Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dr-proktor

dr-proktor

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25895
  • Znaleziska 3777
  • Mikroblog 22118
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 31

370

Milowy krok w Antarktyce- zamknięto konstrukcję budynku nowej Polskiej Stacji

Milowy krok w Antarktyce- zamknięto konstrukcję budynku nowej Polskiej Stacji

Po kilku miesiącach intensywnych prac prowadzonych w ekstremalnych warunkach Antarktyki zakończył się ważny etap montażu nowego budynku głównego Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego.

wicehrabia_julian
z
bryla.pl
dodany: przedwczoraj, 17:01:57
  • 62
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
dr-proktor
dr-proktor wczoraj, 10:00:39 via Wykop
  • -1
@robert-sud:

a ja zachęce do materiału https://m.youtube.com/watch?v=rvqaneuf1f4
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
przedwczoraj, 17:04:56
  • 12
A co miał Zelenski na białym koniu z całą delegacją przyjechać do wielkiej Polski i osobiście oddać order snusiarzowi, klękając przy tym przed Batyrem, wtedy wszyscy byliby zadowoleni? xd

Order został mu odebrany, no to odesłał do Polski i już, cała historia

#ukraina #polityka
Mariuszzuk - A co miał Zelenski na białym koniu z całą delegacją przyjechać do wielki...

źródło: 1000013137

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor przedwczoraj, 17:19:23 via Wykop
  • 14
A co miał Zelenski na białym koniu z całą delegacją przyjechać


@Mariuszzuk: chyba takie rzeczy sie przez placówki dyplomatyczne, ambasadorow robi.

A to zachowanie to zwykła reakcja na odebranie orderu. Jeden wart drugiego.
  • Odpowiedz
wscieklizna_irl
wscieklizna_irl
przedwczoraj, 11:49:48
  • 41
Lato w---------j aaaa
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor przedwczoraj, 14:26:37 via Wykop
  • 2
łamiesz śnieżynkom kręgosłupy, Ty okrutniku Ty!


@krytyk1205: a to dopiero początek zalet
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
19.06.2026, 14:35:18
  • 33
#humorobrazkowy #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #artysci
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera ...

źródło: 1000018873

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 19.06.2026, 14:45:21 via Wykop
  • 7
@ZarodziecMalaryczny997: akwarelista, pisarz, orator. Czlowiek renesansu
  • Odpowiedz
maciejos-donbakos
maciejos-donbakos
maciejos-donbakos
17.06.2026, 11:57:28
  • 18
Dla mnię?
#heheszki
maciejos-donbakos - Dla mnię?
#heheszki

źródło: 1000016229

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 17.06.2026, 15:50:14 via Wykop
  • 2
Dla mnię?


@maciejos-donbakos: tak, dla cię
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
15.06.2026, 09:48:13
  • 402
Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadionie w Santa Clara bo nie są sponsorem mundialu. Zrobili to sprytnie, tak że logo rozpoznaje większość osób. Dzięki temu zyskali jeszcze większy rozgłos i darmową promocję.

#reklama #kreatywnosc #kreatywnareklama #mundial
congrats - Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadioni...

źródło: images

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 15.06.2026, 12:37:09 via Wykop
  • 7
@congrats: w życiu nie rozpoznałbym kształtu logo levisa...

Juz prędzej pomyslalbym ze to Batman xD
  • Odpowiedz
Summer92
Summer92
Summer92
13.06.2026, 04:46:40
  • 0
#garmin czy kolor tego fenixa pasuje mężczyźnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukam czegoś 42 mm i niestety dużo tego nie ma
Summer92 - #garmin czy kolor tego fenixa pasuje mężczyźnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) szukam czegoś...

źródło: IMG_2821

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 13.06.2026, 10:08:07 via Wykop
  • 0
@Summer92: serio, ile ty masz lat ze pytasz co pasuje facetowi a co nie? Sam fakt pytania jest niepokojący.

Podoba ci się to noś.
  • Odpowiedz
greg_the_emperor
greg_the_emperor
13.06.2026, 08:26:36
  • 24
Arcybractwo Dobrej Śmierci

Krakowskie stowarzyszenie katolickie, zrzeszające świeckich mężczyzn, którzy spotykają się od XVI wieku przy bazylice franciszkanów w Krakowie. Do arcybractwa należeli wysoko postawieni urzędnicy, prawnicy, w tym królowie oraz sędziowie i oprócz funkcji liturgicznej, posiadali oni także wiele przywilejów, w tym możliwość uwalniania więźniów (poprzez wykupienie), w tym nawet uratowania kogoś skazanego na karę śmierci. Obecnie arcybractwo pełni jedynie funkcje kontemplacyjno-liturgiczne i zrzesza około 30 świeckich, dorosłych mężczyzn.

Szczególną czcią członkowie tego
gregtheemperor - Arcybractwo Dobrej Śmierci

Krakowskie stowarzyszenie katolickie, zr...

źródło: 990

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 13.06.2026, 10:05:50 via Wykop
  • 3
@greg_the_emperor: w tych strojach wyglądają jak zła wersja KKK
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
10.06.2026, 01:26:53
  • 47
W żadnym języku na świecie nie ma lepszego sformułowania na wielkie c--e niż niemieckie "Dicke Titten" #muzyka #rammstein #jezykniemiecki
fornson23 - W żadnym języku na świecie nie ma lepszego sformułowania na wielkie c--e ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 10.06.2026, 08:33:27 via Wykop
  • 3
Żaden inny język nie jest tak znienawidzony na świecie jak niemiecki.


@TobiaszSuchy: ja bardzo lubię niemiecki za jego precyzję i to jak brzmi.

Nienawidzę natomiast kacapskiego.
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
06.06.2026, 14:35:32
  • 21
żabka
#zabka
DziobakPepe - żabka
#żabka

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 06.06.2026, 17:14:09 via Wykop
  • 1
@DziobakPepe: backrooms tylko ze z żabek
  • Odpowiedz
janusz-lece
janusz-lece
05.06.2026, 05:05:35
  • 142
Wcale nie ma zadnej zmowy cenowej, jest legancko, wolny rynek #samsung #uokik
janusz-lece - Wcale nie ma zadnej zmowy cenowej, jest legancko, wolny rynek #samsung ...

źródło: Screenshot 2026-06-05 at 07.04.28

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 05.06.2026, 06:36:55 via Wykop
  • 1
@janusz-lece: czemu nie kupisz u Niemca?
  • Odpowiedz
DziobakPepe
DziobakPepe
03.06.2026, 12:35:24
  • 29
D------E NIE?
#ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #czarnyhumor #anglia
DziobakPepe - D------E NIE?
#ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #czarnyhumor #anglia

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 03.06.2026, 13:06:08 via Wykop
  • 0
@DziobakPepe: czemu on taki smutny
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor 03.06.2026, 20:43:57 via Wykop
  • 0
bo wolałby żeby żyli?


@DziobakPepe: teraz są razem w niebie, co w tym smutnego
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
03.06.2026, 08:45:51
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 03.06.2026, 11:10:48 via Wykop
  • 0
zresztą spuszczanie się nad wyglądem bohaterek z gier jest z-----e samo w sobie


@iErdo: bo? Nie można grac w gre gdzie się bohaterka podoba?

C---i male jak na Lare i zbyt urodziwa nie jest w porównaniu np do pierwowzoru jak Rhona Mitra (modelka) czy Angelina Jolie (film)
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor 03.06.2026, 13:05:23 via Wykop
  • 0
@ChochlikLucek: nawet w grze trójkąty miała większe xD
dr-proktor - @ChochlikLucek: nawet w grze trójkąty miała większe xD

źródło: 1000031000

Pobierz
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor 03.06.2026, 13:05:32 via Wykop
  • 0
@dr-proktor:
dr-proktor - @dr-proktor:

źródło: 1000031001

Pobierz
  • Odpowiedz

39

W wersji KDE Plasma 6.8 nadal planowane jest zakończenie obsługi X11

Okazuje się, że 95% obecnych użytkowników Plasma 6.6 korzysta już z Waylanda.

ochucki
z
phoronix.com
dodany: 02.06.2026, 15:07:55
  • 9
  • #
    wayland
  • #
    linux
  • #
    x11
  • #
    kde
  • #
    opensource
  • #
    ciekawostki
dr-proktor
dr-proktor 02.06.2026, 21:06:09 via Wykop
  • 8
@Damntrain: mnie

434

YouTube sam rozpozna AI. Koniec z ukrywaniem deepfake'ów

YouTube sam rozpozna AI. Koniec z ukrywaniem deepfake'ów

YouTube będzie automatycznie dodawał etykiety dla materiałów tworzonych przez sztuczną inteligencję pojawią się w 2026 roku.

Average-CottonWorld-Enjoyer
z
biznesalert.pl
dodany: 29.05.2026, 09:50:49
  • 84
  • #
    youtube
  • #
    internet
dr-proktor
dr-proktor 29.05.2026, 11:49:55 via Wykop
  • 6
ale tło wygenerowane przez AI


@odomdaphne5113: Brzmi prosto używasz AI, więc będzie pewnie oznaczony jako materiał przygotowany z użyciem AI no bo tak jest naprawde, nie?
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
26.05.2026, 13:28:46
  • 951
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki
czahrolek98 - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki

źródło: 1000007020

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 26.05.2026, 14:58:20 via Wykop
  • 376
@czahrolek98: to mu akurat wyszło xD
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor 26.05.2026, 19:09:33 via Wykop
  • 0
to było śmieszne może setny raz temu


@ImperatorPL: mnie smieszy
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
26.05.2026, 14:03:40
  • 738
ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
ithilcrackk - ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzecz...

źródło: 1000004674

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dr-proktor
dr-proktor 26.05.2026, 14:59:57 via Wykop
  • 1
Ale to wina Inpostu że wysyłający paczkę jest kretynem? A może to ty jesteś pejsaty i żal było zapłacić za większy boks?


@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: w sensie, że jako kupujący mogę doplacić do większego boksu?
  • Odpowiedz

507

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Nawiercili otwory w pniach i wlali żrącą substancję. Ktoś celowo niszczy drzewa

Całkowicie zdrowe drzewa usychają na cmentarzu komunalnym w Złotoryi. Zauważono w ich pniach nawiercone otwory z prawdopodobnie wtłoczoną do środka substancją chemiczną. Miasto nie ma wątpliwości, że to celowe działanie. "Czy tym ludziom aż tak przeszkadzają liście spadające na nagrobki?"

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: 25.05.2026, 08:51:48
  • 107
  • #
    absurd
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    mohery
  • #
    wiocha
  • #
    katole
  • #
    gruparatowaniapoziomu
dr-proktor
dr-proktor 25.05.2026, 14:31:37 via Wykop
  • -2
zdjęcie poglądowe omawianego ogrodu


@pisiontgroszy: Ale zajebisty ogrodek

3360

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 619
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
dr-proktor
dr-proktor 23.05.2026, 07:34:15 via Wykop
  • 3
Pamiętajmy ze mniej istotne jest ze to Ukrainiec, a gorsze ze to influencer.

Influencerow niezależnie od kraju pochodzenia należy tępić ;)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

530

Prezes Cinkciarz.pl Marcin P. wpadł w USA. Poszukiwany czerwoną notą Interpolu

Prezes Cinkciarz.pl Marcin P. wpadł w USA. Poszukiwany czerwoną notą Interpolu

Prezes serwisu Cinkciarz.pl został zatrzymany w Stanach Zjednoczonych. Prokuratura Regionalna w Poznaniu potwierdziła zatrzymanie Marcina P. w ramach procedury ekstradycyjnej.Mężczyzna był poszukiwany od lipca 2025 czerwoną notą Interpolu. Zarzucają mu oszustwa na kwotę ponad 125 milionów złotych

Oldjero
z
rmf24.pl
dodany: 21.05.2026, 11:04:36
  • 76
  • #
    cinkciarz
  • #
    cinkciarzpl
  • #
    oszustwo
  • #
    usa
  • #
    interpol
  • #
    finanse
dr-proktor
dr-proktor 22.05.2026, 09:52:37 via Wykop
  • 1
absurdalna to jest wiara w to, że twoja opinia ma jakiekolwiek znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AdomasMickevicius: wydaje się że Europa ma taka sama opinie
dr-proktor
dr-proktor 22.05.2026, 12:38:24 via Wykop
  • 1
No taką ma opinie, że jak zapowiedziano wycofanie wojsk z Europy to od razu podniósł się kwik i festiwal wchodzenia w dupę, żeby tylko kogoś tu przysłali. Taki to własnie upadek USA w oczach Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AdomasMickevicius: podrzuc jakiś artykuł na ten temat, bo jedyne widziałem te doyuczace Polski. Gdzie Niemcy, Francja czy Włochy rozpoczęły ten festiwal wchodzenia w dupe?

Na poczatku prezydencji
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Dr Proktor

  • Polen

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.08.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking