Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanKapusta

PanKapusta

Dołączył 10 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 58995
  • Znaleziska 26102
  • Mikroblog 32893
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 20
rutekboss
rutekboss
22 godz. i 37 min temu
  • 7
#f1 #f1spam #granturismo #lemans Też tak macie, że mówicie na głos sami do siebie podczas jazdy w stymulatorze? Ja jak mam przycisnąć to mówię głośno: "LAST LAP KIMI, LAST LAP"
czy ja jestem normalny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rutekboss - #f1 #f1spam #granturismo #lemans Też tak macie, że mówicie na głos sami d...

źródło: 2026-06-16 14_25_12-

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 16 godz. i 40 min temu via iOS
  • 1
@rutekboss: o Mireczku, gadanie do siebie w trakcie wyścigu to norma i moim zdaniem piękny zwyczaj xD
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
przedwczoraj, 12:49:52
  • 39
#przegryw urodziny chuopskie, 20 osób w rodzinie i nikt nie złoży chuopu życzeń, nawet pewnie nie wiedzą że mam urodziny, ehh, chociaż mamełe i tatełe mi zrobią urodziny #urodziny
Anonim5 - #przegryw urodziny chuopskie, 20 osób w rodzinie i nikt nie złoży chuopu ży...

źródło: temp_file5011936665403919591

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta przedwczoraj, 17:45:00 via Wykop
  • 1
@Anonim5: Wszystkiego najlepszego w urodziny dla Chłopa!
  • Odpowiedz

821

Kraków: agresywny pies pogryzł dziecko właściciel psa tylko się przyglądał

Pokaż treści 18+

Kraków: agresywny pies pogryzł dziecko właściciel psa tylko się przyglądał

W Krakowie doszło do pogryzienia dziecka przez agresywnego psa. To już któryś z kolei przypadek pogryzienia przez tego psa. Atakuje bez powodu dzieci i inne psy. Policja nic nie robi mimo wielokrotnych zgłoszeń od różnych ofiar. "nie podaruje sku&$@synowi (...) puścił psa i tylko patrzył" pisze

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 06:28:00
  • 128
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    krakow
  • #
    truestory
  • #
    wykopefekt
PanKapusta
PanKapusta przedwczoraj, 10:39:23 via Wykop
  • 1
Potem będzie zdziwienie, bo ludzie przeprowadzają samosądy, a przecież trzeba było zgłosić służbom. Farsa i kompromitacja
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

real_scoria
real_scoria
14.06.2026, 10:11:40
  • 62
Niesamowity jest ten kwik i #boldupy ludzi, ze lekarz bierze 300zl za wizytę.

Fryzjerka bierze 500zl, elektryk 300zl za pieczątkę tak samo jak kominiarz. Nie wspomnę o prz3gladac pieców gazowych czy pomp ciepła xD

O "uwolnieniu" zawodu medyka to jest najgorsza #ruskapropaganda jaka ostatnio widzialem.
Uwolnisz i co? Tani debil przepisze leki, które zabija ciebie i twoja matkę. Nie no, super. W matce rosiji jest wolny. I co? Nie ma chorob
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 14.06.2026, 16:34:28 via Wykop
  • 0
@real_scoria: Nie będzie tani, ale będzie dostępniejszy i stworzy konkurencję w kwestii zarobków. Czego boją się lekarze to kogoś, kto potrafi to samo i weźmie 2 zamiast 3 stówy za wizytę. Potem tego kto wziąłby stówę, każdy jeden to konkurencja.
  • Odpowiedz

633

Problemy psychiczne

Problemy psychiczne

Blisko dwudziestoletnia tradycja jeżdżenia po chodniku i parkowania w kilku rzędach przy ul. Okrzei w Warszawie skutkuje tym, że nawet podczas przebudowy drogi i zmiany oznakowania kierowcy nie mogą się powstrzymać od łamania przepisów. Kolejna dawka głupich tłumaczeń i lekceważenia potrzeb pieszych

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 07:00:50
  • 123
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
PanKapusta
PanKapusta 14.06.2026, 16:04:36 via Wykop
  • 2
@FREDIxZIELONKA: Plus policja z pięknym uno reverse, żeby chłop zadzwonił po policję xD Oni nawet jak są na miejscu to jakby ich nie było, bo mają czynności XD
PanKapusta
PanKapusta 14.06.2026, 16:07:21 via Wykop
  • 7
Policja cudowne uno reverse, 10/10 xD Jest problem, zadzwoń na policję, oni mają teraz czynności XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WielkiNos
WielkiNos
11.06.2026, 06:12:03
  • 262
To jest jakieś niesamowite po prostu. Kobieta sobie szła spokojnie do samochodu i kiedy położyła rękę na klamce żeby otworzyć drzwi rzucił jej się na rękę pies i pogryz a psiarze obwiniają kobietę, bo powinna odpowiednio wcześnie wypatrzeć psa i w bezpiecznej odległości go ominąć xd

Klękajcie narody i schodźcie z drogi bo psiarz z psem idzie ulicą.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #truestory #warszawa
WielkiNos - To jest jakieś niesamowite po prostu. Kobieta sobie szła spokojnie do sam...

źródło: 1000131670

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 11.06.2026, 11:08:18 via Wykop
  • 3
@WielkiNos: To jak z samochodami na chodnikach, co to komu przeszkadza, przecież da się ominąć XD
  • Odpowiedz

3316

Najlepszy patrol w Polsce

Najlepszy patrol w Polsce

Jazda po chodniku samochodem jest zabroniona i niebezpieczna. Są w policji funkcjonariusze, którzy doskonale wiedzą, jak stanowczo i konkretnie wyjaśnić proste zasady kierowcom, którzy zdają się tego nie rozumieć. Manewrowanie półtoratonową maszyną pomiędzy pieszymi to nie zabawa. Postawa policjantó

zawisza
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 08:20:03
  • 324
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
PanKapusta
PanKapusta 27.05.2026, 08:56:28 via Wykop
  • 692
Wreszcie konkretne działania prowadzące do poprawy bezpieczeństwa na drogach w tym kraju. Gdyby każdy patrol walił mandaty zamiast pouczenia to w przeciągu roku mielibyśmy kulturę na drogach jak w skandynawii. Oby tak dalej!
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PanKapusta
PanKapusta 27.05.2026, 12:17:34 via Wykop
  • 12
@adrian43: Fakt, drogówka robi zdecydowanie lepszą robotę. Co nie zmienia faktu, że głąby z prewencji powinny mieć jednak te podstawy wyuczone, że po chodnikach się kurde nie jeździ. Co to za prewencja co niczemu nie zapobiega? XD
PanKapusta
PanKapusta 27.05.2026, 13:58:24 via iOS
  • 2
@Cztero0404: A tu akurat pełna zgoda, generalnie wszystkie służby powinny egzekwować przestrzeganie przepisów, nieuchronność kary bardzo podnosi jej wartość odstraszającą. Co do drugiego, to właśnie przez pobłażliwość policji ludzie są tak niesamowicie bezczelni. Doskonale wiedzą, że nie powinni tak robić, ale robią, bo nie ma za to w zasadzie żadnych konsekwencji, bo albo szansa na mandat jest bliska zeru, albo sam mandat jest śmiesznie niski.
PanKapusta
PanKapusta 28.05.2026, 09:51:39 via Wykop
  • 0
@krzysztof2033: Tu masz ranking straży miejskich z linkiem do badań naukowych na ten temat: https://agendaparkingowa.pl/ranking-sm.html?i=wyniki

W Krakowe SM daje pouczenia w 51% przypadków, Zielona Góra 95%. Ale ja wiem, lewackie brednie bo Ty dostałeś mandat XD
PanKapusta
PanKapusta 28.05.2026, 10:53:05 via Wykop
  • 0
@krzysztof2033: Chłopie, ale zdajesz sobie sprawę, że kłócisz się nie ze mną, tylko z faktami? XD Jak dostajesz dużo mandatów to może czas nie wiem, zacząć jeździć przepisowo? Sam mam prawko prawie 20 lat i dostałem 2 w pierwszym roku jak miałem prawko, a potem nic. Oba zasłużenie zresztą.
PanKapusta
PanKapusta 28.05.2026, 11:15:54 via Wykop
  • 0
@krzysztof2033: Twoja rzeczywistość po prostu nie istnieje, więc nie mam zamiaru zaprzątać sobie nią głowy. Skończyły się argumenty, zaczęły się osobiste wycieczki, więc nie musisz już do mnie pisać. Idź dostać mandat czy coś ;*
PanKapusta
PanKapusta 28.05.2026, 11:21:38 via Wykop
  • 0
@krzysztof2033: XD
adam-pajac
adam-pajac
27.05.2026, 09:04:22
  • 344
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 27.05.2026, 11:56:16 via Wykop
  • 8
@adam-pajac: @ssas78487 Łapcie artykuł ze źródłami:

https://capitaloneshopping.com/research/male-vs-female-shopping-statistics/
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
18.05.2026, 09:21:39
  • 9
kochani 15zl espresso, 29zl lemoniada i 69zl kluski z sosem pomidorowym nam naprawde jest ciezko
a pieniadze z kpo i tarczy covidowej sie skonczyly

ha tfu na branże gastro

#gotujzwykopem #jedzenie #warszawa
okoboji - kochani 15zl espresso, 29zl lemoniada i 69zl kluski z sosem pomidorowym nam...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-18 o 11.19.38

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 18.05.2026, 13:30:51 via Wykop
  • 1
@okoboji: Zapomniałeś o 30% napiwku dla podawacza talerzy XD
  • Odpowiedz
Davvs
Davvs
Davvs
14.05.2026, 15:48:42
  • 350
Wyborca Brauna tłumaczy, że Rosja nam nie zagraża a zachód jest zgniły i prowadzi się ludzi na ulicach jak psy. Te same prawa wyborcze co Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #rosja #braun #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 14.05.2026, 18:39:40 via Wykop
  • 9
@Davvs: Akcent mówi wszystko XD Już pomijam jak bardzo trzeba być w błędzie, żeby Jaki miał rację XD
  • Odpowiedz

446

Potrącił 18-latkę, zignorował wyrok. I prawie uszło mu to na sucho

Potrącił 18-latkę, zignorował wyrok. I prawie uszło mu to na sucho

Łódzki taksówkarz niemal dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość. Hamował dopiero wtedy, gdy głowa dziewczyny uderzyła w przednią szybę samochodu. Aleksandra Gzik miała wtedy 18 lat.

Kolekcjoner_dusz
z
polsatnews.pl
dodany: 10.05.2026, 12:46:11
  • 58
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    wypadek
  • #
    prawo
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    wiadomosci
PanKapusta
PanKapusta 11.05.2026, 16:27:33 via Wykop
  • 0
Ciekawe czym ta piesza go sprowokowała do działania w emocjach? Pewnie robiła to dla pieniędzy z tej nawiązki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
11.05.2026, 09:51:40
  • 61
A wykopki pisały, że lewy pas jest tylko do wyprzedzania a nie zamulania.
-7 i 20 rannych w Iraku
https://dubz.link/v/aa67a7
#trzecieoko #wypadek
gracjan-rozenek - A wykopki pisały, że lewy pas jest tylko do wyprzedzania a nie zamu...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 11.05.2026, 12:29:18 via Wykop
  • 0
@gracjan-rozenek: Kurła, lewy pas to nie kółko różańcowe XD
  • Odpowiedz
Andr3v
Andr3v
Andr3v
09.05.2026, 14:33:27
  • 288
#kielce #samochodoza #konfitura
Ten to już przegiął xD
Andr3v - #kielce #samochodoza #konfitura
Ten to już przegiął xD

źródło: 1-12

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 09.05.2026, 20:50:18 via Wykop
  • 0
@Andr3v: Przecież tylko na chwilę wjechał, ale musisz się przyczepić oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

351

134 tys. zł kary za zabieg poza kolejką syna senatora Lenza

134 tys. zł kary za zabieg poza kolejką syna senatora Lenza

Szpital w Aleksandrowie Kujawskim dostał od NFZ 134 tys. zł kary po kontroli zabiegu z 15 marca. Dyrektor potwierdził pominięcie procedur i brak wymaganej dokumentacji. Dyrektor mówi o pominięciu procedur, Lenz twierdzi, że nikt nie czekał w kolejce.

Pan_od_Internetu
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 06.05.2026, 15:16:49
  • 56
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    afera
PanKapusta
PanKapusta 07.05.2026, 15:52:53 via Wykop
  • 0
@10procent: Trafi z budżetu pewnie srogo zadłużonego szpitala i trafi na przykład jako bonus w ministerstwie, deal życia XD
Lardor
Lardor
06.05.2026, 11:29:35
  • 41
Tak właśnie widzę 90% grwzynek prowadzących wielkie auta. Właśnie wyjeżdżałem z parkingu pod galerią i widziałem jak na odwal się wjechała Grażynka toyotą Land Cruiser. Stanęła tak na odwal się, że ledwo z tego auta wysiadała by nie zarysować Seata po lewej. A wystarczyło sobie wycofać wyprostować i jeszcze raz wjechać xd. Teraz i kierowca Seata będzie miał trudniej ze wsiadaniem. Po prostu porażka xd nie wiem czy to specjalnie czy z
Lardor - Tak właśnie widzę 90% grwzynek prowadzących wielkie auta. Właśnie wyjeżdżałe...

źródło: 1000091382

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 06.05.2026, 16:19:55 via Wykop
  • 4
@Lardor: Brak umiejętności, ale też pazerne centra handlowe niektóre robią te miejsca parkingowe absurdalnie małe, nawet jak nie masz szerokiego auta XD
Plus p0lak prędzej wyjdzie z auta przez drzwi pasażera niż przejdzie pieszo po tym parkingu 100 metrów XD
  • Odpowiedz
przemek-zkielc
przemek-zkielc
05.05.2026, 15:31:37
  • 6
W końcu ktoś się wziął za tych patostreamerów. Jest projekt ustawy mający na celu karać takich prowokatorów.
Brawo!
#samochodoza #konfitura
przemek-zkielc - W końcu ktoś się wziął za tych patostreamerów. Jest projekt ustawy m...

źródło: 1000005170

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 05.05.2026, 18:10:33 via Wykop
  • 1
@przemek-zkielc: 207 kw, nękanie kierowców nie ustaje XD
  • Odpowiedz

4069

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?

Zróbcie głośno o mecenasie... na podstawie: Art. 177 2 Spowodowanie nieumyślnie wypadku, którego następstwem jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, poprzez naruszenie, chociażby nieumyślnie, zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym. LD KWP Łódź

Michal85pl
z
poszukiwani.policja.gov.pl
dodany: 04.05.2026, 09:51:44
  • 386
  • #
    polska
  • #
    poszukiwanipolicja
  • #
    policja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
PanKapusta
PanKapusta 04.05.2026, 15:45:14 via iOS
  • 1
@Jacoos1: przeczytaj całość, teraz szukają ich za n-------i xD
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
29.04.2026, 15:35:10
  • 390
Oczekiwania vs rzeczywistość.

Znalazł się słynny wóz transmisyjny republiki za 5.5 miliona xD

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #bekazprawakow
ProstyKrzywy - Oczekiwania vs rzeczywistość. 

Znalazł się słynny wóz transmisyjny re...

źródło: 1000133828

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 29.04.2026, 17:58:42 via Wykop
  • 0
wytrzymać


@Ritowel11: Jeszcze płacą za to XD
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
23.04.2026, 12:01:27
  • 160
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska

Profesor powtarzam PYROFESOR Cyckiewicz wygrał proces z reżimem Tuska, nie ulega groźbom Tuska, odniósł epickie zwycięstwo z reżimem Tuska, dlatego podał się do dymisji.

CZEGO NIE ROZUMIESZ LEWAKU xDdddDDDDD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 23.04.2026, 16:41:00 via Wykop
  • 7
@jaroty: Miał tak dość wygrywania, że dymisja to była jedyna opcja XD
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
22.04.2026, 11:27:56
  • 56
Batyr to im chyba daje te swoje snusy i to jeszcze wzmocnione.
Nie ma innej opcji.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
TenXen47 - Batyr to im chyba daje te swoje snusy i to jeszcze wzmocnione. 
Nie ma inn...

źródło: f0391f632ff8e615f7a1ec5134d7550e17e078ff07914b02592a0559ba11344c

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanKapusta
PanKapusta 22.04.2026, 17:57:11 via Wykop
  • 1
@TenXen47: Że jest z innego wymiaru to akurat zgoda XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Marcin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.05.2016

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 10.07.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 28.08.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking