Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MM16
MM16
Profil firmowy

MM16

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26350
  • Znaleziska 2311
  • Mikroblog 24039
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
MM16
MM16
MM16 14.06.2026, 18:13:41
  • 0
#mecz Jakby krasą zaczęli strzelać to by mogli wygrać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 14.06.2026, 17:51:32
  • 0
#mecz gdyby się rzucił w drugą to by obronil
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odislaw
odislaw
14.06.2026, 17:53:11 via Wykop
  • 1
@MM16: mądrego to i dobrze posłuchać
  • Odpowiedz
Fandolores
Fandolores
Fandolores
14.06.2026, 17:53:54 via Wykop
  • 0
@MM16:
Fandolores - @MM16:

źródło: 1000011392

Pobierz
  • Odpowiedz
rydzo
rydzo
rydzo
14.06.2026, 17:45:02
  • 5
Ktoś analizowal ile słów mówi w czasie meczu #borek a inni komentatorzy?

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 14.06.2026, 17:46:15 via Wykop
  • 0
@rydzo: Tak. Borek p------i o wiele więcej niż inni. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
MM16
MM16
MM16 14.06.2026, 17:30:03
  • 1
Krasau, do pilki i do kawki
#mecz
MM16 - Krasau, do pilki i do kawki 
#mecz

źródło: IMG_1634

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 14.06.2026, 17:23:01
  • 0
Lets go, oni jeszcze ten turniej wygraja
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 14.06.2026, 17:09:54
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lajsta77
lajsta77
14.06.2026, 17:12:09 via Wykop
  • 1
@MM16: tak jak Wacek w Polsce
  • Odpowiedz
MM16
MM16
MM16 13.06.2026, 19:49:02
  • 9
A czy wy juz przyszykowaliscie pokoj dla ciemnoskorych afrykanek? xD

#polityka #bekazpisu
MM16 - A czy wy juz przyszykowaliscie pokoj dla ciemnoskorych afrykanek? xD 

#polity...

źródło: IMG_1630

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
13.06.2026, 19:56:44 via Wykop
  • 7
@MM16: Przejrzałe jej aktywność w internecie i z całą pewnością uważam, że potrzebuje pomocy specjalisty psychiatry xD
  • Odpowiedz
legion_9000
legion_9000
legion_9000
13.06.2026, 23:38:47 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

MM16
MM16
MM16 10.06.2026, 21:49:22
  • 1
Czemu w goracych z 6h na pierwzzej stronie sa wpisy z 30 plusami? Potezny portal xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No0ke
No0ke
10.06.2026, 21:51:09 via Wykop
  • 1
@MM16: wystarczy stworzyć wehikuł czasu który cofnie nas o 10 lat i to będzie naprawione xd
  • Odpowiedz
MM16
MM16
MM16 06.06.2026, 13:52:18
  • 0
#tenis Maja niby mała a jednak wielka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 06.06.2026, 13:50:40
  • 0
#tenis gubi sie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
06.06.2026, 13:38:41
  • 0
#tenis gdzie to oglądacie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 06.06.2026, 13:39:26 via Wykop
  • 0
@orientalist-jack: tvn
  • Odpowiedz
MM16
MM16
MM16 06.06.2026, 13:38:31
  • 0
#tenis Ale ma p-----------e na serwie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trinty
trinty
06.06.2026, 13:39:29 via Wykop
  • 0
@MM16: na tym korcie tego nie widać
  • Odpowiedz
15wzwisie
15wzwisie
15wzwisie
06.06.2026, 13:12:24
  • 0
#tenis 4k streamik z TNT na 65 calowym oledzie i z fajnym studiem w języku angielskim. A wy jak oglądacie biedaki?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 06.06.2026, 13:15:16 via Wykop
  • 0
@OrkWojownik: https://livsport.dpdns.org/match?id=22740&cat=tennis co prawda nie 4k ale daje rade
  • Odpowiedz
pani_Sylwia_z_1z10
pani_Sylwia_z_1z10
06.06.2026, 13:06:39
  • 1
#tenis gdzie oglądacie online?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 06.06.2026, 13:13:38 via Wykop
  • 0
@pani_Sylwia_z_1z10: https://livsport.dpdns. org/match?id=22740&cat=tennis usun spacje
  • Odpowiedz
bunikxboo
bunikxboo
26.05.2026, 17:54:36
  • 8
#zycienakredycie z racji końca proszę o podawanie najlepszych akcji sezonu, ja zacznę:
- top of the top: wybuchające kasztany rzymianina
- smutek sezonu: chory rzymianin
- nuda sezonu: wiesia
- wtf: yulia śpiąca w kwiaciarni + zazdrosna o trenerke tenisa
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 27.05.2026, 07:50:49 via Wykop
  • 3
@bunikxboo: Mi jeszcze w pamieci zostalo ze matka polki w Szkocji, mimo ze mieszka tam kilkanascie lat to nadal nic po angielsku nie mowi XD
  • Odpowiedz
MM16
MM16
MM16 24.05.2026, 15:50:14
  • 3
Zakladajac ze uda wam sie odwolac obecna wladze, to jakie macie alternatywy?
#krakow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
24.05.2026, 15:51:55 via Wykop
  • 7
@MM16: jak nie ktoś z KO to Gibała z Ruchu Palikota xD
W Krakowie ludzie prędzej zagłosują na Mao Zedonga niż na kogoś z PiSu albo Konfederosji
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
24.05.2026, 15:52:44 via Wykop
  • 17
@MM16: a jaką mamy mieć alternatywę jak nie wiemy kto będzie kandydował?
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
23.05.2026, 01:28:28
  • 314
Jak usłyszałem, że on zbiera na leczenie nieuleczalnej dystrofii mięśniowej, to od razu wiedziałem, że chodzi o pseudo terapię genową w USA, za miliony $. Za 12 mln złotych można realnie pomóc setkom ludzi, zamiast sponsorować prywatną klinikę.
#latwogang
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 23.05.2026, 13:14:48 via Wykop
  • 3
@jutokintumi: U mnie w miescie byla zbiorka na mloda dziewczyne by w USA mogla sie leczyc. Cale miasto sie zaangazowalo, uzbierali ponad 15mln. Finalnie dziewczyna niecaly rok po wizycie w USA zmarla.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:01:32
  • 1004
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 15.05.2026, 08:36:48 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
szychun
szychun
14.05.2026, 07:32:38
  • 736
#polityka #bekazpisu możeć być powszechnie szanowanym i uznany historykiem ale jak krytykujesz jedną słuszną partię to jesteś nikim xd
szychun - #polityka #bekazpisu możeć być powszechnie szanowanym i uznany historykiem ...

źródło: 1000018436

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MM16
MM16
MM16 14.05.2026, 10:07:47 via Wykop
  • 7
@MadMan1: Dolaczyles 8msc temu i od tego czasu szczujesz na rzad. WTF typie, znajdz sobie hobby
  • Odpowiedz
MM16
MM16
MM16 14.05.2026, 11:51:46 via Wykop
  • 11
@MadMan1: Jak r-------i kraj? Typie xD Kraj nie byl r-------y jak byla rekordowa inflacja za rzadow PiSu? Jak nie bylo paliwa na stacjach? Jak codziennie mozna bylo czytac o ich aferach? Albo szczujesz bo masz w tym partyjny interes albo jestes glupi xd
  • Odpowiedz

636

Jak straż miejska w Kłodzku traktuje ludzi

Jak straż miejska w Kłodzku traktuje ludzi

Warto wysłuchać tego wywiadu do końca. Pokazuje jak straż miejska w Kłodzku, przekraczając swoje uprawnienia, pozbawia ludzi prawa jazdy.

PierroLeone
z
facebook.com
dodany: 11.05.2026, 22:22:42
  • 114
  • #
    klodzko
  • #
    straz
  • #
    miejska
  • #
    naduzycie
  • #
    korupcja
MM16
MM16
MM16 13.05.2026, 07:50:22 via Wykop
  • 2
@oddajciemikontozlodzieje: Mieszkalem w Klodzku i straz miejska tam to patologia, wyzej sraja niz d--y maja. Ale z drugiej strony kiedys rynek byl oblegany przez samochody, nie dalo sie po nim normalnie chodzic bo ktos ci w dupe wjezdzal, w koncu cos z tym zrobili i jak widac ludzie sie zesrali. Ten rynek nie jest nie wiadomo jak wielki, mozna stanac na ulicach obok i przejsc sie te max 300m, jak
MM16
MM16
MM16 14.05.2026, 08:25:42 via Wykop
  • 0
@PierroLeone: To tez prawda, ale mozna pojechac troszke dalej lub zjechac na Wodna i z 300m robi sie 500m, ew. duzy darmowy parking jest ok. 700m. Jesli kupuje sie tam mieszkanie to powinno sie miec swiadomosc ze troche bedzie sie chodzic samochod - mieszkanie. W pewnym momencie na rynku bylo wiecej aut niz cyganow co jest nie lada wyczynem XD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking