Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
handballer

handballer

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5130
  • Znaleziska 118
  • Mikroblog 5012
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 70
handballer
handballer przedwczoraj, 19:39:17
  • 1
#elitedangerous #gry N--------a ktoś w to jeszcze? Bo potrzebuję konsultacji
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer przedwczoraj, 19:11:54
  • 0
#pogoda #lato

Ale pięknie wyrównało się. Teraz będzie tylko lepiej, prawda? ( ಠ_ಠ)
handballer - #pogoda #lato

Ale pięknie wyrównało się. Teraz będzie tylko lepiej, pra...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klefonafide
klefonafide
23.06.2026, 10:20:38
  • 309
Dzisiaj przyszedł czas żeby pożegnać się z moim Cumplem. Ma tylko 7 lat, ale 1,5 roku temu miał zdiagnozowaną niewydolność nerek.

#koty #pokazkota
klefonafide - Dzisiaj przyszedł czas żeby pożegnać się z moim Cumplem. Ma tylko 7 lat...

źródło: 1000145284

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 23.06.2026, 19:35:06 via Wykop
  • 3
@klefonafide: A Twój siersciuch przyjmował jakieś leki? Mój ma 13.5 roku i w październiku też zdiagnozowano u niego przewlekła niewydolność. Przez długi czas dobieraliśmy z wetem odpowiednie leki i dawki żeby jakoś jego parametry były w miarę stabilne no i żeby on był stabilny. Do tej pory wszystko jest ok, przyjmuje kroplówki podskórne co 2-3 dni i raz na tydzień albo co dwa tygodnie zabieram go na dożylną kroplówkę no
handballer - @klefonafide: A  Twój siersciuch przyjmował jakieś leki? Mój ma 13.5 rok...

źródło: 1000010216

Pobierz
  • Odpowiedz
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie
21.06.2026, 22:25:17
  • 1
Kogoś jeszcze wkurza termin "stały fragment gry"? Jakby rzuty karne, wolne itp były pewne w każdym meczu. Wiem, że określenie to oznacza, że gra zostaje zatrzymana, a następnie rozpoczyna się od nowa z ustalonego (stałego) miejsca ale do tej definicji nie pasuje tym bardziej rzut wolny, który nie ma stałego ustalonego miejsca ¯\(ツ)/¯ #mecz #pilkanozna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 21.06.2026, 22:29:53 via Wykop
  • 2
@Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie: nie, nie wkurza i tu nie chodzi o to, że "nie ma stałego ustalonego miejsca", tylko gra jest wznawiana ze stojącej piłki. Dlatego stały fragmenty gry
  • Odpowiedz
handballer
handballer 21.06.2026, 22:41:00 via Wykop
  • 0
@BrockLanders: bo to jest potoczne objaśnienie, a oficjalna definicja stałego fragmentu przecież jest kompletnie inna więc nie ma co porównywać to innych sytuacji
  • Odpowiedz
Mechaniczna_Klawiatura
Mechaniczna_Klawiatura
16.06.2026, 17:25:11
  • 3
Jak na #koronakielce to transfer TOP

Hit transferowy. Patrik Hellebrand zagra w Koronie Kielce! To gwiazda Górnika Zabrze, jeden z najlepszych pomocników w Ekstraklasie!

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/hit-transferowy-patrik-hellebrand-zagra-w-koronie-kielce-to-gwiazda-gornika-zabrze-jeden-z-najlepszych-pomocnikow-w-ekstraklasie/ar/c2p2-29095047

#ekstraklasa #mecz
Mechaniczna_Klawiatura - Jak na #koronakielce to transfer TOP
 Hit transferowy. Patri...

źródło: il20260616_969186073_xlarge

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 16.06.2026, 18:31:30 via Wykop
  • 0
@Mechaniczna_Klawiatura: To co, Svetlin do Lecha za 2 bańki ojro?
  • Odpowiedz
bonczurexxx
bonczurexxx
bonczurexxx
15.05.2026, 21:53:45
  • 8
#mecz najlepsza akcja meczu po meczu bergiera https://x.com/PiotrKoszecki/status/2055398341098266786
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 15.05.2026, 22:39:00 via Wykop
  • 4
@waszakapa: usuń komentarz i skasuj wpis wyżej, żeby wiecej osób nie widziało jak się skompromitowałeś
  • Odpowiedz
waszakapa
waszakapa
15.05.2026, 22:26:02
  • 5
#mecz
Bergier dziękuje i pozdrawia swoich icków ,tzn kibiców

https://x.com/PiotrKoszecki/status/2055398341098266786?fbclid=IwY2xjawR0fBZleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBsWnhCMFhnSDFQQkdmVHhkc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHrsiE0eix3C7i_yHsqHQV-9kN4tICQbG1RF5gMMJrTDNJJgUq1wO0GCae1Fb_aem_CCGCgO8AtItd4rUzYEFXRQ
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 15.05.2026, 22:31:22 via Wykop
  • 2
@waszakapa: To było do koroniarzy
  • Odpowiedz
SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
10.05.2026, 21:21:33
  • 2
Znienawidzony przez zakompleksionych varceloniarzy, okradziony ze złotej piłki, atakowany na tle rasowym bez powodu przez rasistowskich visca łebków, mimo to zawsze widać uśmiech na jego twarzy, nawet w tych trudnych chwilach, ponieważ zna swoją wartość i jakaś śmieszna ustawiona liga nie jest w stanie złamać jego mentalności zwycięzcy, męczennik XXI wieku, wrócisz silniejszy po wakacjach z wygranym mundialem na koncie i znowu ujrzymy najlepszą wersję wiecznie pogodnego Viniego, który nie boi się
SiemaWaliszKonia - Znienawidzony przez zakompleksionych varceloniarzy, okradziony ze ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 10.05.2026, 21:24:56 via Wykop
  • 1
@SiemaWaliszKonia: tutaj minusy
  • Odpowiedz
LynxOV
LynxOV
06.05.2026, 19:36:28
  • 1
Jakie może być logiczne wytłumaczenie, że sędzia nie dał karnego? XD
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 06.05.2026, 19:37:20 via Wykop
  • 0
@LynxOV: przepis o wybiciu piłki i nastrzeleniu swojego kolegi
  • Odpowiedz
brazowooka_eM
brazowooka_eM
03.05.2026, 11:47:50
  • 2
Kurde, naszło mnie zeby sobie pograć w #footballmanager, bo ostatni w jakiego grałam to 2008 xD i tutaj problem, bo 26 to chyba dramat straszny, a 24 nie idzie nigdzie kupić albo są jakieś ceny z kosmosu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pozostaje tylko zatoka? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 03.05.2026, 14:59:31 via Wykop
  • 1
@brazowooka_eM: Zobaczy czy czasem na epicu nie masz dodanego, bo kiedyś rozawali fm 24 za darmo
  • Odpowiedz
handballer
handballer 03.05.2026, 18:41:50 via Wykop
  • 1
@brazowooka_eM: Jasne, że dodać, ale może przez przypadek Ci się kliknęło i dodało i nawet nie wiesz o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tak miałem z jedną gierką, myślałem, że nie mam na epicu, a się okazało, że jest
  • Odpowiedz

7

Tałant Dujszebajew nie jest już trenerem Industrii Kielce

Tałant Dujszebajew nie jest już trenerem Industrii Kielce

Tałant Dujszebajew nie jest już trenerem Industrii Kielce. W klubie pracował od 2014 roku.

Treda
z
sport.interia.pl
dodany: 24.04.2026, 14:42:01
  • 7
  • #
    mecz
  • #
    pilkareczna
  • #
    kielce
  • #
    polska
  • #
    sport
handballer
handballer 24.04.2026, 21:25:02 via Wykop
  • 2
@KolegaPatryk: O kurde! Kolega chyba dopiero co ze śpiączki się wybudził XD
moja-walka
moja-walka
04.04.2026, 21:00:02
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 04.04.2026, 21:01:40 via Wykop
  • 1
@moja-walka: powyżej pasa z głowy, poniżej psa z nogi
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
31.03.2026, 20:59:53
  • 29
#mecz #reprezentacja
emerald-city - #mecz #reprezentacja

źródło: 1000000920

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 31.03.2026, 21:00:49 via Wykop
  • 0
@emerald-city: potęga ligi portugalskiej
  • Odpowiedz
miki4ever
miki4ever
31.03.2026, 20:37:57
  • 1
#mecz koleś go kopnął w głowę, Podolinski: nie było faulu xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 31.03.2026, 20:39:04 via Wykop
  • 0
@miki4ever: jaką k---a głowę XD
  • Odpowiedz
handballer
handballer 21.03.2026, 16:19:33
  • 0
#mecz Lewy by to wykończył
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer
Autor
21.03.2026, 16:23:34 via Android
  • 1
@mrwilder: zdarza się najlepszym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tralallalala
tralallalala
tralallalala
18.03.2026, 20:14:52
  • 0
#mecz nie ogarniam, gdzie niby ten Marciniak? Komentator też go widzi xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 18.03.2026, 20:16:15 via Wykop
  • 0
@tralallalala: technicznym jest
  • Odpowiedz
Bydlaczek
Bydlaczek
01.03.2026, 13:52:28
  • 3
Czyli od teraz bark to reka. XDDDD ja pierdddddddd yebana mafia sędziowska niech zgadnę varciniak na komputerku?
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

handballer
handballer 01.03.2026, 13:57:00 via Wykop
  • 1
@Bydlaczek: przecież piłka odbiła się od bicepsa, gdzie tym tam brak widzisz?
  • Odpowiedz
handballer
handballer 13.02.2026, 19:02:22
  • 0
#mecz ej dymy! czemu nie pokazuja??
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Kielce

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 08.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 24.11.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking