Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Stan_Przedzawalowy

Stan_Przedzawalowy

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28279
  • Znaleziska 1064
  • Mikroblog 27215
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 120
okradzione
okradzione
7 godz. i 33 min temu
  • 52
#kiszak #gothic Właśnie taka drewniana i kanciasta gra jak Gotik weryfikuje tych masturbujących się do siebie ludolodziarzy. Gość w jedyną grę w jaką potrafi grać to soulsy, w których trzeba się po prostu nauczyć paternu stwora i się kręcić w kółko jak p---b, a gdzie faktycznie trzeba troszkę takiego sprytu chwili wykazać i "zauważyć" jak należy do danej walki podejść i są problemy Najmana. Oczywiście, nie ma nic
okradzione - #kiszak #gothic Właśnie taka drewniana i kanciasta gra jak Gotik weryfik...

źródło: dd

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 5 godz. i 44 min temu via Android
  • 0
@korplog: True
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
przedwczoraj, 06:15:23
  • 38
a-----l nie jest dla mnie. miłego dnia.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy przedwczoraj, 06:49:56 via Android
  • 1
@baemaj: jakbyś się nie d------a to byłoby w miarę ok?
  • Odpowiedz
Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy przedwczoraj, 06:58:22 via Android
  • 1
@baemaj: no, alko p------y drug, ciężki depresant dostępny 24/7. Pojutrze już będzie lepiej, chemia w bani się wyrówna
  • Odpowiedz
Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy przedwczoraj, 07:02:06 via Android
  • 1
@baemaj: mikroelementy masz jakieś? Wypij litorsal i bądź dla siebie miła. Popatrz w lustro i o-------l się od siebie. Nic złego nie zrobiłaś, wszystko jest ok :)
  • Odpowiedz
Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy przedwczoraj, 07:06:30 via Android
  • 1
@baemaj: a proszę :)
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
03.06.2026, 09:42:46
  • 41
#ukraina #rosja #wojna

Do południowej kawusi,
Niech się Putler udu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 03.06.2026, 11:43:15 via Android
  • 7
@Kempes: hvjem udusi.
  • Odpowiedz
MikeJohnson
MikeJohnson
01.06.2026, 14:55:39
  • 5
#russiahateclub
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 01.06.2026, 14:56:59 via Android
  • 4
@MikeJohnson: oj tak byczq +1
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
01.06.2026, 06:39:32
  • 26
Kioskarzowi wyklepali błotnik, no bo po co wymieniać cały, to drogie rzeczy:)
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Kioskarzowi wyklepali błotnik, no bo po co wymieniać cały, to drogie rzeczy...

źródło: mdZ

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 01.06.2026, 06:50:04 via Android
  • 16
@dizel81: akurat to normalna sprawa, jak nie rozdupcyło mocowań to po co wymieniać na nowy.
  • Odpowiedz
ShineLow
ShineLow
31.05.2026, 20:34:47
  • 106
W tej grze zamieniamy jedno słowo z tytułu filmu na #sebcel
Zaczynam ja:

  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 31.05.2026, 20:43:26 via Android
  • 38
@ShineLow: Milczenie Sebcela
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
31.05.2026, 19:04:58
  • 4
Zasadzimy, zasadzimy ziarno #spiewajzwykopem
asdfghjkl - Zasadzimy, zasadzimy ziarno #spiewajzwykopem

źródło: IMG_3098

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 31.05.2026, 19:45:10 via Android
  • 1
@asdfghjkl: pola którego po horyzont nie da się ogarnąć
  • Odpowiedz
Brakus
Brakus
28.05.2026, 20:20:22
  • 4
#humorobrazkowy
#heheszki
Brakus - #humorobrazkowy
#heheszki

źródło: 1000014845

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 28.05.2026, 20:28:18 via Android
  • 0
@Brakus: damn you
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1989
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 28.05.2026, 17:03:04 via Android
  • 19
@thorgoth: głupia coorva
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
25.05.2026, 07:34:19
  • 65
#ukraina #rosja #polskieonuce
wshk - #ukraina #rosja #polskieonuce

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 25.05.2026, 10:49:03 via Android
  • 3
@wshk: hvi mu na grób
  • Odpowiedz
Silverhand
Silverhand
24.05.2026, 13:13:40
  • 7
Za moje.
#raportzpanstwasrodka
Silverhand - Za moje. 
#raportzpanstwasrodka

źródło: IMG_1943

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 24.05.2026, 16:37:06 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ardeo
Ardeo
21.05.2026, 21:48:37
  • 6
Jest jakiś ekspert co wyjaśnij, dlaczego lepiej tak rozpraszać ataki zamiast koncentrować w jednym miejscu?

Zakładając, że obrona przeciw dronowa jest rozproszona po kraju, to w ten sposób łatwiej jest walczyć z dronami, bo więcej jednostek obrony jest aktywowanych i ma mniej dronów do zestrzelenia. Na logikę, to przeciążanie pojedynczych miejsc powinno być optimum. No chyba, że ruskim w ogóle nie wychodzi strącanie dronów, no ale to by było dziwne po takim
Ardeo - Jest jakiś ekspert co wyjaśnij, dlaczego lepiej tak rozpraszać ataki zamiast ...

źródło: b8ab522f45f9a4604941e11898f0fb818cbc0ced87a399a40b0afbde08821dd5

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 22.05.2026, 04:36:49 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX
21.05.2026, 20:48:36
  • 2
USA dadzą nam 5000 amerykańskich żołnierzy! Niech Bóg ma w opiece jego ekscelencję Donalda Trumpa. Choć mamy teraz rząd, który wymownie neguje jego boskość to wierzę, że z prezydentem Nawrockim na czele możemy przetrwać! Tylko dzięki PiSowi i Nawrockiemu nasz kraj jest bezpieczny i ukraińskiej armii. Najlepiej jakby PiS nadal rządził! Czy wam też żyło się lepiej za PiSu jak mnie? Rządu Tuska to najgorsze co przytrafiło się Polsce od setek lat
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 21.05.2026, 20:58:14 via Android
  • 39
@DaudeX:masz wylew?
  • Odpowiedz
Adolf_Hejter6000
Adolf_Hejter6000
Adolf_Hejter6000
19.05.2026, 11:41:52
  • 102
Engels. Kacapskie miasto o liczbie mieszkańców ponad 230 000. Zatopione w ściekach.

Taki wasz obraz, ordyńcy.

#rosja #rosjawstajezkolan #ukraina #wojna #polska
Adolf_Hejter6000 - Engels. Kacapskie miasto o liczbie mieszkańców ponad 230 000. Zato...

źródło: IMG_3732

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 19.05.2026, 13:13:42 via Android
  • 5
@doczko123: gra na kodach, ale to tak jakby w simcity na maksymalnie dobrej mapie, z włączonymi wszystkimi ulepszeniami grała n---------a małpa z karabinem
  • Odpowiedz
Jestem_robotem123
Jestem_robotem123
18.05.2026, 22:54:10
  • 260
Przecież jak wleci ten program unijny z ktorego 5mld Euro będzie szło na same drony to małpę zmiecie z planszy xd
#ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 19.05.2026, 05:03:15 via Android
  • 1
@mleko3-2procent: tak, z polskiej transzy, przecież było mówione że połowa na Niemcy a połowa na UA idzie z naszych
  • Odpowiedz
Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 19.05.2026, 05:34:48 via Android
  • 8
@mleko3-2procent: wiadomo, gruzowanie ruskiej swołoczy warte każdej ceny
  • Odpowiedz
hans-kloss-23
hans-kloss-23
12.05.2026, 16:00:52
  • 18
#raportzpanstwasrodka Znamy obsadę nowego Star Treka
hans-kloss-23 - #raportzpanstwasrodka Znamy obsadę nowego Star Treka

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stan_Przedzawalowy
Stan_Przedzawalowy 12.05.2026, 16:17:38 via Android
  • 7
@hans-kloss-23: organizm zaczyna wysiadać powoli
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • #przegryw na czarnej to nie fanaberia, to styl życia.
  • Festung Breslau

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.02.2018

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 26.05.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia