#anonimowemirkowyznania
Wlasnie mialem pisac bardzo podobny post do tego o Mam 32 lata, mieszkam w warszawie, wynajmuje mieszkanie. Posiadam 600k w gotowce, obecnie zarabiam miesiecznie okolo 46-48k na czysto z czego jestem w stanie odlozyc 40. bo to jest identyczny moj problem.

Od jakis paru lat wraz z rozowa zarabiamy bardzo dobre pieniadze w IT na umowach B2B, pracujac zdalnie. Pracujemy sobie jezdzac po swiecie i odkladamy pieniadze na rozne konta w
Zapraszamy na krótki przegląd ofert z kategorii #javascript i okolic, dla chętnych na przeprowadzkę do #szwajcaria lub #niemcy ( ͡º ͜ʖ͡º)

(SwissDevJobs.ch | LinkedIn | Twitter | Facebook)
(GermanTechJobs.de | LinkedIn | Twitter | Facebook)

Tag do obserwowania / czarnolistowania: #swissdevjobs

---------------------------------------------------------------------------

Senior Backend Developer | Code Lane GmbH 
[Zürich] [105’000 - 125’000 CHF] [Senior] [Full-Time] [English]
https://swissdevjobs.ch/jobs/Code-Lane-GmbH-Senior-Backend-Developer

Frontend Developer (Angular) | Inyova
źródło: comment_1647424932ExFgpw1s3IAKOHifs02lyD.jpg
Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy dla Was najnowszą listę ofert #pracazdalna z widełkami #10k i powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

| Facebook | Crossweb | Podcasty | Wydarzenia | Oferty Pracy |

FRONT-END
Senior Vue.js Developer | Strix | 15-20k
https://crossweb.pl/job/5xV7N
Remote Frontend Developer | Randlab | 13,5-18,5k
https://crossweb.pl/job/4rMr3
Senior Frontend Developer | Apptension Sp. z o.o. | 17-23k
źródło: comment_1647420316bzE3t9saGkfUreEyz2LaDM.jpg
Często się słyszy o kolegach gejach, co nie popierają LGBT albo znajomy znajomego, co słyszał od znajomego, że będzie XYZ, ale wczoraj kolega mnie autentycznie zaskoczył. Kolega konfederata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mieliśmy w pracy takiego mietka programistę, trochę dresik z charakteru, ale kodował dobrze. Nie szczepił się, bo nie wiadomo, co tam jest w tych szczepionkach, Mentzen zaorał tego i tego, lewaków to do piachu i inne
#anonimowemirkowyznania
Czesc, to nie zarzutka wiec nie piszcie tak.

Mam 32 lata, mieszkam w warszawie, wynajmuje mieszkanie. Posiadam 600k w gotowce, obecnie zarabiam miesiecznie okolo 46-48k na czysto z czego jestem w stanie odlozyc 40.

Chcialbym w koncu kupic mieszkanie ale nie chce dalej mieszkac w klitce, teraz wynajmuje okolo ~45m z dziewczyna i dostaje klaustrofobii.

Interesuja mnie glownie mieszkania z rynku pierwotnego 3-4 pokojowe 75-100m. Wtorny tez moze byc ale irytuje
Nie ma się co dziwić, że koszty remontu/budowy tyle kosztują jak budowlańcy od stóp do głów śmigają w GUCCI.
Właśnie mi przyszedł chłop kłaść płytki po 35zł/m2 (SAM KOSZT UŁOŻENIA KAFELKA OBOK KAFELKA BEZ KOSZTÓW PŁYTEK, KLEJU, PRĄDU) w czapce za 2000tyś zł i koszulce za 1500tyś zł a ja pracując uczciwie w biurze po latach studiów mogę sobie maks pozwolić na sieciówki typu zara cropp

#remontujzwykopem #budujzwykopem #streetwear #programista15k #modameska
źródło: comment_1647343923MqeDs4ITvIMVMJoVY54Z7q.jpg
Dzisiaj ziomeczek uświadomił mnie jak bycie w IT (lub ogólnie w korpo) ratuje mi życie i nie chodzi mi tutaj o zarobki xd
Siedział dzisiaj u mnie cały dzień gdy pracowałem na zdalnych i nie mógł się nadziwić, że sobie gram przez 3-4h a jeszcze bardziej nie mógł się nadziwić, że pracodawca o tym wie i zezwala na to. Powiedziałem, że co miałem zrobić w planie na dzisiaj zrobiłem a najbliższe spotkania
@V3ntu: Bardzo trafne spostrzeżenie - w fabrykach, magazynach myślą, że jak już dają polakowi robakowi kasę za godzinę, to trzeba wykorzystać go do maximum, no bo się mu płaci. Praca jako robol będzie już zawsze dla mnie motywacją, żeby nie odpuszczać w cięższych chwilach i cisnąć ze swoimi planami, bo człowiek mógł całe życie na produkcji #!$%@?ć. Dlatego nie ma nic lepszego niż skuteczna ucieczka z prac typu produkcja. Jakby kolega
@miazdzacyorangutan: Im niższy ping, tym czas wczytywania strony WWW będzie krótszy. Strona WWW to nie jeden plik, ale wiele plików, czyli wiele połączeń. Ping służy do badania RTT - Round Trip Delay Time, który określa ile czasu mija od chwili wysłania informacji z komputera do chwili jej odebrania przez serwer, na którym jest strona. Do czasu tego dolicza się okres, po jakim przychodzi odpowiedź do inicjatora połączenia. Im mniej wynosi RTT
@Polnischefuhrer: biedni i bogaci mają tak samo trudno znaleźć prawdziwą miłość. Nie raz widziłem super laskę 9/10 z normalnym przeciętnym gościem, jak wsiadali do jego gruchota wartego 500 zł i sobie gadali i śmieszkowali jak normalni ludzi. A też widziałem napompowane, sztuczne loszki w drogich furach przy boku jakiegoś starego dziada.
Gdybym miał wybór to wolałbym opcję pierwszą.
-Dzień dobry, ja chciałbym się zorientować w wypłatach programistów frontend
-Tutaj yyy u nas w Polsce, tak?
-Tak
-A jaki pana interesuje framework?
-React
-z Native czy bez?
-halo słucham
-z Native czy bez?
-bez, bo ja to backendowcem jestem
-co pan jest?
-yyy nic wypłaty ja chciałbym się w ich wysokościach zorientować
-15k
-15k, a taki samodzielny?
-jak samodzielny?
-słucham?
-jak samodzielny?
-yyy no
-tam się nie robi samemu, tam się
144 951 zł - tyle zebraliśmy w ramach naszej zbiórki! (òóˇ)

15 dni temu w ramach akcji #techforukraine uruchomiliśmy zbiórkę na pomoc humanitarną dla obywateli Ukrainy. Teraz możemy powiedzieć tylko jedno: dziękujemy! Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się uzbierać prawie 145 tys. złotych, które zostaną wpłacone na poczet Fundacji Pomagam.pl oraz Fundacja "Nasz Wybór" / Фонд "Наш вибір"

Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę, którą przekazaliście na
źródło: comment_1647252331fOl2XUAEhwvcHMUYoc54PN.jpg
Witam mireczków. Mireczek @powaznyczlowiek , #programista15k napisał programik do liczenia #kredythipoteczny , natomiast w komentarzach pisaliście że brakuje GUI. Kod oparty o to co mireczek udostępnił więc wszystkie prawa należą do niego. Mma nadzięję, że chociaż jednej osobie się przyda. https://drive.google.com/file/d/1Twlf1slx7ayAtb12zML-DPRPKFnmF_Im/view?usp=sharing
#ekonomia #mieszkanie #programowanie
źródło: comment_1647211200LaPJYliAnQ4QW5NrTkKI7f.jpg
Gdzie jest teraz Edward Snowden? W sensie historycznym.

Czy wyjawiona przez niego prawda wyzwoliła świat, czy może są takie prawdy, które ten świat mogą zniszczyć?

Wydaje mi się, że do dziś mógłby spokojnie siedzieć w serwerowni NSA i jeść na przerwach hamburgery z McDonalds ( ͡° ͜ʖ ͡°). No a w Rosji ma nową tożsamość dzięki systemowi ochrony służb FSB, mieszka gdzieś pewnie na Syberii i nawet nie
Szanowny @MyDevil
Błagam, kiedy zdecydujecie się na choć rozsądne aktualizacje? PHP, na serwerze 8.0.12, aktualny to 8.0.16. Na serwerze 7.4.25, aktualny to 7.4.28. Pomijam fakt, że 8.1 nadal nie ma, a aktualny to już 8.1.3. Zaczynam sobie pluć w brodę, że przedłużyłem u Was usługę na dwa lata naprzód. Serwery fajne, szybkie, ale brak aktualizacji woła o pomstę do nieba.
#hosting #programowanie #programista15k
@wordpress_developer: walczyłem z kilkoma problemami u nich dłuuugo, w końcu uciekłem :(

Miałem jakieś ataki z zewnątrz (blisko 100'000 requestów na dzień) to kazali mi napisać sobie skrypt skanujący logi, dodawać blokadę IP w .htaccess i odpalać skrypt cyklicznie przez cron-a.

Błędy 502 pojawiają się i będą się pojawiać bo robią jakieś restarty.

Wydajność też mi wyszła gorsza niż u konkurencji:
https://www.wykop.pl/wpis/62851035/czesc-1-porownanie-hostingow-czesc-2-mini-test-roz/

Fajny projekt, przyjemny interfejs, pełna obsługa z konsoli. A