Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stanleymorison

stanleymorison

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6523
  • Znaleziska 387
  • Mikroblog 6136
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 0
eehomonto
eehomonto
przedwczoraj, 09:13:27
  • 615
A jak u was dzień ojca? #heheszki
eehomonto - A jak u was dzień ojca? #heheszki

źródło: image_picker_351ED051-6693-42CC-9AA3-F1E261385FDF-73289-00000B9D464EA3FA

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison przedwczoraj, 10:55:30 via Wykop
  • 27
@eehomonto: I takie k---a czereśniaki przekazują geny dalej. Chyba TFR 1.0 to nadal za wysoko, żeby ich powstrzymać…
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
przedwczoraj, 09:31:15
  • 1817
Polska LEKARSKO‑DEWELOPERSKA Anno Domini 2026

• Darmowe studia 🎓

• musisz zdac chemie i biologie na maturze dobrze

•
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison przedwczoraj, 10:54:31 via Wykop
  • 3
@Czoso: No to przecież sam napisałeś, że wystarczyło dobrze zdać biologie i wtedy opcja 40k dla mniej ambitnych stała otworem. Co się stało z tym Areczkiem, że j---e za 4k? Starzy prole na szkołę nie dali, czy w czym problem?
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 22.06.2026, 11:03:33
  • 16
Dlatego też niezmiernie bawiło mnie to łkanie nad tymi „kontraktami na odbudowę Ukrainy”. Nigdy i przy żadnym rządzie byśmy tych kontraktów nie dostali, po prostu ludzie muszą zrozumieć, że dla Ukrainy jesteśmy regionalnym konkurentem i nie jest im na rękę żeby nas wzmacniać. Oczywiście obiektywnie rzecz biorąc, to zwykłe marzenia ściętej głowy i fantasmagorie, ale u ukrainskiej elity politycznej żyją własnym życiem. W ostatnich dekadach uciekliśmy Ukrainie, ale w gruncie rzeczy jesteśmy
stanleymorison - Dlatego też niezmiernie bawiło mnie to łkanie nad tymi „kontraktami ...

źródło: IMG_7870

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison
Autor
22.06.2026, 11:20:59 via Wykop
  • 4
@depresyjnydziad: Oczywiście w rzeczywistości to tylko mrzonki, dysproporcja mentalna jak i ekonomiczna jest nie do nadrobienia, ale wystarczy spojrzeć jak to wygląda z perspektywy geopolitycznej Ukrainy - od wschodu wrogie byłe mocarstwo, które nie odpuści sobie próby zwasalizowania, od zachodu wzrastająca gospodarka z G20, aspirująca do przywództwa w tym samym regionie. Z prawej wróg egzystencjalny, z lewej wróg ekonomiczny, więc nic dziwnego, że próbują się orientować na Niemców czy Francuzów.
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
Autor
22.06.2026, 11:30:44 via Wykop
  • 0
I to jakiegoś proukraińskiego Tuska, kiedy Tus realny był i jest tak bardzo średnio proukraiński

@Filipterka25: Co nie zmienia faktu, że Tusk został „ukarany”, a to nie od niego wyszedł wtedy ten spór.

Wyobraziłem sobie Żeleńskiego sms-ującego do reszty delegacji, żeby tego Tuska w kiblu zamknęli xD


Ale że czego nie potrafisz sobie wyobrazić, że takie drobne „przytyki” dyplomatyczne są na porządku dziennym? Nie wiem, Putin ciągle spóźniający się na
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
21.06.2026, 10:47:52
  • 66
Dlaczego to zawsze Polska. Dlaczego to zawsze Polska musi być tym frajerem? Dlaczego psychoprawica musi wszystko niszczyć? Rozbiory, szlachta, konfederacja targowicka - nic nas nie nauczyły. Dalej jesteśmy tymi frajerami, którzy z szabelką rzucają się na czołgi. Bynajmniej prezydent ryknął i pokazał Zełeńskiemu OGROMNE KOHONES, a to że Polska przy tym straciła szanse na miliardowe inwestycje na Ukrainie i na zdobycie najnowszej technologii i know-how z wojny? To już nieważne... po nas
KRZYSZTOFDZONGUN - Dlaczego to zawsze Polska. Dlaczego to zawsze Polska musi być tym ...

źródło: xdooo

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison 21.06.2026, 15:23:09 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: A weźcie już skończcie z tym p----------m XD
Zgadzam się tylko w jednym - że Polska jak zwykle jest frajerem.

A frajerem jest dlatego, że od samego początku wojny powinniśmy byli podchodzić do Ukrainy tranzakcyjnie, na zasadzie wy potrzebujecie naszej pomocy, my też mamy parę spraw do załatwienia, usiądźmy do stołu ale każdy kto sugerował takie rozwiązanie był nazywany ruskim trollem i zwyrodnialcem bez uczuć (XD). A u nas
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 21.06.2026, 15:28:41 via Wykop
  • 1
xddd i co da ta szopka z orderami? Powinnismy uzyc twardych dzial i np otwarcie powiedziec, ze dopoki ukraina czci upa to nie wejdzie do ue, ale nie, lepiej robic jakies tanie cyrki dla gawiedzi xd


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Ale przecież szopkę, to właśnie o------a strona ukraińska, my, po polskiej stronie wykonaliśmy tylko gest sprzeciwu, zwykłym, dyplomatycznym ruchem zabierając ten order. Nie uderzyliśmy w żaden sposób w ukraińskich uchodźców, w samych zwykłych
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 21.06.2026, 08:26:19
  • 47
Nawrot zabrał Zelenskiemu odznaczenie o symbolicznej wartości medalu z Decatlonu, naczytałem się tutaj jak to strona polska w związku z tym się ośmiesza, po czym najpierw sam Zelenski wysmarował jebitny tekst, który można streścić „teraz to ja już nie chce tego medalu”, po czym obrażony jeszcze musiał wrzucić kolejny wpis ze zdjęciem z jakiegoś magazynu, gdzie odsyła go pocztą, dający vibe „równie dobrze mogłem to w-----ć do śmieci”, potem seria pęknięć zadków
stanleymorison - Nawrot zabrał Zelenskiemu odznaczenie o symbolicznej wartości medalu...

źródło: IMG_7854

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison
Autor
21.06.2026, 09:33:28 via Wykop
  • 18
poczytaj komentarze

@robertkk: Weź sięgnij do portek i sprawdź, czy jeszcze masz j---a, a potem wstań z kolan i wytrzyj buzie
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:07:57
  • 164
Zacharova wykorzystała spór o r--ź wołyńska do zalegalizowania aneksji częsci II RP i napisała że zabijani byli obywatelami ZSRR.
Polska wówczas nie uznawał tej zmiany granic.

„Tak, ofiarami ukraińskich nacjonalistów z UPA* podczas rzezi wołyńskiej w latach 1943–1944 byli głównie Polacy. Ale od 1 listopada 1939 roku byli obywatelami radzieckimi. Po klęsce Polski w wyniku agresji nazistowskich Niemiec we wrześniu 1939 roku, Zachodnia Ukraina stała się częścią ZSRR” – napisała na swoim
szurszur - Zacharova wykorzystała spór o r--ź wołyńska do zalegalizowania aneksji czę...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-21 080626

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison 21.06.2026, 08:30:24 via Wykop
  • 0
Można nielubic Ukrainy (słusznie), ale Rosja to nasz największy wróg

@saib75: Ale to jest twój problem poznawczy, skoro po tych 4 latach dalej nie potraficie przyjąć do swoich małych główek tego, że plucie na stepowych dzikusów z ukrainy w jakikolwiek sposób implikuje sympatię z rosją. Wy po prostu jesteście głupimi naiwniakami i wam się smutno zrobiło bo „biedna ukraina zaatakowana :(„, C--j z rosją, j---ć ukrainę, podobnie jak p-------ć somalię
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 20.06.2026, 08:36:45
  • 70
Nawet na polskim reddicie propsują zabranie zeleńskiemu tego orderu, tylko wykopki nadal robią za ukraińskie wycieraczki do butów XD „Ło matko, a co teraz na zachodzie powiedzo, ale wstyd :(„

#ukraina #bekazpodludzi #wojna #polityka
stanleymorison - Nawet na polskim reddicie propsują zabranie zeleńskiemu tego orderu,...

źródło: IMG_7850

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pelart
pelart
pelart
20.06.2026, 08:44:52 via Wykop
  • 27
@stanleymorison: bo wykop to Tuskowa szczujnia. Często bez argumentów. Dlatego ten portal to obecnie mem.
  • Odpowiedz
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
20.06.2026, 08:49:43 via Wykop
  • 38
@robertkk: jakoś na zagraniczynych redditach i w mediach ludzie zgadzają się z Polską, coś chyba im w tym Kijowie nie wyszła kalkulacja
  • Odpowiedz
stilewski
stilewski
19.06.2026, 10:51:17
  • 933
#lekarz100k #praca #polska #takaprawda #konowalposting
stilewski - #lekarz100k #praca #polska #takaprawda #konowalposting

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 12:33:26 via Wykop
  • 24
@loginnawykoppl: No mnie to nie dziwi, żaden z wymienionych nie ma tak odpowiedzialnej pracy jak ortopeda w Siedlcach.
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 13:18:41 via Wykop
  • 5
dyrektor NASA, Prezydent USA, Prezesi Orlenu i PKO BP

@loginnawykoppl: Kolonizacja kosmosu? walka o hegemonię w koncercie mocarstw? Kontrola nad globalną walutą? A próbowałeś złożyć kolano Kamilkowi, który w-----ł się na nartach?
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 13:12:36
  • 135
W tym kraju masz całe grupy społeczne walące bezwstydnie państwo na kasę:
- Lekarzy rzekomo pracujących po 400h miesięcznie, wystawiających fakturki na 150k miesięcznie,
- Rentierka praktycznie nieopodatkowana (tutaj jak się okazuje lekarze też maczają swoje palce)
- Budowlanka praktycznie w całości na czarno, a ci co się boją kontroli rejestrują się jako Rolnicy i płacą tylko KRUS,
- Wspomniani rolnicy, którym dopłaca się bo susza i tragedia nieurodzaju, albo zbyt duże plony i nie opłaca
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CashStacker
CashStacker
CashStacker
19.06.2026, 15:08:59 via Wykop
  • 16
@stanleymorison: sprawdz jeszcze umowe o emeryturach dla ukraincow i hindusów XD
  • Odpowiedz
zapalara
zapalara
zapalara
19.06.2026, 17:44:43 via Wykop
  • 26
@stanleymorison: dokładnie, IT ZŁE bo ściąga zagraniczny kapitał i ciężko j---e w w scrumie i edukuje się na własną rekę żeby zachować konkurencyjność...
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 12:32:12
  • 15
Nieironicznie, drugiego takiego dyletanta politycznego jak Czarnek to chyba nie ma XD Typa nie lubi praktycznie nikt spoza pisowskiej bańki, a od kiedy dostał nominację na kandydata na Premiera, to zdążył w-----ć już chyba z połowę własnego elektoratu swoim p----------m.

Afera z tym Kacprzykiem i służbą zdrowia to samograj i wręcz piłka do pustej, a typ od tego czasu już wolał razem z Republiką rozpaczać nad spałowanymi bąkiewiczami w Berlinie, a teraz
stanleymorison - Nieironicznie, drugiego takiego dyletanta politycznego jak Czarnek t...

źródło: IMG_7847

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heheszkitroche
heheszkitroche
heheszkitroche
19.06.2026, 14:10:41 via Android
  • 4
@stanleymorison: a myślisz ze dlaczego? Bo im ta afera też jest nie na rękę i dobrze o tym wiedzą. Przecież pisowcy też są uwikłani w te defraudacje
  • Odpowiedz
sebusik
sebusik
19.06.2026, 18:14:32 via Wykop
  • 1
@stanleymorison: z jednej strony się zgadzam, a z drugiej strony to samo gadali o Batyrze xD
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 11:28:12
  • 4
XDDD

90zł/h netto na Uop, pediatra głoduje.

W komentarzach tylko smutne reakcje: 😔😔😔😔

#lekarz100k #konowalposting
stanleymorison - XDDD

90zł/h netto na Uop, pediatra głoduje. 

W komentarzach tylko ...

źródło: IMG_7845

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
19.06.2026, 11:35:19 via Wykop
  • 0
90zł/h netto na Uop, pediatra głoduje.


@stanleymorison: no jak na lekarza to mało, ale te 180 to juz dobra pensja
  • Odpowiedz
RenoJackson
RenoJackson
19.06.2026, 06:22:07
  • 92
Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodową, która najbardziej zesrała się o lekarzy są programiści. Bo nie ma co się oszukiwać, to programiści są odpowiedzialni za wywołanie całej tej nagonki. Intensywnie na to pracowali od 2-3 lat i wreszcie im się udało. Siedzą takie typy jak @BlackpillMonster @ly000 @p0melo @Ksiega_dusz @git_commit @peoplearestrange i inni na home-office, mają jeden z najlepszych zawodów
RenoJackson - Największym kuriozum tej całej akcji jest dla mnie to, że grupą zawodow...

źródło: image

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 07:57:24 via Wykop
  • 34
@RenoJackson: Przecież kodoklepy i korposzczury to chociaż ściągają kapitał do kraju na masową skalę, drenują zagraniczne firmy, a potem większość kasy wydają w narodowej gospodarce. Nawet jak kodoklep robi overemployment, to w dalszym ciągu robi w ciula Campgemini czy innego HSBC, a potem wyda w kraju, a jak lekarz zafakturuje 10 dyżurów, na których nawet nie był, to jaki my mamy z tego pożytek jako społeczeństwo? Mało tego, ja prowadzę
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 08:01:22 via Wykop
  • 10
Ależ kolego ja bardzo chętnie jak tylko będę mógł (po skończeniu specki) ucieknę do sektora prywatnego by nie żerować na pieniądzach z Twoich podatków, tylko na Twoich pieniądzach wydanych dobrowolnie przez Ciebie już po opodatkowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak myślisz gdzie zapłacą mi więcej? W państwowym czy prywatnym, bo ja odpowiedź znam na to pytanie.

@Furox: To uciekaj, pamiętaj też żeby sobie załatwić cały sprzęt,
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 09:03:40 via Wykop
  • 9
Uwierz mi, że poradzilibyśmy sobie ze sprzętem, tylko wtedy wyrostka nikt by wam za darmo nie naprawił, a byście wychodzili z rachunkiem na 50k. Sprzęt szybko by się zwrócił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RenoJackson: Zesralibyście się, gdyby to było w jakikolwiek sposób opłacalne, to już teraz takie sale by powstawały. W kraju, gdzie połowa populacji j---e za mniej niż 5k na pewno by się zwróciło, bo
  • Odpowiedz
deni28s
deni28s
19.06.2026, 06:25:11
  • 679
#pokemon #lewica
LOL
to nie fejk
deni28s - #pokemon  #lewica
LOL
to nie fejk

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 08:39:51 via Wykop
  • 6
Czy po prostu kolor włosów jednej z lasek ci nie pasuje?

@text: Zielone włosy tego pokemona to jest jej najmniejszy problem
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 08:42:18 via Wykop
  • 32
ogóle Razem to są dwa osobne światy centrala w miarę normalna i struktury lokalne pełne odklejeńców

@kam966: Centrala normalna XDD Przecież centrala ma takie same poglądy jak młodzieżówka, tylko wiedzą, że muszą być wygłaszane przez osoby z lepszą prezencją, a nie takie, od których bije vibe „jak jutro nie wezmę leków, to skoczę pod pociąg”
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
19.06.2026, 03:29:19
  • 1064
#humorobrazkowy #heheszki #konowalposting
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #konowalposting

źródło: 1000018865

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison 19.06.2026, 07:32:40 via Wykop
  • 1
@ZarodziecMalaryczny997: Będziecie pisać g---o w stylu „Nie znam nikogo, kto zarabia średnią krajową, więc to musi być mistyfikacja”, a potem się dziwicie, że jebiecie za minimalną, skoro zachodzą u was takie przenikliwe procesy myślowe XD
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 17.06.2026, 13:00:49
  • 9
Niemożliwe że nie lubisz dopłacać do służby zdrowia na pewno na pewno jakieś g---o pisowskie dopłaty zrobiłeś serio jacy lekarze milionerzy co ty gadasz zle dopłacałeś mówie ci źle dopłacałeś chłopie inne dopłaty 12% pkb sprubuj ja ci ja ci dopłaty załatwie inne nie da sie nie lubić dopłat co ty gadasz inne razemkowe musisz spróbować bo rużne som

#medycyna #lekarz #lekarz100k #heheszki #
stanleymorison - Niemożliwe że nie lubisz dopłacać do służby zdrowia na pewno na pewn...

źródło: F394667D-75E7-468E-B282-F7D42A0725D0

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
17.06.2026, 13:02:03 via Wykop
  • 1
@stanleymorison: no ja po tej sytuacji to juz sie sklaniam, ze na wybory nie ide, bo po tej kompromitacji razemkowej to juz totalnie nie ma na kogo glosowac xd
  • Odpowiedz
Paszczakova
Paszczakova
16.06.2026, 15:05:30
  • 829
#lekarski #lekarz #lekarz100k #konowalposting najśmieszniejsze jest to, że ten konował połasił się na jakieś śmieszne dodatkowe 4k z bycia radnym zamiast dalej kraść miliony w szpitalu, bo jakby nie był radnym to nie musiałby składać oświadczenia majątkowego, boże co za przygłup XDDDD
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison 16.06.2026, 15:15:19 via Wykop
  • 633
@Paszczakova: Tu nie chodzi o te 4k, przecież typ te 1,6mln zarabiał właśnie m in dzięki koneksjom, które miał udzielając się polityczne. Jego celem pewnie było dostanie się w przyszłości do sejmu i jeszcze większy mnożnik zarobków, dzięki temu. Nikt nie idzie do sejmu dla tej gównopensyjki posła
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 16.06.2026, 15:13:06
  • 11
A pamiętacie jak w przestrzeni publicznej panowała opinia, że nie wolno nic mówić na lekarzy, bo oni w ogóle „dokładają do tego biznesu” i zabiorą się, i wyjadą na zachód? XD Już widzę, jak jadą biedować za 6k euro do Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz100k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johann_10
johann_10
16.06.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 1
@stanleymorison: z tym „wyjadą” to zawsze był argument dla biedy umysłowej. Nigdzie w stosunku do siły nabywczej nie dostaną tyle co w PL, na dodatek opodatkowane efektywnie na paręnaście %, a nie na 40-50% jak na zachodzie
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
16.06.2026, 16:56:52 via Wykop
  • 0
@stanleymorison: przecież wśród ludzi poza wykopem pewnie dalej panuje takie przekonanie, szczególnie na wsi. Zawsze jak mówią, że ktoś uczy się "na lekarza", to w ich głosie jest taki respekt, jakby ktoś k---a dokonywał właśnie rzeczy niemożliwej xDD
  • Odpowiedz
ZenithNV
ZenithNV
14.06.2026, 18:59:16
  • 26
#mecz I takie drużyny jak Curacao czy Wyspy Zielonego Przylądka grają na mundialu, a Włosi czy nawet my Polacy już nie z powodu, że EU dostalo mało miejsc.. bez względu na to, czy jesteśmy słabi czy są słabi Włosi ani my ani makaroniarze nie dostalibyśmy takiego wpier**lu od Niemców.. brawo FIFA
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison 14.06.2026, 19:45:03 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
1zaq2xsw3cde4r
1zaq2xsw3cde4r
14.06.2026, 18:40:54
  • 9
Te całe Kurasą by bez problemu Polsce strzeliło że 3 gole

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison 14.06.2026, 18:41:32 via Wykop
  • 0
@1zaq2xsw3cde4r: zesraliby sie
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison 14.06.2026, 17:54:03
  • 2
Wiecie co jest dla mnie najlepszym potwierdzeniem tego, że ten mundial ma tak ze 2x za dużo teamów? To, że po meczu będzie się mówiło o sukcesie Curacao, że strzelili Niemcom bramkę xD Przypominam, finały MŚ xD No sorry, ale jeśli dla jakiegoś zespołu strzelenie bramki, albo zdobycie jednego punktu jest wielkim sukcesem, to znaczy, że nie dorasta poziomem do turnieju finałowego. Ja rozumiem, że strzelenie bramki przez San Marino w kwalifikacjach
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanleymorison
stanleymorison
Autor
14.06.2026, 17:56:40 via Wykop
  • 0
@mackbig: no ale w dalszym ciągu masz na turnieju finałowym zespoły, dla których sam awans jest sukcesem i jadą nie dostać 0:6 w każdym meczu XD
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
Autor
14.06.2026, 18:15:05 via Wykop
  • 0
@stanley-fieldmaster: No i dlatego, że to są mistrzostwa świata, to w eliminacjach bierze udział cały świat, a na turniej finałowy powinny jechać same najlepsze zespoły. Jeśli wszystkie będą z europy, to niech tak będzie.
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
Autor
14.06.2026, 18:15:33 via Wykop
  • 0
@Vinizius: Bo masz c---a zamiast oczu widocznie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Ragebait

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.12.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking