#kononowicz Ukash5zlotych Olunia żyjemy, wyzywim rodzinu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#kononowicz Ale Paweł. Posłuchaj sobie co ty mówiłeś jak umorzyli sprawę. Nie możesz teraz mieć pretensji że twój udział jest niesprawiedliwe oceniany bo jak sprawa spadła z rowerka to ty wręcz rugałeś ludzi którzy nie chcieli się z tym pogodzić i zbierali siły żeby jeszcze powalczyć. To wtedy Łukasz został sam. Wszyscy się schowali pod kamień a ty go nie wspierałeś tylko właśnie byłeś pierwszy do gaszenia tematu

@PieknyChuligan: Ale co ty p--------z Drzwi Chuliganowe!!!
@PieknyChuligan: barneja boli tylko king, wszyscy muszą jechać Kinga, bo łun jedzie pawełka (słusznie i celnie)
#kononowicz co wy zrobicie popychle sławeczka, jak zabraknie waszego pana i skończą się bliczki? Skąd będą pieniążki na nowe simki na zakładanie zielonek?
@Pitolec666: Dobre pytanie co zrobią. Nie wydaje się by mieli jakiekolwiek życie poza Uniwersum, inaczej nie byliby popychlami. Pewnie przyczepią się do kogoś innego, sierotki takie. A my się pewnie rozejdziemy, każdy w swoją stronę, bo co tu już porabiać jak z Uniwersum nie zostanie już nawet szkielet.
- 2
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: też mi się tak wydaje, konto na X założyłem tylko po to żeby próbować pchać sprawę dalej. Na wykopie konto mam kilka lat, i to raczej żeby przeglądać treści, zaczęłem się udzielać żeby jechać po bogutku, bo to obrzydliwy człowiek i obywatelski obowiązek.
Tr0c się zajada się cebulką
#kononowicz #wulkanizatoroponmozgowych #gieldadlugow #dps #geriatriacontent
#kononowicz #wulkanizatoroponmozgowych #gieldadlugow #dps #geriatriacontent
źródło: 1000007590
Pobierz- 2
@onogero: ja tam wolę kotlecik z mizerią, ale co przytułek to obyczaj
źródło: 1000007589
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu
Barnejek delikatnie podburzony, zapraszam na rozjezdżalnik
https://www.youtube.com/watch?v=xpc-o79mBrs
#kononowicz #barnej
https://www.youtube.com/watch?v=xpc-o79mBrs
#kononowicz #barnej

@PasztetDuda: Tja, "Moja Szkolna" powstanie. A mi kaktus na dłoni wyrośnie.
@PasztetDuda: On zna prawdę (tylko on), ludzie mity budują bla bla bla
- 0
#kononowicz witam gdzie mozna skierować pismo AŻEBY posiadłość przy Ulicy Wampirów 17 została przekazana w ręce Pawła Kołodzieja ogółem?
#kononowicz jest kosmemu "mecz" na tindrzu, tylko za stara dla bakłażaka o 20 lat. Może jak mu przyniesie kanę zgniłych truskawek to pokocha
źródło: jj
Pobierz@Sir_Bolokstudys: ostania młoda niunia prezesa była starsza od niego więc widełki wiekowe są szerokie że asz asz
#kononowicz HOLY SHIT NADCHODZĄ
źródło: 1000012449
Pobierz@PieknyChuligan: czeski kioskarz dziś zarobił. Pani w monopolowym i diler kryształu też
- 13
@PasztetDuda: pazerny Iras sie prawie zadławił tym kebabem
@wilkolak-strzegomianski: a potem leży pod respiratorem i piku piku robi
- 1
#kononowicz skonczcie juz temat tego czubka olgierdano itp co sie uwaza za takiego moralnego goscia itp xddd tam kazdy jest p------y w tym białymstoku i to GRUBOOO ogólnie te Community ma to do siebie że tu jest mało normalnych ludzi. Sławeeek ty też :3 J---ć cie pecie mariola to samo. Powiem tylko że każdy normalny odcial sie od szkolnej lata temu i nie parzy sie teraz w kononowiczowym gównie
WAŻNIEJSZY
WAŻNIEJSZY
- 15
Hehe jest power i walić resztę
#kononowicz #wulkanizatoroponmozgowych #gieldadlugow #dps #geriatriacontent
#kononowicz #wulkanizatoroponmozgowych #gieldadlugow #dps #geriatriacontent
źródło: 1000007577
Pobierz@PasztetDuda: 😎👌
#kononowicz Ukash5zlotych uguem po cienzkiemu, widzę dadzą na kolejne typy
źródło: 2613
Pobierz#kononowicz Ukash5zlotych nie weszli kupony.......
źródło: 2611
Pobierz@radoslaw-felczak: Ahoj, žádný problém, zítra je grajewský ritus - opice zaplatí!
- 0
@Kubraczek_i_kozaczki: to se neo vrati panel havrsnek
#kononowicz No muszę powiedzieć że założenia zielonki żeby samemu sobie komentować i lajkować posty to jeszcze nie widziałem
źródło: 1000012433
Pobierz@PieknyChuligan: pryciok i autystyki jadą na tym patencie jak gogiel na scani.
@PieknyChuligan: w tym lajkowaniu to ciekawe jest konto @vltava 10 miesięcy konto jedyna aktywność to plusowanie wpisów ulungów i wykopywanie random znalezisk
- 14
Zielonka, leciutka narracja, otwarte kłótnie, teraz ankiety. Czekam na meltdown, wyzywanie wszystkich i wrzucenie zdjęcia qtasa xD #kononowicz
@Hexenbrenner: nie wtrącaj się siostra
@Hexenbrenner: jutro będzie w jakimś benzoszale

@krzysztof_suchodolski: jak zdrajca @lofix z matko żoną na 20 metrach kwadratowych. Dymy muszą być !
- 4
@AntyBocian07:
Już był jeden taki co chciał łobić kuhwa dymy.
Już był jeden taki co chciał łobić kuhwa dymy.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tak się pruje fanatyk, ale jakoś na mszy nie było widać donateów kapłanowi z Wierzbowej. Czy Ty odstępca? Czy agnostyk? @Strieelok
Kasuj kasuj wpisy i tak sie nagrało
#kononowicz #patostreqmy
Kasuj kasuj wpisy i tak sie nagrało
#kononowicz #patostreqmy
@stonekeeper: teraz ból odwłoka o donejty napisz jeszcze cos o niebieskiej karcie i braku prawa jazdy dawno nie pisałeś
@stonekeeper: odstaw benzo spamerze
#kononowicz w 2026 ten tag śledzą tylko p----------i no i orbiterzy z obu stron, nie ma tu już żadnych normalnych jednostek. Szkoda
@stonekeeper: to Twój obraz
źródło: 1000004738
Pobierz@stonekeeper: a czemu miałbym ? Jestem wolnym człowiekiem nie muszę robić tego na co nie mam ochoty

















#kononowicz