Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone

omnipotentmasterofnone

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1929
  • Znaleziska 622
  • Mikroblog 1307
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 1
lNKOGNITO
lNKOGNITO
6 godz. i 53 min temu
  • 368
psy są lepsze od kotów
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek
lNKOGNITO - psy są lepsze od kotów
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek

źródło: 0f548f465e5ee5b6a34b7e73575fac5b

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 5 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 37
@lNKOGNITO Psy sa dla prostych ludzi, kopniesz, jebniesz gazeta, a ten zaraz dalej sie cieszy ze cie widzi. Idealne dla psychopatów, wieśniaków i debili. Genetycznie przystosowani niewolnicy(których większość nie potrafi wychować bo są zbyt głupi i dają im wchodzić na głowy nie tylko włascicielom ale rowniez kazdy w okol nich musi się dostosować do "pieseczka").

Kot ma swój honor i ego, chodzi własnymi scieżkami, a tego psiarze nie wybaczają.

Że u
  • Odpowiedz

8

Korpo Skaner = Tablica tylko z dobrymi ofertami pracy

Korpo Skaner = Tablica tylko z dobrymi ofertami pracy

Słuchajcie, wiemy jak to jest wchodzisz na portal z ofertami pracy i zanim znajdziesz coś sensownego, masz dość. Dlatego w Korpo Skanerze zrobiliśmy mały, ale potężny update. Od dzisiaj w zakładce Aplikuj śmiało! znajdziecie filtry branżowe. Od teraz zamiast scrollować setki ogłoszeń, jednym k

bartlomiej-f
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 09:55:37
  • 7
  • #
    korpo
  • #
    januszex
  • #
    programista15k
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    korposkaner
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 6 godz. temu via Wykop
  • 3
Kolejny wrapper AI do AI slopu? Wezcie sie oznaczajcie jakos i najlepiej w------------e gdzie indziej sie calować wzajemnie po chujach z tymi wspanialymi projektami wyrastajacymi jak grzyby po deszczu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

258

Rząd osłabi polskich eksporterów w starciu z ukraińską konkurencją

Rząd osłabi polskich eksporterów w starciu z ukraińską konkurencją

Rząd przyjmuje dziś projekt ustawy o podatku od nadmiarowych zysków na rynku paliw. To nie tylko nowa danina, w dodatku działająca wstecz. Najpoważniejszy problem leży gdzie indziej podatek obejmie również marże ze sprzedaży paliw za granicę, w tym głównie na rynek ukraiński.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: wczoraj, 10:11:25
  • 38
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 6 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@pietryna123: Chyba sie jeszcze nie obudziłem, czy ty sie martwisz o akcjonariuszy?
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 6 godz. i 38 min temu via Wykop
  • -5
@pietryna123: No cóz orlen j---ł polaków i j---e na potęge, wiec jemu i ich akcjonariuszom życze serdecznego c---a w dupe :)

600

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: przedwczoraj, 08:21:37
  • 387
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone przedwczoraj, 11:02:31 via Wykop
  • 62
@Aster1981: nie mam zamiaru zgadywać ile kelner dostaje od pracodawcy i jak to mam zrekompensować. Jego sprawą jeśli daje się dymac. Jak znikną kelnerzy to sam sobie będę nosić talerz i nikt k---a nie będzie za nimi płakać.
Większość doświadczeń z kelnerami mam negatywne i nie popieram regresji społeczno ekonomicznej do poziomu amerykańskiego.
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone przedwczoraj, 11:31:48 via Wykop
  • 13
@Aster1981: Chodzilem do chińczyka gdzie raz był kelner raz samoobsługa. Nie było żadnych problemów odebrać żarcie i odnieść brudne talerze jak nie było kelnera. Pizza hut też ma obsługę kelnerska. Takie to "premium".

Człowieku w karcie masz 40zl za posiłek to płacisz 40zl. Jeśli pracodawca nie wliczył kosztu pracowników to moja wina? To sprawa pomiędzy kelnerem a pracodawcą. Jeśli godzisz się na minimalną plus napiwki to nie znaczy że możesz
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone przedwczoraj, 13:33:15 via Wykop
  • 1
@Cozwykopem: ja to rozumiem, nie rozumiem czemu aster nazywa to usluga premium. To nie kwestia specjalnego traktowania klienta tylko czysty pragmatyzm tak jak mówisz. Z jakiegoś powodu ta jedna praca na świecie zasługuje na napiwki. Aster pewnie do teraz pracuje jako popychadło i walczy o lepsze życie dla siebie (lub co gorsza dla swojej rodziny)

305

Okaleczył jastrzębia. Ptak został uśpiony. Nawet 10 mln zł kary

Okaleczył jastrzębia. Ptak został uśpiony. Nawet 10 mln zł kary

Mieszkaniec gminy Wielkie Oczy na Podkarpaciu usłyszał zarzuty po tym, jak zastawił pułapkę na jastrzębia zwyczajnego ob

PIAN--A_A--KTYWNA
z
o2.pl
dodany: przedwczoraj, 06:44:50
  • 47
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone przedwczoraj, 11:17:01 via Wykop
  • -4
@Ociec2: masz kwotę 10mln i jeszcze musisz wyolbrzymiać do 20? Oczywiście że to max kara i jej nie dostanie za jednego ptaka.
Jak cię k---a nie stać na opał to sio do przytułku a nie łamanie prawa i palenie śmieciami. Nie ogarniam ludzi którzy z automatu traktują starych jak świętych. C--j wie co w życiu robiła, może całe życie jechała w c---a. Życie to nie bajka, starzy ludzie nie chcą

230

Czy Polska przekazała MiGi-29 Ukrainie? Tomczyk: "Obecny rząd nie przekazał"

Czy Polska przekazała MiGi-29 Ukrainie? Tomczyk: "Obecny rząd nie przekazał"

Wiceszef MON Cezary Tomczyk w rozmowie na antenie Radia ZET ujawnił kulisy negocjacji dotyczących przekazania myśliwców MiG-29 dla Ukrainy. Okazuje się, że obecny rząd nie zrealizował transferu, ponieważ prowadzi z Kijowem zaawansowane rozmowy na temat pozyskania w zamian unikalnej technologii drono

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: przedwczoraj, 09:18:48
  • 58
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    samoloty
  • #
    wojna
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone przedwczoraj, 11:06:19 via Wykop
  • 19
@Mambeusz_official: widzę ruska myśl techniczna.
tyrytyty
tyrytyty
14.06.2026, 08:14:52
  • 35
-spojrz w kalendarz
-14 czerwca
-spojrz za okno
-10 grudnia

#pogoda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 14.06.2026, 08:19:25 via Wykop
  • 5
@tyrytyty: wolisz jak jest 30+, koledzy się spoca i jest fajny poślizg?
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
13.06.2026, 11:58:44
  • 1
Mam wrażenie, że milenialsi to jedyne pokolenie, które nie uzurpuje sobie prawa do narzucania swojego stylu życia jako jedynie słusznego, tym bardziej, że chyba nie ma takowego, bo ilu milenialsów, tyle stylów życia i przekonanie, że każdy może żyć tak jak mu się podoba, o ile nie krzywdzi innych.
Boomerzy i gen X bardzo poważnie podchodzą do tego, że to, jak oni żyli to najsłuszniejszy sposób życia jak od linijki i jak
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 13.06.2026, 12:07:11 via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: just stop oil - milenialsi narzucający swój styl życia. Weganie. Transy wchodzące do damskich kibli. To wszystko milenialsi. Nie ma o czym dyskutować.
  • Odpowiedz
arinkao
arinkao
12.06.2026, 13:59:07
  • 3
#facebook
Właśnie sobie uświadomiłam że wklejałam ważne dla mnie linki na swoją ukrytą, tylko dla siebie, tablicę gównianej mety.
Gdzie mam je wklejać żeby nie poszły się walić na ryj i żeby były ściśle tajne?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 12.06.2026, 19:55:32 via Wykop
  • 1
@arinkao: Dropbox jest wieloplatformowy + web
  • Odpowiedz

1440

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 411
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 12.06.2026, 16:42:00 via Wykop
  • 0
@megawatt: Tylko ze inpost ma najlepsze miejscówki IRL i rozlewa sie po europie. Paczkomat mam 100m, allegromat 5km więc prędzej zmienie sklep niż dostawce. Zeby sie nie okazalo ze inpost rozwinie swoja platforme sprzedazy i r------e allegro które podobno w-----a wszystkich wykopków xD

2

Sztuczna inteligencja Google zniesławiła osoby. Sąd zadecydował, kto jest winny

Sztuczna inteligencja Google zniesławiła osoby. Sąd zadecydował, kto jest winny

Kto ponosi odpowiedzialność za odpowiedzi udzielane przez sztuczną inteligencję? Niemiecki sąd uznał, że za treści w sek

starnak
z
geekweek.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 19:13:49
  • 2
  • #
    google
  • #
    prawo
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    sady
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 12.06.2026, 06:24:04 via Wykop
  • 0
Google to monopolista. Kradnie i wykorzystuje dane użytkowników. Jest to narzędzie Żydów do kontroli światowej. Developerom google zdarzyło się pić krew niemowlakow. Google uważa że jest ponad prawem. Każdy pracownik Googla ma HIV.

Ta odpowiedź może zawierać błędy, dla pewności zweryfikuj je po adresem google.com
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

radom_69
radom_69
11.06.2026, 14:01:28
  • 6
Pamiętajcie, że odcinkowy pomiar prędkości nakazuje, żeby średnia prędkość pokonania odcinka nie była wyższa niż dopuszczalna. I tak, możliwe jest, że ktoś w danym momencie będzie chciał podgonić, bo dotychczasowa jego średnia wynosi 20km/h mniej niż dopuszczalna.

NIE BLOKUJCIE LEWEGO PASA NA ODCINKOWYCH DO C---A WAFLA!

#samochody #kierowcy
radom_69 - Pamiętajcie, że odcinkowy pomiar prędkości nakazuje, żeby średnia prędkość...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 11.06.2026, 14:10:57 via Wykop
  • 4
@radom_69: A jeśli mam ochote jechać szybciej niż ci na prawym, ale nie chce jechać 160 to moge na lewy?
  • Odpowiedz

6

Koniec z wypłatami gotówki w bankomatach? Weszły w życie nowe ograniczenia.

Koniec z wypłatami gotówki w bankomatach? Weszły w życie nowe ograniczenia.

Czy to początek końca gotówki w Polsce? Coraz bardziej restrykcyjne stają się ograniczenia w obrocie gotówką w całej UE

staryjednaknowy
z
forsal.pl
dodany: 11.06.2026, 09:30:56
  • 5
  • #
    poska
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    banki
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 11.06.2026, 12:21:37 via Wykop
  • 0
@Eponhall: to chyba jakaś zaplanować akcja na wykopie bo mi sponsorowana petycja ws gotówki wyskakują.

35

Kiedyś oszukali moich rodziców więc napisałem aplikacje sprawdzająca umowy

Kiedyś oszukali moich rodziców więc napisałem aplikacje sprawdzająca umowy

Moi rodzice podpisali trefną umowe na remont domu. Ponieważ nie każdy umie sobie takie rzeczy sprawdzić i tym bardziej nie chce iść do prawnika. Napisałem aplikacje, która analizuje różnego rodzaju umowy czy czasem nie podpisujemy miny. Feedback mile widziany.

heniok
z
lexaflow.pl
dodany: 10.06.2026, 14:56:53
  • 58
  • #
    prawnik
  • #
    umowy
  • #
    praca
  • #
    zlecenie
  • #
    umowa
  • #
    zatrudnienie
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 11.06.2026, 03:44:57 via Wykop
  • 12
@MistrzSumo: Gosciu dzięki Ai stworzyl nakładkę na Ai, g---o to warte i nie da się tego w żaden sposób dopracować bez trenowania własnych danych. Oczywiście zero odpowiedzialności po jego stronie. Można sobie wrzucić umowę w dowolne Ai. Wiec tak kłody mu pod nogi i c--j w dupę, próbuje monetyzowac mniej ogarniętych użytkowników, którzy pomyślą że to "rozwiązanie" jest specjalistyczne.
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 11.06.2026, 03:54:07 via Wykop
  • 8
@zibizz1: też pocisne, to że wam Ai klepnie apke czy stronkę nie znaczy że ma to jakokolwiek wartość, nie jest to też bezpieczne dla użytkowników bo nie wiecie co siedzi pod spodem.
Teraz masz apke i wiesz że to g---o warte bo bez marketingu taki portal nie ma żadnego sensu. Lokalnie to grupa na Facebooku będzie działać lepiej i bez twojej prowizji. 10% od najemcy i 25% od właściciela. K---a

331

ruZZki generał rozkazał strzelać do cywilów. "Musiałem walczyć w ten sposób"

Pokaż treści 18+

ruZZki generał rozkazał strzelać do cywilów. "Musiałem walczyć w ten sposób"

roZZyjski generał Andriej Gurulew przyznał, że wydał rozkaz zabijania cywilów w Donbasie w 2014 roku. Wojskowy, obecnie deputowany rosyjskiej Dumy Państwowej stwierdził, że "musiał walczyć w ten sposób i wykończyć wroga".

Paradajek
z
polsatnews.pl
dodany: 10.06.2026, 20:34:37
  • 56
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 11.06.2026, 03:26:26 via Wykop
  • 29
@jagoslau: myślisz że c--j nagle prawdę mówi? Jeśli mowi że zabił kobietę z dzieckiem, to znaczy że zgwałcili, jeśli "rozmawiali" z księdzem, to znaczy że zgwałcili. A jeśli mowi że musiał ratować swoich to znaczy że musiał ratować siebie, a potem mógł gwałcić dalej swoich ludzi. Jeśli mowi że już tego nie robią znaczy że conajwyzej nie mają już okazji bo taki w------l zbierają.
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 10.06.2026, 17:43:38
  • 0
Generalnie jestem s---------m, ale też oddaje krew i zarejestrowalem się w DKMS. Zastanawiam się czy są inne sposoby żeby pomóc innym bezinteresownie, ale też bez większego wysiłku? Wolontariat odpada bo nienawidze pracować z ludzmi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
10.06.2026, 17:52:24 via Wykop
  • 0
@omnipotentmasterofnone: Możesz zafundować coś potrzebnego dzieciom z domów dziecka.
https://www.domydziecka.org/index.php?url=potrzebujemy_pomocy&page=1&district=0&type=0&date=1&category=0
  • Odpowiedz
ibleedforyou
ibleedforyou
10.06.2026, 17:53:23 via iOS
  • 0
@omnipotentmasterofnone: można też oddawać nasienie do banku spermy ale nie wiem czy się można rejestrować już na miejscu czy uprzednio przez formularz zgłoszeniowy
  • Odpowiedz

2619

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 259
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 10.06.2026, 11:49:05 via Wykop
  • 47
@dr_Batman: Nawet 20k/m to oburzajaca kwota w stosunku do jakości leczenia i wiedzy lekarzy. Dodać butę i bezczelność i tylko wam napluć w mordy. A jak ci specjalisći zarabiają taka kase w polsce to musza byc na j-----m swiatowym poziomie, czemu nie lecza miliarderów za granica? Patriotyzm? Czy tak jak reszta polityków specjalistów - uważa się za bogów którzy poświecają swój czas dla plebsu a przeciez mogli by wyjechać i

4

Tragiczne zderzenie motocyklisty z autem. Nie żyje 24-latek

Tragiczne zderzenie motocyklisty z autem. Nie żyje 24-latek

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek po południu około godziny 15 w miejscowości Ołdaki w gminie Gzy w powiecie pułtuskim. Zderzyły się tam samochód osobowy marki Nissan oraz motocykl Yamaha. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Nissanem miała nie ustąpić pierwszeństwa motocykliście.

GringoFromMexico
z
miejskireporter.pl
dodany: 09.06.2026, 19:01:52
  • 11
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 10.06.2026, 05:05:11 via Wykop
  • 1
kiedyś mi motopedaly na wykopie tłumaczyły że motorem można z---------ć bo ma takie hamulce że może stanąć w miejscu i że nie ma co porownywac prędkości auta do prędkości motoru bo to są dwa rozne światy. Jak widać wyhamować to umieja morda o blachę lub asfalt. Organy głupoty nie przenosza na szczęście.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

85

Nie widzi. Nie słyszy. A mimo to nadal ufa człowiekowi. Ratujemy Rudika!

Nie widzi. Nie słyszy. A mimo to nadal ufa człowiekowi. Ratujemy Rudika!

Patrząc na Rudika trudno uwierzyć, że ten kot wciąż potrafi zaufać człowiekowi. Kilka dni temu trafił pod naszą opiekę...

Kitkuuu-ratujemy
z
ratujemyzwierzaki.pl
dodany: 09.06.2026, 19:01:02
  • 17
  • #
    koty
  • #
    kot
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomagajzwykopem
  • #
    polska
  • #
    europa
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 09.06.2026, 20:28:21 via Wykop
  • 52
P------o was z tymi fundacjami które przedłużają cierpienie zwierząt byle zbiórkę założyć. S--------y.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

585

Pomóżcie znaleźć degenerata, który wyrzucił kotkę z kociętami w foliowym worku.

Pomóżcie znaleźć degenerata, który wyrzucił kotkę z kociętami w foliowym worku.

Jakiś degenerat włożył kotkę i 3 kocięta do kartonu, który zapakował w folię i obkleił taśmą - by się udusiły.

fiziaa
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 12:17:29
  • 45
  • #
    koty
  • #
    zwierzaczki
  • #
    csiwykop
  • #
    polska
  • #
    csipato
  • #
    wykopefekt
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone
omnipotentmasterofnone 09.06.2026, 18:19:35 via Wykop
  • 5
@fiziaa: Ale tych fundacji nie da się kontrolowac, bardzo ciężko tez zweryfikować. Ludzie nie chcą na wolontariat, nie chce wspomagać schronisk, oni chcą swoją fundację. Bo to biznes, sława, poczucie się lepszym. A nawet jeśli ci ludzie chcą pomoc zwierzętom, nie znaczy że potrafia, a każdy idiota może założyć "fundację"
Nie jedna matka truła własne dzieci dla współczucia i zbiorek, po tych fundacjach obawiam się tego samego.
Ja wspomagam tylko
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking