#samsung S25, aplikacja #ing - ostatnio po uruchomieniu, zwłaszcza przy próbie potwierdzenia transakcji na kompie telefonem apka się zwiesza. Zamiast ekranu logowania jest czarny i tylko na górze belka z logo i "Moje ING". Tylko restart telefonu na to pomaga.
Jakieś pomysły jak to można naprawić? Parę miesięcy temu miałem ten sam problem...
#android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ranger: nie masz wymuszonego dla appek ciemnego motywu?
Jeszcze ewentualnie oszczedzanie energii i ubijanie procesu w tle.

U mnie na samsungu tez byly akcje z ing, ale pomagalo wywalenie jej z pamieci i restart.
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze: mam ciemny motyw, ING ma full dostępy bez zabijania (i tutaj może by to pomogło akurat, skoro jakiś śmieciowy jego proces chyba zostaje w tle po zamknięciu)
  • Odpowiedz
Cześć,
Mam problem ze słuchawkami Huawei FreeBuds Pro 5 i liczę na to, że ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym i znalazł rozwiązanie. Słuchawki mam podłączone jednocześnie do PC z Windowsem 11 oraz do telefonu (Pixel 10) przez Multipoint – i zależy mi na tym, żeby oba te połączenia były aktywne.
Problem wygląda tak, jakby słuchawki pod Windowsem wpadały w jakiś agresywny tryb oszczędzania energii za każdym razem, gdy zapada cisza.
Dokładne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Pulkownik_Wolodyjowski: lipa trochę. Niby takie dobre słuchawki, widziałem dużo opinii że zarówno mikrofony bardzo dobre, jak i sam dźwięk też całkiem, a tu takie problemy...
Chyba trzeba będzie oddać w takim razie
  • Odpowiedz
lbo lombardówki - tutaj byłbym bardzo ostrożny


@Altar: Jezeli kupisz w lombardzie i ci zablokuja telefon to do 2 lat mozesz im go zwrocic z tego co slyszalem. Dlatego warto na allegro kupowac bo masz to wsaprcie posprzedazowe.
  • Odpowiedz
@MedianCass: Zawsze kupując od przedsiębiorcy masz rękojmię. Tylko że możesz trafić na takiego, który będzie robił problemy, licząc że odpuścisz. Ja raz trafiłem, ale nie odpuściłem ;) Przy czym pomógł rzecznik konsumentów, a nie Allegro, ale to było sporo lat temu, nie wiem jak obecnie.
  • Odpowiedz
Czy istnieje jakis okrojony system Android, który można zainstalować na każdym telefonie? Syn obszedł zabezpieczenia #familylink #android i szukam możliwości innego blokowania mu oglądania yt. Może jakbym jakiś słabszy system zainstalował to mógłbym bardziej nadzorować jego telefon. Na czym polega obejście - nie wiem. Jak wziąłem telefon sam znalazłem 2 sposoby na oglądanie yt, kiedy chrome ma go blokować a aplikacja yt jest niedostępna. Pozostaje jeszcze zmiana proxy,
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bacanahali: kupujesz nokię 6310i. Jest szpan bo jest złota. Nie obejrzy youtube. Bateria trzyma tydzień więc nie będzie kłamać, że bateria padła i nie odebrał. Jak go napadną może się nią bronić. Jak będzie niegrzeczny to możesz mu tym telefonem wybić głupotę z głowy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#gielda #xtb #apple #android #samsung jak to jest, że XTB na iPhonie praktycznie zawsze działa, ładuje wszystko, co trzeba i robi to całkiem sprawnie, a na Androidzie regularnie nie pokaże się wykres, nie wczyta na górze wartości portfela i wszystko chodzi wolniej...

Na przykład dzisiaj, chcę kupić coś na IKE (PlayWay, Dębica, Ferro, Dom Development) i na Androidzie nie ładuje wykresów... zabij
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android teraz nic sie nie da znaleźć w galerii zdjęć, wcześniej wpisując powiedzmy słowa góry śnieg wyszukiwało mi to co powinno a teraz kompletnie nic, czy o czymś nie wiem?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FedoraTyrone: flagowce są overkillem już od paru lat, smartfony szorują o sufit w wysokiej półce i walczą tylko na wielkość matrycy w aparatach, do zwykłego używania w zupełności wystarczy taki do tysiaka sprzęt.
Nie polecam samsunga/pixeli w aspekcie zasięgu, czasu pracy na baterii, szybkości ładowania.
Wybór jest znaczny, ciężko coś konkretnie polecić jeśli nie wiemy na czym najbardziej ci zależy.
  • Odpowiedz
  • 0
@FedoraTyrone: szukaj na Pepperze telefonów "Motorola Edge 70 Fusion" lub "Honor 200". Oba mają świetne aparaty, kosztują po 700 zł, jak są na promocji.

Motorola Moto G35 to świetny podstawowy telefon. Jednak za te 300-400 zł był chyba ostatnio w marcu w Sferisie.
Unikałbym Moto G07, G17, itd. wszystkie z zerem, jedynką lub dwójką na przedzie w nazwie.
  • Odpowiedz
@iquiet: korzystam od lat i jest idealna, skrojoną na miarę
Ale nie radzę pobierać i instalować jakiejś tam nowej wersji, ta nowa to kastrat tej ww skrojona dla niewymagających..
  • Odpowiedz
#android Czy znajdę coś lepszego niż Oneplus 15R? Do kwoty 2500 zł. Na zdjęciach mi aż tak bardzo nie zależy. Bardziej na jego wydajności i żywotności.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się nad wymianą telefonu - ogólnie używam telefonu do dzwonienia i SMSowania (czy tam RCSowania) i do robienia zdjęć, i czasem do odpalenia hotspota. Takie podstawy. No i bardzo mi się podoba srajfon 17 pro max, ale bym musiał na nim zainstalować apkę od aparatu żeby robić zdjęcia w trybie manualnym, jak tryb Pro na szajsungu. Trochę mam dylemat.

#iphone #samsung #android
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam kilkanaście darmowych miejsc dla osób, które chciałyby wypróbować moją aplikację Veranvi na Androida.

Veranvi wspiera zdrowe odchudzanie bez restrykcyjnych diet i efektu jo-jo. W aplikacji są krótkie lekcje, analiza posiłków z pomocą AI, śledzenie wagi oraz wsparcie w budowaniu trwałych nawyków żywieniowych.

To wczesna wersja beta — można ją wypróbować za darmo, bez podawania danych karty i bez żadnych płatności. W ramach testów jest pełny dostęp do wersji beta zawierającej 15 dni kursu.

Po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Pulkownik_Wolodyjowski: Fitatu to przede wszystkim liczenie kalorii. Veranvi jest bardziej aplikacją, która ma przeprowadzić przez proces odchudzania: lekcje, nawyki, sytość, pokusy, ważenie i utrzymanie efektów.

Czyli nie tyle „wpisuj wszystko co do grama”, tylko „zrozum, co wpływa na wagę i jak zbudować system, który da się utrzymać”.
  • Odpowiedz
#steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma całkiem spoko kompletnie nieużywaną kartę grafiki (radeon 780m). W sumie po co odpalać kompa do gier co żre w byle tytule 300W skoro do większości gierek wystarczy ta integra.
No to steam stoi teraz w kontenerze dockera z ekskluzywnym dostępem do GPU. Pomijając p--------y dockerowe konieczny był dummy plug na
PuchaczLesny - #steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma...

źródło: 20260610_015154

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od 2017 używam urządzeń #apple, jestem zagorzałem fanem marki i od początku dobrze mi się z tych urządzeń korzysta w pracy #it. Natomiast po ostatnich informacjach, że AI w UE nie będzie pełne, Sriri nie będzie w pełni - coś we mnie pękło i myślę mocno o zmianie telefonu na #android.

No już trochę przesada. Wciąż Polska dla Apple jest czymś pomijalnym. To
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damian44__: mam takie same odczucia. Siri jakoś nigdy specjalnie nie używałem bo zawsze działało słabo ale skoro już robią to z googlem i asystent google działa po polsku to dlaczego to nowe Siri nie może? Najbardziej brakuje tego w Carplay gdzie Siri probuje czytać wiadomości i efekt jest wiadomy. Ale trudno się oderwać jak się jest po uszy w ekosystemie - komputer, słuchawki, zegarek i co tam jeszcze..
  • Odpowiedz
Choć Onyx Boox Go 10.3 ma już swojego następcę, to wciąż jest ciekawym tabletem/notatnikiem/czytnikiem z dziesięciocalowym ekranem i Androidem w wersji 12. Zapraszam do lektury wyników testu konsumenckiego: https://cyfranek.wordpress.com/2026/06/09/recenzja-androidowy-notatnik-onyx-boox-go-10-3
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#onyxboox #android #tablet #czytniki #ebook
Cyfranek - Choć Onyx Boox Go 10.3 ma już swojego następcę, to wciąż jest ciekawym tab...

źródło: cyfranek_wordpress_com

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach