Wpis z mikrobloga

@bin-bash: mówiąc krótko koło #!$%@? mi lata zdanie typa który twierdzi że ma 10+ lat expa a kurs za 1.5k PLN to drogo.

Idź być #!$%@? gdzie indziej


@unkn0wn: bo drogo za ten kurs online gdy 90% materialu znasz, ale nie wiem czy czytales - napisalem, ze jest ok i po zakupie nie zrezygnowalem, chociaz mialem miesiac na zwrot kosztow gdybym byl niezadowolony :-) idz byc dymany gdzies indziej. Za
@Oskariat: może tak, może nie. Ale pamiętaj, że ja startowałem ma mida, gdzie praktycznie każdy ma budżet do 150pln/h.
Jednak wolę, dokładnie, 18.7k netto UOP niż 20k po podatkach, zusach, srusach ma czystym b2b.
Poza tym bezpośrednio u klienta a nie gowno kontraktowania, firma z USA więc swój angielski z poziomu "zajebisty" podciagne na "w #!$%@?ę zajebisty" co pozwoli mi za może 2 lata wypłynąć dalej w świat.
Więc jak na
@unkn0wn: Dostalbys 20k+ gdybys tyle powiedzial. Dalsza czesc twojej wypowiedzi nie ma znaczenia bo bylaby prawdziwa niezaleznie od wynagrodzenia. Mowie ci to jako osoba ktora negocjuje projekty za $200-300k, przyjmij rade i negocjuj lepiej nastepnym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)