Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Reanef

Reanef

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 76633
  • Znaleziska 26344
  • Mikroblog 50289
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 92
Jabby
Jabby
przedwczoraj, 09:25:40
  • 1264
- Naubliżaj i zaszczuj wykonującą swoją pracę kobietę. Publicznie ją upokorz, nawołuj do jej linczu
- Skup się na osobie wykonującej obowiązki a nie na tych co takie prawo wymyślili (bo by kolegów z pis to dotknęło)
- Nie poczuj się do winy, nie przeproś, zamiast tego wypluj z siebie jeden wielki bełkot nie mający związku z w/w pokazem chamstwa i prostactwa - na swoją "obronę" wymieniaj jakieś afery radnych KO i
Jabby - - Naubliżaj i zaszczuj wykonującą swoją pracę kobietę. Publicznie ją upokorz,...

źródło: IMG_20260614_110157

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 19 godz. temu via Wykop
  • 0
@Jabby: Zrobiła zgodnie z prawem ale nieetycznie, bo żeby tak zrobić to musiała wcześniej tam być i to zauważyć. Myślę że właściciel lokalu był tego nieświadomy, widzisz w prawie administracyjnym przeciwnie do podatkowego nie ma czyhania na twój błąd czy też prowokacji - tam urzednik powinien być dla ludzi przynajmniej teoretycznie, a kontrola to nie jest to samo co prowokacja. Ludzie się oburzyli właśnie przez to że urzedniczka wykorzystała kruczek
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 16 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@Jabby: to już przesada w drugą stronę, wiedząc że internet nie jest anonimowy nie próbuje nawet określić autora tej wypowiedzi w jakikolwiek sposób bo brak cenzuralnych określeń mi do tego. Czy to jest normalne żeby iść poprosić o wymianę żarówki do mechanika i wywalić mu mandat bo nie dał paragonu a chciał tylko zwrot za żarówkę? Nie wolno testować ludzkiej uczciwości celem ukarania go i to już dawno zostało określone
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 16 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@Jimmy_PoP: tu nie chodzi o kwit ale o sposób egzekwowania prawa. System jest do zaorania, bo to jest efekt presji mandatowej na urzedniku.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 14 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@Jabby: czyli mówisz że chodzilibyś po pracy z bloczkiem mandatowym żeby robić podobne jazdy? No pracownik miesiąca by z Ciebie był normalnie. Jeżeli była w pracy to robiła prowokację. Najlepsze jest to że urzędy nie mają na takie rzeczy funduszy więc musiała to zrobić za swoje. Kurcze, nie nawiniesz mi makaronu na uszy, bo doskonale wiem, jak takie tematy wyglądają od kuchni. Dowaliła mandat bo ma taką robotę, chodzi tylko
  • Odpowiedz

392

Rząd USA nakazuje firmie Anthropic wycofać modele Fable 5 i Mythos

Rząd Stanów Zjednoczonych, powołując się na organy ds. bezpieczeństwa narodowego, wydał dyrektywę dotyczącą kontroli eksportu, nakazującą zawieszenie wszelkiego dostępu do modeli Fable 5 i Mythos 5 dla wszystkich obcokrajowców, zarówno przebywających w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi...

marusz
z
anthropic.com
dodany: 13.06.2026, 04:52:09
  • 128
  • #
    anthropic
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    programowanie
  • #
    komputery
Reanef
Reanef przedwczoraj, 21:40:52 via Wykop
  • 0
@deton24: bo USA to ma nowoczesną xD oni mają tak prawo skonsultowane żeby ani nikt nowy się nie wpakował na obecną infrastrukturę ani żeby nie musieć jej modernizować (bo to szekle kosztuje) uwalaja konkurencję w zarodku na linii kablowej w każdym wymiarze i właśnie dlatego spacex się wybił bo poszedł poza schemat. (A to wymagało wystrzelenia satelit w kosmos). My mamy Bliki a oni podpisy pod rachunkami płaconymi kredytówkami.
Reanef
Reanef 11.06.2026, 06:16:23
  • 626
I to jeszcze na odcinkowym na lewym z maksymalną. BMWiarze to podludzie. #samochody #motoryzacja #bmw
Reanef - I to jeszcze na odcinkowym na lewym z maksymalną.    BMWiarze to podludzie. ...

źródło: 1000029659

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 06:55:26 via Android
  • 292
@Damasweger: trawą wyprzedź.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 08:19:56 via Wykop
  • 4
@Pytongino: lepiej Ci powiem. Wisłostrada stolyca pas prawy kierunek s8 dopuszczalna 70, jade 70, pas prawy zaznaczam na trzy łącznie a z lewej wolne, usiadł mi na dupie dekiel suvem bmw i popędza, to są odruchy bezwarunkowe.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 08:24:13 via Wykop
  • 5
@randomdrop: też prawda. Z drugiej nikt nie bedzie skakać jak debil z lewej na prawą jak jest ruch taki ze musiałbyś zmieniać pas co 100 metrów bo samochódy na srodkowym jadą dużo wolniej a na prawym masz szansę awansu na wkładkę do litewskiej kanapki z dwóch tirów. Praktyka jest taka że zmieniasz pas jak widzisz że ktoś z większą prędkością od twojej za chwilę dojedzie, a żeby nie rozpędzać znowu
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 08:32:02 via Wykop
  • 13
@Hans_Kropson: nie było. Prawym gęsty ruch ciężarowy a na srodkowym samochody +- 100 kmh przeplatane wyprzedzajacymi się tirami. Przypominam Ci że w miejscu w ktorym jechałem jest odcinkowy pomiar prędkości a sam jechałem z maksymalną dopuszczalną prędkością. Jazda na tempomacie pomaga oszczędzać paliwo i nie przekraczać też tej maksymalnej dopuszczalnej. Jeżeli nie rozumiesz ludzi jeżdżących maksymalną dopuszczalną prędkością na OPP ktorej nie powinno się przekraczać z wiadomych powodów, nie chcących
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 08:36:23 via Wykop
  • 0
@bighatlogan: o to to.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 09:34:04 via Wykop
  • 19
@Hans_Kropson: nie, nie miałem jak zjechać na srodkowy i nie zamierzam się wlec bo jakiejs motopizdeczce spieszy się na spotkanie z ITD. Typie jadę z maksymalną dopuszczalną w miejscu gdzie są pomiary prędkości nie mogąc zjechać a ty że się prujesz ze w szeryfa się bawię XD lecz się.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 09:43:33 via Wykop
  • 1
@SzubiDubiDu: Szczerze mam wątpliwości czy pomiar gps jest dużo lepszy niż to co masz na blacie. I tak, uważam że należy jeździć środkowym lub prawym jak masz na to miejsce niezależnie od prędkości z uwagi na bezpieczeństwo i płynność ruchu.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 12:04:57 via Wykop
  • 0
@SzubiDubiDu: jak masz jakąś wskazówkę jak dobrać rozmiar opon żeby poprawić wskazania na wyswietlaczu to chętnie skorzystam. Sam jadąc "wypośrodkowuję" prędkość gps/blat ale są to roznice rzędu 3-4 kmh więc nie wiem czy jest sens coś tu grzebać żeby było co do milimetra.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 14:01:34 via Wykop
  • 0
@radom_69: to ma pecha bo ja mam prawo jechać jednostajnie. I to że musiał gdzieś zwolnić nie daje mu prawa przekraczania prędkości i siedzenia mi na dupie.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 18:19:40 via Wykop
  • 0
@sund3rs: dobre, zapamiętam.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 22:15:30 via Wykop
  • 0
@Krupier: gość tak się zesrał o moj komentarz że aż przelogowal się na moderatora i mi go skasował. Frajerzy zawsze włączają niebieskie błyski jak przegrywają wyścig.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
11.06.2026, 22:24:58 via Wykop
  • 0
@CREATE_USER: taki ładny komentarz wysmarowales odnosnie mojego a jednak tak cię zabolał że aż doprowadziłeś do jego skasowania. Żałosne w uj i właśnie tym pokazałeś z czego jesteś zrobiony i jakie masz fundamenty moralne. Żenada. Im więcej takich jak ty tym mniej takich jak ty. Szkoda tylko że cierpią na tym postronni. Gówniarska mentalność majtczaka. Ludzie twojego pokroju nie zasługują na prawo jazdy bo nie szanują życia innych osób.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
12.06.2026, 07:45:13 via Wykop
  • 0
@CREATE_USER: dzieci powinny się resorakami w piasku bawić a nie poruszać na drogach publicznych. Z tobą się gada jak 20 lat temu z kumplem nad jeziorem żeby na łeb nie skakał bo nie dość że będzie kaleką to jeszcze pół rodziny uwiąże na wycieraniu mu d--y. Klasyka gatunku. Potem było że krakałem. XD
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef
Autor
przedwczoraj, 15:46:17 via Wykop
  • 0
@CREATE_USER: no masz rację. J----i frustraci za nami.
  • Odpowiedz

417

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,

armiakrolewska
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 12:32:11
  • 153
  • #
    dzieci
  • #
    rodzina
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polactwo
  • #
    cebula
  • #
    pytaniedoeksperta
Reanef
Reanef przedwczoraj, 14:33:49 via Wykop
  • 1
@ElGecko: ci mieszkańcy to chyba deweloperzy po prostu

378

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia to cel. Krótsze kolejki, lepsze soczewki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekmedyczny.poradnikzdrowie.pl
dodany: 12.06.2026, 07:00:01
  • 85
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    czechy
Reanef
Reanef 13.06.2026, 20:08:56 via Wykop
  • 1
@vingrosz: idz do dentysty i zapytaj ile kosztują materiały teraz w hurtowniach. Wiertła sprężynki i inne ujemuje. Odjepaniepawlilo im się co nieco wyżej w stomatologii. Jak uważasz że można zamortyzować mikroskop do kanałowego inaczej jak waląc po kieszeni klienta? Trzonowiec już potrafi dochodzić do 4,5k. Chore.
Reanef
Reanef 13.06.2026, 20:47:41 via Wykop
  • -1
@vingrosz: skoro to taki łatwy biznes i wygląda to tak jak piszesz to mam dla Ciebie protip. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reanef
Reanef przedwczoraj, 08:13:01 via Wykop
  • 0
@vingrosz: widzisz części od roweru w miesiąc zarobią wiecej niż cała twoja rodzina w rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja pewnie też. A wystarczyło tylko hehe zacisnąć zęby.
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
13.06.2026, 08:24:02
  • 360
Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w gokarcie.

#trzecieoko
PrzodownikPracyZaGrosze - Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w ...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 13.06.2026, 22:32:11 via Wykop
  • 2
@PrzodownikPracyZaGrosze: podły smieszkowy opis do niesamowitej tragedii niewinnej niczemu rodziny. Tragedia ludzka okropnie spowszedniała w Internecie. Empatia to rzecz ostatnio niespotykana, obyś nie musiał przekonać się o tym z przeciwnej strony.
  • Odpowiedz

365

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Było spore zainteresowanie na początku, kiedy był darmowy. Po wprowadzeniu opłat (5,5 zł za godzinę, 55 za dobę, 550 za miesiąc) stoi pusty. Jak to szło? "Bo miasto nie zapewniło..." "Tam? Tam to jest k... płatne!"

Matkasiedziztylu
z
expressilustrowany.pl
dodany: 12.06.2026, 07:54:48
  • 195
  • #
    parkowanie
  • #
    patoparkowanie
  • #
    samochodoza
  • #
    lodz
Reanef
Reanef 13.06.2026, 19:08:03 via Wykop
  • 0
@Etman1939: w takich cenach to by ludzie chętnie parkowali myślę.
Reanef
Reanef 13.06.2026, 19:11:40 via Wykop
  • -1
@Notes: mało podatków w mieście zostawiają widocznie.
rtone
rtone
11.06.2026, 11:36:14
  • 422
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
rtone - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: sprawiedliwi_ludzie

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 11.06.2026, 15:37:21 via Wykop
  • 1
@rtone: godne to i świat i ludzie
  • Odpowiedz

347

84 lata temu z Auschwitz uciekło 9 więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób

84 lata temu z Auschwitz uciekło 9 więźniów. W odwecie zagazowano 320 osób

10 czerwca 1942 roku 50 więźniów z karnej kompanii Auschwitz II-Birkenau podjęło zbiorową ucieczkę podczas robót ziemnych. Udała się dziewięciu, w tym przyszłemu aktorowi Augustowi Kowalczykowi. Następnego dnia Niemcy rozstrzelali 20 i zagazowali 320 więźniów w odwecie.

real_scoria
z
przystanekhistoria.pl
dodany: 10.06.2026, 10:50:19
  • 177
  • #
    historia
  • #
    rocznica
  • #
    auschwitz
  • #
    polska
  • #
    wwii
Reanef
Reanef 11.06.2026, 10:43:53 via Wykop
  • 0
@Eponhall: i tak by to zrobili. Po prostu znaleźli sobie pretekst do działań.
ponton
ponton
10.06.2026, 17:04:03
  • 0
oprócz tego świat i udzie
#heheszki #suchar
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 11.06.2026, 06:53:37 via Android
  • 0
@zeMadafaka: @ponton wojna stolicy z podlasiem nabrała nowego wymiaru
  • Odpowiedz
r5678
r5678
11.06.2026, 06:23:36
  • 0
N------o tych odcinkowych pomiarów powiem wam na S2, s17 i w okolicach Warszawy. Słyszałem że tam ze dwa ale jest więcej i się ciągnął.. oba pasy samochody jada obok siebie często.

Dobrze że są znaki informujące. na nawigacjach tego nie ma. Ale nikt nie przekracza

#motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 11.06.2026, 06:26:11 via Android
  • 10
@r5678: proszę cię, jak dla mnie to powinny być rozstawione co wjazd zaczynając od każdego końca powiatu graniczącego z Warszawą. Nie ma dnia żeby jakiś debil nie wywalił baranka bo mu się spieszyło, przez co cała reszta stoi w korku marnuje pieniądze i się spóźnia do roboty.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
11.06.2026, 05:37:55
  • 458
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000052954

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 11.06.2026, 06:22:59 via Android
  • 8
@badreligion66: to niesamowite że kraj w którym 75% małżeństw skończy się rozwodem, HIV dodają na stacji benzynowej do hot dogów, w---a jest tańsza od wody mineralnej, a w ktorym sławojka na dworze to luksus, mieni się prawactwu jako ostatni europejski bastion wartości.
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
11.06.2026, 05:38:11
  • 25
nieotwieranie ust jest czasami najlepszą decyzją.
baemaj - nieotwieranie ust jest czasami najlepszą decyzją.

źródło: IMG_0512

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 11.06.2026, 06:19:26 via Android
  • 11
@baemaj: głembokie
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
09.06.2026, 17:00:03
  • 3
Ciężki wybór mam

#przegryw

Z kim się jutro umówić?

  • Murzynka 24 lvl 28.7% (23)
  • Azjatka 26 lvl 71.3% (57)

Oddanych głosów: 80

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 10.06.2026, 19:15:49 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: ciężko Ci zrobić zdjęcie drugim telefonem?
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
09.06.2026, 11:32:30
  • 182
#heheszki starszy syn w ub roku skończył 18 lat i powoli rozgląda sie za kasą.
pokazał mi się na FB jakiś wpis z informacją o programie "Wakacje z Wojskiem". No więc piszę młodemu na msg:
dominowiak - #heheszki starszy syn w ub roku skończył 18 lat i powoli rozgląda sie za...

źródło: image

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 10.06.2026, 08:41:17 via Wykop
  • 0
@tellet: rozumiem że wg Ciebie openspace w korpo przy komputerze za 5k brutto/mc i powrót do wynajętego pokoju dwie dzielnice dalej bo wynajem całego to jakieś 7k plus opłaty to jest dopiero godna praca dla świeżo upieczonego uczetnika rynku pracy nie? Ale kumputer stolyca wojewodzkiego a nie jakaś trepopatola za 8k netto 8-16 w koszarach z obiadem i zakwaterowaniem w lokalu służbowym.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 10.06.2026, 11:23:00 via Wykop
  • 0
@tellet: ta bo robienie wyników/tasków w boksie dla kurczaków lepsze.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 10.06.2026, 17:49:35 via Wykop
  • 0
@tellet: i tak przyjdzie jak będzie taka potrzeba, tylko zamiast mieć jakiekolwiek szanse zrobią z takiego młodego kulochwyt, żeby Pan Sierżant miał więcej czasu żeby lepiej przycelować w pusty kacapski łeb.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 10.06.2026, 19:10:00 via Wykop
  • 0
@tellet: O czym Ty mówisz? Granice pierwsze zostają zamknięte w kraju frontowym po 1 żeby poborowy nie uciekł a po 2 żeby wróg potencjalny nie szykował dywersyfikacji w kolejnym państwie.
  • Odpowiedz

305

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Szansa na podwójną emeryturę. Rząd ugina się pod naciskiem mundurówki

Do tej pory szanse na podwójną emeryturę: mundurową i z ZUS, mieli tylko młodsi funkcjonariusze. Teraz może się to zmienić

karol1011
z
businessinsider.com.pl
dodany: 06.06.2026, 06:18:32
  • 157
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    policja
Reanef
Reanef 07.06.2026, 17:38:12 via Wykop
  • -1
@OsobaKomentujaca: wszystkim równo wszystkim g---o
Reanef
Reanef 07.06.2026, 17:40:19 via Wykop
  • 0
@qusqui21: stracisz w ten sposób jedyny bat który tak naprawdę istnieje nad formacjami mundurowymi. Jak składki będą leciały na bieżąco i nie bedzie strachu o emeryturę to zlodziejstwo na magazynach i zorganizowana wraz z łapownictwem będzie hulać wręcz oficjalnie. A w drugą stronę czym Ty chcesz ludzi zachęcić do pracy tego typu? Jeszcze trochę i w tym sektorze popyt osiągnie wymagania podwójnej sredniej krajowej żeby ktokolwiek chciał pomyśleć w ogóle.
Reanef
Reanef 08.06.2026, 08:58:03 via Wykop
  • 0
@qusqui21: a kto bedzie robić cokolwiek na mieście od 15 do 7? Kto powinien się z patolą użerać? @puretech prosty temat do ogarnięcia. Skladki niech są dalej ciągnięte ale przekierowywane do ZER MSWiA i niech zwiększają świadczenie do 1.5 procent rocznie (2.6 jest za rok w służbie)
Reanef
Reanef 10.06.2026, 06:47:37 via Wykop
  • 0
@OsobaKomentujaca: jeżeli budżetówka to grupa uprzywilejowana to co w takim razie robi w przepisach art. 7a § 2 pkt 2 Kodeksu postępowania administracyjnego? Jak chcemy równać to w dwie strony, podpowiem Ci że wtedy na dzień dobry fuszom i żołnierzom rośnie pensja netto o połowę. To jest podstawa do walenia na wszystkim co się da mundurówki przez rządy. Polak jak zawsze - boli go co ktoś ma bonusem ale c--j
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2610
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 10.06.2026, 06:43:47 via Wykop
  • 0
@ish_waw: i tu napoje w restauracjach powinny właśnie potanieć - żeby zachęcić do ich kupna
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 10.06.2026, 06:45:24 via Wykop
  • 0
@swiadomy_anakolut: to powinien wypisać KP w takim wypadku ten fliziarz
  • Odpowiedz
HardWax
HardWax
08.06.2026, 19:40:42
  • 90
Kilka słów o firmach montujących automatykę.
W garażu podziemnym spalił się zasilacz sterownika PLC.
Przestała działać detekcja gazów (CO i LPG) oraz wentylacja w garażu podziemnym co jest dość ważnym systemem bezpieczeństwa.

W bliźniaczym budynku obok jest taka sama instalacja garażu więc kupiłem nowy sterownik wziąłem kartę pamięci aby zgrać program na nowy sterownik, podłączyć, uruchomić i skasować za naprawę.
Jednak nie tak szybko. Na sterowniku jest założone hasło i d--a blada.
HardWax - Kilka słów o firmach montujących automatykę.
W garażu podziemnym spalił się...

źródło: 20260526_144943

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 09.06.2026, 06:47:48 via Wykop
  • 0
@HardWax: uokik poinformować i opisać system że zablokowali możliwość naprawy przez inne firmy.
  • Odpowiedz
Reanef
Reanef 09.06.2026, 07:24:30 via Wykop
  • 1
@kwantowykocyk: to nie ma nic wspólnego z ograniczeniem możliwości pracy komuś innemu. Od tego jest uokik a takie praktyki są nielegalne szczególnie że jest po okresie gwarancji. Pismo o żądanie wydania haseł jeżeli nie zostały wydane a dalej do sądu. Czyli co to jest jeszcze kolejna rzecz na którą trzeba uważać w państwie z kartonu bo inaczej cię naciągnąć? W tym kraju naprawdę trzeba być prawnikiem cywilnym bankierem budowlańcem mechanikiem
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
08.06.2026, 06:13:27
  • 556
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reanef
Reanef 08.06.2026, 22:23:59 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: ja bym powiedział że budżet domowy wynosi wtedy 8000 bo nadwyżke w kwocie 3500 chlop może sobie wtedy legalnie przeje.ać
  • Odpowiedz

250

O tym jak się ćpało w schyłkowej komunie i latach 90.

Pokaż treści 18+

O tym jak się ćpało w schyłkowej komunie i latach 90.

Mroczna strona transformacji w Polsce lat 90. Narkotyki, kompot i rapowa kultura marginesu. Przewodnik po narkotykowej k

testa_di_moro
z
kmag.pl
dodany: 07.06.2026, 16:29:15
  • 105
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    lata90
  • #
    cpanie
  • #
    cpuny
Reanef
Reanef 08.06.2026, 19:21:11 via Wykop
  • 3
@GlupiLogin: aleś ty jesteś sophisticated
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >

Nicz Tegooo

  • Jak w obrazku.
  • Wołomiński
  • https://wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.05.2022

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 12.01.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking