#polityka
#polityka
Jestem za opodatkowaniem bogaczy, za podatkiem progresywnym.

To nie znaczy, że podpalenia domów i ataki na przypadkowe rodziny można usprawiedliwić. Nie wolno jednak udawać, że źródłem gniewu jest wyłącznie dezinformacja, skrajna prawica albo mowa nienawiści. Takie tłumaczenie jest politycznie wygodne, lecz intelektualnie nieuczciwe.
z
źródło: Screenshot_1
Pobierz
źródło: 1000022095
Pobierz
Mieszkańcy największych rosyjskich miast przez lata byli izolowani od codziennych realiów wojny prowadzonej przez Rosję przeciwko Ukrainie. Teraz sytuacja zaczyna się zmieniać. W reportażu CNN Rosjanie opisują nocne eksplozje, pożary mieszkań i strach przed kolejnymi atakami.
z
Izraelskie wojsko poinformowało w poniedziałek nad ranem o przeprowadzeniu ataków na wojskowe cele w zachodnim i środkow
z
Dodatkowe 200 mln zł popłynie do artystów. A właściwie do organizacji, nad którymi nikt nie panuje
zCzy każda jedną decyzję przygłupów/zdrajców będziemy akceptować, co tydzień dowiadując się o nowych idiotyzmach które nam gotują?
Żeby było śmieszniejsze to przecież PiS wygrał, ale nie mieli wystarczającej ilości mandatów… czyli (niezależnie od wyniku) prawdopodobnie i tak wygra KO.
jeszcze ta grupa nierobów i nieuków będzie żyła na koszt społeczeństwa? J
źródło: 20260606_212346
Pobierzogóle co to za z-----a ankieta, "Lubisz Kasię Nawrocką?" xD Czy ja jestem jakimś kukoldem albo pdfem żeby lubić cudze dzieci?
źródło: 3502
Pobierz
Ministerstwo Nauki wpisało projekt nowelizacji prawa o szkolnictwie wyższym do rejestru prac legislacyjnych. Uczelnie będą musiały aktywnie zwalczać dezinformację naukową i dbać o rzetelność badań. Reforma przynosi nowy system oceny uczelni, kodeksy etyki i koniec punktozy.
z6521 akcji spółki Have, cena zakupu 2,3 mln zł, wartość na 31 grudnia 2025 r. – 0 zł (spółka nie jest notowana).
Komentator
od 11.04.2023
Rocznica
od 10.09.2025
Mikroblogger
od 07.04.2025
Wykopowicz
od 01.11.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Zazwyczaj jest debilem, więc na własnej skórze się nie przekona xD
A może to moja bańka jest jakaś specyficzna i symulacja zwana życiem stawia na mojej drodze
@Ralphs: to wyobraź sobie, że 120k wyrabiasz w 3 miesiące. I podatek to nie jest 32% tylko 32+9.
Fajnie tak 50% czasu pracować na innych, co?