Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
manny24
manny24

manny24

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11622
  • Znaleziska 969
  • Mikroblog 10653
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 275
thority
thority
przedwczoraj, 20:03:16
  • 10
Czy nawiązałeś już dzisiaj żartobliwie do tego, że Polski nie ma na Mundialu?

#mundial
#reprezentacja
#mecz
thority - Czy nawiązałeś już dzisiaj żartobliwie do tego, że Polski nie ma na Mundial...

źródło: IMG_0523

Pobierz

Nawiązałeś?

  • Tak 47.7% (21)
  • Nie, ale zamierzam 52.3% (23)

Oddanych głosów: 44

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 przedwczoraj, 20:18:55 via Wykop
  • 0
@thority: Ale z czego tu żartować. Takie RPA ogralibyśmy z palcem w d... Tu nie chodzi o poziom.
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 przedwczoraj, 21:47:34 via Android
  • 0
@tsumik O tym rzeczywiście nie pomyślałem. Znając swoją chorobę wysokościową, która dopadła mnie w alpach na nieco ponad 2000 m.n.p.m muszę przyznać ci rację.
  • Odpowiedz
rales
rales
06.06.2026, 09:54:55
  • 457
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 06.06.2026, 10:02:19 via Android
  • 93
@rales Jak ja sobie pluje w brodę, że kiedyś byłem tak głupi, żeby poprzeć Konfederację i teraz ten nowotwór złośliwy się dalej rozrasta. Dołożyłem do tego swoją cegiełkę :'(
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 06.06.2026, 12:02:41 via Android
  • 1
@Nanuno Właśnie jest na odwrót. Dokładnie jak z popieraniem Korwina. Być może jeszcze nie doszedłeś w swoim życiu do tego etapu, ale kiedyś mam nadzieję zmądrzejesz.
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 07.06.2026, 10:43:14 via Android
  • 0
@Nanuno

@manny24: Misiu kolorowy, popieranie lewactwa to największy nowotwór świata i nikt o zdrowych zmysłach tego nie robi. Dlatego patrząc na obecną stronę polityczna w Polsce, jedyna rozsądna obca jest Konferencja.


Jesteś w błędzie i nie wiem, czy jest dla ciebie jakiś ratunek. Widocznie nie każdy wychodzi ze stadium kuca o czym niestety świadczą twoje bardzo wąskie horyzonty. Jeśli mogę wiedzieć jesteś już 30+?
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 07.06.2026, 10:45:24 via Android
  • 0
@MurdocIsGod Nie, nie widzę. Nie jestem fanem żadnej z tych partii, ale odklejenie Konfederacji, w szczególności stronników Mentzena, a tym bardziej Brauna to już przekracza granice zdrowego rozsądku.
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 07.06.2026, 10:51:13 via Android
  • 0
@brednyk Tak, masz rację. Posiadanie zdrowego rozsądku i dobrego instynktu politycznego na obecne trudne czasy to rzeczywiście powód do wstydu. Lepiej być barankiem w stadzie głupców i mieć od nich poklask.
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 07.06.2026, 17:39:06 via Android
  • 0
@Nanuno Mojego mi też szkoda. Chociaż staram się nawracać kuce na prawdę, bo jednak szkoda, żeby Polska znowu trafiła w ręce niekompetentnych jełopów i żeby kolejne pokolenia musiały ponosić ciężar ich błędnej polityki.
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 07.06.2026, 17:46:46 via Android
  • 0
@MurdocIsGod Ja mówię o Konfederacji ogółem, a nie o Konfederacji WiN, czyli też Konfederacja Korony Polskiej. Braun Konfederację przez długi czas współtworzył i część wyborców neokonfederacji (jego słowa) to jego wyborcy, więc poparcie trzeba sumować. Zresztą to potencjalni bardzo prawdopodobni koalicjanci w ewentualnym rządzie centroprawicy z PiS. Obecna władza kieruje się interesem narodowym tak jak oni to pojmują, a dzieli nieustannie PiS szukając na siłę kolejnych afer od czapy, do tego
  • Odpowiedz

3116

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 564
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
manny24
manny24
manny24 07.06.2026, 15:05:37 via Wykop
  • 0
@wesolymarcin: Ta "ministerka" jest z Trzeciej Drogi. Niech ci co ich poparli i dali kilkanaście % się teraz tłumaczą.
Tymczas0wy
Tymczas0wy
06.06.2026, 13:51:47
  • 400
ehhhh, kiedyś to był poziom kobiecego tenisa
#tenis
Tymczas0wy - ehhhh, kiedyś to był poziom kobiecego tenisa
#tenis

źródło: i

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 06.06.2026, 13:53:31 via Android
  • 2
@lubiesikacdozlewu O nieee, przypomniałeś mi, ze też miałem taki dzień ( ͡º ͜ʖ͡º) Ehh to było ponad 10 lat temu
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 06.06.2026, 14:13:26 via Wykop
  • 3
@groman43: Nie no, aż taki stary nie jestem. Nawet 30-stki nie mam.
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 07.06.2026, 15:02:18 via Wykop
  • 1
@groman43: O kurła jak to się stało, że twój komentarz teraz ma aż 445 plusów. Nie rozumiem poczucia humoru Mirków. Chyba musiał trafić do gorących.
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
06.06.2026, 16:54:23
  • 803
Ehhh, Tusk znowu leje ciepłą wodę z kranu. Dajcie znowu PiS do władzy, bo by się człowiek poekscytował trochę czy masło będzie po 8 złotych czy po 12, czy w tym tygodniu ukradną 2 miliardy czy zrobią przewał na 10 miliardów, albo czy inflacja przekroczy 20%, a tak to nudy.

Fajnie też wyszedł ten brexit. Pozytywny przekaz leci do zakutych łbów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki
Kismeth - Ehhh, Tusk znowu leje ciepłą wodę z kranu. Dajcie znowu PiS do władzy, bo b...

źródło: 1000099930

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 07.06.2026, 14:47:40 via Wykop
  • 0
@Kismeth: Ile razy trzeba tłumaczyć, że wysoka inflacja w latach 2021-2023 była w głównej mierze spowodowana połączonymi skutkami covidu i wojny i innych ważnych czynników jak blokada kanału Sueskiego? To nie obrona złodziejskich rządów poprzedników, ale czyste fakty. Tak samo jak Tusk nie był winny bezrobocia w czasie kryzysu finansowego po upadku Lehmann Brothers jak to pisowcy próbują ludziom wmawiać od ponad dekady, bo bezrobocie skoczyło w całej europie, a
  • Odpowiedz
nitrovski30000
nitrovski30000
nitrovski30000
06.06.2026, 14:52:01
  • 4
#tenis Możecie teraz wrócić spokojnie na tag #przegryw Tam sobie będziecie pisać swoje wysrywy i użalać nad sobą
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 06.06.2026, 14:53:39 via Wykop
  • 0
@nitrovski30000: tego gówna za dużo na tym tagu dzis
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 06.06.2026, 14:05:06
  • 1
Dlaczego żeński tenis jest dziś, aż tak mizerny? Co się stało przez ostatnią dekadę?

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3516
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 251
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 04.06.2026, 19:54:25 via Android
  • 3
@KjatanSveisson uja mi teraz pomoże ta ściąga
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 04.06.2026, 20:00:06 via Android
  • 1
@wiktor-wkpl Wyszła Tunezja. Chyba dobrze liczę (36*48)-2 = 1726 > mój plus, czyli 46
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 04.06.2026, 21:26:50 via Wykop
  • 2
"Wyszła Tunezja. Chyba dobrze liczę (36*48)-2 = 1726 > mój plus, czyli 46"

@renniferlopez2: Moja pokraczna metoda w cytacie powyżej i we wcześniejszym komentarzu jest chyba okej, ale możesz mnie upewnić :) PS. 36 ustaliłem jako najbliższą liczbę całkowitą do ułamka 35,95 po podzieleniu liczby plusów przez liczbę drużyn, czyli 48.
  • Odpowiedz
Lightwave
Lightwave
04.06.2026, 17:19:29
  • 412
#tenis
Lightwave - #tenis

źródło: 6003dc36dd23197c07b7d50d6d518ae8e768349b86a8dabb8e6b60a64a50e401

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 04.06.2026, 20:13:56 via Android
  • 0
@Lightwave Vladek Semirunnij i nasz skoczek narciarski Kacper Tomasiak mają jednak poważną konkurencję w tym roku, a myślałem, że nikt im nie zaszkodzi. Ja już prawie o nazwisku Tomasiak zapomniałem :)
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
04.06.2026, 11:29:51
  • 235
#przegryw #samotnosc #rozwojosobistyznormikami #blackpill #redpill #wojak #chudjak
tomwick55 - #przegryw #samotnosc #rozwojosobistyznormikami #blackpill #redpill #wojak...

źródło: 1000032132

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 04.06.2026, 20:11:07 via Android
  • 1
@Notes

@tomwick55: Nad budowaniem relacji z ludźmi trzeba pracować (i to ciężko)


Co masz na myśli? Nie strasz przegrywów, ze to jakieś ciężkie, bo nie jest i to nawet dla większości przegrywów, którzy nie są upośledzeni nie powinno być ciężkie. Chyba, że ma się spektrum autyzmu lub przebyło się depresję to rozumiem.
  • Odpowiedz

110

Przejazd Łatwoganga jest nielegalny

40 cyklistów łamie wszystkie możliwe przepisy narażając na niebezpieczeństwo. Pod prąd, niekorzystanie z DDR, bez trzymanki, tamowanie ruchu. Policja jest bezsilna. To i wiele więcej w niezgłoszonym zgodnie z przepisami przejeździe. NPC-e klaskają uszami na nowego wybrańca. Kraj z kartonu

feelingr8
z
wykop.pl
dodany: 24.05.2026, 12:32:24
  • 59
  • #
    latwogang
  • #
    afera
  • #
    rower
  • #
    konfitura
  • #
    polska
  • #
    gdansk
manny24
manny24
manny24 24.05.2026, 13:46:40 via Wykop
  • 15
@mikau: Nie chodzi o poklask tylko zwrócenie uwagi na występujący problem publicznie. To jest szkodliwe społecznie przyzwolenie na łamanie prawa przez innych użytkowników drogi. Jeżeli sam łatwogang mówi w trakcie jazdy, że nie obowiązują ich żadne przepisy to jaki to jest sygnał dla społeczeństwa? Jak zwykle są równi i równiejsi, a "cel uświęca środki".
manny24
manny24
manny24 24.05.2026, 21:24:54 via Android
  • 0
@mikau Oglądałem koło południa nagrany stream, cofając się wstecz do godzin wczesnoporannych i tam w pewnej rozmowie z innym rowerzystą mówił, parafrazując, że dziś nie ma przepisów. Myślę, że to jest najbliższe temu co rzeczywiście powiedział. Zobaczymy, czy uda się odzyskać jak ten poprzedni, już legendarny stream. Osobiście nie mam mu za złe tego przy takiej akcji, ale trzeba zawsze uważać co się mówi, gdy cała Polska to może usłyszeć, a
manny24
manny24
manny24 30.05.2026, 00:16:37 via Android
  • 0
@Benedylbert_Mlekogroszek obrońca tych idiotycznych zbiórek się znalazł hahaha
redorbiter
redorbiter
26.05.2026, 01:52:48
  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 26.05.2026, 19:04:25 via Android
  • 0
@redorbiter To chyba tancerz ero... z Dnia Kobiet w X-Demonie. No to rzeczywiście sympatyczny.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
26.05.2026, 05:01:06
  • 1204
Wiem, że śmianie się z czyichś nazwisk to poziom pierwszej klasy podstawówki, ale to silniejsze ode mnie w tym przypadku ( ͡º ͜ʖ͡º)
We Wrocku przyjmuje laryngolog Anton Konowałow, który w dodatku na Znanym Lekarzu ma jakieś negatywne opinie xD
#lekarz100k #konowalposting #heheszki #wroclaw
Lolenson1888 - Wiem, że śmianie się z czyichś nazwisk to poziom pierwszej klasy podst...

źródło: E3D1D4B6-7D8C-4A24-9262-2E25F204C635

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 26.05.2026, 18:54:22 via Android
  • 0
@Lolenson1888 Śmierdzi fejkiem na kilometr. Oni weryfikują tych lekarzy, czy istnieją?
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
19.05.2026, 02:42:59
  • 274
derivatives

źródło: db2ebc84726f7346c3b434bb86bef362b89350b5d5f66a396265d42b17d7a89d

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 19.05.2026, 19:53:15 via Android
  • 0
@derivatives Skąd ta scena?
  • Odpowiedz
manny24
manny24
manny24 24.05.2026, 13:33:14 via Wykop
  • 1
@jezdzilemmercemipalilempopularne: Super, tego szukałem. Dzięki!
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
20.05.2026, 09:11:44
  • 139
Odkładam od kilku lat co miesiąc pewną sumę pieniędzy dla siostry, aby na osiemnastkę miała fajny zastrzyk gotówki, który może sobie przeznaczyć na cokolwiek zamarzy.

W jakie CFD polecacie zainwestować, żeby konkretnie pomnożyć uzbierany kapitał?

#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 20.05.2026, 19:52:21 via Android
  • 0
@ElLama NASDAQ, WTI, ale myślę, ze twn wpis to bait.
  • Odpowiedz
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 20.05.2026, 19:49:26 via Android
  • 0
@Tagliacozzo A może pousuwał i nas wkręca?
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
19.05.2026, 05:23:16
  • 755
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000004759

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 19.05.2026, 20:33:28 via Android
  • 0
@sebastian-podjadlo Można mieć dziecko z domu dziecka, gdyby tylko przepisy były mniej restrykcyjne.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
19.05.2026, 09:38:24
  • 294
pewnie było dyskutowane o najważniejszych sprawach państwowych i kierunkach rozwoju Polski
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - pewnie było dyskutowane o najważniejszych sprawach państwowych i kierunk...

źródło: 1000028006

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 19.05.2026, 19:51:52 via Android
  • 1
@splinter96 temat ułaskawienia kolesi z gangu, czy kibola w więzieniu pdw
  • Odpowiedz
CyganskiKsiaze
CyganskiKsiaze
18.05.2026, 04:09:23
  • 2029
Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”
CyganskiKsiaze - Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”

źródło: IMG_2900

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 18.05.2026, 19:32:31 via Wykop
  • 0
@CyganskiKsiaze: Jaka bezczelna!
  • Odpowiedz
wikary
wikary
16.05.2026, 22:50:03
  • 0
Co to znaczy ze ktos ma 0? #eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

manny24
manny24
manny24 16.05.2026, 23:31:46 via Wykop
  • 1
To znaczy, że w głosowaniu widzów lub jury - zależy, które bierzemy pod uwagę - był poza pierwszą 10-tką, więc jak był na 11 miejscu z 35 krajów w głosowaniu np. we Włoszech to nie otrzymuje z tego kraju żadnych punktów, ale jednocześnie za plecami są jeszcze 24 kraje, które dostały mniej głosów (od widzów lub jury) w tym scenariuszu i też wtedy mają zero z tego kraju, więc jest to trochę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Katowice

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.04.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.10.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.09.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking