#kononowicz Ale Paweł. Posłuchaj sobie co ty mówiłeś jak umorzyli sprawę. Nie możesz teraz mieć pretensji że twój udział jest niesprawiedliwe oceniany bo jak sprawa spadła z rowerka to ty wręcz rugałeś ludzi którzy nie chcieli się z tym pogodzić i zbierali siły żeby jeszcze powalczyć. To wtedy Łukasz został sam. Wszyscy się schowali pod kamień a ty go nie wspierałeś tylko właśnie byłeś pierwszy do gaszenia tematu
PieknyChuligan - #kononowicz Ale Paweł. Posłuchaj sobie co ty mówiłeś jak umorzyli sp...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz co wy zrobicie popychle sławeczka, jak zabraknie waszego pana i skończą się bliczki? Skąd będą pieniążki na nowe simki na zakładanie zielonek?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna: też mi się tak wydaje, konto na X założyłem tylko po to żeby próbować pchać sprawę dalej. Na wykopie konto mam kilka lat, i to raczej żeby przeglądać treści, zaczęłem się udzielać żeby jechać po bogutku, bo to obrzydliwy człowiek i obywatelski obowiązek.
  • Odpowiedz
#kononowicz witam gdzie mozna skierować pismo AŻEBY posiadłość przy Ulicy Wampirów 17 została przekazana w ręce Pawła Kołodzieja ogółem?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kononowicz skonczcie juz temat tego czubka olgierdano itp co sie uwaza za takiego moralnego goscia itp xddd tam kazdy jest p------y w tym białymstoku i to GRUBOOO ogólnie te Community ma to do siebie że tu jest mało normalnych ludzi. Sławeeek ty też :3 J---ć cie pecie mariola to samo. Powiem tylko że każdy normalny odcial sie od szkolnej lata temu i nie parzy sie teraz w kononowiczowym gównie
WAŻNIEJSZY
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach