Wpis z mikrobloga

A ma ta opcja jakąś skróconą nazwę?


@krwawy_zbik: Wybacz mi ale nie powiem Ci - miałem to ustawione w biurze, ale nie byłęm tam od roku...

Normlanie wchodząc w opcję było coś co wyświetlało pionową belkę i można było nią sterować. Po zaakceptowaniu pojawiały się dwa monitory o rozdzielczościach wynikających z ustawionego ratio.
@glos_zenady: @krwawy_zbik: Możliwe, że ten soft też jest wymagany: https://www.youtube.com/watch?v=cqSQO92wCXA&ab_channel=DellTechnologies

W robocie generalnie mam hot deski do citrixa także wiec nie mogę zarządzać stacją sam i nie wiem co tam jeszcze jest poinstalowane. Wiem do cholery, że działa i to bardzo przyjemnie i wydajnie.

Niestety nawet nie jestem w stanie powiedzieć czy to jest hdmi czy 2xhdmi czy display port. Ale strzelałby, że skoro stacja dostępowa enterprise + dell to
gdyby się dało go podzielić na 2 osobne wyświetlacze - możliwie na poziomie firmware


@krwawy_zbik: da się zobacz Samsung odyssey g9 - 2 kable hdmi/dp i albo 2 osobne źródła albo ta sama karta graficzna ale system widzi 2 sprzętowe monitory. Konfiguracja to 2 kliknięcia w menu monitora.