Tymczasem na Linkedinie. Mam go w sieciach. Ciekaw jestem czy jest takich więcej
#programista15k #wojna #ukraina #rosja
#programista15k #wojna #ukraina #rosja
- thewickerman88
- Niemabigosuteraz
- Fermiol
- Its-a-Me-Luigi
- krisip
- +1057 innych
[Bindlach] [40.000 - 45.000 EUR] [Regular] [Full-Time] [German]
I jak po prostu odpowiem, że nie stresuję się w pracy (co jest zgodne z prawdą i chciałbym być konkretny) to jest źle czy dobrze?
3k euro to zarabia śmieciarz w Niemczech
Wykop.pl
Podróże
Gospodarka
Ukraina
Technologia
Motoryzacja
Sport
Rozrywka
Informacje
Ciekawostki
Pracuje ktoś przy takim czymś?
Wprowadziłem się do #!$%@? mikro kawalerki i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem