Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BFyre

BFyre

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9242
  • Znaleziska 2010
  • Mikroblog 7232
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 3
Turin89
Turin89
wczoraj, 11:15:37
  • 316
Jak dla mnie idealny kandydat na idola dla prawicy.
Bynajmniej nie jest gejem.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
Turin89 - Jak dla mnie idealny kandydat na idola dla prawicy. 
Bynajmniej nie jest ge...

źródło: 1000004584

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 20 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 7
@Turin89: co ten zjeb Tarczyński p------i, Irlandczycy w porażającej większości McGregora NIENAWIDZĄ. To są tylko jakieś mokre sny prawicowej międzynarodówki.
  • Odpowiedz
Manfakk
Manfakk
wczoraj, 01:09:17
  • 102
Wyobrażam sobie tego czopka po 20 min grania przeciwko chłopakom z WKSu XDD

#mecz
Manfakk - Wyobrażam sobie tego czopka po 20 min grania przeciwko chłopakom z WKSu XDD...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre wczoraj, 01:12:19 via Wykop
  • 59
@Manfakk: mimo wszystko my też mielibyśmy na nich odpowiedź
BFyre - @Manfakk: mimo wszystko my też mielibyśmy na nich odpowiedź

źródło: 1000026243

Pobierz
  • Odpowiedz
polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
12.06.2026, 12:47:51
  • 416
#mecz
polskipolakz_polski - #mecz

źródło: 721517379_1290080756619578_2902262544539737788_n

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 12.06.2026, 15:35:33 via Wykop
  • 0
@polski_polak_z_polski: bliźniaczki! Albo i czworaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre 07.06.2026, 21:15:37
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre
Autor
07.06.2026, 21:21:33 via Wykop
  • 0
@Casuel: jemu to na pewno nie, miał piękny pogrzeb (w dołku nad rzeką zaraz za płotem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre
Autor
07.06.2026, 21:23:00 via Wykop
  • 3
Oto wyżej wymieniona łowczyni
BFyre - Oto wyżej wymieniona łowczyni

źródło: 1000025242

Pobierz
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre
Autor
07.06.2026, 21:51:37 via Wykop
  • 1
@paramyksowiroza: dobra uwaga z tymi pchłami. Tu jest ogólnie dużo owadów więc nie pomyślałem, ale chodził po mnie potem jakiś dziwny mały "żuczek". Może to pchła :D
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre
Autor
07.06.2026, 21:56:29 via Wykop
  • 1
@paramyksowiroza: kotów brak, a na pchły i inne insekty chyba jakieś środki tu mają :)
  • Odpowiedz
hos85
hos85
31.05.2026, 09:35:35
  • 110
Ludzi co prawda nie ma, ale widoków też nie:<
No ale lecimy
Pozdro
#tatry #gory
hos85 - Ludzi co prawda nie ma, ale widoków też nie:<
No ale lecimy
Pozdro
#tatry #go...

źródło: 1000028893

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 31.05.2026, 15:44:06 via Wykop
  • 0
@hos85 @JoMaHaa @jakub-kubu-fiedorczuk: rok temu we wrześniu byłem i to samo. Ale byłem też dwa razy wcześniej przy pięknej pogodzie, widok jest wart wielokrotnego wejścia żeby go ustrzelić
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre 31.05.2026, 15:45:41 via Wykop
  • 0
@hos85: blisko "ataku szczytowego" było tak. Po polskiej stronie chmury, po słowackiej dolina w słońcu, ale Bystra całkowicie w chmurach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
BFyre - @hos85: blisko "ataku szczytowego" było tak. Po polskiej stronie chmury, po s...

źródło: 1000013483

Pobierz
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre 31.05.2026, 15:54:10 via Wykop
  • 0
@hos85: no klasa. Panorama jak Himalaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
20.04.2026, 17:42:59
  • 544
Puściłem dzisiaj w tle tvp info, leci od 17:30.

Nie jest idealnie ale jedna refleksja: jeżeli ktoś mówi, że to to samo co za czasów kurskiego to są 2 opcje:
- jest upośledzony
- jest wyjątkowo wyrachowanym, politycznym trollem (pozdro stano)

#bekazpisu #polityka #tvpis
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 20.04.2026, 19:15:26 via Wykop
  • 6
@robert_blaszczykowski: zgadzam się, też kilka razy na próbę oglądałem np. wiadomości w TVP. Były momenty że zapaliła mi się lampka że coś jest tendencyjne, ale właśnie - lampka. Takie "ech, to jest trochę pod rząd ustawione". Tymczasem za pisu było po prostu walenie konia pod zajebistość rządu, nagonka na Tuska, Niemcy, UE i ogólnie vibe Korei Północnej.

A na Krzysia Pisowskiego wielka mela. Chłop sam z d--y wymyślił sobie aferę
  • Odpowiedz
m4jkel
m4jkel
15.04.2026, 06:25:21
  • 371
N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabin i w razie czego będzie w obronie własnej XD dobry chłopak z wytatuowaną bronią na przedramieniu chciał się tylko bronić XD

#polska #policja #wiadomosci #bystrzycaklodzka #s---------a
m4jkel - N------e małolaty 16, 18 i 26 dra się na osiedlu. C--j ide do domu po karabi...

źródło: 1000016101

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 15.04.2026, 10:30:54 via Wykop
  • 0
@niegwynebleid: wyważone zdanie w internecie? Na wykopie? Stary, to tutaj tak nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre 12.04.2026, 11:11:27
  • 14
Byłem właśnie z różową kilka dni w Barcelonie. Widziałem dziesiątki palestyńskich flag wiszących w oknach, napisy typu "Israeli tourists not welcome", oskarżające Izrael i Netanyahu o zbrodnie i tak dalej. Za każdym razem jakoś tak miło się robiło na serduszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A swoją drogą czarnych i innych imigrantów tam pełno, a jedyna nieprzyjemność spotkała nas od Polaka który chciał wyżebrać pieniądze "na jedzenie". Wielki chłop swoją drogą, jakby z
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre
Autor
12.04.2026, 14:25:56 via Wykop
  • 0
@MarciNo75:

Ej, ale to wy zaczepiliscie słownie tego żebraka i dziwisz się, ze wam odpowiedział?


Zaczepiliśmy? xD Chłop do nas podszedł, kłamie, wyłudza kasę na c--j wie co, a potem jeszcze szczeka jak ktoś mu to kłamstwo wypomina. Ktoś kto jest głodny wziąłby nawet domową kanapkę i podziękował (akurat miałem normalne pakowane produkty ze sklepu). Poza tym nikt nie płacze, jestem po prostu zażenowany że taki odpad tam łazi i robi Polakom
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre
Autor
12.04.2026, 14:28:01 via Wykop
  • 0
@helghast: tak, tylko trochę żałosny w ustach typa wyłudzającego hajs na ulicy od turystów, których w przeciwieństwie do niego najwyraźniej stać żeby sobie tam przylecieć, spędzać miło czas i nie żebrać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
06.04.2026, 08:21:36
  • 17
czy z perspektywy lat uważasz, że WTC to była ściema czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#usa #ankieta #geopolityka #wtc #wojna #iran #izrael #bliskiwschod #irak
gerwazy-oko - czy z perspektywy lat uważasz, że WTC to była ściema czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: 125be98981e9ea-945-560-0-122-2048-1228

Pobierz

czy WTC to ściema?

  • tak, amerykanskie sluzby sobie to zainscenizowaly 61.3% (826)
  • nie, naprawde tak bylo jak mowi sie oficjalnie! 38.7% (522)

Oddanych głosów: 1348

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 06.04.2026, 09:54:21 via Wykop
  • 4
@gerwazy-oko: ja myślę że to mogło być tzw. LIHOP (let it happen on purpose), a nie MIHOP (make it happen on purpose). Czyli służby nie spowodowały 9/11, ale znały plany terrorystów i zdecydowały się nic nie zrobić, bo było im to na rękę.

Oczywiście to wciąż teoria spiskowa i nie uznaję jej za pewnik.
  • Odpowiedz
gerwazy-oko
gerwazy-oko
02.04.2026, 10:37:46
  • 3341
Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa mająca na celu uwolnienie Cieśniny Ormuz byłaby nierealna.
Oskarżył prezydenta Stanów Zjednoczonych, Trumpa, o podważanie NATO poprzez wyrażanie wątpliwości co do zobowiązań USA.
Macron dodał, że wojna nie może zapewnić trwałego rozwiązania problemu nuklearnego Iranu i że decyzja o wypowiedzeniu wojny Iranowi została podjęta wyłącznie przez Amerykanów i Izraelczyków, a nie przez Europejczyków.
#usa #izrael #iran #irak
gerwazy-oko - Prezydent Francji Macron powiedział, że jakakolwiek operacja wojskowa m...

źródło: photo_2026-04-02_12-32-21

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 02.04.2026, 11:51:46 via Wykop
  • 54
@Ryzcel: choroszcz zaprasza, a ta francuska "biała flaga" to już szczyt propagandy ładowanej nam do głów od dekad. Kraj z największą liczbą wygranych wojen/konfliktów w historii btw.
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre 26.03.2026, 14:34:04
  • 4
Usunięto kolejny mój wpis spod tagu #odzyskacpatriotyzm. Kilka tygodniu temu 1500 plusów, teraz ponad 400. Było fajne zaangażowanie w komentarzach, rozmowy. Odwołanie co do pierwszego odrzucone bez słowa wyjaśnienia, z tym pewnie będzie podobnie. Spędziłem sporo czasu żeby te posty napisać merytorycznie, najgorsze co w nich się pojawia to "idiota" w kontekście pewnego pana z Ameryki i drobne utarczki w komentarzach. I tak, za nazwanie kogoś idiotą można mieć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre
Autor
26.03.2026, 23:44:29 via Wykop
  • 0
@robson7: dzięki za miłe słowa. Ogólnie to wiesz, można pisać mniej więcej to samo żeby nie dało się do niczego przyczepić. Nie nazywać Trumpa idiotą i tak dalej. Ale jaki to ma sens? Ludzie na samym szczycie polityki, ci którzy rządzą nami i innymi używają obecnie gorszego języka i robią gorsze rzeczy. A jako zwykły człowiek nawet nie możesz ich głupkiem nazwać w socialach, bo zawsze się pojawi jakiś nadgorliwy
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
24.03.2026, 11:48:59
  • 118
Już nie ma żadnych wątpliwości.
To jednak jest NawRuski.

To jest właśnie wojna hybrydowa i czekają nas trudne czasy.

#polityka #bekazpisu #polskieonuce #wojna #russiahateclub #wojnahybrydowa #ruskapropaganda #bekazkonfederacji
mike-johnston - Już nie ma żadnych wątpliwości.
To jednak jest NawRuski.

To jest wła...

źródło: Screenshot_20260324-124924

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 24.03.2026, 13:25:18 via Wykop
  • 0
@JupikaYeah: tym że tacy jak ty siewcy wrogiej propagandy będą za zdradę przywiązywani do słupów. Mam nadzieję że pomogłem, Darku
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre 24.03.2026, 15:03:03 via Wykop
  • 0
@JupikaYeah: nic nie zgłaszałem, nie wiem co napisałeś.
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre 24.03.2026, 17:15:58 via Wykop
  • 2
@JupikaYeah: ale psychol xD ten to już sam zgłoszę, jesteś niezrównoważony.
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre 24.03.2026, 18:54:12 via Wykop
  • 0
@JupikaYeah: do budy propagandysto, zarzucasz mi zgłaszanie wpisów na podstawie swoich urojeń, a działasz z miesięcznego konta z którego wysrywasz tylko pisowski przekaz.
  • Odpowiedz
BFyre
BFyre 26.03.2026, 23:36:44 via Wykop
  • 0
@JupikaYeah: Darek, ty się módl żeby wojny w Polsce nigdy nie było. Bo w czasie wojny prawo działa trochę inaczej i różne przykre rzeczy się dzieją zdrajcom kraju :) Nie grożę bo na siebie nigdy i tak nie trafimy, ale stwierdzam fakt.
  • Odpowiedz

1728

Nawrockiemu puściły nerwy. Naskoczył na dziennikarza TVN

Nawrockiemu puściły nerwy. Naskoczył na dziennikarza TVN

A to pytanie, które wywołało jego wściekłość: "Panie Prezydencie, czy panu już nie przeszkadza zażyłość Viktora Orbana z Władimirem Putinem?".

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23.03.2026, 13:24:20
  • 462
  • #
    polska
  • #
    wegry
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
BFyre
BFyre 24.03.2026, 13:20:41 via Wykop
  • 1
@michalxd21: Tirana 2025, szczyt europejskiej wspólnoty politycznej gdzie byli liderzy całej Europy. Nie widzisz różnicy między tym, a jechaniem na Węgry kilka tygodni przed ich wyborami i ściskaniem się z Orbanem, któremu wszystkie sondaże zapowiadają katastrofę? Jakoś tam nikt inny się nie wybrał, tylko prawicowi premierzy Słowacji i Czech, no i nasz kibol.
BFyre
BFyre 24.03.2026, 19:48:22 via Wykop
  • -1
@michalxd21: a nie uważasz, że odwiedziny głowy państwa w obcym kraju tuż przed wyborami i spotkanie ze skazywanym na porażkę Orbanem jest rodzajem ingerencji w wybory? Węgierskie prorządowe media zareagowały m.in. tak: "wizyta tego powszechnie znanego z antyrosyjskiego nastawienia polityka stanowi jednocześnie bardzo wyraźny gest sprzeciwu wobec zarzutów o rzekome rosyjskie wpływy w kampanii Fideszu". Nasz prezydent gra pod wewnętrzną propagandę Orbana. W imię czyjego interesu? Polskiego? Co ma do
BFyre
BFyre 24.03.2026, 21:47:28 via Wykop
  • -1
@michalxd21: nie wiem co ma do tego Trzaskowski i nie wiem czemu ma mnie obchodzić POwski przegryw, ale rozumiem że to prawicowy odruch Pawłowa żeby zacząć coś smęcić o Tusku i pochodnych gdy się czujecie atakowani.

No i tak, poparcie zagranicznego polityka to jest wprost ingerencja w wybory, to że po prostu sobie temu zaprzeczasz nie zmienia dosłownie nic xD Ale logika się prawicy od dawna nie trzyma (dlatego od
BFyre
BFyre 24.03.2026, 22:38:35 via Wykop
  • -1
@michalxd21: nie jest to znowu aż takie częste. Podpytałem AI o zestawienie, jeśli nie zmyśla to na przestrzeni ostatnich 15 lat było u nas 6 przypadków takiego otwartego poparcia przez polityka z zagranicy, 3 dla PiS i 3 dla PO. Plus warto pamiętać, że taki prezydent RP musi wciąż po wyborach współpracować z tym kto wygra. No i jednak nigdy nie chodziło o poparcie kogoś tak kontrowersyjnego jak Orban obecnie.
Pierdyliard
Pierdyliard
23.03.2026, 19:29:37
  • 4
#polityka #polska

2026 a wykopki dalej nie rozumieją jak działa Polska polityka.
Dawno temu przed wyborami pisałam że Nawrocki wygra, i miałam rację, tak teraz dzięki takim filmikom jaki dzisiaj wpadł w łapy internetowi, jego pozycja w PL niesamowicie się umocni. Zobaczycie sami.
Większość Polaków właśnie jest taka i jak ktoś ich w----i to zachowuje się dokładnie tak samo.
A nie od dzisiaj wiadomo że jak ludzie się mogą łatwo z
Pierdyliard - #polityka #polska

2026 a wykopki dalej nie rozumieją jak działa Polska...

źródło: Twoj_Prezydent

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 23.03.2026, 20:19:32 via Wykop
  • 0
@melquiades: ależ wam się pali dupsko, prawusy. Dzień w dzień n----------ą prawackie afery, Trump (idol prawicy) podpala świat, Nawrocki (idol prawicy) kompromituje się na każdym kroku. SAFE zawetowany żeby Kaczyńskiemu nie było smutno, ceny paliw w------e w kosmos, świat na granicy 3WŚ. Wszystko dzięki prawicy.

Nagle pojawia się wasz złoty graal: afera pedo/zoofilska w PO. Sprawcy skazani (25 lat dla głównego sprawcy, 6 lat dla żony - byłej działaczki PO),
  • Odpowiedz
zrzed
zrzed
zrzed
22.03.2026, 14:17:37
  • 1
#polityka nowa flaga #ue ?
zrzed - #polityka nowa flaga #ue ?

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 22.03.2026, 14:43:43 via Wykop
  • 1
@zrzed: daj spokój darek
  • Odpowiedz
Villeman
Villeman
22.03.2026, 11:33:54
  • 1096
Ja pierdzielę, to się nie dzieje. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jedzie na Węgry wspierać kampanię skompromitowanego przyjaciela kacapów i putlera. Najgorsze jest to, że zakute łby będą klaskać uszami, a słupki poparcia nie drgną. Quo Vadis Polsko.
#wegry #ukraina #usa #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 22.03.2026, 11:59:27 via Wykop
  • 619
@Villeman: niewiele to da, ale trzeba i tak próbować i mówić głośno: zdrada. Prezydent RP to zdrajca, największa partia opozycyjna to zdrajcy. Realizowane są wytyczne amerykańskie (więc pośrednio rosyjskie) rozbijania UE i instalowania sprzyjających rządów.
  • Odpowiedz
mkorsov
mkorsov
mkorsov
19.03.2026, 23:51:49
  • 5
Czy nie uważacie, że Israel przez to co robi tworzy wokół siebie spirale nienawiści i każdy ma tego serdecznie dosyć?

#israel #iran #usa #wojna
mkorsov - Czy nie uważacie, że Israel przez to co robi tworzy wokół siebie spirale ni...

źródło: 1000004020

Pobierz

Czy to już pora na to co się dzieje raz na sto lat?

  • Tak 55.3% (84)
  • Jeszcze jak 44.7% (68)

Oddanych głosów: 152

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 20.03.2026, 00:47:47 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SakiTaki
SakiTaki
SakiTaki
17.03.2026, 23:07:07
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BFyre
BFyre 18.03.2026, 01:39:07 via Wykop
  • 1
@SakiTaki: bardzo wartościowe info, nie wiedziałem o tym spotkaniu. Warto obserwować. Plusik dla zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.06.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking