@rolnik_wykopowy: @antykwa ten post ma właśnie ukazać myślenie niektórych prawaków które się nie sprawdza (zgodnie z ICH myśleniem i obrazkami które wrzucają do internetu ( ͡°͜ʖ͡°))
Mówienie Ukraińcom żeby nie czcili Bandery jest jak mówienie Polakom żeby usunęli wszelkie symbole AK i Żołnierzy Wyklętych bo przecież Polacy powinni wtedy poddać się komunistom Stalina. Czego wy oczekujecie mówiąc Ukraińcom że powinni wtedy wybrać komunistów Stalina? Teraz też powinni poddać się Rosji?
1. Ukraińcy nie czczą Bandery za r--ź Polaków. Współczesny mit Bandery w Ukrainie jest oparty na jego antyradzieckości i bezkompromisowej walce o niepodległe państwo. Dla przeciętnego Ukraińca jest
A to spoko, nie ma sprawy. A Suchewycz i Kłym Sawur byli?
@na_pierwszej_linii_kas: ja to przy różnych sprawach politycznych widzę wku*w że nie można dać Ukraińcom tego czy tamtego bo jakaś ulica nazywa się Bandery albo gdzieś flaga czerwono-czarna, no ale czego Polacy oczekują? Litwini powinni zerwać z nami wszelkie kontakty dopóki nie usuniemy wszelkich symboli Piłsudskiego? A tego żądają Polacy od Ukraińców, jakby to był realny postulat. Ukraińcy w
@OCIEBATON: @na_pierwszej_linii_kas na*ebało się chyba 18 powiadomień o komentarzach we wpisie ( ͡°͜ʖ͡°) raz tu latał na Wykopie taki filmik z młodym Ukraińcem i jego babcią, on był za Banderą a jego babcia nie i się kłócili, i każdy w komentarzach pie*dolił jaka mądra babcia i głupi gówniarz a przekładając to na polskie warunki to ten młody był za dużą częścią AKowców czy
Patrzę na wynik i wydaje mi się że prawdziwa, historyczna Brazylia to tam z Marokiem powinna mieć już 5:0, w ogóle dla mnie Ronaldo to zawsze był ten Ronaldo a Cristiano to na początku myślałem że jakaś podróbka i w sumie do tej pory tak myślę
Co sprawdzam jak coś wy.ebie ( ͡°͜ʖ͡°) 1. google "messenger" - nie ma za bardzo informacji 2. google wiadomości "messenger" - nie ma za bardzo informacji 3. wykop "messenger" - o, jest najświeższa relacja że wszystkim wy*ebało
@xiv7: dokładnie, cała pierwsza strona wyników googla g---o warta bo to jakieś newsy z 2019. Downdetector przy facebooku rzuca 404. Podsumowanie AI jak zawsze w formie "no bywa że messenger może mieć awarię, sprawdź na facebooku" Tylko mirko ma zawsze aktualne informacje - zesrało się
Mam pomysł! Może by robić vice-mundial dla drużyn które się nie dostały na mundial żeby przegrywy takie jak my w Polsce też miały co robić i mieli podobną atmosferę ʕ•ᴥ•ʔ
Chcę obejrzeć co przybyło na strychu albo czy zjeść zupkę chińską z mlekiem czy bez a ten napie*dala co weekend o polityce z czego w połowę sam nie wierzy bo zauważył że to mu generuje komentarze i lajki, ech, totalna olewka stałych fanów m in z Wykopu ( ͡°ʖ̯͡°) nieładnie
@juhacz: właśnie nie nie, szafa to jest taki stereotypowy PO/platformowiec ale taki stareotypowy w sensie jakby z roku 2005 jak była bitwa tusk vs kaczor - on swój januszowy mózg zatrzymał w miejscu
jak ktoś kto nie lubi PO chce się podszkolić jak wygląda dziwny rodzaj wyborcy z dawnych lat to marcinek jest idelana kapsułą czasu
nie umiem bardzij tego słownie opisać, opinia na podstawie wcześniejszych jego wysrywów, ale to jest w sumie
@supra107: chodzi o to że mimo tego "losowego przewidywania słów" masz wrażenie rozmowy z prawdziwą osobą, a niektórym bardzo to przeszkadza bo "to przecież tylko matematyczne przewidywanie słów! nie wolno mieć takiego wrażenia! nie wolno zwracać się do AI po imieniu!", a ważny jest efekt a nie jak to działa pod spodem, zresztą nie mamy 100% wiedzy o działaniu ludzkiego mózgu i też może działać na zasadzie przewidywania kolejnych słów,
W imię pompowanie bańki wmawia się ludziom że jest to SI
@supra107: widzę że jesteś jedną z tych osób która prawdopodobnie ma wiedzę informatyczną, ale nie psychologiczną, psychiatryczną, biologiczną czy kulturową, czym w takim razie jest SI? zawsze pod spodem będzie jakiś mechanizm odpowiedzialny za działanie tego, tak jak w ludzkim mózgu są pewne mechanizmy odpowiedzialne za wiele kwestii. Jako informatyk nie jesteś w stanie odpowiedzieć na to czym jest
@supra107: problem polega na tym że nie wiesz jak działa ludzki mózg a mówisz o tym ( ͡°͜ʖ͡°) ludzki mózg się uczy tak jak modele się uczą, zależy czego nauczysz taki model, a koniec końców w ślepym teście byś nie rozpoznał modelu z odpowiednimi wytycznymi od człowieka z odpowiednimi wytycznymi
O właśnie się dowiedziałem że komputer w samochodzie (ten odpowiedzialny za silnik i inne takie systemy) w autach starszych (np 2010 rok) programowało się w C, a pojedyncze elementy w Assemblerze. Obecnie używa się C++ a w przypadku krytycznych systemów przechodzi się na Rust. Jak nie widzieliście to już wiecie. Bo zastanawiałem się czy na takim Peugeocie z 2010 pójdzie Doom i ponoć nie bardzo ale emulator NES-a/ Pegasusa z Mario ponoć
@krzysztof-mirko: popytaj ai, ogólnie to są komputery przemysłowe, wiadomo, połączone magistralą, np dla typowego samochodu z okolic 2010 roku najmocniejszy układ ma CPU od 40 MHz do 150 MHz, RAM od 32 KB do 256 KB, pamięć stała np 2 MB (to i tak miliony znaków), w nowszych samochodach z tego co rozumiem połączone są czymś na wzór wewnętrznego ethernetu
@majk3l: na tablecie Tesli to i GTA 5 pójdzie skoro na smartfonach da się odpalić przez emulator Windowsa, ale tablet/ system multimedialny odrzucamy bo to za łatwe :P trzeba odpalić na ECU (Electronic Control Unit, elektroniczna jednostka sterująca, która zarządza pracą silnika spalinowego i innych podzespołów w samochodzie)
"Policjanci apelują, aby osoby będące świadkami zdarzeń mogących stanowić wykroczenie lub przestępstwo w pierwszej kolejności powiadamiały odpowiednie służby."
Teraz święte oburzenie że filmik z sikającym w autobusie trafił na sociale a nie na policje, tylko że gdyby to się nie stało głośne w internecie to policja by powiedziała żeby wy*ierdalać z takimi sprawami i że przewoźnik sam sobie może zaskarżyć tę osobę w sądzie...
Co za GENIUSZE ustawiają automat do centralnego ogrzewania? W mieszkaniu spadła temperatura do 18,5 idzie po 17, mimo nowych, szczelnych okien. Centralne powinno być dostępne od września do maja (może być wtedy wyłączone w ciągu dnia gdy temperatura na dworze jest powyżej 20 przez cały dzień). Że takie coś będzie więcej kosztowac bo jakiś prezesik nie uszczupli przecież swoich zarobków? Ja pie*dole, za 2 leki jak się człowiek wychłodzi zapłaci 50zł. A
@xiv7: za to we wrześniu jak ciało jest przyzwyczajone do kilku miesięcy upałów, na dworze 8 stopni w dzień i 3 w nocy, a grzejniki dalej zimne aż do października
Czy poszlibyście na to żeby wszepić sobie czip który będzie u was w mózgu pobudzał obszary odpowiedzialne za poczucie szczęścia i miłości przez całe życie (bez potrzeby starania się o sytuacje które pobudzają obszary w mózgu za to odpowiedzialne), wydaje się że niestety jesteśmy niewolnikami chemii naszego mózgu i to dyktuje ludziom jak żyją i do czego dążą.
I co by mi to niby dało? Życie w super iluzji samemu?
@haosik: ale wiesz że dążysz do życia z kimś żeby żyć własnie w iluzji szczęścia i miłości którą produkuje ci mózg? tu nie chodzi o sposób tylko o dopaminkę i serotoninkę którą ci to daje
@niecodziennyszczon to samo, dążymy do wszystkiego z powodu dopaminkowego itp. haju który bezdomni narkomani osiągają na swój (łatwiejszy) sposób
przecież każdy człowiek ma już coś takiego naturalnie
@ciasteczkowy_otwur: ale włącza się tylko wtedy kiedy po usilnych staraniach uda ci się osiągnąć to czy tamto (poznać kogoś, osiągnąć coś = bo dążysz po prostu do osiągnięcia tej dopaminki, okycotyny i innych które są z tym związane)
@niecodziennyszczon: ale jakiego celu? Ludzie dążą do tego żeby układ nagrody był nakarmiony, żeby mózg produkował przyjemność/ satysfakcję z czegoś/ poczucie bycia ważnym (to wszystko generują neuroprzekaźniki odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności czy nagrody), z takim chipem nie musiałbyś dążyć do jakiegoś celu który da ci to poczucie spełnienia bo byś miał to poczucie 24/7
źródło: auwomg
Pobierz