Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
detokstyle

detokstyle

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9326
  • Znaleziska 3713
  • Mikroblog 5613
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 205
debenek
debenek
17 godz. i 50 min temu
  • 895
od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus
z tej okazji szarpnę się na #pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
debenek - od dziś oficjalnie mogę używać tagu #wykop50plus 
z tej okazji szarpnę się ...

źródło: 1000038039

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

detokstyle
detokstyle 12 godz. i 27 min temu via Android
  • 1
@debenek: klaniam się nisko, dlugo siedzisz tutaj?
  • Odpowiedz

659

Przypomnienie - mąż posłanki PiS 2 lata na OIOMie, koszt blisko 1 mln złotych

Przypomnienie - mąż posłanki PiS 2 lata na OIOMie, koszt blisko 1 mln złotych

Tak politycy marnotrawią pieniądze z NFZ.

Syn_Tracza
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 19 godz. i 11 min temu
  • 77
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    bekazpisu
detokstyle
detokstyle 12 godz. i 35 min temu via Android
  • -1
Podpowiem tylko, ze jakos dziwnie banda wykopująca znaleziska o lekarzach z KO zakopuje to znalezisko. Wszyscy lekarze są teraz z KO, prawda?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1175

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Ale chłop wie, że w umowie jest wpisane że musi chodzić do pracy.

alibaski
z
streamable.com
dodany: przedwczoraj, 10:57:18
  • 156
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
detokstyle
detokstyle przedwczoraj, 14:25:43 via Android
  • -4
Czy główna to juz sami idioci i boty? Jawnie powiedziane, ze nie wie czy moze podzielic sie informacja o zarobkach bo NDA, a nie ze nie wie, co to za idiotyczna teza w nazwie znaleziska? I polowq komentarzy nawet zero odniesienia sie.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

detokstyle
detokstyle przedwczoraj, 14:27:14 via Android
  • 1
@altruistyczny: tak, godzinowo.
detokstyle
detokstyle przedwczoraj, 14:28:09 via Android
  • -7
@Bully37: przeciez powiedzial ze nie moze sie podzielic bo NDA, a nie ze nie wie, czemu jak debil manipulujesz? Na lekarzy jest teraz tyle hakow, a trzeba manipulowac, serio?
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
11.06.2026, 15:42:07
  • 18
Do tych co podniecają się Ukraińcami to pamiętajcie, że to takie homo sovieticusy co Rosjanie. Mówisz im, że UPA przeprowadziła ludobójstwo polskich chłopów na Wołyniu to będą mówić, że to byli Niemcy albo sowiecka prowokacja (paradoksalnie partyzantka sowiecka pomagała ofiarom rzezi). W najlepszym razie, że były to starcia, chociaż latają dokumenty, że planowali ludobójstwo. Mówisz, że spadła ukraińska rakieta na polskich chłopów to będą mówić w zaparte, że to była ruska rakieta,
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

detokstyle
detokstyle 11.06.2026, 20:31:44 via Android
  • 0
@Pomorski_Wilk: nie, ale kazdy kto zrownuje ukrwine i rosje jest k---------m. Jakos wszyscy mieliscie mordy pozamykane o Wołyniu jak robilismy z Ukrainą na spółkę Euro, teraz j----e robactwo wylazło szczekać.
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
10.06.2026, 14:55:23
  • 452
#polityka
Trzeba przyznac ze tutaj Tusk bardzo rozsadnie i przy okazji pieknie zezłomował Macierewicza
fidelio-fidelio - #polityka 
Trzeba przyznac ze tutaj Tusk bardzo rozsadnie i przy ok...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

detokstyle
detokstyle 10.06.2026, 20:33:28 via Android
  • 21
@fidelio-fidelio: i rozumiecie, ze potem te cwordy z jednej czy drugiej konfy mowia ze ois po jedno zlo. Znajdzcie mi prosze jeden choc w polowie tak inteligentny, nie skupiony na manipulacjach, pluciu jadem i sraniem ogniem monolog kogokolwiek z pisu, chocby jednej osoby.
  • Odpowiedz

566

Kolejny atak imigranta w Lublinie. Tym razem na tle religijnym!

W Lublinie doszło do ataku z udziałem 19-leniego imigranta, który zaatakował ratownika medycznego. Mężczyzna to obywatel Kazachstanu. W momencie dotarcia na Szpitalny Oddział Ratunkowy był pod wpływem alkoholu.

Akinori456
z
radiomaryja.pl
dodany: 10.06.2026, 14:26:33
  • 83
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    migranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    wydarzenia
  • #
    religia
detokstyle
detokstyle 10.06.2026, 16:52:45 via Android
  • 0
@SirPeacefull: braun chce wiecej hindusow sciagnac idioto xd polski patriota braun, pewnie Ewa Braun tez Polskę w sercu nosiła. Jak wam się to spina bando debili

335

80 lat temu odbyła się londyńska Parada Zwycięstwa. Bez Polaków.

80 lat temu odbyła się londyńska Parada Zwycięstwa. Bez Polaków.

8 czerwca 1946 roku Londyn świętował zwycięstwo nad III Rzeszą. Przez ulice miasta maszerowali Amerykanie, Kanadyjczycy, Australijczycy, Francuzi, Hindusi, Brazylijczycy, żołnierze z Afryki i Bliskiego Wschodu. Dlaczego nie było Polaków.

Historia_Podcast
z
youtube.com
dodany: 07.06.2026, 15:11:36
  • 74
  • #
    polityka
  • #
    film
  • #
    podcast
  • #
    emigracja
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    wojna
detokstyle
detokstyle 10.06.2026, 14:43:10 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

598

Polska zwolniona z kwoty imigrantów tylko na rok.

Zwolnienie w dalszych latach zależy od decyzji komisji. Tusk rok temu ogłosił zwycięstwo, Bosak ostrzegał.

opartyoszpadel
z
rp.pl
dodany: 09.06.2026, 13:33:33
  • 102
  • #
    imigracja
  • #
    paktmigracyjny
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    tusk
  • #
    bosak
  • #
    polityka
detokstyle
detokstyle 10.06.2026, 05:06:15 via Android
  • 9
@Wellmen: tak, tak go kazdy ogrywa ze jako jedyny polityk w Polsce jest juz trzecia kadencje premierem xddd
detokstyle
detokstyle 10.06.2026, 05:07:23 via Android
  • -8
@borowik-niezwyczajny: nie trzeba obrzydzać, tłuki same się obrzydzają
detokstyle
detokstyle 10.06.2026, 07:17:52 via Android
  • 0
@Wellmen: a kogo wybieraja madrzy w takim razie? Bo po wyksztalceniu rozklad glosow nie pokazuje ze wybierali go idioci jak to okreslasz
detokstyle
detokstyle 10.06.2026, 07:19:09 via Android
  • 0
@SuperZenek: od dawna jest ta dyskusja, ulomny ale najlepsY z dotychczas wymyslonych, nic lepszego nikt nie wymyslil. Pewnie dlatego nawet dyktatury pozują na demokrację.
Rumburak123
Rumburak123
09.06.2026, 21:09:59
  • 119
#bydgoszcz co tam się u Was dzieje?
Ruska propaganda na billboardach w biały dzień?
#bekazprawakow #konfederacja #konfederacjakoronypolskiej #ukraina #rosja #izrael
Rumburak123 - #bydgoszcz co tam się u Was dzieje?
Ruska propaganda na billboardach w ...

źródło: 1000015041

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

detokstyle
detokstyle 10.06.2026, 05:20:06 via Android
  • 6
@taukuZielonka: a co ty sie szmaciarzu po polsku wypowiadasz, won w cyrylicy komentowac
  • Odpowiedz

1033

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Ubogie wyżywienie, brak książek, brak zajęć rekreacyjnych i sportowych, ograniczony dostęp do prysznica, brak ciepłej wody, uciążliwe oświetlenie. Napisał do RPO skargę

zawisza
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 04.06.2026, 10:53:30
  • 227
  • #
    majtczak
  • #
    patologiaz
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
detokstyle
detokstyle 04.06.2026, 21:25:00 via Android
  • 1
@puretech: stary, co Ty pierdaczysz, nikt sie nie n--------a z nieslusznie osadzonych. Wszyscy n----------a z seby. Nie oszukujmy sie,Wzapracowal sobie rowniez pozniejsza postawa ba izolatke. Siedzi od lutego, a lba on raczej nie ma, ladnie go łamią, brawo.
detokstyle
detokstyle 04.06.2026, 21:45:12 via Android
  • 0
@enron: nikt nie trafi do izolatki za 5 palenia czy pirackie rapsy

3375

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 452
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
detokstyle
detokstyle 03.06.2026, 14:24:49 via Android
  • 0
@robert_przylbica: dawniej bym sie zgodzil z takim argumentem, ale nie teraz. Jak uwazasz, jest wieksza wykrywalnosc i profilaktyka pedofilii w internecie (w tym w darkwebie) teraz czy w tym wolnosciowym internecie 15-20 lat temu? Bo wiadomo ze nie mowisz o latach 90, kiedy w Polsce internet to byla egzotyka a kafejki raczkowaly.
detokstyle
detokstyle 03.06.2026, 14:26:33 via Android
  • -2
@Zabi96: to co jest ostoja zachodniej cywilizacji wg Ciebie?
detokstyle
detokstyle 04.06.2026, 16:44:24 via Android
  • 0
@robert_przylbica: panstwo ma dzialac tak, zeby takie afery jak ta z pegazusem wychodzila. To oznacza ze panstwo dziala - dowiadujesz sie o takich rzeczach i od tego wlasnie są wolne media. To ze jest grono osob chcacych wykorzystywac narzedzia w nieodpowiedni sposob - internet do orzestepstw, pegazus ro podsluchiwania nieuprawnionego itp. to norma. Eytlumacz mi, jakim jest problemem ta rzekoma prywatnosc, ktora kazdy oddal facebookowi, czy nawet wykopowi, akceptujac regulamin?

1754

Wrogiem numer jeden UPA byli Polacy

UPA wymordowała najpierw 100 tys. polskich cywilów, a walkę z Sowietami podjęła dopiero później - przypomniał historyk prof. Mirosław Szumiło. Profesor odniósł się w ten sposób do argumentów strony ukraińskiej, że formacja ta miała charakter antysowiecki, a nie antypolski.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 02.06.2026, 18:07:23
  • 188
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    wolyn
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    wydarzenia
detokstyle
detokstyle 02.06.2026, 21:44:41 via Android
  • -65
@Boloo2000: morde tul
detokstyle
detokstyle 03.06.2026, 11:25:15 via Android
  • -2
@yannikto: znikad, takie zdanie jakie mialem takie mam. Ruskie wyrzadzili nieporownywalnie wiecej krzywdy i temat Sybiru, Katynia, okupacji czy rozbiorow nie kest tak walkowany jak Ukrainy. Powiesz dlaczego ten drugi w Polsce jest nagle naglasniany od poczatku wojny ukraina vs rosja?
detokstyle
detokstyle 03.06.2026, 16:52:02 via Android
  • 0
@yannikto: pelna zgoda, ukraina musi przejsc proces demokratyzacji, rozliczenia sie z historia itp. nie zapominaj, ze my jestesmy te 25-30lat do przodu mentalnie i nie robilismy tego w czasie wojny. Nalezy wspierac i doceniac ukrainska walke o swojq wolnosc, walke ktorej poczatkiem bylo odciecie sie od oligarchicznego systemu. Dluga droga przed nimi ale niewatpliwie wolna ukraina jest nam na reke, tak jak wolna bialorus. Na rozliczenie przyjdzie czas, rozliczanie pod
detokstyle
detokstyle 02.06.2026, 16:28:28
  • 0
Mirki, od dawna sie czaje, żeby zacząć z giełdą, od czego zacząć pierwsze kroki? Jakies kanaly yt? Literatura Iwucia? Gdzie konto zalozyc zeby bylo dobrze? Pozdrawiam akcjonariat #gielda
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

detokstyle
detokstyle
Autor
02.06.2026, 21:47:59 via Android
  • 0
@ParadygmatYT: a co zamiast Iwucia? Choc troche jestem dziadem, zara 4 krzyzyk wleci
  • Odpowiedz
detokstyle
detokstyle
Autor
02.06.2026, 21:50:46 via Android
  • 1
@Doktor77: wiadomo, konto u szczura i w smieciuchy po jaja ku chwale tagu
  • Odpowiedz
detokstyle
detokstyle
Autor
02.06.2026, 21:51:04 via Android
  • 0
@ethize: chyba ostatnio jakies kontrowersje wywolywal?
  • Odpowiedz
detokstyle
detokstyle
Autor
02.06.2026, 21:51:32 via Android
  • 0
@pepedros: dzieki, mega przystepne orzekazanie wiedzy, nie znalem inwestomatu
  • Odpowiedz
detokstyle
detokstyle
Autor
02.06.2026, 21:54:57 via Android
  • 0
@diszpetri: dzieki za szersze objasnienie. Ja doskonale wiem ze sam tez musze, a nawet chce sie w--------c, na bledach sie najlepiej czlowiek uczy. Inwestomat przystepnie przkeqzuje wiedze, iwucia zaczalem jeszcze ta pierwsza jego ksiazke "jak zadbac o wlasne finanse", finansowa forteca czeka na mnie
  • Odpowiedz
detokstyle
detokstyle
Autor
03.06.2026, 11:22:49 via Android
  • 1
@ethize: ok, zaglebilem sie, cymcyk probowal wykrecic afere. Dzieki za polecajki
  • Odpowiedz

3197

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Moim zdaniem Pan Prezydent Karol Nawrocki powinien wystąpić z propozycją ustawy o zakazie piastowania stanowisk urzędniczych i pracy w urzędach dla ludzi, którzy nie są Polakami lub takimi, którzy polskie obywatelstwo uzyskali, a z urodzenia nie są Polakami. Dodatkowo obywatele państw zagranicznych

lazarus-x
z
wykop.pl
dodany: 30.05.2026, 14:35:37
  • 451
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    prezydentnawrocki
  • #
    polityka
detokstyle
detokstyle 30.05.2026, 20:47:53 via Android
  • -8
@Chris_Karczynski: ladnie p----------y jestes ze sie ludobojstwa spodziewasz.
detokstyle
detokstyle 02.06.2026, 06:29:59 via Android
  • -2
@grzegorzpgr: to rob dzieci
detokstyle
detokstyle 02.06.2026, 06:30:27 via Android
  • -2
@dickson-choto: a wskaz karton ktory ma.
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
30.05.2026, 12:16:49
  • 661
Na rozluźnienie antybanderowskich nastrojów na tagu

#ukraina #wojna #rosja
CzeczenCzeczenski - Na rozluźnienie antybanderowskich nastrojów na tagu 

#ukraina  #...

źródło: 2302

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

detokstyle
detokstyle 30.05.2026, 14:14:42 via Android
  • 0
@czerstwy_swierszcz: to nie pytaj mariusz, jednych i drugich trzeba szkalowac, pzsy czym jednych w interesie panstwowym dozbrajac by ich rekoma walczyc.
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
30.05.2026, 07:41:04
  • 77
#pokazkota #dziarskikacperek o Kotek, czekam aż mi się odblokuję jeszcze 1000pkt payback i wtedy na zooplusa mam 25 euro za punkciki, zaszalejemy wtedy z ilością karmy i smakami. Ja jutro do szpitala. Czuję się średnio.
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek o Kotek, czekam aż mi się odblokuję jeszcz...

źródło: 1000056394

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

detokstyle
detokstyle 30.05.2026, 12:22:31 via Android
  • 0
@Lujdziarski: a jak poradzisz sobie z zapachem i p----------ą sąsiadow?
  • Odpowiedz

2608

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
detokstyle
detokstyle 27.05.2026, 21:51:20 via Android
  • 16
@DziobakPepe: ta wrocław, włocławek, jeden c--j.
detokstyle
detokstyle 27.05.2026, 21:52:04 via Android
  • 115
@ordynarny_cham: Kaczor Donald Komiks Gigant
o__0
o__0
o__0
19.05.2026, 14:48:40
  • 955
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

detokstyle
detokstyle 19.05.2026, 19:27:03 via Android
  • 8
@o__0: czy wy jebnieci jestescie wszyscy? To majtczakowi wisi nad lbem 8lat za spalenie nq drodze 3osobowej rodziny i s----------e po swiecie, a karyna dostala prawie polowe tego bezwzglednie w szybkim procesie i zle? Ktos wierzyl w 20lat? Skad sobie to uroiliscie?
  • Odpowiedz

508

25 szpitali złożyło wniosek do NFZ o likwidację oddziału całodobowego

25 szpitali złożyło wniosek do NFZ o likwidację oddziału całodobowego

25 szpitali złożyło wniosek do Narodowego Funduszu Zdrowia o likwidację oddziału całodobowego w zamian za 50 proc. ryczałtu przez kolejne dwa lata dowiedziała się Rzeczpospolita.

konto usunięte
z
rp.pl
dodany: 07.05.2026, 14:29:34
  • 192
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    umieralnie
detokstyle
detokstyle 08.05.2026, 08:23:22 via Android
  • -8
@bossssob: co ty p--------z o zerowej albo minimalnej partycypacji c-wordzie ruski?

3221

Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.

Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.

Co trzeci pracownik w Polsce doświadcza przemocy psychicznej w pracy alarmuje psycholog Joanna Kolenda, jedna z autorek raportu o mobbingu Pracować po ludzku. Wśród osób przejawiających zachowania mobbingujące 61 proc. to kobiety najczęściej przełożone, dyrektorki.

Famine
z
kobieta.rp.pl
dodany: 28.04.2026, 10:55:03
  • 327
  • #
    pdk
  • #
    praca
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
detokstyle
detokstyle 28.04.2026, 21:23:53 via Android
  • -1
@Famine: jestes bardzo fajnym, profesjonalnym mirkiem bordowym.cirkawe znalezisko, fajny background w komentarzu, ktory pewnie nie wszyscy znają. Swoja droga cos kojarzę, że w Polsce w internetowej infosferze podobne płciowe pominięcia procentowe sie zdarzaly, chyba o bezdomnosci.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.01.2013

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking