Wpis z mikrobloga

@ewolucja_myszowatych: Front Decathlona jest o tyle idiotyczny że jak najadę na zdjęcie produktu i otwieram w nowej stronie... to otwiera mi zdjęcie produktu w nowej stronie a nie link prowadzący do produktu... (jak lewym klinknę na zdjęciu jest dobre i prowadzi do strony produktu).

Oczywiście to samo wykonane na tekście z nazwą produktu już prowadzi do karty produktu.
ta to juz jest od dawna. Odpalanie tej strony na telefonie to samobojstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Norskee: Potwierdzam - numer karty klienta mam spisany na one drive w telefonie bo zalogowanie się będąc przy kasie często trwa wieki mimo dobrej dostępności internetu na miejscu.
to jest tzw. defensive UI i spełnia takie samo zadanie jak barierka na środku ławki żeby bezdomni nie spali, innego wyjaśnienia na to gówno nie znajduję


@ewolucja_myszowatych: To nie jest defensive UI - defensive UI jest wtedy kiedy własnie nie pozwala ci otwierać samych zdjęć żeby przypadkiem ludzie sobie ich nie zapisywali.

Jak zapuszczę filtr na produktach i mi zostaje 10 produktów to chcę otworzyć 10 kart z produktami i sobie