
dese
Mireczki, nie polecam aplikowania do firmy DahliaMatic sp. z o.o. (rekrutują do siebie jak i również są kontraktownią m.in. dla Samsunga). Aplikowałem u nich na Python Developera - właśnie do Samsunga, przeszedłem rozmowy techniczne. Po negocjacjach warunków dostałem ofertę na piśmie - w międzyczasie odmówiłem 2 oferty z innych firm. Po kilku dniach jednak powiedzieli, że nie podpiszemy umowy bo "znaleźli kogoś tańszego". Za kolejne kilka dni oferta pracy znowu online na
- WutkaBXL
- Warrior
- acpiorundc
- konto usunięte
- michnic
- +238 innych
kobrys13
@dese: No to 3 dni dłużej będziesz szukał pracy :)
- dese
- cce53780
- michalek_1984
- szczepan-szczypawa
- a5f5c1
- +72 innych

dese
@Filip3k91: Zgadzam się, po prostu myślałem, że rozmawiam z poważną firmą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- OrzechowyDzem
- maciej__
- Filip3k91
- Shamson
- Nighthuntero
- +141 innych






































