Do której dzisiaj siedzicie na tagu? Ja to planuje tak do 21, bo jutro #kolchoz a nie ma co się Januszowi narażać przychodząc nie w pełni zdolnym do świadczenia obowiązków pracownika ze względu na niewyspanie.

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Studiowanie tego co się lubi to jest najgorsza rada jakiej w życiu posłuchałem. W liceum miałem bardzo dobre oceny z biologii, byłem na biol-chemie ale uwierała mnie chemia mocno, choć najgorszy nie byłem. W bólach udawało mi się zbierać 4 ze sprawdzianów. Ale zrezygnowałem w drugiej klasie, bo nie jarała mnie medycyna, pielęgniarstwo dla chłopa to wtedy był wstyd, psychologowie nie mieli eldorado jak teraz, więc wybrałem taki profil żeby potem pracować
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stulejman_Beznadziejny: przykra prawda. Zabawne jest to, że w tym kraju co jakiś czas dowiadujesz się że kolejna grupa zawodowa ucha Cię w upe. Górnicy, sędziowie i prokuratorzy, mundurowi, ostatnio nawet nauczyciele narzekają ze wpadają w II próg. Wszystko za Twoje podatki. A tu na czoło wysuwają się lekarze i w mniejszym stopniu pielęgniarki z obsługą techniczną szpitali, którzy jeszcze robią z siebie bohaterów, a ukradkiem wysysają szpik z kości polskiej
  • Odpowiedz
#pracbaza przychodzi jakiś kasztan i się pyta czemu spawam element w pozycji podolnej zamiast wziąć suwnice podnieść konstrukcje i spawać to samo ale z pozycji sufitowej

Młody posłuchaj się mnie, co prawda g---o wiem, ale jestem stary i pracuje w jednej firmie 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Młody poco to wycinasz jak możesz w tym upale nagrzać wszystko palnikiem i godzinę klepać młotkiem by potem jęczeć
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłop był na rozmowe o prace na magazyn. powitał mnie jakiś sebix i on jest kierownikiem, gada że nie ma tutaj pieszczenia się i trzeba robić. na hali z 30 stopni, a jeszcze jest rano, to potem mają z 35.
Popatrzyłem jak inni robią to z----------ą jak mrówki z tych taśmociągów rzucają tymi paczkami jak roboty.
Mówił że najpierw 2-3 dni okres próbny BEZ UMOWY jak się będę nadawał dadzą potem umowe
NaWyrko - Chłop był na rozmowe o prace na magazyn. powitał mnie jakiś sebix i on jest...

źródło: e450cc9cdd73a27a37e44d123b666555

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po raz pierwszy pracuje na nie open spacie i powiem wam, że jakbym miał wybór siedzieć i pracować samodzielnie czy siedzieć z 50 osobami na sali, ale za to mieć 20% podwyżki to ja to p------e i wolę spokój, wydajność tak sama z siebie wzrosła o jakieś myślę 40% wcześniej co minimum godzinę musiałem wyjść zapalić nawet nie ze względu na głód nikotyny, ale po to aby nie słyszeć p---------a, albo do
Molestern - Po raz pierwszy pracuje na nie open spacie i powiem wam, że jakbym miał w...

źródło: open

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Molestern: Kiedyś to byli openspace, w czasach jak zdalna była rarytasem, a takie miejsca były ukladane zespołami, żeby siedzieć obok siebie, to się fajnie pracowało, a jak ktoś nie miał ochoty się socjalizować to zakładał słuchawki.

Dzisiaj to ni ma czasów, losowo dobierane biurka, praca właściwie zdalna, ale w biurze, a nie domu, koledzy z pracy rozsiani po całym świecie, a nie w odległości paru metrów.

Jakbym miał wrócić do
  • Odpowiedz
A żeby tak 30 czy tam 50km jeblo burza koło stadionu i resztę oglądamy rano bo muszę z---------ć do #kolchoz #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłop dostał zaproszenie na rozmowę ale za głodową stawkę, o połowę niższą niż w poprzedniej pracy ale z drugiej strony to pierwsza aplikacja której nie odrzucili
Myślałem że z jakimś tam niezerowym doświadczeniem będzie już łatwiej
Czuję że powinienem odrzucić, ale jednocześnie nie ma żadnej pewności ze odpowiedzą z wyżej notowanych ofert
#praca #korpo #kolchoz #pracbaza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #kolchoz Kierowniczka przyszła i o-------a chuopa że nic od siebie nie zrobi, nie rozejzy się dokoła tylko trzeba wszystko palcem pokazywać. Robol za minimalną nie rozejrzyj się co by tu więcej zrobić no skandal.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wonsz337: tak to jest jak c---a warta śmieciara dostanie odrobinę władzy. A k0bietka to już w ogóle. Bo ona czuje podświadomie, że jest gównianym człowiekiem i próbuje się dowartościować. Niech się chuop trzyma.
  • Odpowiedz