Uczepiliście się tych lekarzy, że zarabiają dużą bańkę rocznie. Ale Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy ile kosztuje miesięcznie leasing Panamery czwórki i Lexusa żony. Nie bierzecie pod uwagę ile kosztuje rata kredytu za kwadrat na złotej. Wyobrażacie sobie ile mogą kosztować dwutygodniowe wakacje w najlepszym hotelu trzy razy w roku?
Dodajcie sobie to wszystko i się sami zastanówcie - ile według Was miałby zarabiać ten biedny konował, żeby to wszystko utrzymać?
Politechnika Wrocławska uruchomiła ODRA-5, pięciokubitowy komputer kwantowy. Prof. Bożejko wyjaśnia, dlaczego programowanie kwantowe jest na poziomie lat 40. XX wieku i kiedy komputery kwantowe złamią szyfrowanie RSA-2048.
Jeździłem wczoraj pierwszy raz chińczykiem - konkretnie Omodą 9. I powiem Wam… Że europa to się może pakować i zamykać. Za 200k Jest wszystko, plus skóry i wentylowane fotele coś czego nie mogłem się doprosić w aucie za ponad 300 z niemiec xD Wady? No…. Powiedzmy, że line keeping assist mógłby działać lepiej i acc jest… takie se, ale kuuuuuuurde. Śmiem twierdzić, że jakiść spasowania lepsza niż w ostatnim mercu w którym siedziałem (glc
Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odpalona mniej więcej o 1 czerwca 2026 roku?! Do kolekcji mamy jakieś konfederackie grupy paramilitarne, które bawią się w polskie służby, stylizowane na jakieś białoruskie FSB...
Jeszcze mityczna ODPOWIEDZIALNOŚĆ lekarza. Bo KAŻDY lekarz ma CIĘŻKIE STUDIA i ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Nikt inny nie ma tak CIĘŻKICH STUDIÓW i ODPOWIEDZIALNOŚCI. Przez błąd lekarza mamie mojego znajomego nie zdiagnozowano śmiertelnej choroby, którą można było jeszcze wyleczyć. Jak chcieli go pociągnąć do odpowiedzialności, to dał im numer do swojego ubezpieczyciela. Na tym się ODPOWIEDZIALNOŚĆ skończyła. I poszedł dalej „leczyć”. #lekarz #lekarz100k #konowalposting
Jaki sport pomógł Wam najbardziej schudnąć? Czy kupował ktoś specjalnie smartwatch a żeby mu liczył spalone kcal? Pytam, bo ciężko określić moja aktywność czasem potrafię zrobić 100 kroków dziennie a czasem zajeżdżać się codziennie
Mi najbardziej kiedyś pomógł schudnąć rower stacjonarny, bo zawsze te godzinę dało się wygospodarować i ciągle piłem podczas przez co nie byłem głodny po, a teraz jak biegam to nawet jak wezmę dużo wody to i tak czuję
#samochody #motoryzacja Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem. Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi. Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1. Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
@xyz_xyz: wasz ból d--y jest miodem na moje serce. J---ć was z-----------e i tyle. Zagłosuję za każda partią, która zwiększa mandaty i stawia więcej radarów.
Zachęcam do pójścia w moje ślady, gdzie sama każdy taki incydent fotografuję i zgłaszam do centrali żabki (odpisują, że przeprowadzą szkolenia, czyli nic) oraz do
Dzisiaj baba z psem ładuje się do żabki. Pytam się czemu wchodzi z psem do skelpu spożywczego. "Nie słyszę co pan do mnie mówi". Przy kasie: "przepraszam że weszłam z sunią ale akurat zaczęło padać". Pies zaczyna się telepać i bryzgać na około. Nigdy więcej do sklepu bez
Mam na swoim Sony VAIO 2.4 GHz, 3.5 GB RAM zainstalowany Debian 13 Trixie Cinnamon i sprawuje się on bardzo dobrze. Bardzo stabilny, nic się nie przycina i nie wysypuje. Wcześniej miałem zainstalowany Mint 20.2 Cinnamon, który zastąpiłem Debianem, bo Mint zaczynał powoli mnie wkurzać, bo coś tam było niedopracowane i nie działało tak jak powinno. Używam przeglądarki Brave ze zoptymalizowanym zarządzaniem pamięcią na nieaktywnych kartach, dzięki czemu nie żre tyle RAM-u.
Widzimy te nowe pędy? Coś pięknego
źródło: image_picker_8BD63BF2-CAD0-4E68-BD32-D82AA6E848D6-44207-00000E554EFBEE6D
Pobierzźródło: 1000007337
Pobierzźródło: 1000007338
Pobierz