Wpis z mikrobloga

Hej Wam!

Na wstępie muszę stwierdzić, że zupełnie się nie spodziewałem takiego zainteresowania. Dzięki wielkie!
W tej sytuacji lecimy z tematem.

Na potrzeby tego projektu założyłem maila - monarchistaaa@gmail.com i tag #monarchista (może ktoś ma lepszy pomysł? : D)
To będą główne kanały wymiany treści między nami. Możecie mi tutaj podsyłać różne pytania, propozycje, materiały, którymi chcielibyście żebyśmy się zajęli na streamach i coś wyjaśnili itd itp. Nie ukrywam, że super by było gdyby każdy kto jest czymś zainteresowany po prostu wysłał jakieś pytanie i mógłbym podejść do każdego indywidualnie.
Możemy poomawiać jakieś fotki i ustalić co w nich jest nie tak, co można poprawić na etapie robienia zdjęcia a co już w photoshopie.

Potrzebuję też chwili żeby ogarnąć sobie konfiguracje do streama, OBS jest mi znany ale może jest coś o czym nie wiem po za samym programem do streamu, jeśli ktoś by chciał się podzielić ze mną info to zapraszam do maila :).
Kolega @caribbean słusznie zasugerował, że trzeba sprecyzować do jakiej grupy docelowej będę mówił.
Na tagu jest ankieta, chciałbym żebyście wybrali pasującą odpowiedź i dzięki temu wybierzemy największą grupę docelową na początek.

Proszę Was też o wyrozumiałość jeśli na początku coś Wam nie przypadnie do gustu, jestem w tym zielony i to będzie dla mnie ciężki start ale sie wszystko doszlifuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się zbierze na mailu jakiś materiał i będzie już spora ilość odpowiedzi w ankiecie to ruszymy z tematem. A tymczasem życzę wszystkim miłego weekendu i czekam na odpowiedź! Pozdrawiam.


#monarchista #grafika #fotografia #photoshop
  • 30