Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Moj_Panie

Moj_Panie

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17086
  • Znaleziska 32
  • Mikroblog 17054
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 66
Krystian-Rykala
Krystian-Rykala
2 godz. i 19 min temu
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 2 godz. temu via Android
  • 2
@Krystian-Rykala: jak wykop nie zdechnie to @Przypomnienie za 4 lata

5.06.2026 usdbtc 63k
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
przedwczoraj, 16:45:07
  • 1
Kto kupował na górce? Przyznać się (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Wcale nie będę się śmiał - obiecuję

#bitcoin
vZGLSjkzfn - Kto kupował na górce? Przyznać się (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Wcale nie będę się śmiał...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-03 184415

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 5 godz. i 39 min temu via Android
  • 0
@vZGLSjkzfn: zacząłem przy 119, ale udało sie usrednic do 68
  • Odpowiedz
Moj_Panie
Moj_Panie 5 godz. i 3 min temu via Android
  • 0
@vZGLSjkzfn: wiem, liczyłem sie z tym czytając komentarze, że spadnie na jesień do 40,ale miałem to gdzieś
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
28.05.2026, 18:35:38
  • 128
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/af9fa1
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/af9fa1
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 28.05.2026, 18:59:41 via Android
  • 123
@trebeter: wielopoziomowa amortyzacja zwiększyła szanse na przeżycie
  • Odpowiedz
Moj_Panie
Moj_Panie 28.05.2026, 19:18:30 via Android
  • 9
@Zyzus_tluscioch: jak tak samo xD, tym bardziej ze czasem tez z takich korzystam(ale nie tak wysoko). Normalnie powinny być szelki i dwa zapięcia
  • Odpowiedz
Moj_Panie
Moj_Panie 5 godz. i 21 min temu via Android
  • 0
@Endrius: c--j wie. W sumie to sie nie zastanawiałem nad tym, aż do teraz, wic sobie pomyślałem, że to może nie kwestia zużycia, a raczej Twojego coraz to większego doświadczenia. Nie wiem czy zrozumiałe to przedstawię, ale chodzi mi oto, że twoje pewniejsze i bardziej hardcorowe ruchy, dla ciebie są blokadą, ale w założeniach systemu bezpieczeństwa, te same ruchy wykonane przez nowicjusza są uważane za głupie i niebezpieczne, dlatego system
  • Odpowiedz
NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
19 godz. i 14 min temu
  • 0
Czy szanowne koleżeństwo zdaje sobie sprawę z tego, że Binance nie ma licencji MiCA, a papiery złożyli w Grecji niedawno, tylko że nie mają tam struktur, a w zarządzie nie może być przestępca skazany wyrokiem za pranie pieniędzy pokroju CZ?

Jaki macie plan przed 1 lipca na ucieczkę z Binance?
Nigdzie nie ma tak małych prowizji i spreadów. Zastanawiam się nad ByBIT.eu, ale tam od lipca może być zerowa płynność, bo nikt
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 5 godz. i 51 min temu via Android
  • 0
@NieoznaczonaReklama: no to mają jeszcze czas do lipca. Ja tam w sumie już prawie żadnej kasy nie mam. Wszystko wysłane na portfel i do tego pobrane wszystkie istotne csv, w razie gdyby binance miało sie zesrać.
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
28.05.2026, 19:14:41
  • 6
Bitcoin najbardziej jebnie kiedy będziesz go najbardziej potrzebował i będziesz musiał sprzedać.

Satoshi Nakamoto, w mailu do holderów, 2010

#bitcoin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 28.05.2026, 19:20:10 via Android
  • 0
@PopeLeon: osobiście zakładam, że nie będę nigdy potrzebował. Ale jak już jebnie to sobie wytatuuje seed na plecach(na czole sie trochę cykam)
  • Odpowiedz
Velion
Velion
28.05.2026, 16:13:15
  • 10
#kryptowaluty Mądrego to zawsze miło posłuchać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Velion - #kryptowaluty Mądrego to zawsze miło posłuchać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡...

źródło: IMG_20260528_181241

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 28.05.2026, 19:01:02 via Android
  • 0
@jegertilbake: jak tam sobie poscrolluje, bo z gówien w internecie jestem tylko tu
  • Odpowiedz
t.....3
konto usunięte 28.03.2026, 17:14:20
  • 15
#gielda Do zobaczenia 15% nizej na SP500.

Na typowych spółkach mniejszych to z 40% niżej będzie.
t.....3 - #gielda Do zobaczenia 15% nizej na SP500. 

Na typowych spółkach mniejszych...

źródło: obraz

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 28.05.2026, 17:15:37 via Android
  • 0
@StaraSzopa: papierowe rączki
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
22.05.2026, 18:11:25
  • 15
#kryptowaluty #bitcoin
UczesanyPedryl - #kryptowaluty #bitcoin

źródło: 1000043044

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 22.05.2026, 18:16:08 via Android
  • 4
@UczesanyPedryl: every fucking single day
  • Odpowiedz
HistrionicznyBasset
HistrionicznyBasset
22.05.2026, 08:16:29
  • 2
Mirki, chciałem trochę zainwestować w krypto, ale natrafiłem na coś takiego. Co o tym myślicie, co on mówi?

#bitcoin #kryptowaluty #lichwala
HistrionicznyBasset - Mirki, chciałem trochę zainwestować w krypto, ale natrafiłem na...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 22.05.2026, 08:56:43 via Android
  • 5
@HistrionicznyBasset: ojciec Izy z #frajerzyzmlm
  • Odpowiedz
koreandonkey
koreandonkey
16.05.2026, 18:20:21
  • 0
Robię luźny projekt edukacyjno-memiczny o crypto: Korean Donkey Crypto 🫏

Bez sygnałów.
Bez bajek o pewnym 100x.
Bez naganiania na pompę.

Bardziej:
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 16.05.2026, 18:46:48 via Android
  • 3
@koreandonkey: a bedzie coś dla chętnych na pewne 50x?
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
13.05.2026, 16:08:06
  • 8
Bitcoin już nigdy nie wzrośnie powyżej 80k

#kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 13.05.2026, 16:10:23 via Android
  • 2
@sikpi: wypluj te slowa
  • Odpowiedz
Kulfonix
Kulfonix
12.05.2026, 20:34:53
  • 6
Algo stakowane ༼ຈل͜ຈ༽
#kryptowaluty #algorand #algo
Kulfonix - Algo stakowane ༼ຈل͜ຈ༽
#kryptowaluty #algorand #algo

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 13.05.2026, 11:03:19 via Android
  • 0
@Velion: juz i tym zapomniałem. Zawołasz mnie jak coś , bo tego nie śledzę?
  • Odpowiedz
Moj_Panie
Moj_Panie 11.05.2026, 18:31:14
  • 0
Ale to jebnie #micron
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacappylon
kacappylon
11.05.2026, 18:36:00 via Wykop
  • 0
@Moj_Panie: o co chodzi?
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
09.05.2026, 09:36:46
  • 187
#konfitura
Polasz - #konfitura

źródło: 9990

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 09.05.2026, 14:13:49 via Android
  • 1
@Polasz: wheelchair front flip. Film pogladowy https://youtube.com/shorts/9vNVz8I52ws?is=Xj7cGKooOmK2W8CN
Moj_Panie - @Polasz: wheelchair front flip. Film pogladowy https://youtube.com/shorts...
  • Odpowiedz
TrzezwyPijak
TrzezwyPijak
TrzezwyPijak
08.05.2026, 17:09:18
  • 1
Pomocy. Jak odzyskać/złamać hasło do portfela na blockchain? W 2021 potrąciłem wszystko, łącznie z adresem email. I już byłem z tym pogodzony że przepadło. Jednak e-mail odzyskałem, ale hasła nie pamiętam. Tzn wiem mniej więcej jak wygląda i jakie znaki zawiera. Jakieś pomysły co zrobić? #kryptowaluty #pomocy może #programowanie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 08.05.2026, 20:06:56 via Android
  • 0
@NieoznaczonaReklama: skąd akurat taki okres czasu? Mam wrażenie, że już kiedyś podawałeś tą liczbę lat w innym temacie
  • Odpowiedz
Moj_Panie
Moj_Panie 08.05.2026, 21:01:44 via Android
  • 0
@NieoznaczonaReklama: nowe, nie znałem. To nieco krócej, niż do tej pory wyczytałem. No i kwestia tego mocnego sprzet, bo raczej to nie bedzie wypasiony pc w piwnicy, złożony ze szwagrem podczas majówki.
  • Odpowiedz
Moj_Panie
Moj_Panie 08.05.2026, 21:57:20 via Android
  • 0
@NieoznaczonaReklama: czyli wciąż odległe nawet dla seed phrase12
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
05.05.2026, 14:16:00
  • 9
#kryptowaluty #bitcoin
Ja to mysle ze tag sie jednoczy bardziej przy spadkach.
Jak rosnie to kazdy kij w dupie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 05.05.2026, 15:26:31 via Android
  • 3
@KucykMocy: bo przy spadkach przychodzą noncoinerzy, a teraz sie pochowali
  • Odpowiedz
Trismus
Trismus
04.05.2026, 12:31:16
  • 572
W Dagestanie pies pasterski ugryzł w tyłek rosyjską turystkę, która wbiegła w stado i złapała owcę.

Ruska swołocz nigdzie nie potrafi się zachować. Mam nadzieje, że pies nie złapał jakiegoś choróbska.

#trzecieoko #russiahateclub #bekazpodludzi
Trismus - W Dagestanie pies pasterski ugryzł w tyłek rosyjską turystkę, która wbiegła...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moj_Panie
Moj_Panie 04.05.2026, 12:37:02 via Android
  • 20
@Trismus: pies większy od niej. Miała farta, że tylko tyle.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Daro

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.05.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.05.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking