Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
geuze

geuze

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 84207
  • Znaleziska 3876
  • Mikroblog 80331
  • Obserwujący 35
  • Obserwowane 105
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
przedwczoraj, 14:42:47
  • 313
I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hulajnodze mam problem...

W komentarzu bonus XD

https://miejskireporter.pl/powazny-wypadek-w-rembertowie-rozpedzony-18-latek-na-elektrycznej-hulajnodze-wbil-w-czolowo-w-osobowke/

#wykop #motoryzacja #polska #hulajnogaelektryczna #prawo #prawojazdy #samochody #niebieskiepaski
PiersiowkaPelnaZiol - I przez takich głupich gówniaków ja jeżdżący przepisowo na hula...

źródło: 724287369_1632929115501298_5702732988134929883_n

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze przedwczoraj, 19:04:22 via Wykop
  • 8
@SarahC: przecież z rodzicowi się wtedy ściąga jak jest małoletni xD W najgorszym przypadku komornik poczeka do pełnoletności i nawet jednej pensji nie dostanie xD
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
13.06.2026, 05:29:13
  • 970
Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal zwycięża a Kubica zdobywa pole position w Kanadzie. Masz 10 lat i całe życie przed sobą 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
jmuhha - Wakacje 2005 jedziesz z rodzicami nad morze. Polska już w Unii, Małysz nadal...

źródło: 1000028528

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 13.06.2026, 08:10:21 via Wykop
  • 18
@plejton26: chyba za 3 miesiące xD Teraz na Zachodzie się tyle nie zarabia w pracach sezonowych.
  • Odpowiedz
divinemadrid
divinemadrid
12.06.2026, 13:39:37
  • 622
Kogoś wywaliło też z #messenger #facebook
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 12.06.2026, 15:35:00 via Wykop
  • 0
@divinemadrid: ja sprzedaję auto, typowi numer telefonu podawałem dziś i myślę "oho, ciekawe czy konta nie przejęli" xD A to pewnie tylko vibe coding na produkcji w piątek.
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
11.06.2026, 15:19:53
  • 404
Debil szybko wyjaśniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trzecieoko #motocykle

HardWax - Debil szybko wyjaśniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trzecieoko #motocykle

SPOILER
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 11.06.2026, 20:29:56 via Wykop
  • 2
@HardWax: nie da się tylko raz obejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2611
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 09.06.2026, 11:56:50 via Wykop
  • 160
@tellet: pełna stawka i jeszcze napiwek dla kelnera nie zapomnij, a w wielu patologicznych lokalach ten trafia do słoika i rozdziela go "menadżer" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mechanik czy hydraulik to chociaż stawia sprawę jasno.

Przez lata broniłem branży gastro, bo znałem temat od środka i naprawdę państwo i koszty nie ułatwiały prowadzenia tegi biznesu w Polsce. Ale po covidzie to im peron odjechał.
  • Odpowiedz
qzety
qzety
qzety
09.06.2026, 04:08:12
  • 20
Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki Vitara, 2025, taka jak na tym zdjęciu z przyciemnianymi szybami. Brać?

Wszystko w tym samochodzie mi odpowiada tylko ten kolor biały trochę taki damski i brak 4WD.

Ktoś już korzystał?

#samochody #suzuki
qzety - Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki...

źródło: 1000014166

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 09.06.2026, 07:19:08 via Wykop
  • 4
@qzety: też rozważałem, tylko nówkę, ale ostatecznie stanęło na Dusterze ze względu na seryjny podtlenek biedy (bo kręcę dużo kilometrów). Raczej pancerne furki dla emerytów 30+ jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
08.06.2026, 13:33:08
  • 628
Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polity...

źródło: IMG_7672

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 08.06.2026, 18:04:51 via Wykop
  • 1
@donatien-de-sade: już abstrahując od wszystkiego, to tenis to bardzo elitarny sport. Mało dzieciaków i dorosłych ma de facto możliwość go uprawiać w przeciwieństwie do np. kopania gały czy pływania.

Promować sportowców popularnych dyscyplin, żeby zachęcić młodzież do współzawodnictwa i zdrowego sportu jest jeszcze zrozumiałe (chociaż i tak uważam że powinni mieć sponsorów i elo).
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion
08.06.2026, 01:51:51
  • 2
Gdzie kupie baterie Baterie 2032? ;d bo mam takie z-----e w lampce rowerowej...
W sensie gdzie kupię na szybko ;d żabka coś teges?
EpicElion - Gdzie kupie baterie Baterie 2032? ;d bo mam takie z-----e w lampce rowero...

źródło: p-matisto-bateria-cr-2032-litowa-guzikowa-oryginalna-3v-baterie-litowe-guzikowe-5-szt

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 08.06.2026, 06:37:30 via Wykop
  • 0
@EpicElion: w Actionie xD A najlepiej zmień lampkę na coś ładowanego na USB, bo to się zachlastać można z wymianą tych baterii.
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
07.06.2026, 14:04:42
  • 394
#ciekawostki przeciętny Polak rozumie język słowacki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#smiesznypiesek
nieparzystokopytny - #ciekawostki przeciętny Polak rozumie język słowacki ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 07.06.2026, 18:22:23 via Wykop
  • 4
@champolski: pracowałem ze Słowakami xD Beka z tego jak mówią xD
  • Odpowiedz
geuze
geuze 08.06.2026, 06:23:59 via Wykop
  • 2
@wujek_srednia_rada: ja znam do picy kokot xD

No i te wszystkie podobieństwa - szczetka, szukać, czerstwy robią niezły mindfuck xDDD
  • Odpowiedz
geuze
geuze 06.06.2026, 15:59:56
  • 5
Chłop se steka zrobił na gryllu, kto to widział xD trochę padało, ale udało się znaleźć okienko. Odpoczywał z masełkiem czosnkowym i rozmarynem. Wrzuciłem dwa małe kawałeczki drewna, żeby się nad żywym ogniem zamknął, a później pod przykrywką indirect z termometrem.

#weber #grill #gotujzwykopem
geuze - Chłop se steka zrobił na gryllu, kto to widział xD trochę padało, ale udało s...

źródło: PXL_20260606_153144285

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze
Autor
06.06.2026, 16:00:17 via Wykop
  • 0
geuze

źródło: PXL_20260606_152808998

Pobierz
  • Odpowiedz
geuze
geuze
Autor
06.06.2026, 16:06:00 via Wykop
  • 0
@ordynarny_cham: niezbyt fotogeniczny kawałek, bo to stek z łaty xD

  • Odpowiedz
oficjalniemartwa
oficjalniemartwa
06.06.2026, 06:21:18
  • 559
Jestem tak stara, że pamiętam chusteczki do nosa wielorazowego użytku.
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 06.06.2026, 09:06:13 via Wykop
  • 2
@oficjalniemartwa: ja ostatnio widziałem kierowcę starego Holenda jak przyjechali na załadunek i wycierał nos taką husteczką xD
  • Odpowiedz

374

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Ministerstwo Nauki wpisało projekt nowelizacji prawa o szkolnictwie wyższym do rejestru prac legislacyjnych. Uczelnie będą musiały aktywnie zwalczać dezinformację naukową i dbać o rzetelność badań. Reforma przynosi nowy system oceny uczelni, kodeksy etyki i koniec punktozy.

real_scoria
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 05.06.2026, 07:46:17
  • 151
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    uczelnie
  • #
    pseudonauka
  • #
    edukacja
  • #
    prawo
geuze
geuze 06.06.2026, 06:15:37 via Wykop
  • 1
teologia


@kanis-sapiens: pierwsze o czym pomyślałem xD
M4rcinS
M4rcinS
04.06.2026, 01:02:39
  • 195
Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
Poniżej komentarze.
#polska #niewiemjaktootagowac #ludzietodebile #bekazpodludzi
M4rcinS - Polacy to zupełnie normalnie ludzie, odc. 2137.
Jakaś laska szuka talerza.
...

źródło: 1000001274

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 04.06.2026, 06:25:57 via Wykop
  • 47
@M4rcinS: no ale II RP i wcześniej to na pewno był wzór tolerancji do naśladować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
30.05.2026, 05:54:35
  • 135
Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.

Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).

Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Krzewiciel_prawdy - Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia...

źródło: 829

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 30.05.2026, 08:38:22 via Wykop
  • 5
@Krzewiciel_prawdy: tak jak kupuję chętnie chińską elektronikę (mam pralkę Haier, telewizor Hisense, miałem kilka różnych Xiaomi i innych chińćzyków) tak na samochód się nie zdecydowałem.

Dlaczego? Pomijam kwestie ideologiczne, bo mam to - za przeproszeniem - głęboko w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozostaje kwestia czy chcesz jeździć autem dłużej niż na gwarancji?

1. Serwis pogwarancyjny - na chińskim rynku trwa ciągła walka, można zakładać, że taki BYD raczej
  • Odpowiedz
geuze
geuze 30.05.2026, 19:43:43 via Wykop
  • 1
@PawelW124: to nie jest już ten samochód z memów. Ostatnie 2-3 lata to normalne auta na europejskimi poziomie. Oczywiście widać oszczędności tu czy tam, przecież gdzieś musi być powód, że jest taniej, ale kwestia priorytetów. Z resztą jeździłem po Maroku pierwszym Dusterem, 1.5dci - zrobiłem 2000km i poza spartańskim wnętrzem nie było na co narzekać.

Dużo jeżdżę i naprawy gruza zaczęły się zbliżać w ostatnim roku do raty za Dustera
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
30.05.2026, 13:44:19
  • 177
Taką kolację zamówiłem za 10 zł z dostawą. Nie wiem co to jest ale dużo mięsa.

Omg jakie to ostre....

#sernikpodrozuje
lubie-sernik - Taką kolację zamówiłem za 10 zł z dostawą. Nie wiem co to jest ale duż...

źródło: 1000056598

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 30.05.2026, 19:18:32 via Wykop
  • 0
@thepjoter: to samo mi mówili o Maroku. Jadłem wszystko wszędzie i zero srania na szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
29.05.2026, 14:44:56
  • 583
Mireczki to już dziś! Jestem w #amsterdam i zaraz wsiadam do samolotu który leci prosto do #bangkok

#sernikpodrozuje - obserwuj żeby być na bieżąco z moją wyprawą do Azji!

#podroze #tajlandia #azja
lubie-sernik - Mireczki to już dziś! Jestem w #amsterdam i zaraz wsiadam do samolotu ...

źródło: 1000056240

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 29.05.2026, 17:45:20 via Wykop
  • 2
@lubie-sernik: a nie rozstałeś się ostatnio z dziewczyną? I see what you did here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sakiro12
sakiro12
28.05.2026, 05:34:53
  • 707
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 28.05.2026, 08:00:45 via Wykop
  • 41
@Desire22: mieszkam w Holandii kilkanaście lat i odpowiem: są rasistami i to jeszcze jak xD Tak samo jest mnóstwo homofobów. Holandia to nie tylko Amsterdam.
  • Odpowiedz
geuze
geuze 28.05.2026, 09:03:10 via Wykop
  • 20
@Desire22: na pewno jest znacznie bardziej tolerancyjny niż Polska (jako ogół społeczeństwa), ale jeżeli komuś się wydaje, że na Zachodzie to nie ma rasistów i homofobów, to jest zwyczajnie naiwny, a robienie z Polaków jakichś prymitywów w stosunku do Holendrów to argument anegdotyczny w drugą stronę. Wystarczy spojrzeć ilu zwolenników ma chociażby Wilders i nie jest to niestety margines.

Ogólnie oni są bardzo pragmatyczni i powiedzieć, że otwarci to moim
  • Odpowiedz
Famine
Famine
28.05.2026, 05:47:06
  • 428
Strzyżenie niebinarne


Co xD

#polska #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodludzi #barber #looksmaxing
Famine - >Strzyżenie niebinarne

Co xD

#polska #heheszki #humorobrazkowy #bekazpodlu...

źródło: temp_file9050062687123474615

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 28.05.2026, 07:54:17 via Wykop
  • 1
@Famine: dlatego golę się na zero codziennie maszynką elektryczną ( ͡º ͜ʖ͡º) Fryzjerzy go nienawidzą, znalazł jeden prosty trik!
  • Odpowiedz

470

Ceny ramu ostro spadną w ciagu roku

Ceny ramu ostro spadną w ciagu roku

Kye-hyun Kyung były exec Samsunga twierdzi ze wysokie ceny nie potrwają długo: rośnie produkcja z chin, popyt ai słabnie itd. Cyrk kosmicznych cen pamięci powinien się skończyć

iggy_p
z
wccftech.com
dodany: 25.05.2026, 14:45:42
  • 162
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    pcmasterrace
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
geuze
geuze 26.05.2026, 05:28:14 via Wykop
  • 19
@elo345: dokładnie, wprawdzie w karty wszedł też Intel, ale raczej pozycji giganta w branży nigdy nie zdobędzie. Tak czy inaczej podejrzewam, że to kwestia czasu, aż Chińczycy wejdą w rynek kart i procesorów na pełnej. Na razie są kilka lat do tyłu, ale nie sądzę, żeby to trwało wiecznie.

Ja po szale z Bitcoinem jak musiałem składać kompa to RTX 3060ti kosztował ponad 700€. Kupiłem integrę, poczekałem rok i kupiłem
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.05.2026, 13:17:59
  • 1371
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

geuze
geuze 25.05.2026, 17:25:09 via Wykop
  • 63
@Schwarzfahrer: no ja mordo wyjechałem z takiej wiochy na zadupiu, 70k mieszkańców, bo wiedziałem, że dokładnie takie są perspektywy. Niby miasto powiatowe, ale po środku niczego. Wyjechałem do hehe - Holandii - prostować te tulipany już grubo ponad 10 lat temu. Nauczyłem się języka, kupiłem dom, mam dwa samochody, latorośl, jakąś-tam funkcję w swoim kołchozie (już nie najgorszy robak), jeżdżę sobie na wakacje ze dwa razy w roku.

A co
  • Odpowiedz
geuze
geuze 25.05.2026, 19:20:35 via Wykop
  • 7
@ToJestNiepojete: wyjechałem z dziewczyną, teraz jest żoną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znam żadnego Polaka, który wziąłby ślub czy byłby w związku Holenderką, może w bardziej "prestiżowych" zawodach się zdarza. W drugą stronę to i owszem, to jest chyba standard na emigracji. Jeżeli już to Polacy często się wiążą z innymi imigrantkami - Czeszkami, Słowaczkami, Litwinkami, Bułgarkami itd.

Jako ogół - wciąż patrzą trochę jak hołotę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.07.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.11.2019

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Honorowy Wampir
    od 24.11.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking