Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer

Sir_Lucifer

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6268
  • Znaleziska 1002
  • Mikroblog 5266
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
Varesi
Varesi
przedwczoraj, 16:08:10
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer przedwczoraj, 20:23:59 via Wykop
  • 0
@Varesi: może chciała mu dać do zrozumienia, że w saunie nie siedzi się w ubraniach
  • Odpowiedz
BajanArt
BajanArt
13.06.2026, 16:46:01
  • 0
Potrzebuje hajsu na koncie usd w xtb. Jak najlepiej przelać pln aby jak najmniej odciągnęli za przewalutowani i prowizje? Czy zrobić przelew na konto pln i potem przelać na konto usd? Zrobić przelew na konto euro i potem z niego na usd? Czy założyć karte xtb? A może jeszcze inaczej? Mam zwykłe konto w Erste i otworzyłem konta w pln, euro i usd na xtb. Z góry dziękuję

#gielda #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 13.06.2026, 16:55:02 via Wykop
  • 0
@BajanArt: ja przesyłam PLN na Revolut, wymieniam i doładowuję XTB kartą. Jak masz lepszy plan w Revolucie to wymiana jest bezpłatna bez limitów. Wtedy tylko XTB pobiera 0.95% i to wszystko.
  • Odpowiedz
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 13.06.2026, 16:56:44 via Wykop
  • 0
No chyba, że to mniejsze kwoty to do 5k/mc Revolut jest za darmo bez premium.
  • Odpowiedz
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 13.06.2026, 17:04:05 via Wykop
  • 0
@banzi: walutomat nie pobiera nic za przelew w USD?
  • Odpowiedz
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 12.06.2026, 16:39:41
  • 1
Andrzej, to jebnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gielda #spcx
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Autor
13.06.2026, 08:50:40 via Wykop
  • 0
@davidero69: dokładnie jak to napisałem to jebło ale w drugą stronę, wiadomo xD
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
13.06.2026, 01:19:45
  • 10
#gielda Bylo fable i sie zmylo xd
Ryzcel - #gielda Bylo fable i sie zmylo xd

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 13.06.2026, 08:41:20 via Wykop
  • 0
@vinmcqueen: fable srable, u mnie nikt nie zauważył praktycznie żadnej poprawy przy tym co robimy, no chyba że w konsumpcji tokenów. Poprzednie modele były już wystarczające, o ile lepiej można wygenerować głupiego cruda albo jakieś zmiany w nim? Raczej niewiele osób zajmuje się hakerką albo rocket science żeby to miało znaczenie.
  • Odpowiedz
kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
12.06.2026, 09:20:21
  • 0
Ja jako gej opcja 1. Ewentualnie dokupię jak wejdzie do nasdaq100 jak uznam że ekspozycja na niego w etf jest mała. Ale jestem ciekawy po ile wy wchodzicie dzisiaj. Możecie rzucać % ile waszego portfolio w to wrzucacie zamiast hajsu.
#gielda

Spejs seks

  • Jestem cuckoldem. Oglądam i walę konia do kresek 56.4% (22)
  • Wchodzę po same jaja 20.5% (8)
  • Wchodzę ale tylko troszeczkę 23.1% (9)

Oddanych głosów: 39

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 12.06.2026, 10:17:50 via Wykop
  • 0
@kondonowiczwojciech: wrzucę z tysiaka dla jaj, może będzie na jakiegoś kebaba w weekend xD
  • Odpowiedz
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 07.06.2026, 14:32:20
  • 3
#f1 klekle xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adrianna-kiyoki
adrianna-kiyoki
06.06.2026, 11:01:05
  • 2
#psiarze Podczas gdy na Manhattanie tłumy ludzi spacerują spokojnie ze swoimi psami, pewien wykopek, jadący na rowerze z rurą wbitą w odbyt, narzeka, że w dwuosobowej wiosce stuletnia para staruszków ma jednego psa.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 06.06.2026, 12:21:28 via Wykop
  • 6
@Casuel: bo pomiędzy degrengoladą i anarchią, a zamordyzmem nie ma nic, prawda? ciebie ktoś opłaca czy ty tak z własnej nieprzymuszonej woli?
  • Odpowiedz
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 06.06.2026, 18:22:52 via Wykop
  • 1
@Casuel: dokładnie, degrengolada i anarchia. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Zwykły regres cywilizacyjny i zdziczenie.
  • Odpowiedz
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 07.06.2026, 13:43:52 via Wykop
  • 0
@Casuel: co wspólnego z empatią ma hodowla psów wyłącznie w celu zaspokojenia ludzkiej próżności, a potem trzymanie tych zwierząt w mieszkaniach? Empatyczny to byłby zakaz hodowli i rozmnażania psów. Rozwiązałoby to problem niechcianych zwierząt z czasem pozwalając w ogóle wygasić schroniska.
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
03.06.2026, 12:02:49
  • 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 03.06.2026, 15:33:54 via Wykop
  • 2
@Isouwa: gdyby zamiast książki miał w ręce c---a to miałby takie samo branie xD
  • Odpowiedz
JohnPaulVandal
JohnPaulVandal
JohnPaulVandal
02.06.2026, 12:39:16
  • 5
Jaka nazwa dla portalu o antypsiej krucjacie?

Docelowo agregacja informacji o nieprzestrzeganiu przepisów przez psiarzy, wprowadzanie do sklepów z jedzeniem itp. w celu ułatwienia ścieżki egzekwowania prawnego oraz ogólnego wsparcia dla dyskryminowanych nie posiadaczy. Oczywiście temat nie ma na celu uderzać w normalnych posiadaczy psów.

#psiarze #zwierzeta #zwierzaczki #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 02.06.2026, 19:38:11 via Wykop
  • 2
@JohnPaulVandal: to nie może bezpośrednio uderzać w psiarzy bo będzie za duży opór społeczny, w końcu jest ich 50%, najlepiej coś nawiązującego do porządku, czystości
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
28.05.2026, 11:26:14
  • 0
Zastanawiam się nad wzięciem w wynajem długoterminowy Forda Capri. Oferta jest świetna: wpłaca się 6900 + 1700 rata miesięcznie na 3 lata. Mieszkam jednak w bloku i wynajmuje garaż - mam tam prąd i własny licznik. Ładowanie z gniazdka to mordęga, 10-100% potrwa jakieś 24h... Czy mogę zainstalować w garażu wallboxa? Jak to jest prawnie?

#ford #ev #capri #samochodyelektryczne #samochody #tesla
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 02.06.2026, 08:52:35 via Wykop
  • 0
@sztefen_muller: przecież 70k to nawet nie będzie utrata wartości tego samochodu
  • Odpowiedz
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 02.06.2026, 10:05:12 via Wykop
  • 0
@KlawiaturowyKomandos: nie wiem jak Ford ale taka Tesla ma 8 lat gwarancji na baterię, w ostatnich latach to się bardzo poprawiło chyba. Raczej mało kto trzyma furę dłużej.
  • Odpowiedz
TTedbundYY
TTedbundYY
28.05.2026, 19:11:46
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 28.05.2026, 19:41:23 via Wykop
  • 9
@TTedbundYY: bańka, wśród moich znajomych nie zaobserwowałem niczego takiego ¯\(ツ)/¯ może w rożnych środowiskach inaczej to wygląda
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
23.05.2026, 12:51:32
  • 325
Gościu płaci przy kasie na stacji benzynowej a jego pies liże czekolady. Oczywiście typa to nie obchodzi. Czy Wy psiarze macie rozum i godność człowieka?
#psiarze #psy #bekazpsiarzy #bekazpodludzi #polska
Miguelos - Gościu płaci przy kasie na stacji benzynowej a jego pies liże czekolady. O...

źródło: image_picker_AA6E7C2F-43A8-43DB-AFD4-71B1219C9781-10611-0000012EDB6F4B05

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 23.05.2026, 20:48:57 via Wykop
  • 3
@Average-CottonWorld-Enjoyer: polskie psiarstwo jest o wiele gorsze, jak byłem w Australii to zaskoczyło mnie, że mimo sporej ilości psiarzy nie uświadczysz psiego stolca na trawniku, a psa każdy ma na smyczy i to krótkiej, w sklepach w sumie też nie widziałem psiurów
  • Odpowiedz
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 27.05.2026, 19:00:56 via Wykop
  • 0
@Average-CottonWorld-Enjoyer: nie wiem co piszą w necie, byłem tam parę miesięcy to stwierdzam co zaobserwowałem xD Może po prostu tam się nagłaśnia każdy przypadek, a u nas w internecie poza wykopem to psiarstwo, wiadomo - święte.
  • Odpowiedz
HuopskiRozum
HuopskiRozum
HuopskiRozum
27.05.2026, 08:18:25
  • 67
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 27.05.2026, 17:52:00 via Wykop
  • 5
@elofrytki: syndrom biedaka może dwojako działać, matka mojej partnerki jest całe życie bezrobotna, ojciec to skrajny alkoholik, wykształcenie wiadomo żadne, zarobki to tyle ile zasiłku dadzą. No, a ona jest wykształcona bardziej ode mnie, magisterka z dwóch (trudnych) kierunków, dobra praca, zawsze we wszystkim najlepsza itd. Niektórych bieda i patologia motywuje do rozwoju żeby się z tego wyrwać za wszelką cenę, znam naprawdę wiele takich przypadków.
  • Odpowiedz
klinsman
klinsman
26.05.2026, 05:45:59
  • 5
Scuderia Ferrari F1 wypożyczyło swoich najlepszych inżynierów do działu samochodów elektrycznych Ferrari, aby stworzyli to cudo

#f1
klinsman - Scuderia Ferrari F1 wypożyczyło swoich najlepszych inżynierów do działu sa...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 26.05.2026, 21:37:23 via Wykop
  • 0
@klinsman: trochę Alfa Romeo SZ
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
22.05.2026, 06:01:18
  • 2
✨️ Przegryw a romantyzm w dzisiejszym świecie Ⓘ
Co wy wiecie o przegrywie.. nie ma to jak urodzić się romantykiem, o dobrym sercu, zbyt empatycznym i nie lubiącym imprez spokojnym chłopaczkiem z wrażliwą duszą w świecie gdzie trzeba być socjopatą, stanowczym, czasem agresywnym i bardziej cool jest ten co chleje, imprezuje i zmienia laski bez problemu. Przecież to over na każdej płaszczyźnie życia xDD

#przegryw #blackpill

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 22.05.2026, 20:35:11 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: dlatego ja dalej jestem wrażliwym, spokojnym romantykiem ale staram się stwarzać przeciwne pozory bo to popłaca
  • Odpowiedz
Don_Spierdonello
Don_Spierdonello
Don_Spierdonello
21.05.2026, 09:38:08
  • 3
Zastanawiam się nad tym czy normictwo jak wyjdzie z chaty to rzeczywiście czasami kogoś poznaje? Albo nie wiem na jakieś wydarzenie do biblioteki, koncert Itp. Koncept że poznaje nowych ludzi a jeszcze że sami do mnie podchodzą jest dla mnie po prostu obcy. Wyjdź do ludzi u chuda przegrywa nie działa, bo jesteśmy odstręczający. Po prostu inni nie chcą mieć z nami nic do czynienia. Zresztą średnio się nawet dziwię - jesteśmy
Don_Spierdonello - Zastanawiam się nad tym czy normictwo jak wyjdzie z chaty to rzecz...

źródło: 1000017704

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 21.05.2026, 18:59:15 via Wykop
  • 1
@Don_Spierdonello: w Polsce nigdy mi się nie zdarzyło ale za granicą nie raz ktoś zagadywał przy jakiejś okazji i można było porozmawiać, a gdybym był tam dłużej to może i pociągnąć jakoś bardziej
  • Odpowiedz
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
LostHoldenCaulfield
20.05.2026, 15:27:24
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 20.05.2026, 17:44:50 via Wykop
  • 0
@LostHoldenCaulfield: sęk w tym, że to kobieta musi żyć w przeświadczeniu, że w każdej chwili możesz odejść „bo jak nie ta to następna”
  • Odpowiedz
Defined
Defined
18.05.2026, 16:29:44
  • 18
Ciekawe jaki musiał mieć wzrost, frame i szczękę, że takie śmieszne żarty opowiadał #przegryw #blackpill
Defined - Ciekawe jaki musiał mieć wzrost, frame i szczękę, że takie śmieszne żarty o...

źródło: 1000004565

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sir_Lucifer
Sir_Lucifer
Sir_Lucifer 18.05.2026, 21:15:56 via Wykop
  • 0
@Defined: w sumie znałem takiego typka co był pewny siebie i non stop robił z siebie głupka. Urodą nie grzeszył, wzrost przeciętny ale jakieś tam branie miał. Te laski to raczej różne ogrzyce ale jednak coś działał.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.11.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking