Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NoName4891
NoName4891

NoName4891

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3005
  • Znaleziska 1478
  • Mikroblog 1527
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

442

Poważne zarzuty dla Francuza, który wszedł do tunelu metra w Warszawie.

Pokaż treści 18+

Poważne zarzuty dla Francuza, który wszedł do tunelu metra w Warszawie.

Na trzy miesiące został aresztowany 22-letni obywatel Francji. Może odpowiadać za próbę zamachu na infrastrukturę. Sprawę przejął 8. Wydział do Spraw Wojskowych Prokuratury Okręgowej.

Zeswirowany_Michal
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 14:31:28
  • 57
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    prawo
NoName4891
NoName4891
NoName4891 przedwczoraj, 17:37:32 via Wykop
  • 3
Ktoś wie jakiej maści ten Francuz?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

554

Ukraiński biznes obawia się wypchnięcia z Polski. Rośnie niechęć klientów

Ukraiński biznes w Polsce obawia się, że afera orderowa i coraz mniejsza sympatia Polaków mogą zaszkodzić jego interesom. W Polsce funkcjonuje 27 tys. spółek powiązanych z ukraińskim kapitałem lub obywatelami Ukrainy.

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: przedwczoraj, 11:36:42
  • 84
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
NoName4891
NoName4891
NoName4891 przedwczoraj, 17:20:54 via Wykop
  • 41
o 27tys spółek za dużo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

461

Instruktorzy bili jak bestie, ludzie ginęli. Ujawnili patologie w znanym ukraińs

Pokaż treści 18+

Instruktorzy bili jak bestie, ludzie ginęli. Ujawnili patologie w znanym ukraińs

Bicie do nieprzytomności, przywiązywanie żołnierzy do quadów i ciągnięcie ich po ziemi, szczucie psami czy poniżanie lud

starnak
z
forsal.pl
dodany: przedwczoraj, 07:25:34
  • 122
  • #
    ukraina
  • #
    armia
  • #
    patologia
  • #
    wojna
  • #
    wydarzenia
NoName4891
NoName4891
NoName4891 przedwczoraj, 17:11:32 via Wykop
  • 7
Narzędzia się zmieniły, ukry zostały ukrami. Kiedy wreszcie pozbędziemy się ich z Polski ?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

322

Koniec prawa pobytu dla Ukraińców w wieku poborowym. Dania zmienia przepisy

Koniec prawa pobytu dla Ukraińców w wieku poborowym. Dania zmienia przepisy

Rząd Danii wprowadza zaostrzone przepisy dotyczące pobytu ukraińskich uchodźców wojennych. Mężczyźni w wieku 23-60 lat, którzy nie są zwolnieni z obowiązku służby wojskowej, utracą prawo pobytu na terenie kraju. Władze podkreślają, że unikanie poboru wpływa na osłabienie obronności Ukrainy.

mercatoneun0s
z
biznes.interia.pl
dodany: 25.06.2026, 19:12:42
  • 96
  • #
    ukraina
  • #
    dania
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    ekstremizm
NoName4891
NoName4891
NoName4891 25.06.2026, 19:18:51 via Wykop
  • 11
Kiedy u nas?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

460

Afera - samorządy płacą nawet po 90tys zł z podatków za występ "Modelek:

Afera - samorządy płacą nawet po 90tys zł z podatków za występ "Modelek:

Lokalne samorządy płacą dziesiątki tysięcy złotych z publicznych pieniędzy. Ujawniono oficjalne koszty organizacji koncertów popularnego trio Modelki podczas tegorocznych imprez miejskich. Z oficjalnych odpowiedzi na wnioski o udostępnienie informacji publicznej wynika, że gaże formacji opłacane z

okoboji
z
wykop.pl
dodany: 25.06.2026, 14:19:24
  • 127
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    biznes
  • #
    muzyka
  • #
    podatki
  • #
    ciekawostki
NoName4891
NoName4891
NoName4891 25.06.2026, 18:42:14 via Wykop
  • -1
Ale to potem każdy mieszkaniec tych gmin może je podupczyć po koncercie, tak?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NoName4891
NoName4891
NoName4891 25.06.2026, 13:42:52
  • 5
#lekarz100k Ciekawe kiedy zaczną się burdy z lekarzami ma sorach i w przychodniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoName4891
NoName4891
NoName4891
Autor
25.06.2026, 13:47:39 via Wykop
  • 3
@Basiura89: powinny też być naklejki opisujące konsekwencję nierzetelności lekarzy
a nie czekaj, czekaj....
  • Odpowiedz
NoName4891
NoName4891
NoName4891
Autor
25.06.2026, 17:49:18 via Wykop
  • 0
@NoName4891: oho

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/atak-w-szpitalu-w-jastrzebiu-zdroju-napastnik-uzyl-ostrego-narzedzia/p811f1m,79cfc278
  • Odpowiedz

369

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

"Czeka go proces". Pełnomocnik Dawida Kacprzyka ostrzega byłego ordynatora

Pełnomocnik Kacprzyka, mecenas Jacek Dubois zapowiedział pozew przeciwko byłemu ordynatorowi oddziału chirurgii w Szpitalu Południowym w Warszawie. - Jeżeli w ciągu najbliższych godzin Emil Jędrzejowski nie odwoła zniesławiających, oszczerczych i nieprawdziwych informacji wówczas czeka go proces

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 24.06.2026, 11:15:11
  • 96
  • #
    afera
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    prawo
NoName4891
NoName4891
NoName4891 24.06.2026, 11:33:51 via Wykop
  • 143
Oooo, Dubois. Zero zdziwienia.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NoName4891
NoName4891
NoName4891 24.06.2026, 12:15:19 via Wykop
  • 68
@xxwykopekxx: a jeszcze wiceministrem sprawiedlowości jest jego zona, co prawda po rozwodzie ale to nic nie zmienia dla oceny sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co za klika

712

Naczelna Rada Lekarska proponuje AŻ 78 godzin tygodniowo

Naczelna Rada Lekarska proponuje AŻ 78 godzin tygodniowo

Lekarz może pracować maksymalnie 78. godzin tygodniowo, czyli 312. godzin miesięcznie. Taki zapis.. jest w nowej propozycji, którą przed południem zaprezentuje Naczelna Rada Lekarska.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rmf24.pl
dodany: 24.06.2026, 06:28:10
  • 109
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    praca
NoName4891
NoName4891
NoName4891 24.06.2026, 10:29:56 via Wykop
  • 3
@dziacha: chyba 10lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
megapogonka
megapogonka
megapogonka
24.06.2026, 08:41:30
  • 143
czy tylko wg mnie system, gdzie lekarz dostaje procent od wykonanych zabiegów w publicznym szpitalu jest jakiś p----------y czy może mam jakieś błędy w rozumowaniu xd przecież od razu wiadomo, że będą szły wały, jakieś dopisywania, fikcyjne operacje itp. tam chłop powinien robić to co mu akurat wypadnie na dyżurze a nie co się opłaca xd jak chce być biznesmenem to niech sobie kupi sprzęt za 10 milionów i założy klinikę i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoName4891
NoName4891
NoName4891 24.06.2026, 08:54:47 via Wykop
  • 61
niech sobie kupi sprzęt za 10 milionów i założy klinikę


@megapogonka: no po roku kupi
  • Odpowiedz

965

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Polska powinna postawić na medyczną AI, zanim zabraknie lekarzy

Pacjenci coraz częściej oceniają empatię sztucznej inteligencji wyżej niż realnych lekarzy, a poziom błędów wyspecjalizowanych modeli medycznych spada do pojedynczych cyfr. Autor przekonuje, że to państwo, a nie korporacje, powinno odpowiadać za wdrożenie AI w polskiej medycynie.

real_scoria
z
innpoland.pl
dodany: 23.06.2026, 12:09:18
  • 143
  • #
    medycyna
  • #
    ai
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarze
NoName4891
NoName4891
NoName4891 23.06.2026, 19:26:27 via Wykop
  • 11
@czorny_m: to musisz być pod 80tke już

307

Szyba spadła z najwyższego budynku UE! Trzy samochody zniszczone w Warszawie

Szyba spadła z najwyższego budynku UE! Trzy samochody zniszczone w Warszawie

W nocy z niedzieli na poniedziałek warszawskie niebo znów zafundowało mieszkańcom nieprzyjemną niespodziankę. Z Varso Tower najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej wypadła duża szyba i runęła w dół na ulicę Chmielną.

konkarne
z
ipolska24.pl
dodany: 22.06.2026, 11:08:15
  • 82
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    wypadek
  • #
    fuszerka
NoName4891
NoName4891
NoName4891 22.06.2026, 20:48:54 via Wykop
  • 15
Przypadek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://wykop.pl/link/7966025/marcin-banot-wspial-sie-na-najwyzszy-budynek-w-polsce-postawil-na-nogi-sluzby
@Maaatiz 98

Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

więcej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
22.06.2026, 15:19:16
  • 1
Dobra wykopki czas wrzucic kij do mrowiska.
#lekarz #lekarze #konowalposting #lekarz100k
Troche oszustwo bo mam mniej niz 100k, ale pracowałem tylko 10 miesięcy w ubiegłym roku.

DoktorMorela - Dobra wykopki czas wrzucic kij do mrowiska.
#lekarz #lekarze #konowalp...

źródło: IMG-20260622-WA0001

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoName4891
NoName4891
NoName4891 22.06.2026, 16:45:03 via Wykop
  • 0
@DoktorMorela:

Hę?
NoName4891 - @DoktorMorela: 

Hę?

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz

168

Wołodymyr Zełenski stracił Order Orła Białego!

Wołodymyr Zełenski stracił Order Orła Białego!

Prezydent Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu.

nowszyja
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19.06.2026, 18:01:35
  • 57
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
NoName4891
NoName4891
NoName4891 19.06.2026, 19:26:49 via Wykop
  • 4
Ukraina po wojnie będzie naszym wrogiem a nie sojusznikiem i jeszcze dozbrojona z rozbieżnymi od naszych interesami.
Teraz czas coś zrobić z banderowską piątą kolumną w Polsce.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1306

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Nie można zakazać lekarzom pracy na kontraktach, bo gdyby każdy lekarz pracował na etacie tylko w jednym miejscu, system by runął z braku lekarzy twierdzą samorządy lekarskie. A jednocześnie alarmują, że Polska kształci za dużo lekarzy i zmarnujemy na ich edukację 15 mld zł

tomasztomasz1234
z
oko.press
dodany: 18.06.2026, 15:21:40
  • 130
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
NoName4891
NoName4891
NoName4891 18.06.2026, 18:50:43 via Wykop
  • 21
Nie można zakazać lekarzom pracy na kontraktach, bo gdyby każdy lekarz pracował na etacie tylko w jednym miejscu, system by runął z braku lekarzy twierdzą samorządy lekarskie.


a co PIP i niedawna reforma na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NoName4891
NoName4891
NoName4891 18.06.2026, 19:43:39 via Wykop
  • -1
@Pan_Miszuk: no ale zgodnie z reforma ma teraz sprawdzac czy nie ma znamion etatu w B. przecież można prawcować na 1,5 etatu UoP

72

Napieralski (KO) o "salonie VIP" w szpitalu: "ktoś pokazał jakąś salę"

Napieralski (KO) o "salonie VIP" w szpitalu: "ktoś pokazał jakąś salę"

-Nie wiemy, czy tak było. (...) Takie pomieszczenia w szpitalach tak właśnie wyglądają. Jest komputer, jest miejsce gdzie można odpocząć-mówił w "Debacie Gozdyry" poseł KO Grzegorz Napieralski. "Pacjenci musieli czekać po 4-5 godzin na przyjęcie, politycy mieli wykonywane badania już po 10 minutach"

cepheus
z
polsatnews.pl
dodany: 18.06.2026, 07:44:33
  • 8
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    szpital
  • #
    polityka
NoName4891
NoName4891
NoName4891 18.06.2026, 12:52:42 via Wykop
  • 30
Takie pomieszczenia w szpitalach tak właśnie wyglądają. Jest komputer, jest miejsce gdzie można odpocząć


Tymczasem zwykli pacjenci w swojej poczekalni VIP
NoName4891 - > Takie pomieszczenia w szpitalach tak właśnie wyglądają. Jest komputer,...

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NoName4891
NoName4891
NoName4891 16.06.2026, 19:28:00
  • 2
#mecz

A jak papa gej coś strzeli?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoName4891
NoName4891
NoName4891 16.06.2026, 19:18:49
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoName4891
NoName4891
NoName4891 16.06.2026, 19:14:48
  • 8
Borek już się chyba czymś schłodził.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KanonJerzy
KanonJerzy
16.06.2026, 19:15:29 via Wykop
  • 0
@NoName4891: w kanciapie gorąco - trzeba było
  • Odpowiedz
NoName4891
NoName4891
NoName4891 16.06.2026, 19:13:36
  • 0
Papa gej w środku pola

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.01.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking