Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Vexo0
Vexo0

Vexo0

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42767
  • Znaleziska 131
  • Mikroblog 42636
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
Vexo0
Vexo0
Vexo0 11.06.2026, 22:20:56 via Wykop
  • 7
@Login_wykop: przecież od jakiegoś czasu z tym kombinują. Ale wbicie do świadomości konsumenta wcale nie jest takie łatwe (patrz np polski ebay).

2025

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
Vexo0
Vexo0
Vexo0 11.06.2026, 05:04:55 via Wykop
  • 3
@Armazi: wskaż mi proszę partię polityczną, którą sprzeciwia się jakiejkolwiek formie migracji (włącznie z tą zarobkową), to na nią zagłosuję.
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
01.06.2026, 20:04:02
  • 5
#tenis Ćwierćfinały. Od góry do dołu : Białorusinka Rosjanka Rosjanka Polka Ukrainka Ukrainka Rosjanka Rumunka 😂😂 reszta świata nie gra w tenisa.
mamracjewieszotym - #tenis Ćwierćfinały. Od góry do dołu : Białorusinka Rosjanka Rosj...

źródło: 1000041385

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 01.06.2026, 20:20:17 via Wykop
  • 25
@Bielawski: randomowe czeszki czekają ze spawnem na Wimbledon
  • Odpowiedz
MarX7
MarX7
MarX7
31.05.2026, 23:32:23
  • 41
Nie rozumiem podejścia i negatywnych komentarzy odnośnie Wieczystej. Właściciel miał ambicję i chciał jak najszybciej wejść do ekstraklasy to wpakował miliony i osiągnął cel w kilka lat. Co miał się w to bawić 15, 20 lat? Zespół by kopał w piłkę po kilka lat na wioskach 3, 2 ligi. Wtedy byście chwalili, że drużyna z historią i pięknymi tradycjami xD
#mecz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 01.06.2026, 05:31:56 via Wykop
  • 1
@marcelus: te kluby grają na stadionach miejskich. To nie są ich stadiony. Byłyby ich, gdyby wybudowały je sobie za swoje własne pieniądze.
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
25.05.2026, 08:15:43
  • 1791
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 25.05.2026, 09:44:39 via Wykop
  • 28
@wstanczyk: przecież takie programy mało kogo obchodzą, a Ty mówisz że dzięki nim mieliby zapewnioną kolejną kadencję. Nie wierzysz? Najwięcej w temacie mieszkalnictwa zrobiła do tej pory (przynajmniej wg mnie) PL2050, a stają się coraz mniej znaczącym planktonem.
  • Odpowiedz
Vexo0
Vexo0
Vexo0 25.05.2026, 10:09:05 via Wykop
  • 0
@wstanczyk: nie mówię że ich upadek ma coś wspólnego z ich działaniami w sferze nieruchomości, ktoś ma chyba problemy z czytaniem że zrozumieniem. Uważam natomiast, że jeżeli działania w dziedzinie nieruchomości rzeczywiście byłyby da społeczeństwa takie ważne, to ich sondaże byłyby dużo lepsze.
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
25.05.2026, 05:13:57
  • 96
Sok z Buraka nie odpuszcza! Pamiętajcie - wynik referendum w Krakowie to kompromitacja prawicy i Razem

#krakow #polityka
Pomorski_Wilk - Sok z Buraka nie odpuszcza! Pamiętajcie - wynik referendum w Krakowie...

źródło: 3390

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 25.05.2026, 07:03:06 via Wykop
  • 19
@emasele: te 30% to 3/5 ludzi glosujacych w drugiej turze. Co przy bardzo małej przewadze Miszalskiego w 2 turze daje dużo więcej osób, niż go wybrało. To tak jakby powiedzieć, że fakt, że wystarczy 25% głosów, aby ktoś został prezydentem to kpina.
  • Odpowiedz
GomiGomi
GomiGomi
24.05.2026, 19:09:25
  • 510
Innymi słowy #krakow nie jest tak frajerski, jak #wroclaw - pytanie jaka kukiełka teraz wygra, ale coś jednak pęka, bo to pierwsze referendum w dużym mieście skuteczne w historii III RP;

Gwarantuje, że to ostatnie duże miasto z szeroką SCT xD #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 24.05.2026, 20:06:08 via Wykop
  • 12
@Mikka: nawet jeśli taki kandydat wygra (chociaż uważam, że Gibala ma ogromne szanse teraz), to mam nadzieję że będzie dużo bardziej uważny i dużo mniej bezczelny w sprawowaniu władzy.
  • Odpowiedz

1128

Ot cała logika równouprawnienia xD

Ot cała logika równouprawnienia xD

Najpierw "nie zgadzam się z pomysłem, aby kobiety, które nie mają dzieci, pracowały dłużej niż matki" a za chwilę "zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn budzi sprzeciw ze względu na obciążenia kobiet związane z macierzyństwem" :D Czego nie rozumiecie? :D

CkDudi
z
wykop.pl
dodany: 19.05.2026, 06:17:01
  • 215
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    feminizm
  • #
    tylkodlakobiet
  • #
    bekazfeministek
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
Vexo0
Vexo0
Vexo0 19.05.2026, 09:14:18 via Wykop
  • 2
@raseri: akurat to że żyją dłużej niz mężczyźni na ich niższą emeryturę nie wpływa, ponieważ ustawodawca potrafił wziąć pod uwagę płeć przy ustaleniu wieku emerytalnego, ale przy ustalaniu przewidywanej długości życia już nie. W związku z tym kobiety mają wyższą emeryturę, niż statystycznie powinny dostawać, ponieważ ich przewidywana długość życia jest zanizana przez mężczyzn (którym to w białych rękawiczkach kradnie się tutaj pieniądze).

1238

AMA - Tomasz Miller - fizyka, matematyka, wszechświat

AMA - Tomasz Miller - fizyka, matematyka, wszechświat

Cześć! Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ. Zapraszam na AMA!

tomaszmiller
z
wykop.pl
dodany: 28.04.2026, 15:53:38
  • 363
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Vexo0
Vexo0
Vexo0 29.04.2026, 08:36:33 via Wykop
  • 16
@Rwa_mac: Perelman. Gość, który rozwiązał jeden z problemów milenijnych.

849

Lekarze, myjcie ręce, czyli historia doktora Ignáca Semmelweisa

Lekarze, myjcie ręce, czyli historia doktora Ignáca Semmelweisa

Jeszcze w XIX w. lekarze opiekowali się rodzącymi kobietami i operowali w surdutach brudnych od krwi i ropy, byli dumni z tego, że nie myją rąk, a śmiertelność z powodu zakażeń przypisywali działaniu fluidów i miazmatów. Wezwanie do przestrzegania higieny traktowali jako wymysł wariata.

Piotr_Gasiorowski
z
eksperymentmyslowy.pl
dodany: 24.04.2026, 07:34:08
  • 135
  • #
    medycyna
  • #
    semmelweis
  • #
    poloznictwo
  • #
    zakazenia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    historianauki
Vexo0
Vexo0
Vexo0 24.04.2026, 09:43:31 via Wykop
  • 13
@osetnik: jak to nie. Przecież o dobra pacjentów głównie im chodzi.
maryjanajej
maryjanajej
maryjanajej
04.04.2026, 06:01:52
  • 1167
Zastanawia mnie jak to jest brać wypłaty z eurokołchozu i stać za takimi hasłami. Gdybym pracował załóżmy w Orlenie i robil plakaty orlen stop to by mnie wyj****.
#konfederacja #konfederosja #europa #polityka
maryjanajej - Zastanawia mnie jak to jest brać wypłaty z eurokołchozu i stać za takim...

źródło: 1000064163

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 04.04.2026, 06:39:07 via Wykop
  • 20
@maryjanajej: Polska tylko dla Polaków i hindusów
  • Odpowiedz
dr_minorek
dr_minorek
dr_minorek
11.03.2026, 09:43:40
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 11.03.2026, 11:41:33 via Wykop
  • 2
@dr_minorek: a Ty wiesz, że żeby ten zysk "przejeść", to trzebaby to złoto najpierw sprzedać? Bez tego nie masz żadnego realnego zysku, co najwyżej cyferki na kartce. A sprzedawać złota chyba nie chcemy?
  • Odpowiedz
mariusz-madejczyk
mariusz-madejczyk
07.03.2026, 15:15:31
  • 214
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 07.03.2026, 16:58:17 via Wykop
  • 2
@mariusz-madejczyk: może rzeczywiście jest coś na rzeczy z tą nową partią Morawieckiego. Czarnek bierze twardy elektorat. A Morawiecki celuje w centrum.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
06.03.2026, 10:57:21
  • 532
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 06.03.2026, 12:34:21 via Wykop
  • 5
@splinter96: od kiedy RMF ma swoje siły zbrojne?
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
21.02.2026, 22:44:08
  • 24
Występ Maliniaka na gali

Widząc jego wcześniejsze występy na tych IO miałem go za Jakiegoś takiego aroganckiego banana który przyjechał jak po swoje na zasadzie "dobra dawać mnie to słoto, bo tam w banku wszyscy czekają". No i w myśl zasady "pycha kroczy przed upadkiem" nie pykło mu, co nie powiem: nawet mnie ucieszyło.
Ale ten dzisiejszy przejazd na gali - no kupił mnie totalnie. Tak jakby wyszły z niego te wszystkie
murison - Występ Maliniaka na gali

Widząc jego wcześniejsze występy na tych IO miałe...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 21.02.2026, 23:18:28 via Wykop
  • 34
@murison: ta lekcja pokory nauczyła go pokory
  • Odpowiedz
san-san
san-san
san-san
29.01.2026, 16:20:49
  • 6
https://x.com/jonatanpallesen/status/2016600433704263729/photo/1

Co to oznacza? Za ok. +50-60 lat będziemy mieli nadwyżkę ok. 10 milionów pustostanów.

W ciągu 10 lat ceny mogą już szorować po dnie w większości miast powiatowych, a za 20 lat nawet w wojewódzkich. Przypomnijmy że wojewódzkie to nie tylko top5 a 16 miast.

Szczęść
san-san - https://x.com/jonatanpallesen/status/2016600433704263729/photo/1

Co to ozn...

źródło: a

Pobierz
san-san - https://x.com/jonatanpallesen/status/2016600433704263729/photo/1

Co to ozn...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 30.01.2026, 09:19:20 via Wykop
  • 0
@del855: może będą zmuszeni wyjechać do top5, bo w przetrzebionych demograficzne powiatowych roboty nie będzie. Podobnie, jak jakiś podstawowych usług. Wolałbym, żeby tak nie było, to też nie jestem fanem zbytniej centralizacji, ale nie jest to jakiś nieprawdopodobny scenariusz.
  • Odpowiedz
Vexo0
Vexo0
Vexo0 30.01.2026, 09:51:11 via Wykop
  • 1
@del855: coraz mniej ludzi -> coraz mniej usług potrzebnych -> bankructwa biznesów -> coraz mniej pracy -> coraz mniej ludzi. Takie błędne koło, w czarnym scenariuszu aż do upadku usług podstawowych. Chyba nie trudno zrozumieć? Czy jednak nie chcesz brać pod uwagę takiego scenariusza, bo nie zgadza się z Twoją tezą, że powiaty to przyszłość?
  • Odpowiedz
tehniick
tehniick
21.01.2026, 10:29:15
  • 11
#mecz https://business.allegro.pl/oferta/pomyl-odwage-z-odwaznikiem-z-mateuszem-borkiem-w-muzeum-wag-i-miar-w-sadach-18255049322?dd_referrer=https%3A%2F%2Ft.co%2F
tehniick - #mecz https://business.allegro.pl/oferta/pomyl-odwage-z-odwaznikiem-z-mate...

źródło: 20260121_112852

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 21.01.2026, 12:47:11 via Wykop
  • 0
@tehniick: kolego
  • Odpowiedz
makamele
makamele
19.01.2026, 05:54:37
  • 11
nikt juz nie chce klitek 40m2, ludzie chca sie przeniesc chociaz do 60m2

tyle ze takie mieszkanie najczesciej wymaga 1mln PLN

a zeby cie rata z czynszem nie zabily, to potrzeba na to 600tys PLN wkladu wlasnego

#nieruchomosci
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vexo0
Vexo0
Vexo0 19.01.2026, 08:24:37 via Wykop
  • 1
@P-v-E: żeby wybudować dom, musisz mieć działkę. A sama działka w mieście potrafi kosztować tyle co mieszkanie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking