Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Parker_

Parker_

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 89142
  • Znaleziska 16828
  • Mikroblog 72314
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 104
Momento83
Momento83
4 godz. i 34 min temu
  • 60
Bąkiewicz to ten jeden tępak z podwórka, który za 2zł połknie osę, skoczy z pierwszego piętra albo kopnie żula w dupę.

#polityka #bekazpisu
Momento83 - Bąkiewicz to ten jeden tępak z podwórka, który za 2zł połknie osę, skoczy...

źródło: temp_file7675047054507242121

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 4 godz. i 30 min temu via Wypiek
  • 11
Za to do pracy nie pójdzie.
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
4 godz. i 34 min temu
  • 5
Co mnie obchodzi kto za pisu na ojomie i jakie kolana, głosowałem żeby skończyć złodziejstwo i kolesiostwo pisu a dostałem KOlesiostwo. Ludzie umierają na SOR bo 8 godzin muszą czekać z udarem a rodziny w KO mają wycinanie paznokcia z syry robione fastrackiem #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 4 godz. i 30 min temu via Wypiek
  • 4
Zgadzam się. Z tym, że gnidy z platformy się będą teraz wić i gasić pożar. PISowcy jeszcze by przy okazji napluli w mordy i by im poparcie skoczyło.
  • Odpowiedz
Cosipi
Cosipi
8 godz. i 24 min temu
  • 73
Uśmiechnijcie się brygada heeeeej co tacy smutni jesteście???

#bekazlewactwa #polityka #konfederacja #afera
Cosipi - Uśmiechnijcie się brygada heeeeej co tacy smutni jesteście??? 

#bekazlewact...

źródło: 1000002690

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 5 godz. i 46 min temu via Wypiek
  • 6
Krzesła i fotele czyli salonik dla vipów XD Dobrze, że go wywalili tak czy siak. A Witek trzymała męża na oiomie przez kilka miesięcy, kurski w covidzie sobie wchodził do ciężarnej żonki osobnym wejściem i zrobił z personelu szpitala służących i nic im nie zrobiono.
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
8 godz. i 57 min temu
  • 483
Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, zaczęły się pierwsze zwolnienia, firmy są na skraju bankructwa

XD

#bekazpisu #tvrepublika #polityka
radek7773 - Mam znajomych w Niemieckim T-Mobile i Makro.. sytuacja jest tragiczna, za...

źródło: 1000006561

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 7 godz. i 46 min temu via Wypiek
  • 6
Jaki ten prawacki psychiatryk jest śmieszno straszny.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
9 godz. i 12 min temu
  • 206
#polityka #tvrepublika #bekazprawakow #bekazpisu
#niemcy
coś mi mówi, że będzie odwrotnie XD
CipakKrulRzycia - #polityka #tvrepublika #bekazprawakow #bekazpisu 
#niemcy
coś mi mó...

źródło: 1000000874

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 7 godz. i 47 min temu via Wypiek
  • 2
Trzeba jechać do Lidla na większe zakupy ;)
  • Odpowiedz

504

13-miesięczny Preston torturowany na śmierć przez dwóch adoptujących mężczyzn

Tragiczna śmierć Prestona Davey wstrząsnęła opinią publiczną w Wielkiej Brytanii. 13-miesięczny chłopiec, który miał znaleźć bezpieczny dom po trudnym starcie, padł ofiarą okrutnego znęcania się. Para adoptująca Jamie Varley i John McGowan-Fazakerley została w czerwcu 2026 roku uznana za winną.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 17 godz. i 51 min temu
  • 56
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    adopcja
  • #
    geje
  • #
    homoseksualizm
Parker_
Parker_ 10 godz. i 4 min temu via Wypiek
  • -7
@Nakaz_Aresztowania_Seeda to ona zezwoliła?
Anonim5
Anonim5
17 godz. i 40 min temu
  • 32
On się szminką posmarował na nosie?

#polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu #niemcy #bakiewicz #4konserwy #neuropa #polska
Anonim5 - On się szminką posmarował na nosie?

#polityka #bekazkonfederacji #bekazpis...

źródło: temp_file4069100641373507981

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 17 godz. i 14 min temu via Wypiek
  • 1
Fafo? Czego te prawaki nie zrobią byle nie musieć robić tego czego najbardziej się boją - pracy.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
21 godz. i 27 min temu
  • 695
Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza w Niemczech: xddddd

https://streamable.com/f00vvn

#ruchobronygranic #bakiewicz #bekazprawakow #polityka
Mariuszzuk - Dzisiaj już nic lepszego nie obejrzycie, pacyfikacja bojówki Bąkiewicza ...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 18 godz. i 23 min temu via Wypiek
  • 18
W ramach reparacji niech Niemcy ich zostawią u siebie.
  • Odpowiedz
Barte_q
Barte_q
Barte_q
21 godz. i 34 min temu
  • 199
Bakiewicz z grupą swoich leszczy dostaje w------l od niemieckiej policji
az sie serce kraja z radosci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://x.com/FaktyOnline/status/2066904397100044494/video/1

#bekazpisu #bekazprawakow
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 21 godz. i 30 min temu via Wypiek
  • 102
To są te prawackie komandosy co powstrzymają jakąkolwiek agresję na Polskę?
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
wczoraj, 07:03:14
  • 1
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #oze #ozesroze #gornictwo #heheszki
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #oze #ozesroze #gornictwo #heheszki
(⌐ ͡■...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ wczoraj, 08:53:30 via Wypiek
  • 0
Co to za związkowe ćwoki. Jeszcze jeden taki młody z nimi jeździ, wiem bo to na Śląsku znany idiota, wybitny nawet jak na prawaka.
  • Odpowiedz

416

JD Vance potwierdza, że Iran otrzyma dużą sumę w ramach umowy z Trumpem.

JD Vance potwierdza, że Iran otrzyma dużą sumę w ramach umowy z Trumpem.

"KrUl dealu" Wiceprezydent JD Vance potwierdził szczegół omawiany w ramach wstępnego porozumienia pokojowego między USA i Iranem: dostęp Iranu do 300 miliardów dolarów z funduszy na odbudowę.

Paradajek
z
newrepublic.com
dodany: przedwczoraj, 16:00:45
  • 99
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    pieniadze
  • #
    trump
  • #
    polityka
Parker_
Parker_ przedwczoraj, 20:31:08 via Wypiek
  • 13
Gdyby rządził pis to by razem z Nawrockim się dołożyli XD Drań Tusk nie pozwoli zanieść w zębach miliarda na radę pokoju.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Davvs
Davvs
Davvs
przedwczoraj, 10:39:22
  • 480
Przypominam, że u nas za rok Brauny i Konfederacje wespół z PiSem, który nie będzie miał wyjścia wygrywają według sondaży wybory i o ile USA są już na półmetku tych głupot i za chwilę wrócą po rozum do głowy (trendy poparcia całkowicie odwrotne do nas) tak my będziemy przeczołgani prawdopodobnie przez 8 lat takich rządów, learning by doing czy jakoś tak.

#trump #usa #idiokracja #polityka
Davvs - Przypominam, że u nas za rok Brauny i Konfederacje wespół z PiSem, który nie ...

źródło: 17815197596911690259659578466790

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ przedwczoraj, 12:32:32 via Wypiek
  • 11
Na korzyść prawicy nie działa Tusk tylko postępująca głupota.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
14.06.2026, 13:36:29
  • 10
Tak się właśnie zdobywa poparcie i dochodzi do władzy w Polsce w 2026 roku.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Tak się właśnie zdobywa poparcie i dochodzi do władzy w Polsce w 2...

źródło: IMG_7706

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 14.06.2026, 15:00:03 via Wypiek
  • 1
@jaroty gnida nawet żonę musiał tuczyć państwowymi. To jest śmieć pokroju mateckiego, tylko się bardziej kryje
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
14.06.2026, 11:14:36
  • 4
#kanalzero Ten Sroczyński niby taki symetrysta, a zawsze mu wychodzi, że prawactwo niewinne i pokrzywdzone.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 14.06.2026, 12:41:23 via Wypiek
  • 1
@na_pierwszej_linii_kas to jest pisowiec jak Woś, tylko jeszcze trochę udaje.
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
12.06.2026, 13:46:17
  • 266
A nasz Polski Champion działa bez problemu! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#facebook #messenger
matixrr - A nasz Polski Champion działa bez problemu! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#facebook #messenger

źródło: albicla-polski-portal-spolecznosciowy-startuje-juz-dzisiaj

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 12.06.2026, 14:07:42 via Wypiek
  • 196
Milion dwieście tysięcy papieży potwierdza.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
12.06.2026, 07:04:15
  • 361
A prawactwo i tak napisze coś o „szkodliwych ustawach” zupełnie ignorując fakt, że rolą prezydenta nie jest rządzenie przy pomocy weta a każda ustawa na jego biurku została przegłosowana większością głosów w parlamencie.

Szybko wam obrzydła demokracja. A może nigdy jej nie chcieliście?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - A prawactwo i tak napisze  coś o „szkodliwych ustawach” zupełnie i...

źródło: IMG_7695

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 12.06.2026, 09:00:18 via Wypiek
  • 3
Przecież prawica to potomkowie tych kobiet które ochoczo dawały ruskim. Oni chcą być trzymanie za pysk przez jednego wodzą i jedną partie. Mają to we krwi.
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
10.06.2026, 19:54:49
  • 13
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Młody Bosak o tym, że warto rozmawiać z banderowcami :)
Kolejna chorągiewa jak Braun? Nic nowego na prawicy.
matti-nn - #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Młody Bosak o tym, że warto ro...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 11.06.2026, 19:01:27 via Wypiek
  • 1
Bosak jest stały w jednym - w unikanie pracy.
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
11.06.2026, 12:10:52
  • 630
#konfitura #samochodoza
wezsepigulke - #konfitura #samochodoza

źródło: 1000036730

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 11.06.2026, 14:16:01 via Wypiek
  • 24
Nie udostępniaj takich zdjęć. Tam może być samochód Edyty Pazury.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
10.06.2026, 17:10:20
  • 457
Uwaga uwaga!!

Nowa jakość w polskiej polityce!

Ewa rzeżączkowska-wziernik zakłada 3 konfę, tego nam potrzeba xD

Zarejestrowała
ProstyKrzywy - Uwaga uwaga!! 

Nowa jakość w polskiej polityce! 

Ewa rzeżączkowska-w...

źródło: 1000136525

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_ 10.06.2026, 20:14:19 via Wypiek
  • 22
To tak naprawdę jedna partia podzielona na różnych wyborców PIS dla starych imbecyli, Konfa dla młodych imbecyli, Braun dla proruskich imbecyli, Hernik dla proruskich imbecyli spermiarzy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Pliskin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.12.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.10.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking