Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rvva1

rvva1

Dołączył 7 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 83945
  • Znaleziska 4078
  • Mikroblog 79867
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 28
WielkiNos
WielkiNos
08.06.2026, 06:13:27
  • 556
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 08.06.2026, 11:34:40 via Android
  • 6
@WielkiNos: To jest myślenie wschodnie. W Rosji powszechne jest przekonanie, że jeśli kobieta pracuje to jej zarobek jest tylko i wyłącznie dla niej i dla jej zachcianek. Utrzymywać ma facet.
Podobne przekonania reprezentują Ukrainki i Białorusinki lecz w mniejszej skali z racji na bliższe położenie z cywilizowaną Europą.
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
07.06.2026, 06:27:47
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 07.06.2026, 07:13:56 via Android
  • 8
@SlowSnake: NFZ na nic nie jest gotowe
  • Odpowiedz
rvva1
rvva1 07.06.2026, 08:30:06 via Android
  • 2
@SlowSnake: mam termin na cito na badanie i w szpitalu termin na koniec grudnia. Robią jedno dziennie.
  • Odpowiedz
Mroczul
Mroczul
06.06.2026, 06:46:39
  • 1111
#gothicremake #gothic
Mroczul - #gothicremake #gothic

źródło: obraz

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 06.06.2026, 08:13:44 via Android
  • 1
@Mr_A: w gothica na konsoli? Bluźnierca!
  • Odpowiedz

1455

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Najdroższe święta w życiu (Wileński - Odc. 3)

Ludzie udający, że potrafią jeździć samochodami, mający wymówkę dla każdego swojego czynu, nieumiejący odróżnić chodnika od jezdni. Zdecydowana interwencja funkcjonariuszy policji w reakcji na potrącenie pieszego.

o__0
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 07:01:32
  • 187
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
rvva1
rvva1 31.05.2026, 13:09:36 via Wykop
  • 49
@AlbertWesker: tablice 107 - Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex)

6

Kolejna część sagi profesora Chrisa w związku z loteriami influencerów

Kolejna część sagi profesora Chrisa w związku z loteriami influencerów

Podsumowanie działań prokuratury.

readme
z
youtube.com
dodany: 22.05.2026, 10:49:29
  • 6
  • #
    profesorchris
  • #
    motoryzacja
  • #
    pieniadze
  • #
    youtube
rvva1
rvva1 22.05.2026, 11:05:12 via Wykop
  • 20
Udaje głupiego. Sprwa jest prosta. W kilku zadaniach można wyjaśnić zarzuty a on racjonalnej linii obrony nie ma.
Wyrok pewny.
A content dla Mariuszy z Brighton.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Turin89
Turin89
18.05.2026, 08:23:44
  • 165
Ewka Zajcewa wie, że mężczyźni chodzą do urologa, kobiety do ginekologa. Niestety nie wie, że z żerzaczką idzie się do wenerologa, a nie do parlamentu europejskiego.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 18.05.2026, 14:43:55 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
16.05.2026, 11:48:20
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 16.05.2026, 16:44:42 via Android
  • 7
@dobry-informatyg: martwi mnie ta wojna płci kto jest lepszy a kto gorszy. Ta wieczna rywalizacja. Czy nie można siebie szanować, wspierać, być ze sobą na dobre i złe? Smutne jest to (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Marlena4632
Marlena4632
Marlena4632
16.05.2026, 07:18:14
  • 0
Muszę się wyżalić inaczej już dłużej nie wytrzymam. Historia dotyczy mojego zdrowia psychicznego. Wiem że to co teraz napiszę będzie wyglądać jak żalenie się, ale naprawdę muszę z siebie to wyrzucić. Inaczej nikt nie będzie wiedział o tym co przechodzę, a ja już nie daje rady. Więc zaczynam. Nie mogę już dłużej żyć z bólami psychosomatycznymi. Założyłam nowe konto na facebooku, ale tylko kiedy to zrobiłam zaczęło mnie strasznie gnieść, piec i
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 16.05.2026, 09:18:06 via Android
  • 1
@Marlena4632: po co fejsbug? Z nami możesz popisać i jest komfortowo.
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
16.05.2026, 06:14:01
  • 1585
Na Polsacie stabilnie
#psiarze
Hrabiadraczula - Na Polsacie stabilnie
#psiarze

źródło: IMG_0375

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 16.05.2026, 08:24:03 via Android
  • 4
@Hrabiadraczula: Ostatnio po wyjściu do knajpy kundel gościa zaczął na mnie szczekać jakby bronił swojego domu.
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
13.05.2026, 10:53:58
  • 33
Ciekawe co się stanie jak podczas jazdy elektronika od kierownicy padnie

#motoryzacja #ciekawostki #przegryw #mercedes
Anonim5 - Ciekawe co się stanie jak podczas jazdy elektronika od kierownicy padnie

#...

źródło: temp_file2760528619347756316

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 13.05.2026, 15:49:10 via Android
  • 0
@Anonim5: @ThinkBackwards Infiniti zrobiło to już w 2013 roku.
  • Odpowiedz

952

Polacy biorą kredyty na rezonans. Tak wygląda dziś "darmowa" służba zdrowia

Polacy biorą kredyty na rezonans. Tak wygląda dziś "darmowa" służba zdrowia

Jeszcze niedawno hasło "raty 0 proc." kojarzyło się z zakupem lodówki, telefonu albo wakacji. Dziś w Polsce na raty można rozłożyć rezonans magnetyczny i kolonoskopię. To nie ponury żart ani futurystyczna wizja. To rzeczywistość systemu ochrony zdrowia po decyzji NFZ o ograniczeniu finansowania.

VoxClamantisInDeserto
z
wm.pl
dodany: 12.05.2026, 17:24:06
  • 205
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
  • #
    finanse
  • #
    sluzbazdrowia
rvva1
rvva1 13.05.2026, 15:03:01 via Android
  • 0
@Qraape: Pochwal się gdzie, bo terminy na pół roku bywają "normalne".
bar125
bar125
12.05.2026, 06:26:32
  • 93
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: arjywa

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 12.05.2026, 06:49:51 via Android
  • 5
@bar125: wir śmierdzielu!
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
27.04.2026, 02:30:23
  • 8
w sumie w tym tygodniu tylko 4 dni kołhozu, nie jest tak źle
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 27.04.2026, 06:15:37 via Android
  • 2
@adisoniusz: to chyba super
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
22.04.2026, 14:47:09
  • 463
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 22.04.2026, 17:30:01 via Android
  • 3
@f9JXBEArQ2H4TKl: tą patologię zaczęła żabka z wielosztukami i ludzie kochają ten sklep.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
17.04.2026, 08:57:17
  • 569
No chyba, że pomarańczowy degenerat na nich pluje, to wtedy to nie.....

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - No chyba, że pomarańczowy degenerat na nich pluje, to wtedy to nie.....

#p...

źródło: 1000004036

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 17.04.2026, 11:54:36 via Android
  • 0
@Turin89: przede wszystkim są zawodowcami- to ich robota i mają za to płacone. O innych pracujących nie piszą nic. Ale jak przyjdzie wojna to zawodowcy zwrócą się do amatorów aby im pomogli na 1 linii w wypełnianiu ich obowiązków.
  • Odpowiedz
stevenhunter
stevenhunter
17.04.2026, 03:53:36
  • 35
Echh no comment
#przegryw
stevenhunter - Echh no comment
#przegryw

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rvva1
rvva1 17.04.2026, 06:00:06 via Android
  • 5
@stevenhunter: 101 opinia z d--y. Zależy od zębów, dziąseł. Jednym wystarczy dokładne mycie. A jeszcze kolejni mają irygator.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Szanowni Państwo, Niestety nie będę mógł sewować treści na portalu wypok do 06.10.2024 z powodu banicji.
  • Polska

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.06.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.01.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking