Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ag3nt
ag3nt

ag3nt

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4452
  • Znaleziska 28
  • Mikroblog 4424
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5
liter_wody
liter_wody
19 godz. i 10 min temu
  • 0
Siema!
Bije się z myślami, czy by nie wymienić ps5 na PC. Od wieeelu lat nie miałem PC i przychodzę do was z pytaniem, czy taki zestaw w takiej kasie w ogóle ma sens, czy podziała to przez kilka ładnych lat.

- płyta główna Asus Prime B650M WiFi II
- SSD Patriot Viper VP4300 1tb
- CPU Ryzen 5 7500F
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt przed chwilą via Wykop
  • 0
@liter_wody: Wieczorem ogarniałem części dla znajomego, budżet identyczny jak twój, więc masz od razu z linkami, bo miałem zapisane, całość 5500 razem z monitorem, z tego co widzę wszystko jest jeszcze dostępne. Udało się w tej cenie upchać znacznie lepsze podzespoły niż z twojej rozpiski:

24GB ramu DDR5 w dwóch kościach,, RX 9060 XT 16GB. Procesor i dysk ten sam. Płyta główna znacznie lepsza z obsługą pcie 5.0 dla karty graficznej
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt 06.06.2026, 14:51:53
  • 2
Powinny być punkty za wiatr jak w skokach

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najmienkszy_puszkarz
Najmienkszy_puszkarz
04.06.2026, 17:28:24
  • 45
Ale to jest p------e w kilka dni jej życie zmieniło się o 180 stopni.
#tenis
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 04.06.2026, 17:30:16 via Wykop
  • 0
@Najmienkszy_puszkarz: Też mi wyczyn, moje o 360 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt 02.06.2026, 13:16:28
  • 1
RX 9070 GRE - "Super karta k---o, super karta"

#pcmasterrace #amd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107
02.06.2026, 14:10:32 via Wykop
  • 1
@ag3nt: >wydajność na poziomie RTX 3090
No fakt, to bardzo dobry cel wydajnościowy dla GPU.
  • Odpowiedz
maniel
maniel
03.06.2026, 05:40:46 via Wykop
  • 0
@Ralphs: chociaż do 2k mogliby zejść, i tak bym nie kupił ale nisze dla 9070 by zwolniło, bo 2300 w paździerzu kosztował
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 19:31:28
  • 5
Pierwszy raz od 2018 obie drużyny strzeliły bramkę, a wy narzekacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 18:44:16
  • 1
Jak trzeba strzelić 5 bramek ogórkom z francuskiej ligi to nie są zmęczeni sezonem, ale jak trzeba zagrać w finale i strzelić bramkę z gry to są xD

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
30.05.2026, 18:46:23 via Wykop
  • 0
@ag3nt: psg to nie ma czym byc zmeczonym nawet, oni graja 2/3 tego co pilkarze arsenalu i to jeszcze przeciwko druzynom ledwo ponad poziom ekstraklapy
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 18:34:41
  • 2
ale Bór w-------y, że jest dogrywka i nie można się n-----ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zeMadafaka
zeMadafaka
30.05.2026, 18:36:07 via Wykop
  • 0
@ag3nt: też bym wolał walnąć niż taką padakę komentować
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 18:22:29
  • 5
Zgadnijcie jaka byłaby decyzja w drugą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
30.05.2026, 18:22:37 via iOS
  • 2
@ag3nt: taka sama
  • Odpowiedz
sceptymatyk
sceptymatyk
30.05.2026, 18:23:14 via Wykop
  • 1
@red7000: Taka sama, też na korzyść psg.
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 18:13:11
  • 0
Oskarek zajebista symulka

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 18:04:12
  • 3
W finale powinna być dogrywka dopóki, któraś z drużyn nie wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt
Autor
30.05.2026, 18:08:49 via Wykop
  • 0
@ArchDelux: dzięki, uczę się od najlepszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ag3nt - @ArchDelux: dzięki, uczę się od najlepszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: dzieki

Pobierz
  • Odpowiedz

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 18:01:52
  • 3
Dembele 5 meczów w sezonie zagrał, ale już się zmęczył, karny strzelony, można schodzić, złota piłka czeka

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 17:52:48
  • 0
Saka i Martinelli = bracia p-------c

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 17:50:49
  • 3
Brawo Raya! W nagrodę na mistrzostwach będzie bronił kaleka Simon xD

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

angelofdeath007
angelofdeath007
30.05.2026, 17:51:57 via Wykop
  • 0
@ag3nt: ani jeden ani drugi bo będzie bronił Joan Garcia
  • Odpowiedz

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 17:49:09
  • 1
Pięknie Arab zakręcił korbą, że wykopki są za PSG xD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 17:43:41
  • 0
Dobra Arsenal dawać rożny, blok bramkarza, bramkę i kończymy to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 17:38:24
  • 1
Coś takiego wymyśliłem, co myślicie?

#mecz

A gdyby tak rozgrywać finał LM kilka godzin później żeby było chłodniej i bez przerw na picie?

  • Dobry pomysł 33.3% (19)
  • Nie no, tyle to nie 66.7% (38)

Oddanych głosów: 57

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
30.05.2026, 17:39:23 via iOS
  • 1
@ag3nt: i w Chinach będzie 3 rano, czyli miliony widzów mniej, a może nawet i dziesiątki milionów
  • Odpowiedz
Levandyr
Levandyr
30.05.2026, 17:39:51 via Wykop
  • 0
@ag3nt: na mundialu w każdym meczu będzie przerwa na picie więc się przyzwyczajaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 17:35:02
  • 2
Za taką wrzutkę ta złota piłka się mu po prostu należy

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 17:30:23
  • 0
ZŁOTA PIŁKA ZŁOTA PIŁKA ZŁOTA PIŁKA

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 17:22:17
  • 6
Już się zaczyna sędziowanie pod Arabów, byle tylko przepchnąć 2 puchar pod rząd i złotą piłkę dla Dzbanbelle za rozegranie 10 meczów w sezonie xD

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ag3nt
ag3nt
ag3nt
Autor
30.05.2026, 17:26:02 via Wykop
  • 0
@ArchDelux: Dzięki, 50 groszy za wpis wpadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt 30.05.2026, 17:23:20
  • 3
PSG w Premier League = walka co sezon o utrzymanie

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking