? Zmęczone oczy? Coś innego?
Proszę potraktujcie ten wpis na poważnie - chciałbym zrobić
Chcę nauczyć się programować, zalety tego zawodu znam - wszędzie nimi "szczują", przed każdym kursem opowiadają tylko same superlatywy, jaka to jest zarąbista profesja.
Chciałbym, żebyście całkowicie bez ściemy napisali jakie są Waszym zdaniem MINUSY pracy w tym zawodzie? Co was wkurza? Z czym musicie się mierzyć, jakie problemy macie w tej pracy? Ból pleców od siedzenia? Głowy? Zmęczone oczy? Coś innego?
Proszę potraktujcie ten wpis na poważnie - chciałbym zrobić
- Tylko_na_chwilke
- mk321
- masieg
- Thexil
- Lordon
- +17 innych
- 142
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeden z takich sporych minusów, to gdy dostajesz powiadomienie, że masz jakieś spotkanie i musisz zatrzymać film na netflixie, zwalić się z łóżka, założyć coś na siebie od pasa w górę i usiąść przed kompem.
Oczywiście trzeba też zainwestować trochę w jakieś gierki, żeby nie siedzieć na spotkaniach jak ten debil, tylko sobie w tym czasie w coś zagrać.
Po spotkaniu czasem jest problem, bo możesz zapomnieć co działo się
Oczywiście trzeba też zainwestować trochę w jakieś gierki, żeby nie siedzieć na spotkaniach jak ten debil, tylko sobie w tym czasie w coś zagrać.
Po spotkaniu czasem jest problem, bo możesz zapomnieć co działo się
- OlekAleksander
- AlexRaven
- MM16
- Pesio
- snowak
- +137 innych
- 110
@AnonimoweMirkoWyznania: z mojej perspektywy monotonia, wypalenie zawodowe, brak poczucia wpływu na projekt. W mojej technologii (.net) większość projektów jest prowadzona przez corpo i różnego rodzaju fintechy i mam szczerze w to wyje..... I do tego jednak ta praca z domu. Mijają miesiące i w pracy nikogo nie poznajesz, patrząc z perspektywy to po prostu siedzisz w domu.
Aha i trzeba cały czas ogarniać nowe stacki i frameworki, co na początku jest
Aha i trzeba cały czas ogarniać nowe stacki i frameworki, co na początku jest
- Tank1991
- mnichal
- AzbestowyRoman
- AlexRaven
- Tylko_na_chwilke
- +105 innych
Zbieralibyśmy takie opakowania jak niegdyś pokemony! (。◕‿‿◕。)
__________
#programowanie #programista15k #naukaprogramowania #justjoinit #pracbaza #pracait
__________
#programowanie #programista15k #naukaprogramowania #justjoinit #pracbaza #pracait
@JustJoinIT: Po co?
Mirki, niedawno dogadałem zdalną robotę w USA, więc w końcu będę zarabiał w tych mitycznych dolarach. Zastanawiam się nad emigracją i otworzeniem JDG w nowym miejscu zamieszkania.
Chciałbym żeby koszty życia były możliwie najniższe ale też fajnie by było gdyby karetka po mnie przyjechała jak sobie rozwalę głowę o kant biurka. Jakie kraje polecacie?
Myślałem o Czechach i wynajęciu czegoś blisko granicy. Koszty życia podobne (przy obecnej inflacji pewnie niedługo będą nawet
Chciałbym żeby koszty życia były możliwie najniższe ale też fajnie by było gdyby karetka po mnie przyjechała jak sobie rozwalę głowę o kant biurka. Jakie kraje polecacie?
Myślałem o Czechach i wynajęciu czegoś blisko granicy. Koszty życia podobne (przy obecnej inflacji pewnie niedługo będą nawet
@bb89: nie tylko z powodów podatkowych. Głównie chodzi mi o długofalową stabilność gospodarczą i polityczną, której przejawem jest chociażby polityka energetyczna Polski i Czech.
@florenceandthemachine2137: Jedź, najwyżej wrócisz. Sam otworzyłem JDG w polsce teraz, mam zamiar szybko nachapać się kasy i uciec z tego tonącego statku zlepionego z gówna do Czech. Zawsze mi się ten kraj podobał, niby oba kraje podobne ale jednak pod względem mentalnym to przepaść na korzyść Czech :) Powodzenia i gratuluje zdobycia roboty w USA, dla mnie to zawsze niewyobrażalne było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do 20 lutego można zmienić formę opodatkowania w zakresie jednoosobowej działalności gospodarczej. Po wprowadzeniu Nowego Ładu każda osoba prowadząca firmę powinna zweryfikować czy aktualny sposób rozliczania jest dla niej najbardziej korzystny.
Co warto sprawdzić? Stawkę ryczałtu dla Twojego PKD. Porównanie skali podatkowej i podatku liniowego. Skala podatkowa nieco zwiększyła swoją atrakcyjność przez podniesienie kwoty wolnej i progu podatkowego. Jeśli masz mniej zarabiającą żonę/męża i dzieci warto to policzyć z racji na ulgi.
Co warto sprawdzić? Stawkę ryczałtu dla Twojego PKD. Porównanie skali podatkowej i podatku liniowego. Skala podatkowa nieco zwiększyła swoją atrakcyjność przez podniesienie kwoty wolnej i progu podatkowego. Jeśli masz mniej zarabiającą żonę/męża i dzieci warto to policzyć z racji na ulgi.
- notdot
- JestemKrzysio
- odysjestem
- pp93
- RozowaWkolorachTeczy
- +3 innych
@droetker4: czy Twoje usługi obejmują też prowadzenie księgowości czy jedynie doradztwo podatkowe?
@RozowaWkolorachTeczy nie prowadzę księgowości. Prawda jest taka, że najlepiej korzystać z lokalnego biura jeśli chcemy mieć człowieka pod ręką który doradzi, podpowie lub z firm typu inFakt które wychodzą po prostu korzystniej finansowo.
Najgorzej kiedy z grzeczności odpisałeś wszystkim rekruterom na LinkedIn żeby odzywali się po nowym roku, gdyż wydawało się, że to bardzo daleko, a nagle budzisz się w nowym roku i wszyscy rekruterzy + kolejni nowy zasypują cię wiadomościami i zaproszeniami do rekrutacji, a ty znowu musisz ich przekładać.
#programowanie #programista15k #pracbaza
#programowanie #programista15k #pracbaza
@sikalafou: no #!$%@? rzeczywiście najgorzej, jak nie masz pracy albo robisz w januszeksie to lepiej...
@buntowniczaczupakabra: ja się z grzeczności na dzisiaj umówiłem bo już do mnie 4 razy jedna pisała i już mi głupio przekładać. Kurde jak mi się nie chceeeeee. Rzucę zaporową kwotę to może nie odezwą się na 2 etap
- 8
Jak tam mireczki w sprintowym #!$%@? dla Oskarka Scrumowskiego?
#pracbaza #pracait #programista15k #sprintyjacka
#pracbaza #pracait #programista15k #sprintyjacka
- 12
@sikalafou: java developerzy lataja do kwiaciarni przy budynku po kwiaty zeby Oskar Scrumowski mogl wreczyc Oliwii HRowskiej jak pojda na randke do sushi house'u po pracy
- 50
bycie #programista15k to super praca
budzę się w godzinach pracy
potem sobie siedzę na wykopie w godzinach pracy
potem coś klikam
a ci debile mi jeszcze za to płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programowanie #pracbaza
budzę się w godzinach pracy
potem sobie siedzę na wykopie w godzinach pracy
potem coś klikam
a ci debile mi jeszcze za to płacą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programowanie #pracbaza
- Zevis
- uncles
- jamerokudasaj
- Defined
- Tasartico7
- +45 innych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 22
@Moroder: Mi się dziś nawet klikać nie chce. Jakby tak obiektywnie spojrzeć na efekty mojej wczorajszej i dzisiejszej pracy to to co robiłem 1,5 dnia mógłbym zrobić w 2h. A tak mi się nie chceeeeee. Totalny leń w tym tygodniu
- Moroder
- blisko_kebab
- pkb92
- WhiGuy
- PikachuPTSD
- +3 innych
- 10
czy tylko ja nie lubię pracować na dwóch monitorach i wolę jeden ultrawide i od biedy sidecar na ipadzie?
#programista15k #programowanie
#programista15k #programowanie
- 10
@glos_zenady: Wolę 2, ale już dawno bym siedział na ultrawide, gdyby się dało go podzielić na 2 osobne wyświetlacze - możliwie na poziomie firmware, a nie jakichś narzędzi systemu operacyjnego (np Dell Display Manager).
- 11
ale już dawno bym siedział na ultrawide
@krwawy_zbik: U mnie w robocie monitory ultrawide na poziomie menu monitora mają wbudowane ustawienie symulowania dwóch monitorów i na poziomie monitora ustawiasz sobie wielkość lewego i prawego monitora. Po zaakceptowaniu windows widzi dwa monitory.
Dell 34'' Curved
- krwawy_zbik
- Bielecki
- Argony
- rocketman
- maxsio1
- +6 innych
- 3
100 Pytań (i Odpowiedzi!) z Rozmów Kwalifikacyjnych Dla Młodszych Programistów C#/.NET (Część 10/10)
Cześć Właśnie pojawił się nowy artykuł na blogu Modest Programmer. Jest to ostatnia część serii artykułów w której analizuję 100 najpopularniejszych pytań (wraz z odpowiedziami) z rozmów kwalifikacyjnych dla Młodszych Programistów C#/.NET. Dzisiejsze pytania będę trochę bardziej zaawansowane, poruszymy kilka bardziej zaawansowanych zagadnień. Zapraszam
Więcej: https://www.modestprogrammer.pl/100-pytan-i-odpowiedzi-z-rozmow-kwalifikacyjnych-dla-mlodszych-programistow-csharp-dotnet-czesc-10-10
#programowanie #programista #nauka #naukaprogramowania #programista15k #csharp #dotnet #informatyka #it #szkolenia
Cześć Właśnie pojawił się nowy artykuł na blogu Modest Programmer. Jest to ostatnia część serii artykułów w której analizuję 100 najpopularniejszych pytań (wraz z odpowiedziami) z rozmów kwalifikacyjnych dla Młodszych Programistów C#/.NET. Dzisiejsze pytania będę trochę bardziej zaawansowane, poruszymy kilka bardziej zaawansowanych zagadnień. Zapraszam
Więcej: https://www.modestprogrammer.pl/100-pytan-i-odpowiedzi-z-rozmow-kwalifikacyjnych-dla-mlodszych-programistow-csharp-dotnet-czesc-10-10
#programowanie #programista #nauka #naukaprogramowania #programista15k #csharp #dotnet #informatyka #it #szkolenia
Mirki nie wiem jak to się stało ale dostałem ofertę 15k. Co prawda na B2b netto + vat ale i tak 2 lata temu nie powiedział bym, że to jest możliwe. Czuję się naprawdę fajnie.
#programista15k
#pracait
#programista15k
#pracait
- 4
@wielki_hrabia_spekulacji: pensje poszły mocno w górę ostatnio, u mnie +50% w dwa lata
- 3
@wielki_hrabia_spekulacji: jak jestem midem to przejdz sie na 5-10 rekrutacji (zdalnie) i w kazdej firmie powiedz 18k+vat. ide o zaklad ze dostaniesz propozycje z kilku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raport | Rynek pracy IT | Grudzień 2021 | 6/8
Cześć!
Zapraszam na 6 z 8 publikacji: Rynku Pracy IT, grudzień 2021
Dziś pierwsze statystyki odnośnie WYNAGRODZENIA:
- "W których miastach można najwięcej zarobic?"
- "Ile specjaliści mogą zarobić? (1/2)"
Zapraszam do pobrania!
- "Rynek pracy IT | Grudzień 2021 | 6/8"
Zostały jeszcze dwie publikacje do końca raportu za grudzień, 2021.
Zapraszam na ✨stronę projektu✨, gdzie można dodać
Cześć!
Zapraszam na 6 z 8 publikacji: Rynku Pracy IT, grudzień 2021
Dziś pierwsze statystyki odnośnie WYNAGRODZENIA:
- "W których miastach można najwięcej zarobic?"
- "Ile specjaliści mogą zarobić? (1/2)"
Zapraszam do pobrania!
- "Rynek pracy IT | Grudzień 2021 | 6/8"
Zostały jeszcze dwie publikacje do końca raportu za grudzień, 2021.
Zapraszam na ✨stronę projektu✨, gdzie można dodać
- belmond324
- Kasztanowy_Zel
- DanteMorius
- wellwellwell
- Sudo_exit
- +4 innych
@high_five_guys:
1. odcienie tego zielonego wziąć z szerszego ujęcia, aby różnice były bardziej widoczne
2. Nałożyć na to różne tekstury (paski w pionie, poziomie, po skosie w lewo i po skosie w lewo)
3. Użyć innych kolorów. Nie musi to być ten sam kolor
1. odcienie tego zielonego wziąć z szerszego ujęcia, aby różnice były bardziej widoczne
2. Nałożyć na to różne tekstury (paski w pionie, poziomie, po skosie w lewo i po skosie w lewo)
3. Użyć innych kolorów. Nie musi to być ten sam kolor
- 27
- marek-krakow
- kobrys13
- briskmann
- jokerzbatmana
- lukasor
- +22 innych
- 107
@JacekKupiec: bo jestes debilem xD
- JacekKupiec
- beerman
- marek-krakow
- konto usunięte
- rinq0k
- +102 innych
- 254
@JacekKupiec: może kabel się wypiął
- KorbejszynMasturbejszyn
- avoner
- niewiempoco
- beerman
- marek-krakow
- +249 innych
Miałem właśnie rozmowę na Junior Java Developera, zeszło trochę ponad godzinę, ale kolega techniczny był całkiem miły, mimo że trochę mnie przemaglował pytaniami. Pytania, które dostałem - może przydadzą się komuś:
- Co to jest unchecked exception?
- Po jakiej klasie dziedziczą wszystkie wyjątki?
- Jaki interfejs implementują?
- Do czego służy finally i czy jest obowiązkowa
- co to jest Serializacja?
- Rodzaje fetchowania (fetch lazy, fetch eager)
- w jaki
- Co to jest unchecked exception?
- Po jakiej klasie dziedziczą wszystkie wyjątki?
- Jaki interfejs implementują?
- Do czego służy finally i czy jest obowiązkowa
- co to jest Serializacja?
- Rodzaje fetchowania (fetch lazy, fetch eager)
- w jaki
@stanleymorison: I to wszystko na juniora javy ? Sporo.
- joolekk
- ciezka_rozkmina
- Gunnersaurus
- stary_tapczan
- JaFracek
- +619 innych
- 401
@stanleymorison: Nie możliwe. Na wykopie pisali ze miesieczny kurs z reacta i rekruterzy sami beda pisac. Studia? Lepiej miec todoapp na gicie
- DildoShwaggins
- kam3o
- GoracyStek
- Lasiuk
- j2p123g7md
- +396 innych
- 13
Praca 8h * 5 dni jest bezensowna w tej branży
#pracait #programista15k #programowanie #pracbaza #korposwiat #gownowpis #zalesie
#pracait #programista15k #programowanie #pracbaza #korposwiat #gownowpis #zalesie
- thority
- konto usunięte
- Gennwat
- DoloremIpsum
- simon999
- +8 innych
- 1
@kerdian: powiedz, że chcesz zbalansować pracę zdalną z byciem w biurze i będziesz przychodził na 4h do biura, a resztę robił zdalnie.
- 13
normik na daily:
ja, oswiecony:
#pracait #programista15k
opowiada historie swojego zycia
czas trwania wypowiedzi: 4 godziny
ja, oswiecony:
refactoruje kod
czas trwania wypowiedzi: 2 sekundy
#pracait #programista15k
- marek-krakow
- belmond324
- mackbig
- grayjedi
- Fugazi
- +8 innych
- 0
Warto było iść na standup xD
@dr-proktor: mówisz jakby twój januszex ci dawał jakiś wybór co do obecności xD
@villager: skoro standupy są obowiązkowe to dobrze żeby każdy szanował czas innych.
Gadanie przez 5 min o bzdurach z życia czy rzucenie "refaktoruje kod" są równie bezsensowne i nie dają nic zespołowi
Gadanie przez 5 min o bzdurach z życia czy rzucenie "refaktoruje kod" są równie bezsensowne i nie dają nic zespołowi
- 287
- mjr_bien
- moj_wykopowy_login
- Parker_
- Going34
- Radiativ
- +282 innych
- 168
@cotidiemorior: No, ostatnia wersja była taka, że stracą tylko zarabiający powyżej 12 tys. brutto. Jakoś ten przekaz nie szedł z gwiazdką, że "nie dotyczy umowy zlecenia".
- marek-krakow
- exteasy
- assurin
- psylo
- niezdiagnozowany
- +163 innych
- 153
@cotidiemorior: Tak w ogóle bronienie tej "reformy" z pozycji poparcia dla samej idei redystrybucji (chociaż nie wiem czy to akurat twoja postawa), to jest ośmieszanie tej idei. Ten program nie jest finansowany podnoszeniem podatków dla najbogatszych, tylko udupieniem samorządów. Samorządów, które w Polsce odpowiadają za większość usług publicznych.
Będzie jeszcze większe wykluczenie komunikacyjne, jeszcze większe zwalenie zadań państwa na rynek. 50 zł do kiszenie, a w zamian brak usług, co najmocniej
Będzie jeszcze większe wykluczenie komunikacyjne, jeszcze większe zwalenie zadań państwa na rynek. 50 zł do kiszenie, a w zamian brak usług, co najmocniej
- Parker_
- exteasy
- unclefucker
- Bairei
- psylo
- +148 innych
- 5
Dzień dobry,
Jako że ostatnio w mojej aplikacji - https://krzys1u.github.io/salario dodałem wysokość zarobków dla Nowego Ładu, zrobiłem sobie też proste porównanie ile tracimy lub też zyskujemy na nowym ładzie w poszczególnych wersjach umowy o pracę.
Arkusz z porównaniem i wykresami dostępny jest tutaj, jak widać raczej wąska grupa tutaj zyskuje.
Na screenie wykres dla zwykłego UoP bez KUP
#praca #pracait #programowanie #programista15k #zarobki #
Jako że ostatnio w mojej aplikacji - https://krzys1u.github.io/salario dodałem wysokość zarobków dla Nowego Ładu, zrobiłem sobie też proste porównanie ile tracimy lub też zyskujemy na nowym ładzie w poszczególnych wersjach umowy o pracę.
Arkusz z porównaniem i wykresami dostępny jest tutaj, jak widać raczej wąska grupa tutaj zyskuje.
Na screenie wykres dla zwykłego UoP bez KUP
Jako źródło danych użyty został kalkulator bankiera#praca #pracait #programowanie #programista15k #zarobki #
konto usunięte via Android
- 2
@krzys1u czemu skończyłeś w połowie wykresu? :)
- 5
Czy pracuje ktoś na niepełny etat z własnego wyboru i jest to wasza jedyna praca?
Jestem junior devem. Lubię swoją pracę (przez większość czasu), kosztowało mnie sporo wysiłku, żeby ją zdobyć i chciałbym rozwijać swoje kompetencje, lecz... chciałbym pracować mniej. Na razie nie jest to możliwe z powodu zarobków, ale po wskoczeniu na widełki mida być może stałoby się to realne. Chciałbym pracować maksymalnie 3 dni w tygodniu i co weekend mieć
Jestem junior devem. Lubię swoją pracę (przez większość czasu), kosztowało mnie sporo wysiłku, żeby ją zdobyć i chciałbym rozwijać swoje kompetencje, lecz... chciałbym pracować mniej. Na razie nie jest to możliwe z powodu zarobków, ale po wskoczeniu na widełki mida być może stałoby się to realne. Chciałbym pracować maksymalnie 3 dni w tygodniu i co weekend mieć
- stary_trzezwy
- kam3o
- CXLV
- Tonsik
- qusqui21
- +8 innych
- 3
@grayjedi: @qusqui21: @peoplearestrange: @glos_zenady: @maur: Miałem team leadera, który jak zaczynał pracę w firmie (staż jeszcze jako dev) to miał 3/4 etatu i pracował po 6 godzin i tak mu zostało aż do poziomu seniora, więc całkiem realne, ale mało firm to stosuje w tamtej firmie działał elastyczny czas pracy i daily zwykle były o 8-9 rano, więc pracował od 8 do 14
To już wolę te 8h, bo i tak się przepracuje realnie mniej.
@grayjedi: nie chodzi o to ile pracujesz, a ile spędzasz czasu na faktyczny odpoczynek poza komputerem, to nie to samo co scrollowanie neta podczas pracy.
Jakbyś przeszedł na 6h to te 2h dziennie robią robotę. Jak byłam juniorem to wystarczyło mi, że pracowałam na 7/8 i ta jedna godzina więcej pozwalała mi chociażby przejść się do domu spacerem i
#anonimowemirkowyznania
Mirki podjąłem decyzję, zwalniam się z pracy, nie będę wnikał w szczegóły, ale głównym powodem są niskie zarobki, mój cel na najbliższy czas to zostanie przynajmniej #programista15k a obecnie bliżej mi do #programista5k, zrozumiałem że w obecnej pracy obojętnie na ilość doświadczenia nigdy do tego nie dojdę. Obecnie posiadam ponad 2 lata komercyjnego expa + wiele lat niekomercyjnego (ale podobno ono się nie liczy). I teraz pytanie zwalniać się od
Mirki podjąłem decyzję, zwalniam się z pracy, nie będę wnikał w szczegóły, ale głównym powodem są niskie zarobki, mój cel na najbliższy czas to zostanie przynajmniej #programista15k a obecnie bliżej mi do #programista5k, zrozumiałem że w obecnej pracy obojętnie na ilość doświadczenia nigdy do tego nie dojdę. Obecnie posiadam ponad 2 lata komercyjnego expa + wiele lat niekomercyjnego (ale podobno ono się nie liczy). I teraz pytanie zwalniać się od
- 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie jesteś obcykany w rekrutacjach to najlepiej znaleźć sobie najpierw kolejna pracę i dopiero wtedy rzucić papierami
- Nemayu
- shogun12345678
- mtriciak33
- taktoto
- DoubleAxxis
- +1 innych
- 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Chodź na rozmowy o pracę i ostro się targuj i chwal się tymi latami niekomercyjnego doświadczenia i nie słuchaj, że to nie ma znaczenia. Robotę rzuć jak znajdziesz nową.
- 3
Czy ktoś podjął decyzję na ten rok że przemęczy się na liniowym bez ryczałtu, zapłaci sporo więcej podatku, bo chce mieć 100% swojej zdolności kredytowej? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Banki pewnie niedługo wrócą do obsługi tych którzy przeszli na ryczałt, ok, ale wszystko wygląda na to że ta zdolność kredytowa będzie nadal wg. banków sporo mniejsza.
#programista15k #pracait #kredyt #kredythipoteczny
Banki pewnie niedługo wrócą do obsługi tych którzy przeszli na ryczałt, ok, ale wszystko wygląda na to że ta zdolność kredytowa będzie nadal wg. banków sporo mniejsza.
#programista15k #pracait #kredyt #kredythipoteczny
- 6
@villager:
- villager
- LongWayHome
- odysjestem
- tomciobe8
- droetker4
- +1 innych
- 9
- konto usunięte
- pavlovs_dog
- Sir_Lucifer
- sokool
- murdoc
- +4 innych
- 16
Pytanie do Mirków spod tagu #programowanie #programista15k pracujących na b2b i przechodzących na ryczałt 12% i 8,5%. W jaki sposób chronicie się przed ewentualną kontrolą z US w kontekście rozliczania przychodów na różne stawki ryczałtu? Zamierzam wystawiać zgodnie ze stanem faktycznym część usług jako programowanie a część jako analizy systemowe, testowanie czy projektowanie rozwiązań, które zgodnie z interpretacjami us podlegają pod 8.5 - np https://eureka.mf.gov.pl/informacje/podglad/471545. Problem w tym, że moim jedynym dowodem
- 1
@Tasartico7: podpinam sie pod temat. Ja oprocz stricte programowania. projektuje tez infrastrukture on-prem jak i w chmurze(i ja implementuje np. przez terraform), automatyzuje procesy(CI/CD), czyli oprocz programowania tez takie rzeczy pod devops
@Tasartico7: słuszne pytania.
- 19
Zasiadanie CODZIENNIE przez rok po szkole do robienia gry opłaciło się. W końcu premiera na STEAM! Kiedy widzę jak wpadły pierwsze 3 dolary to cieszę się jak dziecko które dostało kinder niespodziankę. To zrozumie tylko ktoś kto coś wydał. Jak każdy gracz twojej gry cieszy.
#gry #gamedev #steam #game #gaming #indie #indiegamedev #windows #programista15k
#gry #gamedev #steam #game #gaming #indie #indiegamedev #windows #programista15k

- teluch
- konto usunięte
- ZlodziejBilonownic
- chordate
- CKNorek
- +14 innych
- 0
@jozenkow i jak po 2 tygodniach? Sporo ludzi zagrało?



































#humorinformatykow #programista15k
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)