Zmiany Przez te prawie 7 miesięcy zaszły zmiany w moim uzębieniu. Oczywiście nic niezgodnego z planem leczenia. Po prostu zęby się przesuwają. Porobiły się szpary, na górnym łuku (mniejsza wada) widać już naocznie postęp na plus. Na dole mam większy bałagan
Czy ktoś z was miał nakładki ortodontyczne #prosmile ? Mam umówioną wizytę w gabinecie, który używa właśnie tych nakładek (i jakichś jeszcze innej firmy, ale pani na recepcji zapomniała nazwy i nie mogła mi na szybko przy rejestracji telefonicznej znaleźć) i tak myślę co to za nakładki, bo za dużo informacji to nie znalazłem. Na wykopie nawet chyba jednego wpisu o nich nie ma. Ogólnie to podejrzewam, że u mnie
@aresius dzięki. No gabinet ma 112 opinii i 4.8 ocenę. To są usługi dentystyczne i ortodontyczne w jednym miejscu. Jedną opinie o leczeniu nakładkami widziałem i była na 5 gwiazdek, tylko że szczegółów nie ma. Większość tych ocen to dotyczy chyba tylko usług dentystycznych a nie ortodontycznych, natomiast negatywna o typowo ortodoncji jest jedna. Sam nie wiem co o tym myśleć. Pierwsza moja wizyta to ma być ocena tego co do
@aresius spróbuję się czegoś dowiedzieć czy ktoś w okolicy tam robił prostowanie zębów, bo co do usług dentystycznych to wiem że tacy byli i głównie narzekali na ceny xd
⬜⬜🟩⬜⬜
⬜🟩🟩⬜⬜
⬜🟩🟩⬜🟩
🟨🟩🟩⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩