- jerry_owies
- zibizz1
- Poldek0000
- Dibhala
- barti132
- +6 innych
W programowaniu kluczowa jest umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji.

odpowiednio duże zarobki są w stanie wyciągnąć każdego z przegrywu
15k netto
bo sprawdza również jak umiesz pracować w stresie plus pokazuje rzeczywisty skill
Obojetnie, nie ma to az takiego znaczenia chyba ze klepiecie w PHP lub Ruby
zarobki 12k franków na rękę
@Karling: Ogarniemy to zdalnie czy muszę mieszkać z Tobą?
Wykop.pl
Podróże
Gospodarka
Ukraina
Technologia
Motoryzacja
Sport
Rozrywka
Informacje
Ciekawostki
https://www.reddit.com/r/Polska/comments/u74a2k/ile_zarabiacie/
#pieniadze #pracbaza #finanse #zarobki #polska #ciekawostki #niepopularnaopinia ##!$%@?
Ale jak masz konkretnego skilla w IT to zarabiasz duzo wiecej i nie tylko programista , Architekci,BA, PM, QA, Devops czy nawet Technical Writerzy, no jest w czym wybierac.
A z wiekiem i doswiadczeniem jak jeszcze masz gadane to jest coraz lepiej.
Ja sie zblizam do 40stki cale