#mecz najciekawsza akcja meczu
- 6
#mecz feddek to pewnie ma jakiś dodatek za pracę w ciężkich warunkach
4WgH via Wypiek
- 1
@CzeczenCzeczenski napewno dużo lepiej niż trzecia kolejka fazy grupowej
- 4
#mecz Algieria Jordania Gikiewicz komentuje od 5, głos dobry na rozbudzenie przed pracą
@4WgH: dobry głos na małpeczke przed pracą
- 2
#mecz ten mecz nie jest nudny na tle konkurencji, to taki mundial, że większość meczy to paździerz, a wszyscy faworyci grają piach
- 2
#mecz o proszę, różowe buty teraz są problemem dla sędziów, kiedyś wszyscy grali w czarnych więc było pewnie łatwiej
#mecz nigdy też nie mogę zrozumieć czemu 100% karnych nie jest wykonywanych z tzw pełnej p---y
wiadomo, że ciężej dobrze wycelować, ale po to ćwiczą xd
wiadomo, że ciężej dobrze wycelować, ale po to ćwiczą xd
4WgH via Wypiek
- 0
@stiwinga22 jaki procent skuteczności wykorzystania karnych oznacza u cb umiejętność strzelania ich?
#mecz marzy mi się taki mecz Austria - Australia na mistrzostwach. Hamburgery miałyby niezły mindfuck.
4WgH via Wypiek
- 2
@Matias_de_Bur Iran Irak też by im styki palił
- 15
#mecz piękny mecz, w przeciwieństwie do tych paździerzy belgow czy hiszpanów
- 2
@4WgH: dobra statystyka to xg xdd
@dawidlakjsj: no przecież to dobrze pokazuje kto ile miał szans na zdobycie bramki w porównaniu z tym ile ostatecznie strzelił
- 2
#mecz najmniejszy paździerz tej kolejki jak narazie to chyba to kurakao było XD
#mecz
Takie 0:0 to ja jestem w stanie zaakceptować.
Widzimy się po 3:00 na drugim spotkaniu tej grupy
Takie 0:0 to ja jestem w stanie zaakceptować.
Widzimy się po 3:00 na drugim spotkaniu tej grupy
4WgH via Wypiek
- 0
@kropkawykopka12 jeszcze Urugwaj o północy
- 0
#mecz arabusy nawet nie udają, ha tfu
- 3
#mecz jak to k---a przerwa, myślałem że start o 19 kto układał ten terminarz do c---a
- 6
#mecz warto było oglądać, dobry mecz i dobry wynik
- 13
#mecz
Najbardziej mnie w tym mundialu na TVP boli to, że mecze w nocy komentują takie Cześki jak teraz.
Ja rozumiem, że to mała oglądalność, więc nie muszą to być rozpoznawalne postacie, ale nie wierzę, że w tym kraju nie ma ludzi, którzy nie mogliby zrobić tego lepiej.
A tak to nie dość, że mecze późno, to jeszcze komentatorzy dodatkowo usypiają xD
Najbardziej mnie w tym mundialu na TVP boli to, że mecze w nocy komentują takie Cześki jak teraz.
Ja rozumiem, że to mała oglądalność, więc nie muszą to być rozpoznawalne postacie, ale nie wierzę, że w tym kraju nie ma ludzi, którzy nie mogliby zrobić tego lepiej.
A tak to nie dość, że mecze późno, to jeszcze komentatorzy dodatkowo usypiają xD
- 5
#mecz błagam niech to dowiozą, nie po to siedzę cała noc
- 2
#mecz Czo on gada xD
Osiągnięcia
Rocznica
od 06.05.2026Rocznica Gadżeciarz
od 22.05.2019Gadżeciarz









#mecz