Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qziuta12

Qziuta12

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 72233
  • Znaleziska 586
  • Mikroblog 71647
  • Obserwujący 40
  • Obserwowane 80
Larsberg
Larsberg
1 godz. i 30 min temu
  • 8
Na jak długim neetowaniu byliście i czy u was też wystąpiło to zjawisko?

#neet #przegryw
Larsberg - Na jak długim neetowaniu byliście i czy u was też wystąpiło to zjawisko?

...

źródło: c934ef8bb0c29ca11bcb232683690054ce9485990ecd1f39d342402ac0e34e43

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 1 godz. i 28 min temu via Wypiek
  • 2
@Larsberg Na obydwu podpisach to 2 zdjęcie
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
wczoraj, 17:03:41
  • 5
ale to Zycie jest bezsensu robota spanie czasem jakieś hobby czy wyjazd i tak do usrania
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 wczoraj, 17:07:40 via Wykop
  • 1
@Henson_:

czasem jakieś hobby czy wyjazd

Okej oski
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12 wczoraj, 17:20:47 via Wykop
  • 0
@Henson_: Zazdroszczę
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12 wczoraj, 17:31:44 via Wykop
  • 1
@Henson_: No ja po pracy to śpię i ledwo żyje. Jak ktos ma hobby to po prostu zazdroszcze ze ma na to siły
  • Odpowiedz
dzikikowal
dzikikowal
20.06.2026, 09:36:53
  • 5
#przegryw na rower nie pojadę bo lampa jak chvj
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 20.06.2026, 09:44:07 via Wypiek
  • 1
@dzikikowal też miałem jechać nad jezioro ale za gorąco…
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12 20.06.2026, 09:46:22 via iOS
  • 1
@dzikikowal: smakowa byku!
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12 20.06.2026, 09:48:19 via iOS
  • 1
@dzikikowal: tak drugie p--o pijem
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
20.06.2026, 09:40:13
  • 4
#przegryw

gdzie moja pitca eh
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 20.06.2026, 09:42:32 via Wypiek
  • 0
@nieudacznikzyciowy jak tam w kołchozie wolny wikend?
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
20.06.2026, 09:17:15
  • 9
w ogóle nie wiem jak to się stało, ale dosłownie z dnia na dzień parówki zaczęły być dla mnie obrzydliwe, nawet jak widzę na zdjęciu to mi niedobrze, a kiedyś uwielbiałem, jadłem nawet takie prosto z lodówki czasem nawet bez chleba xD #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 20.06.2026, 09:41:36 via Wypiek
  • 0
@nieudacznikzyciowy
Qziuta12 - @nieudacznikzyciowy

źródło: image_picker_91C640DA-BE78-47B8-8599-4E28CB6C8B80-90375-00001E79B559C4CC

Pobierz
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
20.06.2026, 09:23:48
  • 24
#przegryw normictwo lubi oceniać kogoś swoją miarą jeśli chodzi o picie alkoholu. Dla nich każdy kto wcześnie pije to alkus nawet jeśli ten ktoś napije się symbolicznie lampki wina. No cóż, większośc normictwa ocenia trueceli ze swojej normiczej perspektywy w której dochodzi do dynamicznych libacji alkoholowych, nie mogąc sobie wyobrazić że ktoś może kulturalnie pić a-----l samemu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 20.06.2026, 09:35:07 via Wypiek
  • 3
@Arutam2002 Nie wiem obracam się w towarzystwie alkoholowym więc tutaj raczej kto więcej wypije ten jest lepszy
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
19.06.2026, 20:16:42
  • 13
A my klasycznie na patrolu w poszukiwaniu Oskarków ᶘᵒᴥᵒᶅ
#przegryw
matixrr - A my klasycznie na patrolu w poszukiwaniu Oskarków ᶘᵒᴥᵒᶅ
#przegryw

źródło: 1000006623

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 19.06.2026, 20:18:27 via Wykop
  • 1
@matixrr: Czy to pitbull?
  • Odpowiedz
PrzegranySlazak26
PrzegranySlazak26
14.06.2026, 23:07:19
  • 7
#przegryw nie wiem czy tez tak houpy mają ale przy waleniu konia przy p—-o lubie jak w tle lecą jakieś soundtracki vintage lata 70/80 jak z niemieckich p——-uw co kiedyś były na vhs i wujek oglądał
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 14.06.2026, 23:07:39 via Wypiek
  • 4
@PrzegranySlazak26 xD
  • Odpowiedz
hbfjhsdgjh
hbfjhsdgjh
14.06.2026, 22:15:49
  • 13
#przegryw nienawidze siebie po wodzie i nie chce znac tych ktorzy to lubia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 14.06.2026, 22:27:37 via Wypiek
  • 1
@Ninja_xtb5 p-------y rmx
  • Odpowiedz
programista_wykopek
programista_wykopek
13.06.2026, 23:59:52
  • 0
bedzie jaki stream?
#ufc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 14.06.2026, 00:11:18 via Wykop
  • 2
@programista_wykopek: Z niedzieli na poniedziałek
  • Odpowiedz
Woseba-ta-kawa
Woseba-ta-kawa
13.06.2026, 15:28:54
  • 2
Chłop se kupił cholesterol w proszku na masę żeby uzupełniać kalorie śmiechu warte #przegryw
Woseba-ta-kawa - Chłop se kupił cholesterol w proszku na masę żeby uzupełniać kalorie...

źródło: 1000026879

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 13.06.2026, 15:32:57 via Wykop
  • 1
@Woseba-ta-kawa: O mam taki sam tylko że starsza edycje stoi na szafce praktycznie nie ruszone. Dobrze ze to ma bardzo dlugi czas waznosci więc moze jeszcze to zjem kiedys
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12 13.06.2026, 15:34:42 via Wykop
  • 0
@Woseba-ta-kawa: Ile kg masz?
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12 13.06.2026, 16:06:20 via Wykop
  • 1
@Woseba-ta-kawa: No wypić łatwiej niż jeść czasami dobrze to rozumiem bo sam stosowałem. Ale taki gainer tez strasznie zapycha i meczy w jelitach
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
13.06.2026, 15:33:39
  • 6
#przegryw @vantablank to najlepszy rencista na tagu!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 13.06.2026, 15:35:08 via Wykop
  • 5
@Anonim5: Każdy rencista jest najlepszy!
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12 13.06.2026, 15:47:20 via Wykop
  • 1
@vantablank: A to nie mozna polaczyc renty i pracy?
  • Odpowiedz
LuzikSebastian
LuzikSebastian
13.06.2026, 15:10:23
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 13.06.2026, 15:14:08 via Wykop
  • 1
@LuzikSebastian: Niektórych dziewczyn to sposob na zarobek. Wysyła zdjecia dla randomow a oni placa i ma za co sie utrzymać
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
12.06.2026, 13:26:44
  • 19
tak szczerze to życie jest p------e
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 12.06.2026, 13:56:18 via Wypiek
  • 1
@michal1498 no co ty tato
  • Odpowiedz
Janusz_od_kabli
Janusz_od_kabli
09.06.2026, 18:46:34
  • 8
Za 15 min idę na autobus do fabryki na nocną zmianę eh... Dramat. 9 a ja jeszcze wypłaty nie dostałem eh... Pewnie jutro równo 10 przeleją, jakby łaskę robili.

#przegryw
Januszodkabli - Za 15 min idę na autobus do fabryki na nocną zmianę eh... Dramat. 9 a...

źródło: cce9befe-887c-4705-b3b9-240cfe031ec9

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 09.06.2026, 19:01:42 via Wypiek
  • 0
@Janusz_od_kabli REL a spać się chce i kortyzol szaleje :(
  • Odpowiedz
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
Polski_Polak_Z_Polski_PL
09.06.2026, 18:23:21
  • 4
bola mnie juz oczy od patrzenia w ekran, ale co ja niby mam innego robic, over

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 09.06.2026, 18:26:14 via Wypiek
  • 1
@Polski_Polak_Z_Polski_PL rel a zaraz idę na nockę tyrać 8h a oczy bolą i spać się chce
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
09.06.2026, 12:16:14
  • 15
J---ł pies ten kołchoz
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qziuta12
Qziuta12 09.06.2026, 13:21:43 via Wypiek
  • 1
@michal1498 Co się dzieje Michaś ?
  • Odpowiedz
Qziuta12
Qziuta12 09.06.2026, 13:16:13
  • 4
J--------e pół dnia zmarnowlaem na stresowanie się. Całe szczęście okazało się że nie ma czym #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Pan Premier

  • Pozdrawiam wszystkich którzy wspierają mnie w kazamatach. Wróce silniejszy a wam życzę zdrowia!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.03.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.12.2025

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 24.11.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking