Kilka lat temu napisałem komentarz na #gowork o firmie w której pracowałem. W sumie opinia był pochlebna z tym że zaznaczyłem że firma nie korzysta z pewnego narzędzia.
Dziś dowiedziałem się że z wiarygodnego źródła że od tamtego czasu odeszło od nich kilku klientów.
Okazuje się, że bardzo nie spodobało się im to że firma zajmująca się oprogramowaniem nie korzysta z pewnego mało znanego programu. Co ciekawe jeszcze bardziej nie spodobało się
Dziś dowiedziałem się że z wiarygodnego źródła że od tamtego czasu odeszło od nich kilku klientów.
Okazuje się, że bardzo nie spodobało się im to że firma zajmująca się oprogramowaniem nie korzysta z pewnego mało znanego programu. Co ciekawe jeszcze bardziej nie spodobało się
- aga_sl
- SaintWykopek
- RedRon
- LongWayHome
- Mopek666
- +4 innych
@K-S-: W mojej firmie do niedawna nie używało się gita, był svn ale nie każdy używał, od roku dopiero ciśniemy w GIT. Teraz nie wyobrażam sobie pracy bez tego...





































Edycja : o i dodawanie obrazów do wpisów tez padło XD
Edycja2 dopisywanie pozostałych tagów także, bo znak nowej linii psuje formatowanie wpisu XD #heheszki #programowanie #webdev #moderacjacontent #fail