Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bidzej

bidzej

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 47507
  • Znaleziska 12420
  • Mikroblog 35087
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 65

794

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

Kacprzyk zorganizował na SOR salonik VIP dla polityków

1.6 miliona rocznie i stanowisko koordynatora SOR służyło do zorganizowania saloniku VIP na SOR do którego w publicznym szpitalu przyjeżdżali politycy i wpływowi znajomi z pierdołami

viktorro
z
youtube.com
dodany: 22 godz. i 42 min temu
  • 185
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
bidzej
bidzej 21 godz. i 4 min temu via Wykop
  • -1
na dobre.


@joker007: a wyborny żarcik. małpolaki ich sobie znowu wybiorą, najdalej po 2 kadencjach kolegów z PiS.

24

Europa szykuje nowy model cyfrowej identyfikacji

Europa szykuje nowy model cyfrowej identyfikacji

Hashgraph i Truesense zgłosiły patent na system łączący fizyczną obecność z cyfrową tożsamością.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: wczoraj, 02:37:10
  • 8
  • #
    blockchain
  • #
    unia
  • #
    przepisy
bidzej
bidzej 21 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 11
mordeczki, to dla zdrowia / bezpieczeństwa / ochrony dzieci!

skreślijcie sobie niepotrzebne.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dese
dese
wczoraj, 03:56:03
  • 829
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bidzej
bidzej 21 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 12
Bylo się uczyć prolu


@kuroszczur: wiadomo, wszyscy muszą się uczyć, potrzebujemy tylko wysokowykształconych.
A kto wozi śmieci albo sprząta tym wielkim uczonym kible, ten nie zasługuje na życie.
  • Odpowiedz
congobongo
congobongo
21 godz. i 53 min temu
  • 1
Jeździłem wczoraj pierwszy raz chińczykiem - konkretnie Omodą 9.
I powiem Wam… Że europa to się może pakować i zamykać. Za 200k Jest wszystko, plus skóry i wentylowane fotele coś czego nie mogłem się doprosić w aucie za ponad 300 z niemiec xD
Wady? No…. Powiedzmy, że line keeping assist mógłby działać lepiej i acc jest… takie se, ale kuuuuuuurde. Śmiem twierdzić, że jakiść spasowania lepsza niż w ostatnim mercu w którym siedziałem (glc
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bidzej
bidzej 21 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 5
@congobongo: aaaaa eeeee musisz kupować niemieckie, bo niemieckie to nam daje pracę, musisz tolerować, że niemieckie walą klientów po rogach bo inaczej to jesteś komuch!
  • Odpowiedz

3592

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 19:43:49
  • 458
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
bidzej
bidzej 22 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 2
3mln brutto -> 2.5mln netto.
A ty Areczku oddawaj połowę pensji.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1197

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

"Co za brednie ! Nie masz pojęcia o czym piszesz i niszczysz komuś życie na podstawie domysłów? Gratuluję . Sprawę zgłaszam na policję i do prokuratury. Do zobaczenia w sądzie" !

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 06:25:53
  • 178
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    patologia
bidzej
bidzej 15.06.2026, 06:56:48 via Wykop
  • 3
W Polsce "hejt" jest wtedy, kiedy "ludzie przywalają się do mnie, bo o---------m jakiś szajs, który mi się podoba".

Tępe babsko, jechać z nią.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

765

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 08:27:09
  • 271
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
bidzej
bidzej 15.06.2026, 04:50:08 via Wykop
  • 0
@Aprilwine: mnie do tego jeszcze zastanawia, jak to miało zadziałać nawet z liną - przecież do takiego skoku potrzeba, żeby skoczek mógł swobodnie "dyndać" pod punktem zaczepienia. A w tym wypadku skok miał być z filara mostu, co skończyłoby się rozbiciem o ten filar.

Wali mi to fejczurem.

4

Dziecko jadące rowerem jest pieszym. 10 najgłupszych przepisów Kodeksu Drogowego

Dziecko jadące rowerem jest pieszym. 10 najgłupszych przepisów Kodeksu Drogowego

Wiedziałeś, że dziecko jadące rowerem jest pieszym?

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 14.06.2026, 19:22:07
  • 4
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
bidzej
bidzej 14.06.2026, 19:59:51 via Wykop
  • 3
Sami jesteście głupi i w dodatku żałośni spamerzy.


@xaviivax: ...a jednak są bordo. Wypok elita internetu wykopuje takie gunwo i dokładnie pod to są takie wysrywy pisane.
lubie-sernik
lubie-sernik
14.06.2026, 11:10:12
  • 230
Jestem już 16. dzień w #azja i nic nie wskazuje na to, żebym miał w najbliższym czasie wracać do Polski.

Przepraszam, że rzadko dodaję wpisy, ale tyle się u mnie teraz dzieje. Do tego w pracy mam naprawdę sporo do zrobienia.

W poniedziałek byłem z @Arcane89 i Jaruwan w polsko-włoskiej restauracji. Jedliśmy pierogi ruskie i z mięsem – były przepyszne. W Krakowie bardzo ciężko byłoby znaleźć tak dobre pierogi... Piliśmy też
lubie-sernik - Jestem już 16. dzień w #Azja i nic nie wskazuje na to, żebym miał w na...

źródło: 1

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bidzej
bidzej 14.06.2026, 11:44:25 via Wykop
  • 3
poljaki pierogi xD


@maQus: od pierogów się odstosunkuj, bo nie ręczę za siebie (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej 14.06.2026, 11:47:33 via Wykop
  • 39
( ಠ_ಠ)
bidzej - ( ಠ_ಠ)

źródło: 24184

Pobierz
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej 14.06.2026, 18:35:24 via Wykop
  • 1
byles kozak uzytkownikiem, a teraz kryzys wieku sredniego i atencjusztwo?


@Hawthorne: niby 10 lat na wypoku, a nie zna cyklu życia mikroblogera...
  • Odpowiedz

2

Absolutnie nowy SUV Hyundaia wyceniony na 89 900 zł

Ma automat i doładowany silnik

NaMasce
z
namasce.pl
dodany: 14.06.2026, 12:48:36
  • 2
  • #
    hyundai
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
bidzej
bidzej 14.06.2026, 13:08:13 via Wykop
  • 1
@NaMasce twoja stara SUV
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nwmnic
nwmnic
nwmnic
13.06.2026, 20:41:23
  • 1
#mechanikasamochodowa #ford
Mam problem z moim gruzem, Ford Fusion 2009, po włączeniu zapłonu albo uruchomieniu silnika na liczniku nie świecą się kontrolki kierunkowskazów, fizycznie wszystkie kierunki działają. Jak kluczyk jest na pozycji przed zapłonem to kontrolki działają normalnie. Pojawia się też błąd airbag ale to podejrzewam kostkę pod fotelem. Do jakiegoś interfejsu niestety nie mam dostępu, tylko ten prosty elm na bluetooth.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bidzej
bidzej 14.06.2026, 06:45:30 via Wykop
  • 0
@nwmnic: a jak włączysz awaryjne? Nadal nic na zegarach?
  • Odpowiedz
bidzej
bidzej 14.06.2026, 11:53:25 via Wykop
  • 0
@nwmnic: jakieś grube jaja... Przejrzyj wszystkie punkty masowe jakie uda ci się znaleźć, sprawdź i ewentualnie wymień wszystkie żarówki, łącznie z tymi od oświetlenia wnetrza. Jak to nie pomoże, to szukaj kogoś kto ma adapterek i Forscana (jest grupa Forscan Polska na FB), albo chociaż CarScannera. Może wypluje coś sensownego.
  • Odpowiedz
cornel9192
cornel9192
12.06.2026, 19:56:01
  • 0
#motoryzacja kurde te chinskie marki powstają szybciej niż influencerzy xD nie nadążam. Raz polajkowałem Omode i mi wyskakują jakieś BEIC, BYD, HYUNGJI i inne co pierwsze widzę xD teraz przez 3 min scrollowałem i z 10 marek mam na fejsie, których nie znam. Co jest grane xDDD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bidzej
bidzej 12.06.2026, 20:03:58 via Wykop
  • 2
@cornel9192: KGM to jest nowa nazwa koreańskiego Ssang-Yonga
  • Odpowiedz
Menel-san
Menel-san
12.06.2026, 15:36:54
  • 1
po czym poznać czy taka cupra to nieoznakowany radiowóz? Chyba nie mają dwóch antenek tak jak bmw #motoryzacja
Menel-san - po czym poznać czy taka cupra to nieoznakowany radiowóz? Chyba nie mają d...

źródło: 2649

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bidzej
bidzej 12.06.2026, 16:14:17 via Wykop
  • 0
@Menel-san: jest jeden magiczns, chociaż bardzo ciężk do opanowania sztuczka, żeby się takimi rzeczami nie przejmować.
  • Odpowiedz

2

Testujemy nowego Peugeot 308 HB GT Exclusive Hybrid 145 KM. Ale wygodne fotele..

Testujemy nowego Peugeot 308 HB GT Exclusive Hybrid 145 KM. Ale wygodne fotele..

Nowy Peugeot 308 HB GT Exclusive Hybrid 145 KM trafił do redakcyjnego testu francuskie.pl. Pierwsze wrażenie? Bardzo wyg

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 12.06.2026, 04:11:15
  • 1
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    peugeot
bidzej
bidzej 12.06.2026, 14:09:23 via Wykop
  • 1
wy chyba w życiu w wygodnym fotelu nie siedzieliście.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Nieznana firma zajmująca się robotyką właśnie pozyskała miliardy dolarów

Nieznana firma zajmująca się robotyką właśnie pozyskała miliardy dolarów

Niemiecka firma zajmująca się robotyką humanoidalną przyspieszyła globalny wyścig w dziedzinie sztucznej inteligencji

PIAN--A_A--KTYWNA
z
vietnam.vn
dodany: 12.06.2026, 07:02:24
  • 4
  • #
    technologia
  • #
    niemcy
bidzej
bidzej 12.06.2026, 14:05:20 via Wykop
  • 0
Przecież to jest taka wydmuszka i wał, że głowa mała.
Kto to finansuje? Ci ludzie kłamią w żywe oczy, ba, nawet na ich własnej stronie internetowej ciężko znaleźć jakiekolwiek prawdziwe zdjęcie ich robota - a te, które są, pokazują modele składane z chińskich części.

Jedyne, w czym oni są dobrze to nawijanie makaronu na uszy w celu pozyskania dotacji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bidzej
bidzej 12.06.2026, 14:07:23 via Wykop
  • 0
@TomMen: ona jest taka "związana z robotami humanoidalnymi", że mają jedną makietę powieszoną na stojaku, jeszcze do niedawna sterowaną na targach przez pajeeta za scianą.

3

Test: Hyundai IONIQ 9 AWD Performance - taki właśnie powinien być elektryk

Test: Hyundai IONIQ 9 AWD Performance - taki właśnie powinien być elektryk

W zasadzie od momentu pojawienia się elektryków mam do nich sceptyczne nastawienie. Natomiast Hyundai IONIQ 9 zrobił na mnie ogromne wrażenie.

stopaotestuje
z
motopodprad.pl
dodany: 12.06.2026, 09:07:35
  • 3
  • #
    hyundai
  • #
    ioniq9
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    motopodprad
  • #
    samochodyelektryczne
bidzej
bidzej 12.06.2026, 14:01:24 via Wykop
  • 1
taki właśnie powinien być elektryk

wielki i ciężki, więc niepraktyczny w mieście, gdzie jego napęd sprawdza się najlepiej, ale za to niezbyt praktyczny na rodzinnych wyjazdach na wakacje, ale w zamian drogi?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

domp12
domp12
11.06.2026, 15:42:48
  • 346
#humorobrazkowy #heheszki
domp12 - #humorobrazkowy #heheszki

źródło: 8157

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bidzej
bidzej 11.06.2026, 19:44:42 via Wykop
  • 5
w-------j na Facebookowe grupki gasniczkow i konfiarzy


@naganiaczherculesa: TUTAJ MOGĄ POSTOWAĆ TYLKO ŚWIADOMI USERZY SYMPATYCY PANA PREMIERA!

  • Odpowiedz

2550

W Polsce powstała organizacja Black Justice wspierająca społeczność afrykańską

Organizacja wspiera proces osiedlania się w kraju migrantów z Afryki oraz walczy z rasizmem i dyskryminacją. Działalność tej fundacji jest w całości finansowana przez międzynarodowe organizacje bezpośrednio powiązane z siecią Sorosa.

Subsacharyjska-tarantula
z
blackjustice.org.pl
dodany: 11.06.2026, 11:00:32
  • 361
  • #
    imigracja
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
bidzej
bidzej 11.06.2026, 18:59:17 via Wykop
  • 1
"My pronouns are fuck you and suck my dick"


@Ramison: ...czyli chłop (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
bidzej
bidzej 11.06.2026, 18:55:56
  • 4
ehhh, chciałbym wierzyć, że francuskie peel spadły z rowerka i sobie ten głupi ryj rozwaliły, ale pewnie tylko pojechały na urlop i trzepią kapucyna do jakiejś Dacii #motoryzacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • Stuttgart

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.07.2021

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.09.2019

    Złotousty
  • Rocznica
    od 10.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.12.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking