#gielda Kupiłem stock za 190$/szt przy kursie 3.50, sprzedaje za 250/szt przy kursie 3.74.
Jak to wygląda podatkowo? Po jakim kursie dolara jest przeliczamy podatek? Akcje kupione na dolarowym koncie XTB
Jak to wygląda podatkowo? Po jakim kursie dolara jest przeliczamy podatek? Akcje kupione na dolarowym koncie XTB










Mini pompki elektryczne to moje kolarskie odkrycie. Żaden z gadgetów mi tak nie przypadł do gustu. Używam ich awaryjnie w razie kapcia, ale też do pompowania opon przed jazdą. Jakbyś kupował, to koniecznie bierz takie z manometrem. Dzięki temu