Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kot-Pin

Kot-Pin

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24203
  • Znaleziska 816
  • Mikroblog 23387
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 16

1206

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: 23 godz. i 48 min temu
  • 735
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Kot-Pin
Kot-Pin 23 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
Ze względu na popularność stałeś się szeroko pytany o każde kwestie, nawet natury egzystencjalnej. Czy nie denerwują Cię pytania ludzi, którzy pytając o AI zapędzają się w jakieś magiczne teorie o boskości tego narzędzia?

Jak sprawdza się Datejust? :D
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kot-Pin
Kot-Pin 18 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
Kto ostatnio zrobił na Tobie duże wrażenie i z jakiego powodu? Naturalnie nie pytam o sprawy osobiste/towarzyskie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2939
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kot-Pin
Kot-Pin 03.06.2026, 16:04:35 via Wykop
  • 3
@andrzejdragan: skisłem z awatara xD
  • Odpowiedz
Kot-Pin
Kot-Pin 23 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@andrzejdragan: dokładny ten datejust?
  • Odpowiedz
Kot-Pin
Kot-Pin 07.06.2026, 22:55:31
  • 13
A pamiętacie jak Leclerc r------ł bolida na festynie dla chorych dzieci milionerów w monaco? Ale były j---a #f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj
07.06.2026, 23:09:20 via Wykop
  • 10
Leclerc r------ł bolida


@Kot-Pin: z tym to jak z kręceniem wora

  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
08.06.2026, 03:26:26 via Android
  • 5
@Kot-Pin: Poprawił nam wtedy humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ArmandoDiAlonso - @Kot-Pin: Poprawił nam wtedy humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000005421

Pobierz
  • Odpowiedz
Kot-Pin
Kot-Pin 07.06.2026, 20:17:31
  • 0
Czy do nauki #gitara nada się taki mały słuchawkowy wzmacniacz jak vox amplug? Wzmaka nie planuję, później może jakoś tani interfejs.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jerzypodbroznyofficial
Jerzypodbroznyofficial
Jerzypodbroznyofficial
07.06.2026, 20:40:58 via Wykop
  • 1
@Kot-Pin: na Twoim miejscu od razu poszedłbym w interfejs. Też grasz do słuchawek, z jakimś darmowym dawem możesz kreować dużo więcej brzmień, rejestrować to co grasz, tworzyć jakieś własne backing tracki. Dużo większe możliwości i funkcjonalność za naprawdę porównywalne pieniądze. Swego czasu kupilem Fendera Micro. To oczywiście fajny sprzęt. Ale po czasie stwierdzam, że to była strata czasu i od razu trzeba było iść w interfejs/jakiś procesor gitarowy.
  • Odpowiedz
Bestia_z_Jellystone
Bestia_z_Jellystone
07.06.2026, 21:00:10 via Wykop
  • 0
@Kot-Pin: nie. Ja mam duuużo lepszego wzmaka niż ten Vox i nadal jest dziadowski. Kup sobie albo jak kolega wyżej mówił cały interfejs, albo preampa wrzuć na koniec kostek, np coś w stylu TC Electronic Combo Deluxe 65. Masz tam wyjście na aux i przy okazji symulację fajnego wzmaka.
Jak lubisz sobie siąść na tarasie i pograć do słuchawek to targanie kompa będzie uporczywe.
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
06.06.2026, 19:07:57
  • 29
Bycie kotem Maxa. Tyle wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
Najtwardszy_Verstappeniarz - Bycie kotem Maxa. Tyle wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

źródło: 1000018137

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kot-Pin
Kot-Pin 06.06.2026, 19:37:48 via Wykop
  • 3
@Najtwardszy_Verstappeniarz: kabel od prodiża chodzi do polowanka
  • Odpowiedz
Kot-Pin
Kot-Pin 06.06.2026, 14:11:14
  • 0
Czy to prawda że Viktor Frankl był uprzywilejowanym więźniem i wcale nie przeżył takich okropności jak pisze w swojej książce? #historia #ksiazki #iiwojnaswiatowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kot-Pin
Kot-Pin
Autor
06.06.2026, 14:54:26 via Wykop
  • 0
@baal80: czytałem ale to nie usatysfakcjonowało mojej ciekawości
  • Odpowiedz

310

NOC MUZEÓW -dwie godziny w kolejce do... prosektorium w Warszawie

NOC MUZEÓW -dwie godziny w kolejce do... prosektorium w Warszawie

Zwiedzający mogli posłuchać o kremacji i sekcjach zwłok. Preparator medyczny tłumaczył, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. Pokazywano też zabytkowe karawany, nietypowe trumny i urny.

gheost1410
z
fakt.pl
dodany: 17.05.2026, 17:11:57
  • 59
  • #
    warszawa
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    nocmuzeow
  • #
    kultura
  • #
    sztuka
Kot-Pin
Kot-Pin 18.05.2026, 02:06:09 via Wykop
  • 0
@krzysiek_14: co innego żeby zjeść kebaba, którego polecił influencer prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kot-Pin
Kot-Pin 10.05.2026, 09:48:26
  • 1
#f1 Jaki jest konsensus ekspertów na temat Kimiego Antoniego?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
10.05.2026, 09:51:35 via Wykop
  • 11
@Kot-Pin: póki co to Andrea a po Bubu Zubu jakby wygrał tytuł to pomyślimy może i wtedy bedzie Kimim
  • Odpowiedz
fevo
fevo
10.05.2026, 10:25:03 via Android
  • 12
@Kot-Pin: dopóki wyjaśnia Russela to dobrze sądzę
  • Odpowiedz
Kot-Pin
Kot-Pin 06.05.2026, 17:18:52
  • 0
Odbieracie listy z #gitd ? #samochody
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pangia
Pangia
07.05.2026, 22:53:12 via Wykop
  • 0
@Kot-Pin: nic nie chcieli ale nawet jeśli to u mnie listonosz jak to na wsi, zostawia listy w skrytce i wbija że odebrane więc i tak byłaby lipa
  • Odpowiedz
wykop
wykop
21.04.2026, 13:11:27
  • 35
Nadchodzą zmiany w Regulaminie Wykopu - stawiamy na lepsze dopasowanie treści i bezpieczeństwo!

Chcemy, aby Wykop stawał się coraz lepszym miejscem do dzielenia się treściami, dlatego aktualizujemy nasz Regulamin. Zmiany wejdą w życie dnia 11 maja 2026 roku. Co się zmienia i dlaczego?

➡ Zakładka „Dla Ciebie”: Oficjalnie wprowadzamy mechanizm, który pomoże Ci odkrywać najciekawsze treści. Algorytm działa w oparciu o Twoje własne wybory (wykopy, zakopy, obserwowane tagi), dzięki czemu Twój feed będzie
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kot-Pin
Kot-Pin 21.04.2026, 17:33:02 via Wykop
  • 4
@wykop: ograniczacie liczbę multikont? A te tysiące profili w szablonie imię-nazwisko, które zrobiliście przez kradzież danych z Facebooka? Ludzie nie mają pojęcia że mają konta na własne dane pozakładane.
  • Odpowiedz
Kot-Pin
Kot-Pin 06.04.2026, 17:50:34
  • 5
#wojna #gaza #izrael wiadomo xD
Kot-Pin - #wojna #gaza #izrael wiadomo xD

źródło: 1000045037

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wachatron
Wachatron
06.04.2026, 17:53:10 via Wykop
  • 9
@Kot-Pin: taaa.... nie ma jednoznacznych dowodów, oczywiscie.... tak jak na to ze hitler nie wiedzial ;)
  • Odpowiedz
t.....a
konto usunięte 06.04.2026, 18:02:06 via Wykop
  • 1
@Kot-Pin: spośród wszystkich dostępnych AI używasz akurat najgorszego z najgorszych. To Meta AI to jest na poziomie pierwszego GPT
  • Odpowiedz
Kot-Pin
Kot-Pin 05.04.2026, 20:02:05
  • 6
Czy to prawda że Manoska pije krew tych co się nie dostali i dlatego wygląda młodo? #rolnikszukazony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brudny_kotek
brudny_kotek
05.04.2026, 19:42:13
  • 57
3 miesiące przed ślubem #rolnikszukazony
brudny_kotek - 3 miesiące przed ślubem #rolnikszukazony

źródło: IMG_8026

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kot-Pin
Kot-Pin 05.04.2026, 19:42:56 via Wykop
  • 5
POLE POLE
JA P------E
  • Odpowiedz
Kot-Pin
Kot-Pin 29.03.2026, 06:35:25
  • 8
#f1 po waszych komentarzach utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem nie kupując streamingu w tym sezonie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kot-Pin
Kot-Pin 25.03.2026, 17:30:34
  • 0
Co ten #play tak spamuje tym podawaniem konta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kot-Pin
Kot-Pin 10.03.2026, 13:02:48
  • 0
Gdzie w #warszawa najlepsze żeberka? W okolicy muzeum powstania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bnkpl
Bnkpl
08.03.2026, 09:03:29
  • 2
#f1
Nie oglądałem ale po highlistsch widzę że chyba zawody przekroczyły oczekiwania xd
Ale widzę tu skowyt że takich wyprzedzeń to ja nie chcę, z drugiej strony cały koncept otwierania tylnego skrzydła na DRS to też było sztuczne wyprzedzanie.

Może nam się bardziej spodoba ta z-----a generacja niż się wydawalo xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kot-Pin
Kot-Pin 08.03.2026, 09:05:02 via Wykop
  • 0
@Bnkpl: kolejny etap to wirtualne powerupy baterii jak się zostanie wyprzedzonym
  • Odpowiedz
Kot-Pin
Kot-Pin 08.03.2026, 08:59:04
  • 4
W życiu pewne są śmierć, podatki i to że gekon s-------i start nawet w nielegalnym bolidzie #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
07.03.2026, 11:22:20
  • 138
#f1 wszystko znosiłem w milczeniu, wypadek Roberta, dominacje czarnego pana, nawet wifona. Ale żorż to za dużo, po prostu za dużo.
tomasz-aleksander-barania - #f1 wszystko znosiłem w milczeniu, wypadek Roberta, domin...

źródło: nos

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kot-Pin
Kot-Pin 07.03.2026, 16:30:58 via Wykop
  • 1
@tomasz-aleksander-barania: miałem kupować F1 tv po tym jak opuściłem oglądanie ostatniego sezonu, ale chyba jeszcze się wstrzymam
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Nie wróci niestety

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.11.2022

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #codziennainvicta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking