Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
murdoc

murdoc

Dołączył 18 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 89360
  • Znaleziska 22849
  • Mikroblog 66511
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 12
lazysoul
lazysoul
21 godz. i 21 min temu
  • 3
Poszłam po truskawki, wróciłam bez truskawek, ale za to z kwiatkiem #kwiaty
Widzimy te nowe pędy? Coś pięknego
lazysoul - Poszłam po truskawki, wróciłam bez truskawek, ale za to z kwiatkiem #kwiat...

źródło: image_picker_8BD63BF2-CAD0-4E68-BD32-D82AA6E848D6-44207-00000E554EFBEE6D

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 55 min temu via Wykop
  • 0
@lazysoul: moje ulubione kwiatki. Moja rada po latach - znajdź najgorsze możliwe miejsce w domu dla rośliny i tam je postaw - wyrosną największe.
murdoc - @lazysoul: moje ulubione kwiatki. Moja rada po latach - znajdź najgorsze moż...

źródło: 1000007337

Pobierz
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc 54 min temu via Wykop
  • 0
@lazysoul:
murdoc - @lazysoul:

źródło: 1000007338

Pobierz
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
1 godz. i 46 min temu
  • 7
#lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lekarz
Lukardio - #lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lekarz

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 1 godz. temu via Wykop
  • 2
@Bipolar-: ty to serio piszesz? XD
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc 1 godz. i 3 min temu
  • 6
Uczepiliście się tych lekarzy, że zarabiają dużą bańkę rocznie. Ale Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy ile kosztuje miesięcznie leasing Panamery czwórki i Lexusa żony. Nie bierzecie pod uwagę ile kosztuje rata kredytu za kwadrat na złotej. Wyobrażacie sobie ile mogą kosztować dwutygodniowe wakacje w najlepszym hotelu trzy razy w roku?

Dodajcie sobie to wszystko i się sami zastanówcie - ile według Was miałby zarabiać ten biedny konował, żeby to wszystko utrzymać?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

129

Polska ma 5-kubitowy komputer kwantowy. Profesor: Q-Day nastąpi za 10 lat

Polska ma 5-kubitowy komputer kwantowy. Profesor: Q-Day nastąpi za 10 lat

Politechnika Wrocławska uruchomiła ODRA-5, pięciokubitowy komputer kwantowy. Prof. Bożejko wyjaśnia, dlaczego programowanie kwantowe jest na poziomie lat 40. XX wieku i kiedy komputery kwantowe złamią szyfrowanie RSA-2048.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 6 godz. i 14 min temu
  • 58
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    programowanie
  • #
    bezpieczenstwo
murdoc
murdoc 2 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
@P4ncak3: ja dodam Goodram
Roess
Roess
Roess
9 godz. i 28 min temu
  • 2
Polska to jednak #patologia

Nawet nie wiem jak i kiedy to sobie wyhodowaliśmy.

* limity przyjęć na kierunki lekarskie i zarobki lekarzy 1 mln / rok bez specjalizacji
* kasta polityczna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 7 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@Roess: to jedź sobie gdzieś indziej

Ale pewnie z jakiegoś powodu nie pojedziesz, prawda?
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
8 godz. i 33 min temu
  • 1
Jeździłem wczoraj pierwszy raz chińczykiem - konkretnie Omodą 9.
I powiem Wam… Że europa to się może pakować i zamykać. Za 200k Jest wszystko, plus skóry i wentylowane fotele coś czego nie mogłem się doprosić w aucie za ponad 300 z niemiec xD
Wady? No…. Powiedzmy, że line keeping assist mógłby działać lepiej i acc jest… takie se, ale kuuuuuuurde. Śmiem twierdzić, że jakiść spasowania lepsza niż w ostatnim mercu w którym siedziałem (glc
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 7 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 4
Ja moge miec tandentne plastiki.

pierdołach typu spasowanie czy wyposazenie

Tylko silnik musi byc top

manual bo sie mniej psuja


@MercedesBenizPolska: NIC bardziej polskiego w tym tygodniu nie przeczytam.
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
9 godz. i 28 min temu
  • 121
ehh taka by dla huopa wystarczyła byle by tylko odpalała
Kroledyp - ehh taka by dla huopa wystarczyła byle by tylko odpalała

źródło: images (22)

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 7 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@Kroledyp: fajne, póki ktoś ci się na maskę nie w-------i. Strefa zgniotu kończy się na tylnej rejestracji.
  • Odpowiedz
felixd
felixd
19 godz. i 37 min temu
  • 2
Kosiarka spalinowa + kamień + 15 metrów + brama po drodze == to

#ogrod #dom #koszenie #trawa #ubezpieczenie #oc #ac
felixd - Kosiarka spalinowa + kamień + 15 metrów + brama po drodze == to 

#ogrod #do...

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 19 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@felixd: wtf, jaka niby kosiarka tak o------a?
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc 9 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@felixd: no to wina przystawki dla samobójców, nie kosiarki
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
20 godz. i 19 min temu
  • 7
Leczo do oceny. Pierwsze zbiory z działki.



#gotujzwykopem #jedzzwykopem
robert_blaszczykowski - Leczo do oceny. Pierwsze zbiory z działki. 

SPOILER

SPOILER...

źródło: dijw782j

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 19 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 0
@robert_blaszczykowski: coś ty o-----ł xD
  • Odpowiedz
mariusz95gd
mariusz95gd
23 godz. i 6 min temu
  • 1151
Przychodzi baba do lekarza, a lekarz na sesji rady dzielnicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #heheszki
mariusz95gd - Przychodzi baba do lekarza, a lekarz na sesji rady dzielnicy ( ͡º ͜ʖ͡º)...

źródło: temp_file9178838110955828154

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 21 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 10
@mariusz95gd: a ty plebsie z---------j xD jeszcze mają czelność patrzeć na ludzi z góry, k---a gdzie my żyjemy
  • Odpowiedz
world
world
wczoraj, 10:21:40
  • 376
Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odpalona mniej więcej o 1 czerwca 2026 roku?!
Do kolekcji mamy jakieś konfederackie grupy paramilitarne, które bawią się w polskie służby, stylizowane na jakieś białoruskie FSB...

#polska #przemyslenia #ukraina #wojna #iran #wojsko #wojna #abw
world - Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odp...

źródło: gdzie-jest-panstwo

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc wczoraj, 10:47:05 via Wykop
  • 10
@world: myślę że są dobrze monitorowani. MON wczoraj ogłosił, że mamy informacje z wywiadów innych państw, że Rosja szykuje sabotaże.
  • Odpowiedz
Anonimowy-zawiedziony
Anonimowy-zawiedziony
wczoraj, 08:42:15
  • 888
Jeszcze mityczna ODPOWIEDZIALNOŚĆ lekarza. Bo KAŻDY lekarz ma CIĘŻKIE STUDIA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Nikt inny nie ma tak CIĘŻKICH STUDIÓW i ODPOWIEDZIALNOŚCI. Przez błąd lekarza mamie mojego znajomego nie zdiagnozowano śmiertelnej choroby, którą można było jeszcze wyleczyć. Jak chcieli go pociągnąć do odpowiedzialności, to dał im numer do swojego ubezpieczyciela. Na tym się ODPOWIEDZIALNOŚĆ skończyła. I poszedł dalej „leczyć”.
#lekarz #lekarz100k #konowalposting
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc wczoraj, 10:44:48 via Wykop
  • 3
@Anomalocaracid: ogólnie nie życzę ludziom źle, ale tobie życzę leczenia w Polsce. Szybko zmienisz zdanie.
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc przedwczoraj, 17:59:35
  • 2
Kolacja teraz będzie jedzona
murdoc - Kolacja teraz będzie jedzona

źródło: 1000007309

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc
Autor
przedwczoraj, 18:25:28 via Wykop
  • 1
@Marek_Tempe: Maja pomarańczowo-cytrynowa xD polecam schłodzone
  • Odpowiedz
Politheus
Politheus
Politheus
przedwczoraj, 16:55:32
  • 4
#chwalesie #mikrokoksy

Nowy rekord! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Politheus - #chwalesie #mikrokoksy

Nowy rekord! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

SPOILER

źródło: 724158018_2016314045648512_2947676749574896024_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc przedwczoraj, 17:26:44 via Wykop
  • 1
@Politheus: rekord wideo
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
przedwczoraj, 11:40:19
  • 3
Jaki sport pomógł Wam najbardziej schudnąć?
Czy kupował ktoś specjalnie smartwatch a żeby mu liczył spalone kcal?
Pytam, bo ciężko określić moja aktywność czasem potrafię zrobić 100 kroków dziennie a czasem zajeżdżać się codziennie

Mi najbardziej kiedyś pomógł schudnąć rower stacjonarny, bo zawsze te godzinę dało się wygospodarować i ciągle piłem podczas przez co nie byłem głodny po, a teraz jak biegam to nawet jak wezmę dużo wody to i tak czuję
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc przedwczoraj, 12:40:10 via Wykop
  • 1
@razdwatrzy55: chodzenie + dyscyplina w jedzeniu, wystarczy
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
przedwczoraj, 07:49:18
  • 501
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc przedwczoraj, 09:45:56 via Wykop
  • 58
@xyz_xyz: wasz ból d--y jest miodem na moje serce. J---ć was z-----------e i tyle. Zagłosuję za każda partią, która zwiększa mandaty i stawia więcej radarów.
  • Odpowiedz
murdoc
murdoc przedwczoraj, 11:23:10 via Wykop
  • 2
@xyz_xyz: trochę taki vibe masz
murdoc - @xyz_xyz: trochę taki vibe masz

źródło: 1000007302

Pobierz
  • Odpowiedz
CasueI
CasueI
przedwczoraj, 08:20:24
  • 12
Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do wpisu https://wykop.pl/wpis/86491261/dzisiaj-baba-z-psem-laduje-sie-do-zabki-pytam-sie- i bredzeniu w wykonaniu @Casuel postanowiłam napisać do centrum wsparcia klienta sieci Żabka aby raz na zawsze rozstrzygnąć czy do żabki można z psem czy nie. Otóż nie można. Jedyny pies jaki może się tam znaleźć to pies przewodnik.

Zachęcam do pójścia w moje ślady, gdzie sama każdy taki incydent fotografuję i zgłaszam do centrali żabki (odpisują, że przeprowadzą szkolenia, czyli nic) oraz do
@Blackhorn +11
Dzisiaj baba z psem ładuje się do żabki. Pytam się czemu wchodzi z psem do skelpu spożywczego. "Nie słyszę co pan do mnie mówi". Przy kasie: "przepraszam że weszłam z sunią ale akurat zaczęło padać". Pies zaczyna się telepać i bryzgać na około. Nigdy więcej do sklepu bez
więcej
CasueI - Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do wpisu https://wykop.pl/wpis/86491261/dzis...

źródło: zabka

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc przedwczoraj, 09:58:46 via Wykop
  • 2
@CasueI: ja p------e typie xd
  • Odpowiedz
jedzbudynie
jedzbudynie
przedwczoraj, 07:22:18
  • 1
#krakow 14*C wtf
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc przedwczoraj, 09:12:52 via Wykop
  • 0
@michalxd21: na szczęście pogadamy kilka dni inaczej
  • Odpowiedz
daro1
daro1
14.06.2026, 17:56:05
  • 5
Mam na swoim Sony VAIO 2.4 GHz, 3.5 GB RAM zainstalowany Debian 13 Trixie Cinnamon i sprawuje się on bardzo dobrze. Bardzo stabilny, nic się nie przycina i nie wysypuje. Wcześniej miałem zainstalowany Mint 20.2 Cinnamon, który zastąpiłem Debianem, bo Mint zaczynał powoli mnie wkurzać, bo coś tam było niedopracowane i nie działało tak jak powinno. Używam przeglądarki Brave ze zoptymalizowanym zarządzaniem pamięcią na nieaktywnych kartach, dzięki czemu nie żre tyle RAM-u.
daro1 - Mam na swoim Sony VAIO 2.4 GHz, 3.5 GB RAM zainstalowany Debian 13 Trixie Cin...

źródło: sony

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 14.06.2026, 19:57:15 via Wykop
  • 7
@daro1: nic lepszego niż stabilny debian nie istnieje. Wrócisz tu prędzej czy później.

Piszę z trixie, jestem już po szukaniu miodu w dupie.
  • Odpowiedz
Naczelna_Hedonistka
Naczelna_Hedonistka
14.06.2026, 18:17:39
  • 85
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

murdoc
murdoc 14.06.2026, 19:49:57 via Wykop
  • 3
@Naczelna_Hedonistka: no jest tłusto
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

qwert

  • Co tu dużo pisać.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.07.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.03.2025

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking