Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
acpiorundc

acpiorundc

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19556
  • Znaleziska 4567
  • Mikroblog 14989
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 42
acpiorundc
acpiorundc 6 min temu
  • 2
Czy rosja będzie 1 krajem na świecie gdzie 95% poruszających się po drogach samochodów będzie elektryczna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KarmelkowyZubr
KarmelkowyZubr
przed chwilą via Wykop
  • 1
@acpiorundc: Rosja pójdzie w tak mocny konserwatyzm że wrócą furmanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
doczko123
doczko123
przed chwilą via Wykop
  • 0
@acpiorundc: radzieccy uczeni już pracują nad samochodami na bimber xD
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc 56 min temu
  • 5
Jak już ruskie zaczęli importować przetworzoną ropę z Indii to naprawdę musi być ciężko.

https://www.youtube.com/live/zjGXILSYVII?t=177

#ukraina #rosja #wojna
acpiorundc - Jak już ruskie zaczęli importować przetworzoną ropę z Indii to naprawdę ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc
Autor
50 min temu via Wykop
  • 3
@acpiorundc: import przetworzonej ropy po cenach atrakcyjnych dla Indii realnie może zwiększyć inflację + spadek waluty. Także dobrze idzie :)
  • Odpowiedz
Atryu
Atryu
15 godz. i 8 min temu
  • 64
#ukraina niech lecą bezpiecznie aniołki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Atryu - #ukraina niech lecą bezpiecznie aniołki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: IMG_7810

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc 15 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@Atryu: ciekawe ciekawe, nigdy jeszcze na tej mapce nie widziałem zielonych strzałek.
  • Odpowiedz

299

Rafineria w Moskwie zamknięta przynajmniej na 6 mc.

Rafineria w Moskwie zamknięta przynajmniej na 6 mc.

Reuters: Jedyna rafineria ropy w Moskwie, dostarczająca ponad 1/3 paliwa dla miasta, wstrzymała pracę po ukraińskich atakach dronów. Naprawy mają potrwać co najmniej pół roku, a produkcja nie ruszy przed 2027 r.

acpiorundc
z
reuters.com
dodany: 18 godz. i 19 min temu
  • 57
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Gother
Gother
18 godz. i 45 min temu
  • 2
https://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/comments/1uej68m/in_occupied_crimea_gasoline_is_now_being_resold/

Dla wojska paliwa starczy. No chyba że całe rozkradną i zaczną sprzedawać po 15 zł za litr.
#ukraina
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc 18 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@Gother: właśnie na reddicie więcej ciekawych filmików dzięki za link.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
wczoraj, 11:31:31
  • 71
Polska jest drugim po Chinach największym eksporterem towarów na Ukrainę. Mamy tam bezprecedensowe prawa których nie mają obywatele żadnego innego kraju - między innymi takie same możliwości zakładania biznesów jak Ukraińcy bez dodatkowych formalności. Korzysta z tego ponad 3000 firm.
O tym że na kontaktach handlowych nie korzystamy krzyczy koleś którego największym osiągnięciem jest wyłudzenie kawalerki od miasta za ułamek ceny rynkowej.
#ukraina #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc 22 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 2
Polska jest drugim po Chinach największym eksporterem towarów na Ukrainę.


@dqdq1: zobacz jaki to eksport. Tam sporo rzeczy wygląda na jakąś formę reeksportu z innych krajów. https://tradingeconomics.com/poland/exports/ukraine
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc 22 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 2
których dokładnie rzeczy nie produkujemy w Polsce?


@dqdq1: chodzi o to, że fajnie, że eksportujemy tyle na Ukrainę. Tylko gdyby nie wojna to Ukraina nie brała by z Polski np. paliw bo by było więcej miejsc gdzie by mogli to robić i pewnie taniej. To tak samo jak informacja, że Polska jest głównym importerem dronów z Tajwanu. Ale w gruncie rzeczy możemy podejrzewać, że to jest jakaś forma reeksportu na
  • Odpowiedz

1369

70% Polaków żąda jawności wynagrodzeń w służbie zdrowia

70% Polaków żąda jawności wynagrodzeń w służbie zdrowia

Polski system ochrony zdrowia właśnie zderzył się ze ścianą społecznych oczekiwań. Gdy miliony pacjentów miesiącami czekają na wizytę u specjalisty, wieści o rekordowych kontraktach medyków elektryzują opinię publiczną szybciej niż nagłe spadki na giełdzie technologicznej. Najnowszy sondaż nie pozos

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: wczoraj, 11:54:43
  • 87
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
acpiorundc
acpiorundc 22 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 17
ale oni przecież non stop pracują po godzinach i w dni wolne, nawet w nocy, bez przerw, jak roboty :)


@clown_world_order: tak mówią, że tylko dzięki temu, że biorą nadgodziny to nie zamknięto 90% szpitali. Ale dokładnie w tym samym momencie mówią, że nie można kształcić więcej lekarzy bo nie będzie pracy. ¯\(ツ)/¯

29

Ministerstwo zmienia zasady dla agentów nieruchomości. Będą też kary

Ministerstwo zmienia zasady dla agentów nieruchomości. Będą też kary

Ministerstwo Rozwoju i Technologii szykuje rewolucję na rynku nieruchomości

qmulus
z
businessinsider.com.pl
dodany: wczoraj, 06:20:24
  • 9
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
acpiorundc
acpiorundc wczoraj, 07:10:45 via Wykop
  • 16
Co więcej, nowela wprowadzi sztywny, ustawowy katalog obowiązków, które pośrednik będzie musiał wykonać w każdym przypadku — bez względu na to, co wpisano w umowie.


Wreszcie pośrednicy będą brać odpowiedzialność za transakcję a nie tylko będą reprezentować "transakcję".

Kluczowym elementem reformy jest całkowity zakaz pobierania wynagrodzenia od obu stron tej samej transakcji. Ma to wyeliminować konflikt interesów i sprawić, że agent będzie dbał wyłącznie o dobro tego klienta, z którym związał się
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

acpiorundc
acpiorundc wczoraj, 10:08:56 via Wykop
  • 0
Chwilowo może być, ale potem to ewoluuje w stabilną formę - przykład hiszpański - pośrednika opłaca w całości sprzedający, a typowa stawka to 5% ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mocoloco: i już widzę jak sprzedający będzie chętny na oddanie 5% za wystawienie oferty na otodom/olx.
Czoso
Czoso
wczoraj, 08:19:31
  • 12
Mickpl oraz wykop.pl to polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/nowe-prawo-uderzy-w-posrednikow-nieruchomosci-groza-im-surowe-kary/t6ewmzq

#nieruchomosci #heheszki
Czoso - Mickpl oraz wykop.pl to polski deep state ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://businessinside...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc wczoraj, 08:58:57 via Wykop
  • 2
@Czoso: tutaj jest wpis na ten temt: https://wykop.pl/link/7967053/ministerstwo-zmienia-zasady-dla-agentow-nieruchomosci-beda-tez-kary to trzeba go wykopać ;)
@qmulus 29

Ministerstwo zmienia zasady dla agentów nieruchomości. Będą też kary

więcej
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
przedwczoraj, 13:32:44
  • 328
#rosja #ukraina #wojna
Tydzień temu uszkodzili elektrownię w Symferopolu. Teraz spalili elektrownię w Kerczu. Małą, ale ważną. To tam wychodzą podmorskie kable energetyczne dostarczające prąd z Rosji. Została tylko elektrownia w Sewastopolu. Można się więc spodziewać, ze i ją dosięgną drony. Wtedy Krym zostałby bez prądu. Dodatkowo na Krymie nie ma paliwa do generatorów.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc przedwczoraj, 14:10:58 via Wykop
  • 0
Wtedy Krym zostałby bez prądu. Dodatkowo na Krymie nie ma paliwa do generatorów.


@yosemitesam: a podobno tam lokalnie wykupiono wszystkie rowery, motorowery elektryczne. To zostanie zwykły rower czy jeździć wszędzie konno.
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
przedwczoraj, 13:26:31
  • 89
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc przedwczoraj, 13:40:12 via Wykop
  • 1
AGM-188A rusty dagger.


@dqdq1: jak sobie czytam tutaj https://en.wikipedia.org/wiki/AGM-188_Rusty_Dagger to budżet na R&D wynosił $225 milionów dolarów. Niecałe 900 mln zł. Dlaczego ten projekt kosztuje tylko 900 mln zł? Jeżeli to kosztuje tylko tyle to sami powinniśmy rozpocząć R&D takich rakiet. Potem koszt 1 rakiety to ok. 250k USD. Powinniśmy mieć całą linię produkcyjną takich rakiet aby zejść z 250k USD jeszcze niżej i mieć w zapasach z 10k takich
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
22.06.2026, 10:24:29
  • 372
#ukraina #polska #bekazpisu #codziennynawrocki
ciekawie się robi (źródło Onet) #polityka
CipakKrulRzycia - #ukraina #polska #bekazpisu #codziennynawrocki
ciekawie się robi (ź...

źródło: 1000000916

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc 22.06.2026, 10:37:59 via Wykop
  • 39
@CipakKrulRzycia: prawdy to się pewnie dowiemy za rok czy 2. A to też może być "gra" Zełeńskiego tak aby pokazać, że to Polacy są wszędzie problemem a nie Ukraińcy. To Ukraińcy przypadkowo nazwali oddział UPA. Przypadkowo Tuska "wywalili" z pociągu. Przypadkowo nas nazwali kolaborującymi z ruskimi ( ONZ 2023 ) bo nie chcieliśmy ich zboża na rynku. Przypadkowo blokowali ekshumacje. Przypadkowo na przełomie 2021/2022 blokowali LHS i tranzyt towarów. Oni
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc 22.06.2026, 10:47:03 via Wykop
  • 19
Pytanie czy jest sens aż tak daleko iść w poświęcanie relacji dyplomatycznych dla rolników.


@KurczakiZiemniakiPorosty: jakie relacje dyplomatyczne? Zobacz jak działa Ukraina. Jeżeli jest cos po wspólnej myśli to odrazu działają szybko. A jak nie jest np. jak w przypadku rolnictwa gdzie Polakom nie opłaca się ukraińskie zboże a Ukraińcom opłaca się to wyzywają ciebie od ruskich i eskalują do UE/Brukseli. Oni mają w poważaniu "ugodę" i relacje. Po prostu
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc 22.06.2026, 11:14:08 via Wykop
  • 8
ale ekshumacje trwają już od ładnych kilku miesięcy ale konfopisowskie media o tym nie mówią


@szmichal: a gdzie ja napisałem, że blokują ekshumacje? Napisałem, że blokowali. Ale tak czy siak tempo nadawania pozwoleń na ekshumację trwa tak długo, że pewnie zbadanie wszystkich miejsc zajmie z 50 lat. Tak samo z LHS blokowali i tuż przed wojną odblokowali jak zaczęło się robić gorąco. Tylko wszędzie widać, że trzeba ich siłą zmuszać
  • Odpowiedz
del855
del855
22.06.2026, 08:30:13
  • 2
Jednak nie ma to jak Warszawa. Na Warszawę nie ma mocnych. 10% wzrostu w najlepsze 20 gospodarczych lat robi wrazenie. Nie ma watpliwosci, ze to jest to betonowe eldorado.

( ͡º ͜ʖ͡º) ZART: po drodze miasto zmieniło sposob liczenia mieszkancow zeby go dostosować do rzeczywistości ktora to uwzględnia niezamedlowanych. Realny przyrost mieszkancow w tej chwili ok 10k rocznie(sami niezameldowani, bo z zameldowanych 1.65 mln wynika ze miasto
del855 - Jednak nie ma to jak Warszawa. Na Warszawę nie ma mocnych. 10% wzrostu w naj...

źródło: 1000050197

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc 22.06.2026, 08:34:59 via Wykop
  • 1
@del855: w Warszawie gdyby nie wojna to by było ok 1,8 mln ludzi a nie 1,866. Wzrost wtedy by wynosił 6-7%.
acpiorundc - @del855: w Warszawie gdyby nie wojna to by było ok 1,8 mln ludzi a nie 1...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-22 o 10.33.05

Pobierz
  • Odpowiedz
ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta
ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta
ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta
21.06.2026, 09:48:17
  • 1
aż sie oplułem, zajebisty atut xd
#heheszki #nieruchomosci
ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta - aż sie oplułem, zajebisty atut xd
#heheszki #nieru...

źródło: xddd

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc 21.06.2026, 09:55:09 via Wykop
  • 0
@ModeracjaNiePomoglaOdzyskacKonta: czyli mieszkanie nie do remontu już nie ma plusów własnej aranżacji.
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc 21.06.2026, 11:27:52 via Wykop
  • 1
@HexenHeretic: na wynajem to wiesz jesteś tylko w "gościach" ale tutaj mówimy o sprzedaży mieszkania.
  • Odpowiedz
KingRagnar
KingRagnar
21.06.2026, 09:21:02
  • 1
Możliwe ze w tej aferze doszło do serii nieprawdopodobnych nieporozumień. Prawdopodobnie prezydent ukrainy nie ma wiedzy o tym co robiło UPA i przypadkowo nadał jednostce imię bohaterów UPA i nie wiedział że taka decyzja moze pogorszyć relacje z polską a na pewno nie chciał tych relacji pogorszyć i musial nadac tej jednostce takie imie a nie inne. Niestety Polacy wykręcili z tego aferę pogarszając stosunki z Ukrainą. Ewidentnie polska wina. #ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc 21.06.2026, 09:22:59 via Wykop
  • 0
Prawdopodobnie prezydent ukrainy nie ma wiedzy o tym co robiło UPA i przypadkowo nadał jednostce imię bohaterów UPA


@KingRagnar: pierdzielenie doskonale wiedział o co chodzi.
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc 21.06.2026, 09:31:45 via Wykop
  • 0
myślisz ze jak sie jest prezydentem to ma sie czas na czytanie historycznych książek?


@KingRagnar: nie no jest królem i nic nie musi. Nie ma żadnych doradców a wszystkie decyzje podejmuje sam.
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
19.06.2026, 19:20:52
  • 523
Nawrocki odebrał order Żeleńskiemu na dzień przed konferencją w Polsce dot. odbudowy Ukrainy i dzień po atakach na Moskwę. No cóż, chyba zachód Europy się ucieszy z kontraktów na odbudowę. A my jak zwykle nie dostaniemy nic. Ciekawe czy temu też odbierze?

#wojna #ukraina #nawrocki #polityka
Davvs - Nawrocki odebrał order Żeleńskiemu na dzień przed konferencją w Polsce dot. o...

źródło: 8cdd2157d40f1df72b8cba67bf54ac702769ae8ed3de10eb069a8ea859932a9c

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc 19.06.2026, 19:46:07 via Wykop
  • 7
No cóż, chyba zachód Europy się ucieszy z kontraktów na odbudowę.


@Davvs: po 1 i tak wszystko będzie musiało jechać przez Polskę geografii nie da się oszukać.
Po 2 i tak będziemy włączeni do odbudowy Ukrainy nawet jako firmy podwykonawcy itd.
Po 3. Ciekawe za czyje pieniądze by była ta odbudowa? I czy by wyglądała jak problem budowanego kompleksu przetwarzania odpadów pod Lwowem.
  • Odpowiedz
kamil-lobodzinski
kamil-lobodzinski
19.06.2026, 14:24:41
  • 1
#ukraina https://www.facebook.com/share/v/1LaT6y7zBY/
Coś już się dymi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

acpiorundc
acpiorundc 19.06.2026, 14:29:02 via Wykop
  • 1
@kamil-lobodzinski: a to z dzisiaj? Czy jeszcze wczorajsze nagrania?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.05.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.02.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.02.2022

    Mikroblogger
  • Wykopowicz
    od 15.10.2025

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking