Akcja miała miejsce przy ul.Kruszwickiej 2 w Bydgoszczy - regularnie dochodzi tam do tego typu wykroczeń, dlatego ja również regularnie będę się tam pojawiać.
@Ranger: najbardziej krindżowa rzecz. Nie wyobrażam sobie, będąc magistrem, poprawiać kogoś żeby mówił do mnie per profesor xD przecież to szczyt żenady
Dawid Bratko, znany szerzej jako "król dopalaczy", przez lata prowadził sieć sklepów z substancjami odurzającymi w całej Polsce. Choć został skazany na prawie pięć lat więzienia, nigdy nie trafił za kratki. Wciąż jest poszukiwany listem gończym informuje "Super Express". Pierwszy sklep z dopalacza
Niecałe 5 lat i dokonałem tego - #kredythipoteczny spłacony ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ. Teraz mozna przewalać pinionżki na #gielda ( ͡º͜ʖ͡º) Jaram sie jak pochodnia, pijta ze mną kompot
@miodeksmrodek: niezły zbieg okoliczności, ja wczoraj zamknąłem hipotekę w ING, czas całkiem podobny bo 6 lat, kwota też porównywalna bo 420k, no i branża ta sama co Ty xD błąd matriksa. A w ogóle to gratki!
skad znajdujecie motywacje zeby cokolwiek w IT jeszcze robic? jeszcze 10 lat temu,a zwlaszcza wczesniej, pelno bylo spolecznosci technologicznych IT, warto bylo sie interesowac nawet po godzinach bo nowa technologia oznaczala latwosc zmiany pracy z podwyzka 20%. IT wydawalo sie pelne szans,bylo to naprawde okienko mozliwosci. Ale teraz? to wszystko jest tak bez sensu, tak demotywujace, jak widze konferencje IT ze ludzie wciaz na to jezdza to mi ich po prostu szkoda
@rolling_stone_with_no_hope:czytam co piszesz, i wymieniłes wszystkie moje spostrzeżenia z ostatniego czasu. Zeby sie nie wypalic zajmuje sie hobbystycznie gamedevem od jakiegos roku w wolnym czasie jako pasjonat gracz, naiwnie licząc ze trafie na nisze na rynku i się ustawie.
Utworzono kopię zapasową Spotify (metadanych i plików muzycznych). Ten zbiór (~300 TB) zawiera największą publicznie dostępną bazę metadanych muzycznych, zawierającą 256 milionów utworów.
@K-S-: niesamowite, nie słyszałem o gospelu dobre 8 lat, a wczoraj wyprowadzając samochód z garażu nagle od czapy mi się przypomniało że był taki kawałek gospela "chciałbym być p------y.." a tu na drugi dzień ktoś go wspomina :D
@mirko_anonim: trening siłowy obowiązkowo, dzienna podaż białka 1.5-2.0g na kg masy ciała to wg mnie podstawa jeśli chcesz jakoś wyglądać i przede wszystkim się dobrze czuć. Do tego suplementacja kreatyną - działa nie tylko dobrze na miesnie, ale też na mózg. 2500kcal to wcale nie tak dużo, ale liczenie kalorii może być uciążliwie, ja bym pilnował białka, a węglowodany złożone i zdrowe tłuszcze na oko- żeby po prostu nie chodzić
@Cztero0404: no właśnie właściciel nigdy tych ziemniaków nie rozdawał, ktoś puścił plotkę że są do zabrania, rozeszło się wiralowo i przez weekend ludzie z------i chlopu 150 ton ziemniaków ( ͡°͜ʖ͡°)
@Huptys: Świetnie sobie zdaje ze redaktor gra na konsoli - w fragmencie o pracy kamery redaktor wspomina że problemy może dotyczą PC bo na konsoli nie bylo problemu. Kiszak to zwykly manipulant
Tak bardzo darmowy, że wczoraj streama nie odpalił, bo prawdopodobnie w pocie czoła szukał haków na potężnego Pana Recenzenta i próbował tworzyć jakąkolwiek linię obrony łapiąc się wszystkiego, co było dostępne. Mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór będzie totalną kompromitacją rumuna i poważnym ukruszeniem betonu wśród jego wyznawców.
Miraski. Miałem budować dom 200metrow z ogrzewaniem gazowym bo byłem przeciwnikiem pomp ciepła. Miałem już indywidualny projekt ale tak los się zakręcił że kupiłem domek 120 metrow (95 użytkowej)od dewelopera z pompą ciepła. Jak ktoś jest ciekawy jakie będą rachunki za prąd plusujcie. Za rok napiszę ile kWh zużyte i jaka cena. Rodzina 2+2. Pompa powietrze powietrze 6kW Hisense 230l CWU. Ogrzewanie podłogowe. Wydaje mi się że wiele osób naciąga rachunki. Zwolennicy
@p3oo1: ja mam bliźniaka 110m, wszędzie ogrzewanie podłogowe, pompa Vaillant 7kW, bez fotowoltaiki.Rodzina 2+1, temperatura zimą w domu 23.5 stopnia, Roczne zużycie prądu za ostatni rok (sierpień 2024-sierpien2025) u mnie to ok 6520kW
@Krupier: ależ skąd, margaryna to utwardzany tłuszcz roślinny, czyli najgorsze co może być, pełne tłuszczów trans. Tłuszcze roślinne są dobre, ale nieutwardzane