Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
death070

death070

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25316
  • Znaleziska 14594
  • Mikroblog 10722
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 12

3850

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16.06.2026, 19:43:49
  • 483
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
death070
death070 17.06.2026, 18:11:15 via Wykop
  • 0
@Bulgo: a ilu jest konowałów a ilu w ogóle pracujących?

1304

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

"System jest zwyrodniały". Donald Tusk zapowiada kontrole zarobków lekarzy

Jest kolejny ruch premiera po medialnych doniesieniach w sprawie rekordowych zarobków niektórych lekarzy.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 17.06.2026, 10:51:47
  • 283
  • #
    konowaly
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
death070
death070 17.06.2026, 16:06:30 via Wykop
  • 2
wyszedł syf publicznie więc udaje zatroskanego i kontroluje
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15.06.2026, 15:27:13
  • 6
Dajcie mi najlepsza grę w jaka graliście na literkę A. Zamierzam przejść gry zaczynające się na wszystkie litery alfabetu. Słucham państwa #gry #pcmasterrace
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

death070
death070 15.06.2026, 15:29:52 via Wykop
  • 2
@Hole_to_another_universe: armed assault seria
  • Odpowiedz

448

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Kultura zapierdzielu staje się dla czterdziestolatków nieznośna

Nie bez powodu mówimy, że około czterdziestych urodzin przychodzi przełom, bo właśnie wtedy zaczynamy bliżej przyglądać się swojemu życiu. Nieco zwalniamy i często zauważamy, jak szybko biegliśmy do tej poryi że jesteśmy już mocno wykończeni. Coraz mniej akceptujemy ustawiczny zapierdziel.

XeNinja
z
kobietytomy.pl
dodany: 02.06.2026, 13:44:49
  • 191
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    psychologia
  • #
    korposwiat
  • #
    programista15k
death070
death070 03.06.2026, 13:06:06 via Wykop
  • 0
@Cebulakx: ma to sens
death070
death070 03.06.2026, 13:07:23 via Wykop
  • 3
@mk321: ok ale niech podatek będzie jeden i znośny np dziesięcina a nie wszystko co się da opodatkować za nieudolną policję głupie sądy i dziurawe drogi

3376

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 452
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
death070
death070 03.06.2026, 13:00:39 via Wykop
  • 0
@rychu-nalepa: serio to? ja jebię
death070
death070 02.06.2026, 15:02:54
  • 3
#heheszki
death070 - #heheszki

źródło: 20260531-140016

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiskoler_double
Wiskoler_double
02.06.2026, 15:09:59 via Wykop
  • 4
@Mega_Smieszek: Dokładnie tak.
  • Odpowiedz
PansaSanczo
PansaSanczo
02.06.2026, 15:53:07 via Android
  • 0
@Wiskoler_double: a potem policja i tak szuka matki
  • Odpowiedz
death070
death070 31.05.2026, 15:23:48
  • 0
jeden gnój nie oddał mi długu jest jakaś szansa na zlokalizowanie gościa? mam imię nazwisko nr telefonu i wiem na jakiej ulicy mieszka

#kiciochpyta #finanse #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

death070
death070
Autor
31.05.2026, 15:59:29 via Wykop
  • 0
@MazurskiSmak: nie wiem który dom czy mieszkanie
  • Odpowiedz
death070
death070 31.05.2026, 15:44:18
  • 10
#heheszki
death070 - #heheszki

źródło: 20260531-140016

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1207

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu 2026 - kościoły zwolnione z podatku. W końcu to inny deszcz.

Podatek od deszczu uderzy we wszystkich, tylko nie kościoły i związki wyznaniowe. Ktoś jest w stanie wytłumaczyć czym różni się wybetonowany parking pod kościołem od firmowego?

PanStrasznieZuy
z
infor.pl
dodany: 31.05.2026, 07:30:15
  • 224
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    kosciol
death070
death070 31.05.2026, 10:15:34 via Wykop
  • -3
@giorgioborgio: przeciez dzbanie to się zmienia na naszych oczach a jak wymrą grzyby na wsiach to już w ogóle.
death070
death070 31.05.2026, 10:44:26 via Wykop
  • 1
@giorgioborgio: a ty skąd wiesz kto chodzi a kto nie w powiatowej? szklana kula? jesteś jakiś katol tfu! kościół to rak
death070
death070 31.05.2026, 10:46:34 via Wykop
  • 1
@DziendobryMireczku: płacę podatek od tego co kupię za pieniądze któe już były przy wypłacie pensji opodatkowane. Tego nic nie przebije.
death070
death070 31.05.2026, 12:28:54 via Android
  • -1
@giorgioborgio: próbujesz zaklinać rzeczywistość i sam sobie wmawiasz co jest a czego nie ma
death070
death070 31.05.2026, 14:08:38 via Android
  • 0
@giorgioborgio: to że ludzie chodzą do kościoła, młodzi ludzie, i to że kościół ma jakąkolwiek przyszłość .
od 2000 lat cwaniakuje więc jest duży i silny ale do czasu
miejsce religii jest w średniowieczu czyli przeszłości, wiara w bogów to ciemnota.
welonka
welonka
welonka
31.05.2026, 10:28:08
  • 5
#tenis dla tych, którzy nie oglądają za często tenisa podpowiem, że utrzymanie własnego serwisu po przełamaniu nie jest zabronione
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

death070
death070 31.05.2026, 10:29:30 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
31.05.2026, 03:35:26
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

death070
death070 31.05.2026, 03:36:01 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: pewno z ukrainy
  • Odpowiedz

738

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Skarbówka wpadła na pizzę. Skończyło się mandatem na 2500 zł

Kontrola skarbówki w jednej z pizzerii w Gdańsku zakończyła się mandatem na kwotę 2500 zł. Powodem nałożenia tak wysokiej kary były krewetki, które pojawiły się na pizzy. Właściciel naliczył bowiem błędną stawkę VAT.

nie-ma-juz-wolnych-loginow
z
finanse.wp.pl
dodany: 29.05.2026, 19:28:04
  • 200
  • #
    skarbowka
  • #
    pizza
  • #
    podatki
  • #
    kara
  • #
    pieniadze
death070
death070 31.05.2026, 03:31:19 via Wykop
  • 5
i weź prowadź biznes w pl qurwa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

762

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Lek na który zbierają to Elevidys Tutaj OFICJALNY CYCTAT Z DOKUMENTU EUROPEJSKIEJ AGENCJI MEDYCZNEJ "Różnica w zmianie wyników w skali NSAA między dwiema grupami wyniosła 0,65 w 34-stopniowej skali i nie była istotna statystycznie, co oznacza, że mogła wynikać z przypadku."

Ryzcel
z
instagram.com
dodany: 26.05.2026, 15:51:46
  • 174
  • #
    latwogang
  • #
    wykop
  • #
    afera
death070
death070 27.05.2026, 13:02:08 via Wykop
  • 3
@SzuruSzur: a sprobuj skrytykowac cokolwiek co robi ten gość to zaraz hejt
death070
death070 25.05.2026, 13:04:30
  • 10
#latwogang ile milionów na kolejną zbiórkę bo głupie polaczki dają? ile na kolejny wał i lans dla piotrusia? tfu!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

death070
death070
Autor
27.05.2026, 04:31:28 via Wykop
  • 0
@Hubbabubbastyle: idź sypnij kasom na dziecioszka co w dorosłym życiu by na ciebie nie splunął
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
26.05.2026, 16:44:37
  • 5
Bede srać wiśniami

#przegryw #wisnie #gownowpis
walicwasss - Bede srać wiśniami 

#przegryw #wisnie #gownowpis

źródło: 3485

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

death070
death070 26.05.2026, 16:50:50 via Wykop
  • 0
@walicwasss: oby ci szpaki obdziobały
  • Odpowiedz
death070
death070 26.05.2026, 09:16:04
  • 6
#lodz #przegryw #praca

od jutra w MPO na śmieciarce ehh
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

death070
death070
Autor
26.05.2026, 09:42:41 via Wykop
  • 4
@bartlomiej_rakowski: dzięks to dzięki mnie miasto jest czyste
  • Odpowiedz
death070
death070
Autor
26.05.2026, 16:46:50 via Wykop
  • 2
@FrostlyMostly: 39,2 brutto podstawy
  • Odpowiedz
death070
death070
Autor
26.05.2026, 16:47:34 via Wykop
  • 2
@bartlomiej_rakowski: jestem śmieciarzem i jestem z tego dumny
  • Odpowiedz

545

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

279 720 zł to maksymalna kwota, jaką każdy poseł mógł rozliczyć w ramach ryczałtu na prowadzenie biura poselskiego za 20

starnak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 25.05.2026, 06:21:04
  • 104
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    biuraposelskie
  • #
    poslowie
death070
death070 26.05.2026, 06:12:28 via Wykop
  • -1
to co naród idziemy protestować! OH WAIT
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2634

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Exit Poll Polsat News - Miszalski i Rada miasta Wylatują

Wg exit Poll Polsat News frekwencja wyniosła 33,4%

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 19:02:28
  • 610
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    polityka
death070
death070 25.05.2026, 12:59:34 via Wykop
  • -1
mam pytanie- czym sobie zasłużył na odwałanie?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

death070
death070 25.05.2026, 14:26:32 via Wykop
  • 1
@BoneOO: ok dzięki
Jutinka
Jutinka
25.05.2026, 11:36:56
  • 2
#latwogang Podobno w czerwcu ma być kolejna akcja coś na kanale zero mówili
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

death070
death070 25.05.2026, 13:07:00 via Wykop
  • 0
@Jutinka: widzą że głupków co dają nie brakuje to zrobią kolejną zbiórkę proste a za miesiąc wyjdzie że to jakiś wał był hahaha
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • kredyt nienawiści

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.04.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.04.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.03.2020

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking