No ogólnie to ja nie wiem co się odjaniepawliło. Dieta jest, ale jest też ostry z-------l w pracy. Nieprzespane noce i zmęczenie organizmu. Poprzedni wynik wziął się nie wiem skąd, ale te 82 teraz to też jakiś odchylenie od normy. Ale czuję że mnie podlało, lecę na oparach - 7 dni w tygodniu robota. Może będzie lepiej, może nie. Nie wiem. #igrzyskabebzonow @wykopowy_brukselek

Villthuriss











