Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
anonanonimowy321

anonanonimowy321

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 46845
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 46818
  • Obserwujący 146
  • Obserwowane 17
anonanonimowy321
anonanonimowy321 8 godz. i 44 min temu
  • 5
K--w@ calą zmiane muszę rozmawiać z kolegą nie wyrobie. Muszę się zwolnić z tej ochrony #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
8 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@lanesra-a: do innej ochrony. Ale to później bo już mi się nie chce pracować.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
8 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@Xvenowski: jest spoko. Ale nie umiem całej doby z kimś gadać bo jegs to męczące dla mnie . Wolę głównie samemu przebywać.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
8 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@walicwasss: całkiem możliwe bo się boje zwolnić. Ja trukel.
  • Odpowiedz
Xvenowski
Xvenowski
Xvenowski
13 godz. i 35 min temu
  • 1
#przegryw
Egoista, narcyz, neet, starczy mu kasy na 10 lat neetu - to o jednym z uzytkownik tagu, ktory jednak rzadko tu zagląda.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321 13 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Xvenowski: taką kasę duża to się wrzuca na % , ma np budżet miesięczny 3500zl z tej inwestycji i kasa nie zmienia się albo lekko rośnie i jak chce to netuje dożywotnio.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 12 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@Xvenowski: Na różne się wrzuca to rośnie więcej
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 11 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@Xvenowski: etfy
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 11 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@Xvenowski: wpisz sobie sp500 kurs
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 11 godz. i 31 min temu
  • 5
Kur#@ ja planuje odejść z roboty a tu jest taki stary Janusz kierownik mówi że typy już stare są i na emerytury niedługo odchodzą i mówi że będę j3b@ć za nich. W co ja się wpakował... #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
11 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 3
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: nie skończy się bo jest umowa na czas nieokreślony ...
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
11 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@Black_Rabbit_of_Inle: Daleko i z ludźmi trzeba siedzieć cały czas. Nie jest najgorsza robota, ale nie chce mi się już robić...
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 05.06.2026, 14:00:28
  • 5
Chce być bezrobotny #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
13 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@tatiq02: tylko jakiś czas
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 17 godz. i 58 min temu
  • 2
#przegryw #szaramyszkadlaanonka
anonanonimowy321 - #przegryw #szaramyszkadlaanonka

źródło: j1ui1iwk4rhdreq8pnxusqb777d4rust

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vortan
Vortan
17 godz. i 55 min temu via Android
  • 0
@anonanonimowy321 pluje na nia
  • Odpowiedz
Marian_Pe
Marian_Pe
16 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@anonanonimowy321: nawet nie wiem kto to xd
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
przedwczoraj, 19:05:57
  • 12
Chciałbym zamieszkać w małym miasteczku w domku i jeździć co 3 dni na cieciówe do pobliskiego zakładu.
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 19:12:01 via Wykop
  • 1
@Dinkozaur30: Ja co 4 dzień na cieciówe, tylko etat
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 19:04:32
  • 8
Ciekawe czy ochrona kiedyś będzie wykonywać odbiory z butelkomatów #przegryw
anonanonimowy321 - Ciekawe czy ochrona kiedyś będzie wykonywać odbiory z butelkomatów...

źródło: ChatGPT Image 6 cze 2026, 21_02_27

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
przedwczoraj, 19:04:46 via Wykop
  • 0
anonanonimowy321

źródło: Screenshot_20260606-210405~2

Pobierz
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 14:50:31
  • 5
Pomyślałem żeby może zmienić branże i np. na lakiernika kurs zrobić, ale przypomniało mi się jak malowałem swojego gruza sprejem to nawet okleić go nie umiałem i wycierałem rozpuszczalnikiem #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michal1498
michal1498
przedwczoraj, 15:14:58 via Wykop
  • 6
@anonanonimowy321: po co zmieniać, posuedz se na ochronie do emerytury
  • Odpowiedz
12lat25cm
12lat25cm
przedwczoraj, 14:06:38
  • 8
czy istnieje jakaś niewymagająca niestresująca praca dla człowieka bez jakichkolwiek ambicji? może być nawet za minimalną krajową
#neet #przegryw #pracbaza #januszex
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 14:07:39 via Wykop
  • 4
@12lat25cm: jedynie ochrona
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 14:42:59 via Wykop
  • 0
@12lat25cm: pociągiem dojeżdżaj na zmiany 24h przy etacie masz 7 wyjazdów w miesiącu.
  • Odpowiedz
forume_observer_86
forume_observer_86
forume_observer_86
przedwczoraj, 14:14:12
  • 1
#przegryw 61godzin w tym tygodniu pykło w pracy....dwie nockiw robocie...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 14:24:11 via Wykop
  • 0
@forume_observer_86: u mnie 72h
  • Odpowiedz
Vortan
Vortan
przedwczoraj, 13:23:45
  • 4
dziś w glovo od 10-15 zarobiłem na zwykłym rowerze 210zl to dużo czy mało? #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 13:27:39 via Wykop
  • 1
@Vortan: P--o twoje paliwo
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
przedwczoraj, 12:48:54
  • 5
No to se pojadlem obiad po chuju fest zapomniałem wyjąć mięsa z zamrażarki i teraz trzeba czekać milion lat, będzie obiad na kolację najwyżej
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 12:53:38 via Wykop
  • 2
@michal1498: gotouj powoli i będzie git. Czasem tak robię.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 13:22:53 via Wykop
  • 1
@michal1498: nie smażyć tylko gotować na niskim prądzie stopniowo rozmrazajac w ten sposób.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 przedwczoraj, 12:55:18
  • 9
Nie wiem czy rezygnować z pracy marzy mi się parę miesięcy neet i podróże bo juz stary się robię a chciałbym coś z tego życia, w końcu 10 lat bez przerwy robiłem (jedynie urlopy) to należy się chyba coś. Robota jest średnia, myślę że później bym znalazł lepszą. Ale też obawiam się że jednak nie znajdę... No i najbardziej mnie to że musze powiedzieć że chce odejść z firmy. #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_one_who_knows_the_only_Truth
the_one_who_knows_the_only_Truth
przedwczoraj, 14:06:56 via iOS
  • 0
@anonanonimowy321: ja dotychczas pomiędzy pracami zawsze robiłem sobie kilka miesięcy neetu i bardzo sobie to ceniłem. Ostatni raz w 2022, ale wtedy nałożyło się na ten okres jedno negatywne wydarzenie, przez co zacząłem się totalnie staczać ksychicznie i się zapuszczać w beznadziei i nihilizmie, myślałem że się nie wygrzebie z tego, nie miałem sił żeby szukać kolejnej pracy. Na szczęście po kilku mies. zadzwonił szef z poprzedniej firmy czy nie
  • Odpowiedz
Gragi
Gragi
Gragi
przedwczoraj, 16:03:38 via iOS
  • 1
@anonanonimowy321: mam ten sam dyleman od tak 3 lat chciałbym pojsc na 2,3 miesięcy ba #neet ale boje sie ze potem bezie lipa z znalezieniem pracy , albo jak znajdę będzie gorzy niz w obecnej
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 05.06.2026, 20:38:58
  • 36
Nowe miejsce pracy do oceny #przegryw
anonanonimowy321 - Nowe miejsce pracy do oceny #przegryw

źródło: IMG_20260605_223605_146

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
05.06.2026, 20:40:33 via Wykop
  • 3
@nikodem14: upodlenie człowieka takie warunki , ale co zrobić ...
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
05.06.2026, 20:42:05 via Wykop
  • 1
@Gragi: kilka godzin zależy czy będzie coś na noce się dziać.
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
05.06.2026, 20:45:52 via Wykop
  • 2
@Mr_3nKi_: ale mało
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
05.06.2026, 20:46:10 via Wykop
  • 1
@nikodem14: dokładnie, przegrane życie
  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
05.06.2026, 14:47:47
  • 6
#przegryw
Nigdy karany nie był, papiery czyste.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321 05.06.2026, 14:50:12 via Wykop
  • 4
@Felixu: To na ochronę możesz iść
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 03.06.2026, 12:29:52
  • 0
Obstawiam że @mieszkamzmamusia jeździ w kasku i prawodpobne w takim stroju. Czy zgadlem? przegryw
anonanonimowy321 - Obstawiam że @mieszkamzmamusia jeździ w kasku i prawodpobne w taki...

źródło: Why-Are-Cyclists-So-Skinny_-Especially-Their-Arms

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
03.06.2026, 12:42:37 via Wykop
  • 0
@inrain88: Ja nie gej
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
03.06.2026, 12:51:02 via Wykop
  • 0
@mieszkamzmamusia: pamiętaj jeszcze że czym chudszy chłop tym szybciej pojedzie i szybciej dostarczy dostawę dla oskiego i Julki
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
03.06.2026, 13:09:29 via Wykop
  • 0
@mieszkamzmamusia: ci w tych strojach najczęściej jak na obrazku wyglądają
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
Autor
05.06.2026, 14:49:23 via Wykop
  • 0
@WrzeCiOna: wierzę że @mieszkamzmamusia da radę i zadowoli oskarków
  • Odpowiedz
n0spRezydenta
n0spRezydenta
05.06.2026, 13:58:23
  • 4
#przegryw aplikacje randkowe nie mają sensu jak jesteś robolem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anonanonimowy321
anonanonimowy321 05.06.2026, 14:00:04 via Wykop
  • 2
@n0spRezydenta: a jako bezrobotny
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321 05.06.2026, 13:04:02
  • 4
Ale jestem głupi jak proponowali zakończyć pracę bo stracili obiekt to mogłem zakończyć , a ja chciał zostać a teraz muszę pracować dalej #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >
  • Jestem nikim

Osiągnięcia

  • VIP
    od 01.03.2025

    VIP
  • Rocznica
    od 04.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking