Inflacja 20%, dolar po 5zl, bezrobocie w przedziale 10-20%, wszystko to i wiecej przyjemności już w roku 2023 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszyscy (może poza #programista15k i #lekarz) wyp***** się na ryj ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@dhg666: w Polsce brakowało dużo pracowników to żadnego wielkiego bezrobocia nie będzie, po prostu będzie podobne jak teraz ale pracowników nie będzie brakować. ¯\_(ツ)_/¯
































Ustawienia -> szukaj -> 'dns' -> prywatny dns
dns.adguard.com