Brakuje tych strumieni nawet z star citizena wieczorem :-( #wonziu
X-KOM nie wysyła gry zamówionej niemal 2 lata temu nawet tydzień po premierze

Gra zamówiona prawie dwa lata temu, żeby tydzień po premierze nadal jej nie mieć. Taki preorder to tylko w XKOM!
z- 153
- #
- #
- #
- #















@fizzly: gdy składał preorder to oczekiwania były inne - że premiera będzie za kilka miesięcy.
@DonShogun: a z czego? akurat jak ktoś chce wydanie fizyczne to czasem bez preordera nie zagra w okolicy premiery, patrz wydane kilka miesięcy temu RE9.