Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login

moj_wykopowy_login

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 84086
  • Znaleziska 22129
  • Mikroblog 61957
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 15
Ralphs
Ralphs
1 godz. i 36 min temu
  • 3
Dacie wiarę temu, że taki przeciętny korwinista/konfiarz po uniwersytecie chłopskiego rozumu, który przez 3/4 dyskusji fafluni o tym, że podatki powinny być niskie, zazwyczaj nie rozumie działania progów podatkowych i jest przekonany, że gdy jego roczne zarobki przekroczą 120k to zapłaci 32% od całej kwoty?
Zazwyczaj jest debilem, więc na własnej skórze się nie przekona xD
A może to moja bańka jest jakaś specyficzna i symulacja zwana życiem stawia na mojej drodze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 13 min temu via Wykop
  • 0
roczne zarobki przekroczą 120k to zapłaci 32% od całej kwoty?


@Ralphs: to wyobraź sobie, że 120k wyrabiasz w 3 miesiące. I podatek to nie jest 32% tylko 32+9.
Fajnie tak 50% czasu pracować na innych, co?
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
1 godz. i 19 min temu
  • 1
Podoba mi się to co dzieje się w Belfacie - bo oni w końcu pozbędą się róznych takich kochamcovidów, fideliów, aldonek i turinów - wyjątkowych raków na zdrowych tkankach społecznych

#polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 15 min temu via Wykop
  • 0
@vZGLSjkzfn: byłeś w Belfaście? Bo ten twój wysryw ciężko się nawet czyta. Belfast to bardzo specyficzne miejsce. Zacznij od zapoznania się z historią
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
09.06.2026, 00:13:21
  • 12
#antykapitalizm #kapitalizm #pieniadze #zarobki
ukojenie - #antykapitalizm #kapitalizm #pieniadze #zarobki

źródło: 1

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 09.06.2026, 02:07:40 via Wykop
  • 0
@ukojenie: bardzo prosto. Zacznij oddawać połowę swojej pensji na biedniejszych. Może ty będziesz miał lepiej,ale dobro ogółu wzrośnie.
Może za twoją pracę i twój czas,ale kto by takie pierdoły liczyl
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login przedwczoraj, 01:47:46 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: no to niech odda przed opłatami tym co mają mniej.
Bo widać, że kończyłeś podstawówkę, a nie matematykę.
Powiedz mi ilu jest w polsce miliarderów i ile wyniesie kapitalizacja ich majątku jeżeli podzielimy ja na jednego polaka
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login przedwczoraj, 03:52:43 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: ta, w której chce żebyś zrealizował swoje postulaty zaczynając od siebie.
Zacznij oddawać połowę pensji na biednych.
I dodaj mi te wyliczenia o ile dostaniesz więcej pieniędzy jeżeli opodatkuje się polskich miliarderów na 100%
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login wczoraj, 00:17:07 via Wykop
  • 0
Jestem za opodatkowaniem bogaczy, za podatkiem progresywnym.


@Cozwykopem: wybierz jedno xD
Jak chcesz podarować klase średnia to zacznij sam oddawać ponad połowę pensji, bo tyle realnie oddaje się w Polsce pow 120k.
A jak bogaczy to mi ich zdefiniuj.
Bo ja jestem za tym, żebyś wziął się do roboty i żył zexswoich, a nie cudzych
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login wczoraj, 00:29:15 via Wykop
  • 0
@ukojenie: rozcisz sobie prawo do cudzych pieniędzy.
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 22 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 0
@ukojenie: chcąc żeby pracowali na ciebie. Podatek to czas który poświęcasz na pracę na innych.
Ja np nie chce pracować na 800+ dla ciebie.
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 22 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@ukojenie: czyli zamoedyzm żeby utrzymywać biedaków.
Daj przykład i oddaj połowę swojej pensji na innych. Ale ty to nie możesz, bo to wyjątkowa sytuacja.
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 7 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
@ukojenie: nie będę dyskutował z zebrakiem
  • Odpowiedz

819

Belfast w ogniu. Jak kryzys migracyjny stał się kryzysem bezpieczeństwa!

Pokaż treści 18+

Belfast w ogniu. Jak kryzys migracyjny stał się kryzysem bezpieczeństwa!

To nie znaczy, że podpalenia domów i ataki na przypadkowe rodziny można usprawiedliwić. Nie wolno jednak udawać, że źródłem gniewu jest wyłącznie dezinformacja, skrajna prawica albo mowa nienawiści. Takie tłumaczenie jest politycznie wygodne, lecz intelektualnie nieuczciwe.

Akinori456
z
infosecurity24.pl
dodany: przedwczoraj, 14:34:50
  • 137
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    emigracja
  • #
    uk
  • #
    wydarzenia
  • #
    migranci
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login wczoraj, 01:19:29 via Wykop
  • -1
Nieroby na zasiłkach głosują na lewicę


@bossssob: dlatego Bosak jest za 500+
przegrywam_przez_miasto
przegrywam_przez_miasto
przedwczoraj, 16:14:55
  • 112
Chłop miesiąc temu wszedł na #gielda za 90% oszczędności życia (150k PLN) i wszystko na czerwono 🙁
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login przedwczoraj, 20:15:27 via Wykop
  • 0
@przegrywam_przez_miasto: nigdy nie kupujesz wszystkiego jednym strzałem.
Usredniasz zakupy np przez rok
  • Odpowiedz
typ_tego_typu
typ_tego_typu
przedwczoraj, 02:03:08
  • 35
Czy wy chcecie mi powiedzieć że po kilku latach pilnowania proukraińskości postów na wykopie, dbania o interest ukraińskiego państwa, zmiany zasad języka polskiego np. z "Na Ukrainie" na "W Ukrainie", zmiany nazwy z pierogów ruskich na pierogi ukraińskie, przyznaniu Orderu Orła Białego, wsparcia finansowego i militarnego, przyjmowania reprezentacji Ukrainy na polskich stadionach, przyjęcia ponad 1,5 miliona uchodźców – największej grupy w całej Europie, dania im bezpłatnego dostępu do polskiej służby zdrowia, bezpłatnej
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login przedwczoraj, 04:00:36 via Wykop
  • 101
@typ_tego_typu: widze, że świat jest dla ciebie zbyt złożony, ale tym razem zrobię wyjątek o ci go trochę wyjaśnię.
Pomoc Ukraińcom to polska racja stanu.
Przyjmowanie ich jako emigrantów, to niestety potrzeba.
W polityce natomiast liczą się interesy, a nasz, to grupowanie kacapów.

Ta nazwa oddziału z upa nie miałaby żadnego znaczenia, gdyby nie ruscy tryglodyci z polskim obywatelstwem
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login przedwczoraj, 16:59:16 via Wykop
  • 0
@Szalom: widzę ze nie zrozumiałeś tego co napisałem. Przeczytaj jeszcze raz, bo mi się tłumaczyć nie chce 2x

@jajamuszabyc dogłębną analiza
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login przedwczoraj, 17:00:32 via Wykop
  • 0
@netan-huuy: z tą Ukraina i UE to nie takie proste. UE też jest mechanizmem bezpieczeństwa, bo inne kraje UE beda broniły swojego rynku zbytu
  • Odpowiedz
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
haloczymnieslychac
09.06.2026, 17:07:08
  • 2
#polityka
Czemu on takie rzeczy postuje?
haloczymnieslychac - #polityka
Czemu on takie rzeczy postuje?

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login przedwczoraj, 01:49:03 via Wykop
  • 0
@haloczymnieslychac: bo moze
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
09.06.2026, 00:06:14
  • 264
To już nie są przelewki
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail #waz
ChlopoRobotnik2137 - To już nie są przelewki 
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcrestt...

źródło: image_picker_BA6FC4C4-61CD-4B05-A545-E7DCF9979396-39756-0000038E310892E5

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 09.06.2026, 01:47:26 via Wykop
  • 47
@ChlopoRobotnik2137: trzeba też na takie uważać. Ale to druga ameryka
mojwykopowylogin - @ChlopoRobotnik2137:  trzeba też na takie uważać. Ale to druga ame...

źródło: 1000022095

Pobierz
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 09.06.2026, 23:01:19 via Wykop
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: chicken tarantula
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
08.06.2026, 23:44:19
  • 5
Sleepypl

źródło: comment_1654320669bWFEYUh6cbbjZksEob1wVb

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 09.06.2026, 02:18:47 via Wykop
  • 0
@Sleepypl: nie rozumiem mema,ale przynajmniej robił go ktoś z Warszawy
  • Odpowiedz

318

Wojna dotarła do Rosji. "Zrozumieliśmy, że musimy uciekać"

Wojna dotarła do Rosji. "Zrozumieliśmy, że musimy uciekać"

Mieszkańcy największych rosyjskich miast przez lata byli izolowani od codziennych realiów wojny prowadzonej przez Rosję przeciwko Ukrainie. Teraz sytuacja zaczyna się zmieniać. W reportażu CNN Rosjanie opisują nocne eksplozje, pożary mieszkań i strach przed kolejnymi atakami.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 07.06.2026, 12:37:42
  • 35
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 08.06.2026, 05:58:30 via Wykop
  • 23
To niech ruskie wracają do siebie i będzie spokój.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

Eskalacja na Bliskim Wschodzie. Izrael zaatakował w Iranie mimo sprzeciwu Trumpa

Eskalacja na Bliskim Wschodzie. Izrael zaatakował w Iranie mimo sprzeciwu Trumpa

Izraelskie wojsko poinformowało w poniedziałek nad ranem o przeprowadzeniu ataków na wojskowe cele w zachodnim i środkow

moj_wykopowy_login
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 08.06.2026, 05:53:03
  • 3
  • #
    wojna
  • #
    polityka
  • #
    izrael
  • #
    iran

2410

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Minister Marta Cienkowska nie odpuszcza. Artyści górą XD

Dodatkowe 200 mln zł popłynie do artystów. A właściwie do organizacji, nad którymi nikt nie panuje

Ruryk
z
telepolis.pl
dodany: 06.06.2026, 08:48:20
  • 305
  • #
    cienkowska
  • #
    ozz
  • #
    reprograficzna
  • #
    oplatareprograficzna
  • #
    polityka
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 07.06.2026, 06:59:56 via Wykop
  • -1
Czy każda jedną decyzję przygłupów/zdrajców będziemy akceptować, co tydzień dowiadując się o nowych idiotyzmach które nam gotują?


@tomasz-aleksander-barania: tak, po to PiS wymyślił 500/800+
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 07.06.2026, 07:02:52 via Wykop
  • -1
Żeby było śmieszniejsze to przecież PiS wygrał, ale nie mieli wystarczającej ilości mandatów… czyli (niezależnie od wyniku) prawdopodobnie i tak wygra KO.


@Korda: odbiegam od polityki - mozesz mi wytłumaczyć sens tego zdania?
Czyli że co? Bo próbuje zrozumieć sens.
Było głosowanie, ludzie wybrali i doszło do koalicji. To gdzie te ... ?
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 07.06.2026, 07:04:52 via Wykop
  • -1
jeszcze ta grupa nierobów i nieuków będzie żyła na koszt społeczeństwa? J


@high_tower: tyle samo co policja, górnicy, rolnicy, czy poborcy 800+.
Tych przygłupów jest przynajmniej mniej.
Ucho1899
Ucho1899
06.06.2026, 16:09:55
  • 214
Drugi raz jestem w Hiszpanii i powiem Wam jedno - nie rozumiem ludzi którzy jarają się tym krajem niczym jakimś rajem utraconym, dążą do mieszkania tutaj i deprecjonuną Polskę w porównaniach Polska vs Hiszpania. To jest jakaś absurdalna karykatura państwa, jestem tutaj ostatni raz. Im więcej razy jestem za granicą, tym bardziej kocham mieszkać na co dzień w Polsce.

Polska gurom.

#gownowpis #hiszpania #polska
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 06.06.2026, 23:28:21 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
06.06.2026, 19:27:45
  • 591
Ten gość to asystent Obajtka. Przykład degenerata z PiS. Wrzucić zdjęcie dziecka i liczyć że w komentarzach jakiś oszołom to dziecko obrazi żeby mieć paliwo na propagandę. A jak nie obrazi to zawsze samemu z innego konta można taki komentarz stworzyć.
Pisowcy nie mają już żadnych hamuców. Moralne dno.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Ten gość to asystent Obajtka. Przykład degenerata z PiS. Wrzucić zdjęcie dzie...

źródło: 20260606_212346

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 06.06.2026, 22:31:41 via Wykop
  • 1
ogóle co to za z-----a ankieta, "Lubisz Kasię Nawrocką?" xD Czy ja jestem jakimś kukoldem albo pdfem żeby lubić cudze dzieci?


@HrabiaTruposz: ludzie klikają lajki i masz zasięgi. Dołączają do twojej grupki a przed wyborami jazda
  • Odpowiedz
Bonnie_Springs
Bonnie_Springs
06.06.2026, 03:07:49
  • 8
Brawo dla #wykop za usuwanie niewygodnych tematów. Dobra robota antypolacy. Widać tak bardzo boli was, że nie chcemy tu drugiej UK.

https://wykop.pl/link/7955571/afrykanczycy-w-lublinie-mowia-wprost-imigracja-jest-nieunikniona

#polityka #polska #bekazlewactwa #moderacjacontent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 06.06.2026, 04:18:30 via Wykop
  • 4
nie chcemy tu drugiej UK.


@Bonnie_Springs: nie chcemy brexitu czyli się zgadza
  • Odpowiedz
EkspertEverything
EkspertEverything
05.06.2026, 22:37:40
  • 496
Ja czytający te brednie po zjedzeniu szybkiego posiłku z airfryera, po zrobieniu prania i suszenia w pralko-suszarce, w trakcie odkurzania przez robota sprzątającego XD
#bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #4konserwy #zwiazki #polska #dom
EkspertEverything - Ja czytający te brednie po zjedzeniu szybkiego posiłku z airfryer...

źródło: 3502

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 06.06.2026, 00:38:32 via Wykop
  • 23
@EkspertEverything: czyli baba przez 8h dziennie non stop pracuje i zarabia ok 45xl na godzinę, tak? XD
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 06.06.2026, 03:32:42 via Wykop
  • 7
@Knauf: czyli że staje 7k w kieszeni bez wychodzenia z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

374

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Ministerstwo Nauki wpisało projekt nowelizacji prawa o szkolnictwie wyższym do rejestru prac legislacyjnych. Uczelnie będą musiały aktywnie zwalczać dezinformację naukową i dbać o rzetelność badań. Reforma przynosi nowy system oceny uczelni, kodeksy etyki i koniec punktozy.

real_scoria
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 05.06.2026, 07:46:17
  • 151
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    uczelnie
  • #
    pseudonauka
  • #
    edukacja
  • #
    prawo
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 05.06.2026, 23:29:41 via Wykop
  • -1
@ocynkowanyodpornynahejt: tyle samo co zawsze.
Ale rozumiem, że pytasz, bo masz problem z tozsamoscia płciową.
Grzesiok
Grzesiok
03.06.2026, 19:27:31
  • 342
Matecki wrzucił swoje "oświadczenie majątkowe".

6521 akcji spółki Have, cena zakupu 2,3 mln zł, wartość na 31 grudnia 2025 r. – 0 zł (spółka nie jest notowana).


Zastanawia mnie skąd pan "polityk" miał 2,3 mln na zakup akcji? Z pracy zawodowej?

Jeszcze
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login 03.06.2026, 20:58:50 via Wykop
  • 12
@Grzesiok: a to nie po to są te oświadczenia że teraz prokurator powinien go za dupę wziąć?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.04.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.04.2025

    Mikroblogger
  • Wykopowicz
    od 01.11.2025

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking