Wpis z mikrobloga

Jak tam wykopki? Wolne wzięte od kołchozu żeby się NACHLAĆ gdzieś nad bajorem, czy przed komputrem i NA CHWILĘ zapomnieć o kołchozie, do którego wracacie już za 3 dni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Pan Sikalafou dzisiaj kawka mrożona, klikanko w kąputer i cyk >1000 zł więcej na wypłacie.

sialalala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracait #praca #pracbaza #przegryw #produkcja #kolchoz #korposwiat #korpo #programista15k #programista25k #heheszki
s.....u - Jak tam wykopki? Wolne wzięte od kołchozu żeby się NACHLAĆ gdzieś nad bajor...

źródło: comment_1655455724UMgzWbLZuFQusIzXx54eZH.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@RumunElfik2137: zaraz tu napisze, że przecież to żarty hehehe i się nie spinajcie heheheh, nie wiem jaką radość może mu dawać wywyższanie się nad kimś kto jest już na dnie - przegrywami
  • Odpowiedz
@Alky: tak, ale w.szkole czy pracy, wykop jest taka bezpieczna przystanią, tak żeby przegryw mógł się mentalnie schronić wśród sobie podobnych. Dzięki temu nie popełnia samobójstwa i jego cierpienie trwa dłużej, a jak wiadomo cały świat napędzany jest cierpieniem przegrywow, także im dłużej cierpią t lepiej dla świata.
  • Odpowiedz
@sikalafou: U znajomego na budowie domu był hydraulik, ceniony w okolicy, solidny, słowny. Gość 30-32 lata. 2 dni pracy 5500:) Miasto wojewódzkie 70000. Oczywiście czekał w kolejce.
  • Odpowiedz
U znajomego na budowie domu był hydraulik, ceniony w okolicy, solidny, słowny. Gość 30-32 lata. 2 dni pracy 5500:) Miasto wojewódzkie 70000. Oczywiście czekał w kolejce.


@luky1234: woow zajebiście ziooom! Teraz już wiem dlaczego mój #!$%@?, wąsaty hydraulik podjeżdża do mnie pod chatę panamerą z salonu, żeby wymienić mi spłuczkę w kiblu. Extra! Niech się powodzi ludziom :)
  • Odpowiedz
@Alky: raczej napędem, reptilianie żywią się ich cierpieniem i pozwalają w zamian reszcie żyć spokojnie. Premiują tych którzy przegrywow dręczą i jakoś się ten świat kręci.
  • Odpowiedz
@sikalafou: To jest właśnie problem branży budowlanej, że większość to #!$%@? Janusze, którzy mówią, ze przyjdzie za tydzień a jest za miesiąc, że wyjdzie 10000 a wychodzi 20000. To efekt tego że budowlańcami mechanikami zostawali przygłupy z ostatniej ławki mający problem z prostym układem równań. Teraz ta branża potrzebuje specjalistów, bo już nie buduje się wielkiej płyty po flaszce i jeśli ktoś jest ogarnięty to każdy woli zapłacić, ale mieć zrobione
  • Odpowiedz