Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NorthWarrior: nie korzystam z vanced ale jakie funkcje ma, których nie ma yt premium? Nie bronię yt bo uważam, że opcje filtrowania i sortowania są dramatyczne ale poza tym wszystko działa jak należy
@jarzabek: Oczywiście że mamy 20 zł żeby wykupić premium tyle, że oficjalna aplikacja to GÓWNO w porównaniu z YT Vanced ¯\_(ツ)_/¯ Jak widać nadal sporo ułomków ślepo zapatrzonych w subskrypcje wszelakie nadal tego nie potrafi zrozumieć xD
@Antlioon: a co w niej jest tak gównianego? nie jestem ślepo zapatrzony w subskrypcje bo poza yt premium mam tylko dropboxa, którego używam cały czas.

A tak poza tym

czym tak bardzo ta aplikacja gniecie Vanced XD

tym, że nie trzeba nic kombinować i nikogo okradać, żeby sobie obejrzeć filmik bez reklam. Ewentualnie można na przykład też posłuchać muzyki na yt music (zamiast spotify, appla, tidala etc). Dobry deal jak na
@jarzabek: No i za te 25 zł nie ma nawet połowy funkcjonalności darmowego YT Vanced XD Swietny deal, naprawde mądrze wydane pieniądze lol

tym, że nie trzeba nic kombinować i nikogo okradać


Nic nie trzeba kombinować, a tymbardziej nikogo nie okradam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Antlioon:

Nic nie trzeba kombinować, a tymbardziej nikogo nie okradam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pobieranie .apk z nieznanego źródła wcale nie jest kombinatorstwem
używanie funkcji premium bez ponoszenia opłat za te funkcje wcale nie jest kradzieżą

nie wiem no, może kiedyś zmądrzejesz (i przy okazji nauczysz się pisać słowa polskiego pochodzenia)
premium bez ponoszenia opłat za te funkcje wcale nie jest kradzieżą


@jarzabek: XDDDDDDD Widzę, że bezsensowna dyskusja z bomerem bo i tak bedzie #!$%@?ł takie wysrywy jak to wyżej.

przy okazji nauczysz się pisać słowa polskiego pochodzenia


@jarzabek: Przecież jak narazie to Ty nie potrafisz napisać nawet jednego zdania poprawnie ułomku XD