#kiszak #gothic Właśnie taka drewniana i kanciasta gra jak Gotik weryfikuje tych masturbujących się do siebie ludolodziarzy. Gość w jedyną grę w jaką potrafi grać to soulsy, w których trzeba się po prostu nauczyć paternu stwora i się kręcić w kółko jak p---b, a gdzie faktycznie trzeba troszkę takiego sprytu chwili wykazać i "zauważyć" jak należy do danej walki podejść i są problemy Najmana. Oczywiście, nie ma nic
@baemaj: mikroelementy masz jakieś? Wypij litorsal i bądź dla siebie miła. Popatrz w lustro i o-------l się od siebie. Nic złego nie zrobiłaś, wszystko jest ok :)
Jest jakiś ekspert co wyjaśnij, dlaczego lepiej tak rozpraszać ataki zamiast koncentrować w jednym miejscu?
Zakładając, że obrona przeciw dronowa jest rozproszona po kraju, to w ten sposób łatwiej jest walczyć z dronami, bo więcej jednostek obrony jest aktywowanych i ma mniej dronów do zestrzelenia. Na logikę, to przeciążanie pojedynczych miejsc powinno być optimum. No chyba, że ruskim w ogóle nie wychodzi strącanie dronów, no ale to by było dziwne po takim
USA dadzą nam 5000 amerykańskich żołnierzy! Niech Bóg ma w opiece jego ekscelencję Donalda Trumpa. Choć mamy teraz rząd, który wymownie neguje jego boskość to wierzę, że z prezydentem Nawrockim na czele możemy przetrwać! Tylko dzięki PiSowi i Nawrockiemu nasz kraj jest bezpieczny i ukraińskiej armii. Najlepiej jakby PiS nadal rządził! Czy wam też żyło się lepiej za PiSu jak mnie? Rządu Tuska to najgorsze co przytrafiło się Polsce od setek lat
@doczko123: gra na kodach, ale to tak jakby w simcity na maksymalnie dobrej mapie, z włączonymi wszystkimi ulepszeniami grała n---------a małpa z karabinem
źródło: dd
Pobierz