Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xiv7

xiv7

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21828
  • Znaleziska 188
  • Mikroblog 21640
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 1
xiv7
xiv7 22.06.2026, 10:19:05
  • 10
#polityka #bekazpisu #pogoda
xiv7 - #polityka #bekazpisu #pogoda

źródło: auwomg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7
Autor
22.06.2026, 12:55:30 via Wykop
  • 1
@rolnik_wykopowy: @antykwa ten post ma właśnie ukazać myślenie niektórych prawaków które się nie sprawdza (zgodnie z ICH myśleniem i obrazkami które wrzucają do internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 21.06.2026, 23:52:55
  • 3
#pogoda
xiv7 - #pogoda

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7 21.06.2026, 23:38:28
  • 10
I jak tu spać w taki upał, komu to przeszkadzało?
ヽ( ͠°෴ °)ノ

#pogoda
xiv7 - I jak tu spać w taki upał, komu to przeszkadzało?
ヽ( ͠°෴ °)ノ

#pogoda

źródło: 2242765-1200x1200-e43283cede

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Umeraczyk
Umeraczyk
21.06.2026, 23:38:52 via Wykop
  • 9
@xiv7: wszystkim
  • Odpowiedz
O_i_l
O_i_l
O_i_l
22.06.2026, 00:39:04 via Wykop
  • 1
@xiv7: Piękne zdjęcie wspaniała pogoda wystarczy poczekać, już wcale nie tak długo i znowu będzie biało! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 21.06.2026, 11:01:57
  • 220
#pogoda #oswiadczenie #niedzielawieczur
xiv7 - #pogoda #oswiadczenie #niedzielawieczur

źródło: auudrs

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter
21.06.2026, 12:38:08 via Wykop
  • 18
@xiv7: cale szczescie
  • Odpowiedz
Jachoslaw
Jachoslaw
Jachoslaw
21.06.2026, 15:50:09 via Wykop
  • 25
@xiv7: a dopiero co był najkrótszy, o boże o kurła
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 16.06.2026, 18:56:23
  • 29
Mówienie Ukraińcom żeby nie czcili Bandery jest jak mówienie Polakom żeby usunęli wszelkie symbole AK i Żołnierzy Wyklętych bo przecież Polacy powinni wtedy poddać się komunistom Stalina. Czego wy oczekujecie mówiąc Ukraińcom że powinni wtedy wybrać komunistów Stalina? Teraz też powinni poddać się Rosji?

1. Ukraińcy nie czczą Bandery za r--ź Polaków. Współczesny mit Bandery w Ukrainie jest oparty na jego antyradzieckości i bezkompromisowej walce o niepodległe państwo. Dla przeciętnego Ukraińca jest
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7
Autor
16.06.2026, 19:23:34 via Wykop
  • 4
A to spoko, nie ma sprawy. A Suchewycz i Kłym Sawur byli?


@na_pierwszej_linii_kas: ja to przy różnych sprawach politycznych widzę wku*w że nie można dać Ukraińcom tego czy tamtego bo jakaś ulica nazywa się Bandery albo gdzieś flaga czerwono-czarna, no ale czego Polacy oczekują? Litwini powinni zerwać z nami wszelkie kontakty dopóki nie usuniemy wszelkich symboli Piłsudskiego? A tego żądają Polacy od Ukraińców, jakby to był realny postulat. Ukraińcy w
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
Autor
16.06.2026, 20:54:00 via Wykop
  • 0
@OCIEBATON: @na_pierwszej_linii_kas na*ebało się chyba 18 powiadomień o komentarzach we wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz tu latał na Wykopie taki filmik z młodym Ukraińcem i jego babcią, on był za Banderą a jego babcia nie i się kłócili, i każdy w komentarzach pie*dolił jaka mądra babcia i głupi gówniarz a przekładając to na polskie warunki to ten młody był za dużą częścią AKowców czy
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 13.06.2026, 23:32:01
  • 8
Patrzę na wynik i wydaje mi się że prawdziwa, historyczna Brazylia to tam z Marokiem powinna mieć już 5:0, w ogóle dla mnie Ronaldo to zawsze był ten Ronaldo a Cristiano to na początku myślałem że jakaś podróbka i w sumie do tej pory tak myślę

#mecz #mundial
xiv7 - Patrzę na wynik i wydaje mi się że prawdziwa, historyczna Brazylia to tam z Ma...

źródło: plakat-ronaldo-nazario-pilka-nozna-100x70-cm-95-b-iext192903210

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrazyHorse1849
CrazyHorse1849
14.06.2026, 08:11:40 via Wykop
  • 0
@SiemaWaliszKonia: C.Ronaldo > Ronaldo, ale pisanie, że miał jeden dobry turniej i sezon to niezła oklejka i ignorancja.
  • Odpowiedz
SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
15.06.2026, 07:15:59 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
13.06.2026, 23:17:57
  • 9
#mecz
Mielcarski zmęczony, operator zmęczony. Trzeba kończyć
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7 13.06.2026, 23:20:02 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: @Miroman:
xiv7 - @wiktor-wkpl: @Miroman:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 13.06.2026, 23:18:38
  • 7
Patrzę na wpisy i widzę że mem nadal aktualny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #mundial
xiv7 - Patrzę na wpisy i widzę że mem nadal aktualny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #mundial

źródło: comment_1669831826dmSeVfBRqpBixLJYWFimD8

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7 12.06.2026, 13:52:47
  • 20
Co sprawdzam jak coś wy.ebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. google "messenger" - nie ma za bardzo informacji
2. google wiadomości "messenger" - nie ma za bardzo informacji
3. wykop "messenger" - o, jest najświeższa relacja że wszystkim wy*ebało

#messenger #internet
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PerkoS
PerkoS
12.06.2026, 13:56:01 via Wykop
  • 7
@xiv7: dokładnie, cała pierwsza strona wyników googla g---o warta bo to jakieś newsy z 2019.
Downdetector przy facebooku rzuca 404.
Podsumowanie AI jak zawsze w formie "no bywa że messenger może mieć awarię, sprawdź na facebooku"
Tylko mirko ma zawsze aktualne informacje - zesrało się
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 11.06.2026, 17:47:25
  • 2
Mam pomysł! Może by robić vice-mundial dla drużyn które się nie dostały na mundial żeby przegrywy takie jak my w Polsce też miały co robić i mieli podobną atmosferę ʕ•ᴥ•ʔ

#mecz #mundial
xiv7 - Mam pomysł! Może by robić vice-mundial dla drużyn które się nie dostały na mun...

źródło: nosacze-to-gatunek-zagrozony-fot-getty-images-bed9548

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

whiskas
whiskas
11.06.2026, 17:57:50 via Wypiek
  • 0
@xiv7 Taka liga Konferencji tylko dla reprezentacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 11.06.2026, 17:41:56
  • 4
Obejrzałbym se taką Polskę na takim Mundialu w tym roku gdzie jest o wiele więcej drużyn niż zwykle, prawie cały świat ale nie dla Polaka to ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #mundial
xiv7 - Obejrzałbym se taką Polskę na takim Mundialu w tym roku gdzie jest o wiele wię...

źródło: proboscis17

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7 06.06.2026, 21:09:41
  • 3
Chcę obejrzeć co przybyło na strychu albo czy zjeść zupkę chińską z mlekiem czy bez a ten napie*dala co weekend o polityce z czego w połowę sam nie wierzy bo zauważył że to mu generuje komentarze i lajki, ech, totalna olewka stałych fanów m in z Wykopu ( ͡° ʖ̯ ͡°) nieładnie

#mocnyvlog
xiv7 - Chcę obejrzeć co przybyło na strychu albo czy zjeść zupkę chińską z mlekiem cz...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

juhacz
juhacz
08.06.2026, 21:33:22 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: kto nie za rudym, ten pisowiec...?
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
08.06.2026, 21:47:47 via Wykop
  • 2
@juhacz: właśnie nie nie, szafa to jest taki stereotypowy PO/platformowiec
ale taki stareotypowy w sensie jakby z roku 2005 jak była bitwa tusk vs kaczor - on swój januszowy mózg zatrzymał w miejscu

jak ktoś kto nie lubi PO chce się podszkolić jak wygląda dziwny rodzaj wyborcy z dawnych lat to marcinek jest idelana kapsułą czasu

nie umiem bardzij tego słownie opisać, opinia na podstawie wcześniejszych jego wysrywów, ale to jest w sumie
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 04.06.2026, 22:04:56
  • 2
#komputery #internet
xiv7 - #komputery #internet

źródło: 1000006049

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7
Autor
05.06.2026, 13:41:26 via Wykop
  • 0
@supra107: chodzi o to że mimo tego "losowego przewidywania słów" masz wrażenie rozmowy z prawdziwą osobą, a niektórym bardzo to przeszkadza bo "to przecież tylko matematyczne przewidywanie słów! nie wolno mieć takiego wrażenia! nie wolno zwracać się do AI po imieniu!", a ważny jest efekt a nie jak to działa pod spodem, zresztą nie mamy 100% wiedzy o działaniu ludzkiego mózgu i też może działać na zasadzie przewidywania kolejnych słów,
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
Autor
06.06.2026, 10:45:26 via Wykop
  • 0
W imię pompowanie bańki wmawia się ludziom że jest to SI


@supra107: widzę że jesteś jedną z tych osób która prawdopodobnie ma wiedzę informatyczną, ale nie psychologiczną, psychiatryczną, biologiczną czy kulturową, czym w takim razie jest SI? zawsze pod spodem będzie jakiś mechanizm odpowiedzialny za działanie tego, tak jak w ludzkim mózgu są pewne mechanizmy odpowiedzialne za wiele kwestii. Jako informatyk nie jesteś w stanie odpowiedzieć na to czym jest
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
Autor
06.06.2026, 21:06:14 via Wykop
  • 0
Problem polega na tym


@supra107: problem polega na tym że nie wiesz jak działa ludzki mózg a mówisz o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzki mózg się uczy tak jak modele się uczą, zależy czego nauczysz taki model, a koniec końców w ślepym teście byś nie rozpoznał modelu z odpowiednimi wytycznymi od człowieka z odpowiednimi wytycznymi
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 22.05.2026, 21:01:53
  • 6
O właśnie się dowiedziałem że komputer w samochodzie (ten odpowiedzialny za silnik i inne takie systemy) w autach starszych (np 2010 rok) programowało się w C, a pojedyncze elementy w Assemblerze. Obecnie używa się C++ a w przypadku krytycznych systemów przechodzi się na Rust. Jak nie widzieliście to już wiecie. Bo zastanawiałem się czy na takim Peugeocie z 2010 pójdzie Doom i ponoć nie bardzo ale emulator NES-a/ Pegasusa z Mario ponoć
xiv7 - O właśnie się dowiedziałem że komputer w samochodzie (ten odpowiedzialny za si...

źródło: images

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7
Autor
22.05.2026, 21:30:05 via Wykop
  • 3
@krzysztof-mirko: popytaj ai, ogólnie to są komputery przemysłowe, wiadomo, połączone magistralą, np dla typowego samochodu z okolic 2010 roku najmocniejszy układ ma CPU od 40 MHz do 150 MHz, RAM od 32 KB do 256 KB, pamięć stała np 2 MB (to i tak miliony znaków), w nowszych samochodach z tego co rozumiem połączone są czymś na wzór wewnętrznego ethernetu
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
Autor
23.05.2026, 10:32:52 via Wykop
  • 1
to na nowszych pewnie Crisis pójdzie


@majk3l: na tablecie Tesli to i GTA 5 pójdzie skoro na smartfonach da się odpalić przez emulator Windowsa, ale tablet/ system multimedialny odrzucamy bo to za łatwe :P trzeba odpalić na ECU (Electronic Control Unit, elektroniczna jednostka sterująca, która zarządza pracą silnika spalinowego i innych podzespołów w samochodzie)
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 22.05.2026, 10:41:57
  • 8
#bekazpodludzi #przegryw #wygryw #polityka
xiv7 - #bekazpodludzi #przegryw #wygryw #polityka

źródło: asgfda

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7 21.05.2026, 15:28:05
  • 9
"Policjanci apelują, aby osoby będące świadkami zdarzeń mogących stanowić wykroczenie lub przestępstwo w pierwszej kolejności powiadamiały odpowiednie służby."

Teraz święte oburzenie że filmik z sikającym w autobusie trafił na sociale a nie na policje, tylko że gdyby to się nie stało głośne w internecie to policja by powiedziała żeby wy*ierdalać z takimi sprawami i że przewoźnik sam sobie może zaskarżyć tę osobę w sądzie...

https://radiokielce.pl/1410170/nieobyczajny-wybryk-w-autobusie-sprawca-zatrzymany/

#kielce #patologiazewsi #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7 18.05.2026, 11:14:38
  • 8
Co za GENIUSZE ustawiają automat do centralnego ogrzewania? W mieszkaniu spadła temperatura do 18,5 idzie po 17, mimo nowych, szczelnych okien. Centralne powinno być dostępne od września do maja (może być wtedy wyłączone w ciągu dnia gdy temperatura na dworze jest powyżej 20 przez cały dzień). Że takie coś będzie więcej kosztowac bo jakiś prezesik nie uszczupli przecież swoich zarobków? Ja pie*dole, za 2 leki jak się człowiek wychłodzi zapłaci 50zł. A
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
18.05.2026, 11:24:01 via Wykop
  • 3
@xiv7: za to we wrześniu jak ciało jest przyzwyczajone do kilku miesięcy upałów, na dworze 8 stopni w dzień i 3 w nocy, a grzejniki dalej zimne aż do października
  • Odpowiedz
Prometheus23
Prometheus23
Prometheus23
21.05.2026, 07:15:25 via Wykop
  • 0
@winsxspl: kilku miesięcy upałów xdddd
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7 07.05.2026, 20:48:34
  • 3
Czy poszlibyście na to żeby wszepić sobie czip który będzie u was w mózgu pobudzał obszary odpowiedzialne za poczucie szczęścia i miłości przez całe życie (bez potrzeby starania się o sytuacje które pobudzają obszary w mózgu za to odpowiedzialne), wydaje się że niestety jesteśmy niewolnikami chemii naszego mózgu i to dyktuje ludziom jak żyją i do czego dążą.

#psychologia #psychiatria #filozofia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiv7
xiv7
Autor
07.05.2026, 21:26:38 via Wykop
  • 1
I co by mi to niby dało? Życie w super iluzji samemu?


@haosik: ale wiesz że dążysz do życia z kimś żeby żyć własnie w iluzji szczęścia i miłości którą produkuje ci mózg? tu nie chodzi o sposób tylko o dopaminkę i serotoninkę którą ci to daje

@niecodziennyszczon to samo, dążymy do wszystkiego z powodu dopaminkowego itp. haju który bezdomni narkomani osiągają na swój (łatwiejszy) sposób
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
Autor
07.05.2026, 21:33:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
Autor
07.05.2026, 21:37:10 via Wykop
  • 0
przecież każdy człowiek ma już coś takiego naturalnie


@ciasteczkowy_otwur: ale włącza się tylko wtedy kiedy po usilnych staraniach uda ci się osiągnąć to czy tamto (poznać kogoś, osiągnąć coś = bo dążysz po prostu do osiągnięcia tej dopaminki, okycotyny i innych które są z tym związane)
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
Autor
07.05.2026, 21:42:16 via Wykop
  • 0
zdolność ultrakoncentracji na tym celu


@niecodziennyszczon: ale jakiego celu? Ludzie dążą do tego żeby układ nagrody był nakarmiony, żeby mózg produkował przyjemność/ satysfakcję z czegoś/ poczucie bycia ważnym (to wszystko generują neuroprzekaźniki odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności czy nagrody), z takim chipem nie musiałbyś dążyć do jakiegoś celu który da ci to poczucie spełnienia bo byś miał to poczucie 24/7
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.04.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.12.2023

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 17.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia